Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Basia, tak jak któraś z dziewczyn pisała, cisza nocna jest od 22 do 6 rano ... więc jakby co to walcz o swoje. a tak poza tym, to takim dzieciom hałas raczej nie przeszkadza ... goja, ja też mam problem ze spodniami ... pojutrze zacznę 5 miesiąc ... a zwykłych spodni nie noszę już od ponad miesiąca ... a ciążowe z poprzedniej ciąży za duże, ale nowych nie mam zamiaru kupować, bo szkoda mi kasy ... te co trochę podciągam coby mi z tyłka nie zjechały ;-) choć chyba już nie dałoby się ukryć że jestem w ciąży jakbym chciała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiulaUK, oj to rzeczywiście się u ciebie porobiło, ale dobrze, że bierzesz coś..na pewno przejdzie! :) ale wam zazdroszczę, tym które już ruchy poczuły :) ja też sie nie mogę tego doczekać, bo tak na razie to powiem szczerze, że zapominam często, że jestem w ciąży :) szczególnie jak się zajmę pracą :) spodnie też się na mnie ciasnawe robią ;) ale jeszcze się wbijam, tylko jak się najem, to cisną, więc rezygnuję z nich i najczęściej zakładam legginsy po prostu albo rajstopki i tunika jakaś czy spódnica i załatwione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa - no identycznie u mnie! A 5 miesiąc zaczynam 10 marca więc prawie jak ty:) Byłam na basenie, ale dziewczyny przepłynęłam cztery długoście i zdechłam! Normalnie brak mu tchu a serce waliło jak szalone! Za to plecki mam wymasowane:) Tylko ta głowa tak mnie okropnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - na kiedy masz termin ze juz 5 miesiac bedzie ci sie zaczynal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Dziewczynki to że cisza nocna jest do 6 rano to ja kochane wiem ale u mnie w klatce to nie obowiązuje:)nie zadzwonię na straż i nie powiem, że jedna sąsiadka robi pranie a druga odkurza o 4 bo mnie wyśmieją:)zresztą już dzwonili nieraz sąsiedzi bo pod spodem mamy małżeństwo po 60 które robi non stop libacje a pod nimi młodzież też alkoholowa wiecznie i olewali to i policjanci i strażnicy także wiele zdziałać nie można:(nade mną jest dwójka braci wiecznie się piorących i spuszczających sobie porządne manto, ze mam czasem wrażenie że mi wpadną przez sufit do mieszkania. Wyżej już spokojniej ale ja jestem w epicentrum:(eh a jeszcze dzis na samej górze było włamanie eh już drugie w krótkim okresie czasu eh...niedawno wymieniałam na szczęscie drzwi:)odbiegłam od tematu ciężarowego wybaczcie:)ja chodzę non stop w legginsach i rajstopkach bo mi wygodniej po prostu...przed ciążą nawet dzinsow nie lubiłam to i teraz tym bardziej nie polubię:)mąż się wkurza na te getry wiecznie ale cóż:)muszę pokupować trochę ciążowych ubrań ale już takich wiosennych żeby mieć do lata prawie w czym chodzić:)też już mam brzucholek a jak pojem to masakra:)właśnie leże i maluch jak się położe szturcha mnie po brzuszku:)raczej tego nie mylę:)to moja 1 ciąża jestem w 17 tyg i 5 dniu i już czuję, wcześnie coś:)no nic Kochane dobrej nocki życzę i udanych snów:)dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa a my termin porodu mamy w miare podobny??ja mam na 10 sierpnia hm a ja dopiero mam dzis 17 i 5 dzien a Ty masz termin na 11 sierpnia tak?i mowisz ze zaczynasz 5 miesiac?a 5 miesiac to 20 tydzien nie?jakos albo ja zle licze albo już nie wiem:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIA24.10 ja mam termin na 11sierpnia i u mnie to 17 tydz i 4 dni i liczy sie to jako 18 tydzień. a miesiace tak 1-4 tydz.-I miesiąc 5-8 tydz.-II 9-13 tydz.-III 14-17 tydz.-IV 18-22 tydz.-V 23-27 tydz.-VI 28-31 tydz.-VII 32-35 tydz.-VIII 36-40 tydz.-IX dobranoc mamusie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Kasiula aha aha to już rozumiem, że 5 miesiąc to nie jest twardo 20 tydzień tylko okres od 18 do 22 tygodnia:)dziękuję za wyjaśnienie:)ciemna Mama ze mnie:)heh będę pierwsza dziś z życzeniami bo wiadomo już nie śpię od dawna:)co prawda jestem sama kobietą ale życzę wszystkim Mamusiom z okazji naszego kobiecego święta sił, wytrwałości, cierpliwości, zdrówka dla nas samych i dla naszych pociech, szczęśliwych rozwiązań:)I żebyśmy tu razem pisały najdłuzej jak się da:)nawet już po porodach;)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia tych obliczeń jest dużo i nie wiadomo które prawidłowe :) ja mam tak w książce. Ja tez dolanczam sie do życzeń :) Dzis dzień kobiet wiec cycki w gore i zdmuchnijmy z twarzy gradowa chmure. Niech żyje celulit i kurze lapki bo i tak jesteśmy fajowe babki!!!!! Sto lat kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dolaczam sie do zyczen ;) Najlepszego ! :) u nas w klatce prawie sami emeryci, 2 mlode pary mieszkaja tlyko ale tacy spokojni ludzi a i jedno malzenstwo z dzieckiem ale oni jacys dziwni, bo nawet dzien dobry nam nie odpowiadaja;/ powiedzialam dwa razy i wiecej nie bede ;P Basia a wiesz,ze my kupilismy mieszkanie od dziewczyny dla ktorej liczyly sie tlyko libacje, i co tu sasiedzi sie mieli to az szkoda gadac, ale policja ich sie bala i w zaden sposob nieszlo ich wygonic libacje od rana do wieczora dzien w dzien;/ tak 10 lat sie wszyscy meczyli jak sie wyprowadzila to naprawde bylo widac szczescie sasiadow hehe ja chodze w dzinsach leginsach mam duzo tunik luznych nie bede ciazowych ciuchow kupowac, tyle jest teraz fajnych tunik ze szkoda kasy tymbardziej,ze za samo nazwe ubranie ciazowe trzeba 100 doplacic ;-) mam 2 pary spodni od bratowej ciazowych i juz je czasami klade bo jak usiade to mi w niektorych dzinsach troche nie wygodnie ;-) no nic musze ubrac malego i wyjsc z psem bo maz w wawie jestesmy sami do piatku wieczorem :) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi miesiacami to i ja sie nie lapie, wiec jak ktos mnie sie pyta to mowie ze jestem w x tygodniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki! Najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Za oknem szro i deszczowo co po kilku dniach pieknego słonca jest strasznie niemiła odmiana. Z sasiadami bywa niestey róznie. Ja nie mam najgorszych sa do wytrzymania chociaz tez czasmi bywaja upierdliwi. Jedynie mieszkanie nad nami jest pod wynajem i czesto zmienia sie tam ekipa niestety nie zawsze miła ale teraz sa spoko ludzie wiec mam nadzieje ze zostana na dłuzej. Vitalijka - mój pierwszy poród zakonczył sie cesarka i doszłam do siebie bardzo szybko. Teraz tez chce cesarke. Jednak skoro to twoj pierwszy porod to sprobuj rodzic naturalnie. Zawsze mozesz zdecydowac sie na znieczulenie. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniaz zycze Wszystkiego najleszego dla was kobietki w tym szczegolnym dla nas dniu ;) mam takie pytanbko jakie witaminki teraz zazywacie bo ja biore witaminki z centrum w opakowa sa 2 tabletki kwas foluiowy i omega 3 niewiem czy moge bradc je do koncxa ciazy czy musze zmienicv na inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ladnie slonecznie lecz jest delikatny przymrozek. ja nie biore nic procz kwasu bo wyniki mam dobre, a w pierwszej ciazy bralam prenatal classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę teraz mather tu be ,sanatogen i witamine d i czasami omega 3 ;) witamine d kazała brać mi położna. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj skończyłam 18tc, jutro zacznę 19tc. co piątek zaczyna mi się nowy tydzień. w piątek 04.11.11 miałam pierwszy dzień @ i od tego terminu liczę tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie biorę, zobaczymy jak mi wyjdą badania i co lekarz powie. bardziej martwią mnie zatwardzenia z którymi nie potrafię sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki wszystkiego naj z okazji naszego swieta:):) Jesli chodzi o witaminy mam dobre wyniki ale lekarza pytalam wiec zapytal sie mnie czy uwazam ze mam urozmaicona diete tak aby dostarczyc wszystkiego?Koncze folik wiec mam zamiar zakupic sobie femibion.Cukier po obciazeniu jest dobry.Dostalam skierowanie na coombsa. Po zrobionych pomiarach na usg jest wszystko dobrze dziecie moje wazy 385gram.Tylko serducha nie mogl zbadac bo za mocno sie wiercilo.Termin wychodzi mi z usg na 22.07.Ale babel sam sobie wybierze kiedy zechce "wyjsc".No i poznalam plec bede miala synka:) Po cichu liczylam na 2 dziewuszke ale coz.Maz stwierdzil ze corke juz mamy:) Najwazniejsze ze jest dobrze. Leci 20 tydzien wiec polowa zaliczona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga - gratuluję synka:) Co do liczenia miesięcy to ja licze tak -skoro 10listopada pierwszy dzien ostatniej miesiączki to 10 marca zacznę pięty miesiąc. Zaczne podkreślam, a nie skończe! Termin mam na 17 sierpnia. Ja o 17 mam wizytę u gina. O płeć nie będę pytać, bo pewnie za wcześnie a poza tym nie ciągnie mnie, żeby wiedzieć. Witamin nie brałam poza folikiem i omega 3 i zastanawiam się czy czegoś nie kupić. Zapytam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona_mama123
niechcialabym nikogo urazic, ale ten temat zdominowaly przyszle mamy z wysp i po prostu zasmiecaja normalne rozmowy pisaniem o sytuacji za granicą. czy moglbybyscie sie przeniesc gdzie indziej albo wymienic sie numerami gadu? bo nie da sie czytac? to tak jakby sie tu zeszly zony górników i caly czas omawialy kopalnianie sprawy, moze sie troche udpookiicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja niedawno wróciłam do domu, ogarnęłam się i zasiadłam do kompa ;) a więc także życzę wszystkim, tego, co najlepsze w naszym dniu :) powiem wam, że dziś nazbierałam fantów co nie miara - kilka czekolad i różę heh. co do suplementów, to ja nie biorę nic, bo lekarz mi nie kazał, doradził tylko witaminę B6 na te mdłości na początku no i do tej pory ją biorę ;) no i jeszcze tardyferon Fol na tą moją nieszczęsną hemoglobinę...kurcze i jeszcze tak wspomnę, ja nie wiem, ale sorki, mi dziewczyny z UK nie przeszkadzają...nawet nie pomyślałam o tymi, że mogłoby ich tu nie być, bo przecież temat mamy SIERPNIOWE MAMY, więc nie jest istotne, gdzie te mamy mieszkają. Ciekawie jest poczytać o tym jak to się odbywa w innym kraju, a zresztą wiele rzeczy jest też i podobnych, więc mi to nie przeszkadza! a poza tym..mnie też powinny dziewczyny wygonić stąd bo na początku myślałam że termin mam na koniec sierpnia a tu mi wrzesień niby wyszedł i chyba nie tylko ja tak mam...no ale ponieważ już się do wszystkich przyzwyczaiłam to jakoś i ja zostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtracee sieee
Mam nadzieje, ze ta oburzona_mama123 to tzw "troll" :P Jesli nie, to chyba ktos, kto poza koncem wlasnego nosa, swiata nie widzi. (zeby nie bylo, nie ejstem z tego tematu ani z UK, czytam czasem, bo mam termin na poczatek wrzesnia ;) ) Pozdrawiam i udanego Dnia Kobiet zycze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rowniez nie przeszkadza z jakiego kraju ktora pisze bo wszystkie bedziemy mamami:-D wiec nie rozumiem oburzenia. A dziewczyny mialyscie juz cytologie robiona w ciazy bo wiem ze musi byc zrobiona a z tego wszystkiego zapomnialam zapytac. Powiedzialam dla lekarza o tym bolacym kroczu to od razu szyjke zmierzyl i jest ok:-D ale w takim razie kazal prowadzic oszczedny tryb:-Daby dolegliwosci sie nie nasilaly. Mam nadzieje ze wybiore sie do dentysty niedlugo bo oprycha juz wyleczona i mam zamiar skorzystac z tzw. "przywilejow w ciazy" u stomatologa:-D Buziole:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka tyle slodkosci hmm ja zadowolilam sie rozami:-*bo po slodkosciach mam zgage:-D ale w sumie kiedy jej nie mam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga gratuluje yneczka to tak jak u mnie;) a co do oburzona_mama123 oj kochana mam nadzieje że to czytasz mamy takie same cipki jak kobiety w pl;) bo jesteśmy polkami i kobietami;) mamy terminy na sierpień mamy takie same dolegliwośći mamy takie same odczucia jako przyszłe mamusie wieć nie rozumie oburzenia???? skąd tyle agresji w ludziach??? ok w pl są ginekolodzy prowadzący tu położna ale to nie ma dużej różnicy, no chba w tym że nikt nam nie zagląda co miesiąc tam na dole;) więc ja się nigdzie kochana nie wybieram, zostaje tutaj;) bo wiem że to chodzi o mnie i joanneUK bo mamy do imienia dopisane UK i to chyba Cię gryzie ten fakt;) są fora na których kobiety mieszkają za granicami ale tez tam piszą mamy z pl i nikt ich nie wygania;) ja tu zostaje a jak oburzona_mama123 nie pasuje to nie musi czytać moich wypowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Własnie najadłam sie bardzo pikantenej sałatki własnej roboty i zgage mam w nocy zapewniona, a mojemu malenstwu chyba smakowało bo strasznie zaczeło fikac. Oburzona mama123 - jak ci sie nie podoba to sama zmien forum Kłade sie juz spac bo młody obudził sie dzisiaj o 6tej i nie dał mi dłuzej pospac wiec jestem wykonczona Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)wiadomo jak co dzień nie ma spania od rana:)Aga gratuluje synka:)ja dzisiaj mam o 15:30 wizytę eh zawsze mam stresa przed nia:( poproszę o usg to może sie dowiem czy to synek faktycznie u mnie mieszka:)ja cytologie miałam robiona na samym początku już na 1 wizycie:)chyba robi się ją tylko raz w czasie ciąży, no chyba że są jakieś wskazania ku temu, bo nawet w karcie ciąży mam jedną rubryczkę na wynik, a reszta badań ma więcej oczywiście:)a z witamin biorę teraz femibion2 :)maluch mi daje coraz porządniejsze znaki ze fika koziołki:)zapytam dziś lekarki co myśli o moim farbowaniu włosów, to się na wiosnę odświeżę z kolorem:)i jeśli mi da zaświadczenie o braku przeciwwskazań to przejdę się do szpitala do szkoły rodzenia:)a co do złośliwych uwag na temat zagranicznych mam nie rozumiem czemu swoje opinie wyraża osoba, która ani nie udziela się na forum, ani nie pisze z nami i nie dzieli się tym wszystkim powiedziałabym nawet nie ma prawa być oburzona, bo na jakiej podstawie skoro to obca osoba. Prawo mamy my Mamy udzielające się i uczestniczące w życiu tematu sierpniowych mam;)a my oburzone nie jesteśmy więc złośliwe komentarze proszę zachować dla siebie, nikt do czytania nie zmusza:)trzymajcie kciuki za wizytkę:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×