Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

wiatm :) Aga gratuluje synka! :) cytologie tez mialam na pierwszej wizycie a pozniej jak jest wszytsko ok to po porodzie bede miala robiona pewnie ale sie usmialam z oburzonej mamy hahah u mnie dzis ponuro ale trzeba zaliczyc spacer. maly przynajmniej spi z 3 godz po nim a ja moge sie polenic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas wszystko dobrze po wizycie u gina:) Nie było usg tylko słuchaliśmy serduszka i pięknie biło! Niestety nabawiłam się grzybka i mam 3 tygodnie kuracji! Co do cytologii to ja miałam robioną tuż przed ciążą. Zmykam do pracy, więc buziaki dla was i milego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula Uk zgadzam sie z toba. jakos do tej pory nikomu to nie przeszkadzalo a tobie oburzona mamo jak sie to nie podoba przenies sie na inne forum albo nie czytaj naszych wypowiedzi>....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do oburzonej, to zawsze i wszędzie znajdzie się ktoś kto będzie chciał zwrócić na siebie uwagę, więc dziewczyny- ignorujcie :) A ja mam pytanie... Czy któraś z was może miała takie nieprzyjemne uczucie spinania się brzucha, na kilka minut robi się jak kamień, brałam no-spe, nie pomaga. A wieczorem jak się kładę do łóżka, to jakby coś ciągnęło mnie od brzucha do krocza... Kurczę, niby czytałam że macica się tak przygotowuje do porodu, ale chyba pojade dzis do lekarza z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka a w ktoreym jestes tygodniu? bo moze to te skurcze braxtona-hicksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez moga byc wiazadla, mi kilka dni temu dokuczaly i tez nospa nie pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie naczytałam sie o przyczynach, i równie dobrze może to być skracająca sie szyjka, lub odklejanie łożyska... Jak do wieczora nic sie nie bedzie dzialo to poczekam do poniedzialku, mam wizyte, a jak dalej tak bedzie to pojade na SOR... Najwyzej wyjde na panikare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, lepiej wyjsc na panikare. doslownie :) jak nie przejdzie to pewnie,ze jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny;* co do cytologi to nie mialam robionej w ciazy. miałam w zeszłym roku przed histeroskopią. a takie ciągnieńcie tez mam nawet takie dziwne szczypanie w kierunku macicy. jak byłam u gnekologa to stwierdził że to normalne.ale lepiej sprawdzić niz sie zamartwiać. a na zaparcia przed ciązą piłam sok z suszonych sliwek i bardzo mi pomagał, i jescze kiwi;) teraz w ciązy nie mam z tym problemu raczej odwrotnie;) rano budzi mnie ostry ból brzucha i odrazu musze biegnąc do ubikacji;) dzis stanełam na wadz i od początku ciazy przytyłam 1kg;) ale wiem że to sie szybko zmieni bo cały czas prawie jestem głodna a najbardziej rano;) wczoraj juz o 5;40 wcinałam kanapke z dżemem dziś nie mogłam dospac do 7;) miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - co do wagi to w pierwszej ciązy u mnie było spokojnie właśnie do piatego miesiąca. Od piątego zaczęłam tyć w oczach - po 4 kg na miesiąc! Dlatego teraz się pilnuję. Do tej pory mam 2 kg na plusie. A na zaparcia jem na śniadanie owsiankę z suszonymi śliwkami i morelami.I pełnoziarniste pieczywo. Pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi cosi
Do sprzedania mam loole maxi cosi+gondola, kupiony pod koniec 08.2011 w mothercare. stan idealny,uzywany doslownie kilka razy(miałam 2 inne wózki). zainteresowanym przesle zdjecia na maila.pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka jesli cie ten bol tak niepokoi to wybierz sie na IP lepiej niech sprawdza bedzie dobrze:-D Jesli chodzi o zaparcia to wczesniej byly codzienne wizyty badz co 2 dni a teraz 3 dni i nic ale dolegliwosci nie odczuwam z tego powodu. Ale zawsze to czlowiekowi lzej hehe:-P Kasiula ale zachcianka z samego rana:-D Goja fajnie posluchac serduszka:-* ja zawsze na to czekam. Pytalam was o cytologie bo mialam robiona przed ciaza i bylo ok ale wiem ze 1 w ciazy robia. Bede czekala cierpliwie. Basia czekamy na wiadomosc:-D Ja ostatnio taki zmarzlak jestem ze nie moge sie ogrzac:-Sa przeciez mrozow juz nie ma:-D Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka ja tak miałam w pierwszej ciąży spinał mi się brzuch twardniał i nie mogłam się wyprostować bierz nospe nawet 6 razy na dzien i jak ci się tak dzieje staraj się trochę odpocząć poleżeć to ci przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,co jest grane? Miałam mieć córkę a dziś wyrosły jej jaja z siusiakiem sama widziałam... Wyniki mam dobre,dziecko zdrowe gin tylko mówi,że powinnam przytyć,dziś dziewczyny w poczekalni nie chciały uwierzyć,że to 18nasty tydzień..zero brzucha,ale najważniejsze,że dziecko zdrowe;) Zaraz was podczytam,bo Mały z z dziećmi szawgierki a mąż na copiątkowym piwie u kumpla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czasem brzuch twardnieje jak się za dużo nabiegam,ale to chyba nic groźnego, w poprzedniej ciąży tak miałam i było ok,wystarczyło się na chwilę położyć i przechodziło. Ale lepiej zapytać lekarza jak to kogoś niepokoi, ja nie pytałam... Cytologi wciąży nie robiłam,zrobiłam sobie na wyspach za darmo jak byłam u znajomych na chwilę;) to się chwali,że tam i tabsy i badania za darmo, ja za każdą wizytę 100 płacę,do państwowego lekarza nawet nie będę pukać. A jeszcze co do dziewczyn z wysp,jak komuś przeszkadza niech napiszę na czarno. Ja Wam powiem,że spędziłam kawał młodości w Birmingham, Londynie,trochę Warwick itd Bardzo tęsknię za tymi czasami,teraz też chętnie zabrałabym dzieci,z męża zawodem i moją znajomością ang byśmy radzili sobie na pewno lepiej niż w Pl. Cóż z rozrzewnieniem wspominam tamte czasy,niekiedy zastanawiam się co by było gdybym jednak została w UK...nie napisze wiecej bo mąż może przeczytać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w UK, na kilka miesięcy, co prawda, tak wakacyjnie - do pracy i całkiem inne życie, inne podejście ludzi, taka otwartość :) ale i tak mi się do Polski, do rodziny tęskniło :) choć nie przeczę, że życie tam by było łatwiejsze, zwłaszcza jak sobie człowiek radzi z językiem ! Co do cytologii, powiem wam, że ja też na pierwszej wizycie miałam od razu jak z ciążą poszłam i też za darmo mi p. doktor zrobiła bo powiedziała, że kończę 25 lat więc mnie już darmowe badanie obowiązuje. Wynik sobie odebrałam po jakimś czasie i pokazałam mojemu teraźniejszemu ginowi, który mi ciążę prowadzi, wynik na szczęście dobry :) no i powiedział, że najlepiej zrobić po urodzeniu drugi raz, jak dojdę do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze strasznie was dużo zwiazanych z UK:) ja 2 tyg zjechałam z Londynu do PL, ze względu na ciążę :) Ale mój chłopak tam pracuje dalej. Co do cytologii- ja nie miałam robionej w ciąży, tylko jakiś niecały rok temu. Z tym twardnieniem poczekam, w pon mam wizyte to sie dowiem co i jak. Ostatnie 2 tyg miałam na pełnych obrotach, może to od tego. U mnie 17 tydz leci, a brzuszek już taki że dobrze widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin powiedziała,że jak miałam ok pół roku przed zajściem w ciąże to teraz nie trzeba,ewentualnie na koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka 88 wracaj do chłopaka, i tu prować ciaze jak przetrwałas do 12 tyg na wyspach to potem juz tylko lepiej, mam taka nadzieje;) ja sama sie zastanawiałam czy nie zjechać do pl na okres ciązy,ale w l nie miała bym ubespieczenia i nie usmiechało by mi sie płacić za każde pobranie krwi czy poród. z praca nie miała bym problemu bo jestem na samo zatrudnieniu. ale maż tu musiał by zostac a ja w pl??? nie takie głupie by to było;') od dziś czuje ruchy;) troche mocne i bolące, mąż jak przyłożył głowe do brzucha to tez poczuł;) ja mam nadzieje że w 20 tyg nie okaże się że miał być chłopczyk a tu dziewczynka;) chociaz z drugiej strony jakie słodkie sukieneczki na lato widziałam dla dziewczynek;) byle by zdrowe było. to prawda ze cytologia za darmo i wiele innych rzeczy;|0 dentysta,recepty i po ciaży antykoncepcja do wyboru i tez za darmo;) buziaki mamusie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do lekarza na nfz, do tej samej co w pierwszej ciazy - babka z polecenia fryzjerki ;-) na poczatku pierwszej ciazy chodzilam do luxmedu bo mialam pakiet wykupiony z pracy pozniej dowiedzialam sie o niej i lekarka z powolania. swietna konkretna babka :) wogole jesli chodzi o lekarzy na nfz na szczescie nie bylo dane mi takich tu spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M. wlasnie ja tez sie tego obawiam heh ze jednak beda jajka a powiedz mi czy jak wtedy mialas usg to normalnie cipke widzialas czy bylo pusto po prostu? ja widzialam normalnie dziurke i ona mi powiedziala,ze ewentualnie jakby byly podejrzenia ze moze byc chlopak to by plasko bylo ale roznie to bywa... Goja widze Ty tak samo jak ja z waga uwazasz hehe ja tez po 20tym tyg zaczelam tyc mam nadzieje,ze teraz mi sie tak nie "uda" duzo chodze z malym wiec jest nadzieja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - że tak powiem - ale jaja!!! Dlatego ja nie chcę na razie znać płci, żeby się nie rozczarować potem. aneta - ja przytyłam aż 23 kg w pierwszej ciąży, więc mam czego się obawiać:) A ruchu mam tyle co w pracy i raz w tyg. basen. Czekam na cieplejsze i dluższe dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym miała tam jakieś papiery, ubezpieczenie czy coś to może bym została na trochę jeszcze, a tak za dużo załatwiania. I tak 3 razy jeździłam busem po 30h w pierwszych 3 miesiacach i dziwie sie ze przeżyłam :) a rodzić i wychowywać w UK... oj nie dla mnie, za duży syf tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym miała tam jakieś papiery, ubezpieczenie czy coś to może bym została na trochę jeszcze, a tak za dużo załatwiania. I tak 3 razy jeździłam busem po 30h w pierwszych 3 miesiacach i dziwie sie ze przeżyłam :) a rodzić i wychowywać w UK... oj nie dla mnie, za duży syf tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×