Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

basia- tak niegrzeczne te nasze położne;) anusia-u mnie lekarz w 16 tyg na 90% powiedział że chłopiec ale to były dwie plamki z małą nitką;) ale usg połówkowe mam 26 marca i mam nadzieje że poznam płeć na 100%;) asia-napisz jak będziesz po wizycie, jaki panel świadzeń miałaś;) ja też tak mam że jak jeszcze leże i chcę się przeiągnąc to tak jak by mi się coś w brzuchu miało urwać;) z nogami tez mam problem ale to z żyłami, może zanim wstaniecie z łóżka dajcie wyżej stopy żeby krew zeszła mi tak lekarz kazał robiić, nie wiem czy coś pomaga ale tak robie. rano jak się budze to jeszcze mam dłonie zdrętwiałe;( buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia78
kasiulaUk ja kolejne usg mam 29 marca am nadzieje ze wtedy sie wyjasni czy chlopiec czy nie Problem w tym ze 11lat mojej bezplodnosci zdecydowalam sie adoptowac dziewczynke i wszystko w domu jest rozowe,ubranka,wozek,posciel przyjdzie chyba mi wszystko kupowac od nowa bo nie wierzylam juz ze bede miala swoje biologiczne dziecko:-))bede zakupy robic od nowa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
ja jak siadam to mam takie uczucie , że coś tam mam w środku . mi intuicja podpowiada dziewczynkę bo miałam problemy z cerą tylko , że już minęło to , ale intuicja mi mówiła od początku, ale zobaczymy mam ochotę na kwaśne i ostre .kiedyś to w szpitalu dopiero się dowiedzieli co będzie a ja już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
a ile razy mieliście robione usg ?? bo na nfz robią tylko 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie do lekarki. Na pierwszej wizycie zrobiła mi usg byłam w ponad 6 tygodniu ciąży. Potem miałam w 10tyg i 4 dniu genetyczne usg. I teraz ostatnio połówkowe w 18 ponad tygodniu. Moja lekarka nie robi mi usg tak często zawsze bada mnie ginekologicznie, a usg chyba uważa za zbędne:)Jak wyniki są ok i reszta to właściwie racja:)Ja też mam troszkę gorszą cerę, ale nie myślę by to było uzależnione od płci hehe;)ja wcześniej tylko kwaśne jadłam nic słodkiego teraz jem słodkie normalnie kwaśne też, także nie sugeruję się tymi objawami:)czuję synka po prostu, ale zobaczymy:)Anusia chłopczykowi też można różowe ciuszki wkładać:)prócz sukieneczek heh:)niektórym to nawet ładniej w różowym niż dziewczynkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia-skarbie strasznie Ci gratuluje;* az się popłakałam jak przeczytałam twoj post;) ja się 3 lata starałam o dziecko 2 lata w klinice niepłodności, nie mieliśmy szans na naturalne poczecie i udalo sie;) tak jak Tobie;) supernudziara- u mnie dwa na fundusz, ale jak mi cos dolega i mam obawy to chodze prywatnie i sama decyduje czy chce miec usg bo to jest dodatkowy koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supernudziara-ja na poczatku ciazy miałam okropne problemy z cera a tak od 15 tyg z dnia na dzień coraz lepsza tylko na ramionach jeszcze zostały wypryski, i codziennie jem kapuste kiszona i musztarde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia78
kasiulaUK ja jestem po 3 niudanych in vitro 2 razy bralam zarodki od innej pary czyli adopcje zarodkow i ciesze sie bardo ze dostalam w wigilie taki cud przeszlam wszystkie badania 11 lat w klinikach nieplodnosci z diagnoza ze nie bede mila wlasnych dzieci wiec zostala adopcja teraz tylko ta niepewnosc rozowe czy niebieskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
no to ja mam podobnie dzisiaj na sniadanie bigos cos nie jestem za miesem i czesto ciagnie mnie do zupki chinskiej a jest nie zdrowa no i do fanty,tonika a ile przytyliscie ja 3,7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia78
zas co do zachcinek to jem wlacznie slodycze nie jestem w stanie ruszyc miesa i wedlin za to ciuciu i owoce wydaja sie pycha przytylam 2 kg wyniki idealne zadnych mdlosci dzidziol sie wierci spi jak pojem slodyczy w nocy dokucza ,jedne mniej mile odczucie to rozciatgaja sie wiezadkla troche pobolewai ciagnie Żadnych ogorkow,sledzi,jak by ciazy nie bylo zadnej zgagi,mdlosci bolow wiec powiem ze jest ok troche plam na twarzy ale 13 lat temu w ciazy wygladalam jak biedronka,buzia,ramiona,wszystko nie takie piekne chociaz przytylam wtedy 5 kg a syn wazyl 3250 i 52 cm to plec znalam w 21 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia mało ważna czy rózowe czy niebieske, najważniejsze że dziecko bedzie;) u mnie miało byc in-vitro w kwietniu z dawca nasienia, ja się dowiedziałam 6 drudnia na mikołaja;) supernudzira-ja na poczatku ciązy schudłam i moja waga przed ciaza jest na minusie, a od 12 tyg śledze wage i raz jest za niecałae 2 kg a za pare dni że 0,80, tak nie widze żebym przytyła tylko brzuch rośnie i piersi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia78
kasiulaUk swiateczne niespodzinki ani mikolaj ani gwiazdor nie zawiodl w tamtym roku ja juz mam zlecenia do cesarki i maaluch urodzi sie cc 14 bac 20 sierpnia nieco wczesniej niz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiulaUK to dowiedziałyśmy prawie w tym samym czasie:)bo ja zrobiłam 6 grudnia teścik pierwszy:)współczuję Wam tego co przeszłyście i podziwiam za siłę naprawdę wzruszające;)Mam koleżankę też 11 lat starań o dziecko kilka poronień ciągłe leczenie eh okropne. A teraz ma 2 letniego synka:)udało jej się dwa lata temu zajść w ciążę, i chociaż po porodzie przeszła zabieg który pozbawił ją wszystkiego co jak mówiła czyniło ją kobietą i więcej nie ma szans na dzieci ale ma jednego Skarbika:)Wam Dziewczynki też gratuluję serdecznie z całego serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernudziara
mikołaj w tym roku był cudowny ja po poronieniu byłam załamana , że już sie nie uda a dzien przed wigilia test i dwie kreski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia78
Basia2410 dziekuje bardzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Basia;* koleżnka starała się 6 lat i w styczniu miało byc kolejne in-vitro i w wigilie dowiedziała się że jest w ciazy;) modle się żeby innym mamusia tez udało sie tak jak nam., bo naprawde jesteśmy szczęsciarmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy widac juz u was wiosne? U mnie za oknem taka kicha ze trudno mi uwierzyc iz w piatek ma byc u nas 15 stopni i pełne słonce. Ale mam nadzieje ze sie sprawdzi bo ja nienawidze jesieni i zimy. Co do bólów to ja nie mam zadnych jesli chodzi o burzuch troche mnie boli miedzy nogami raz mocniej raz mniej ale w pierwszej ciazy tez tak miałam wiec przyjmuje to za norme. Ja mam usg na kazdej wizycie co w pełni mnie zadowala bo ja jestem nerwus i panikara i uspokaja mnie to ze widze malenstwo raz na miesiac. A zachcianek juz nie mam wszystko mineło razem z mdłosciami po trzech miesiacach ale apetyt dopisuje wiec musze sie pilnowac zeby nie przesadzic. Ja koniecznie musze wybrac sie na jakies zakupy bo marza mi sie czarne botki na obcasiku i nowa torebka ale nadal nie dostałam wypłaty z ZUSu. Musze wiec byc chyba dzisiaj miła dla mezusia to moze cos odpali :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula napewno napisze jka bylo na wizycie a co do zajscia w ciaze.wczesniej byla z chlopakiem 6 lat staralismy sie przez 4 i nic rozstalismy sie z moim obecnym jestem 3 lata i zaszlam w ciaze w 2 miesiacu staran test robilam w wigilie rano :):):):)to znaczy 6 testow bo nie moglam uwierzyc ze nam sie udalo tak szybko hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) plec mozna stwierdzic juz w 12 tyg, ale to musi byc bardzo dobrze dziecko ulozono i b dobry sprzet ;-) ja mialam narazie 2 usg boli nie mam jesczze takich o ktorych piszecie ale powoli dopadaja mnie pobudki w nocy ;/ witam nowe mamy :) fajnie,ze nas coraz wiecej :) i super,ze sie udalo po tylu latach niektorym! nam sie udalo i wtedy i teraz za pierwszym, i zawsze chcielismy najpierw syna pozniej core, syn jest i powiem Wam szczerze,ze jak pokazala mi ze to bedzie cora- tak nie moge w to uwierzyc ;-) dopoki nie urodze nie uwierze hehe Basia ja w pierwszej ciazy tez wiedzialam,ze bedzie chlopak, kiedy urodze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia 78
Ja nadal czekam na cud bez ogonka maluch sporo sie wiercil ale te 3 kropki miedzy nogami mnie niepokoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie:) U nas tez wiosny nie widać. Dzisiaj było okropnie zimno! A ja w pracy do 17, potem trzeba było popracować w domu nas sprawdzianami i dopiero mam chwilę usiąść przed komputerem. Brzuch mi wylazł okropnie wielki! Jakiś mam skok w tym miesiącu! Przytyłam ok3 kg a czuje sie strasznie gruba, szczególnie przez biust bo zrobił mi sie olbrzymi:( Półówkowe mam 5 kwietnia, ale mąż nie bardzo chce znac płeć. Zresztą mi też nie zależy. Cerę mam okropną od pierwszego dnia ciąży, ale nie wierze w taki zabobony. Największy apetyt mam na chleb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też biust urósł:)nie cieszę się z tego specjalnie;p miałam zawsze dość wyraźny biust:)taki powiedzmy D a teraz eh boje się zmierzyć nawet;p mam parę większych staników i w nich chodzę ale będę musiała iść kupić jakiś na pewno i wtedy na pewno już nie oszukam natury ehh:(Ja dziś dostałam pierwszy raz pieniądze z zusu, listonosz zostawił awizo musiałam na pocztę jechać do miasta. Z tego co tam napisano to chyba będą mi tak wyliczać jak mam L4. teraz miałam do 9 marca i do tego dnia podliczyli a dziś pieniążki dali.Poczta te pare dni na pewno sobie potrzymała, muszę zgłosić Zusowi numer konta i tam mi będą przelewać, to będzie szybciej. Tylko zawsze mi jakoś nie po drodze do nich, porąbany ten urząd u mnie jest.:)Ja póki co niecałe 3 kilogramy przytyłam:) narazie mnie to nie przeraża jak już za szybko będę rosła wtedy się będę martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie:) Anusia lezka mi sie zakrecila.Normalnie jak jakis cud❤️ Supernudziara ja chodze na nfz usg mam na kazdej wizycie co 4tygodnie i badanie na fotelu rowniez:) A problemy z cera tez mam ale na poczatku to byla tragedia. Na plusie mam 2kg leci mi 21tcjuzz.Jakos czas strasznie szybko goni.A z tym przeciaganiem to ubolewam bo zaraz wiezadla daja o sobie znac i cos ostatnio zoladek mnie pobolewa dosc mocno na wieczor:( nie mam pojecia od czego.Musze sie rowniez wybrac do apteki po magnez bo zaczynaja mnie lapac skurcze lydek i palcow niecierpie tego uczucia:P Dziewczyny piszecie ze wam biust urosl dajcie troche hehehe:) ja w pierwszej ciazy prawie nic i teraz tez.Sa tylko troszke pelniejsze ale to zawsze malutkie B jak nie A.Dalej mieszcze sie w swoje spodnie bez problemu.Kolezanka mi zaproponowala ze doszyje mi taka gume specjalna bo przeciez nikt mi nie sprzeda spodni ciazowych rozmiar 25. Basia przeczytalam o twoim cisnieniu Ja bym wygladala jak chodzace zombi hihi:P Milego dzionka mamusie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - a przed ciążą nosiłam staniki tak 75 E, a teraz to pewnie ze dwa rozmiary większe!!! Przez to bolą mnie plecy:( taka tam aga - ja ci oddam chętnie nawet połowe biustu! Też mam ostatnio okropne bóle żołądka, a głównie wzdęcia i gazy, które mi żyć nie dają:( I dzisiaj w nocy zaczęly mnie łapac skurcze, więc magnez musi pójść w ruch. A tak poza tym to jestem bardzo zmęczona. Zimno, pochmurno, do tego dostaję zastępstwa ciągle i nie mam kiedy odetchnąć. Niby tylko ucze, ale męcze się strasznie. Ale jeszcze 1,5 miesiąca i ide na zwolnienie. mam nadzieję, ze lekarz mi nie będzie robił problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Aga ja to nawet nie trochę Ci mogę dać a całkowicie Ci mogę oddać swój a Ty mi dasz ten Twój hehe:)a co do ciśnienia ja mam takie zawsze więc daję radę no czasem jak mi spadnie jeszcze niżej to kiepsko jest, ale tak to na równym poziomie jest:)Mnie też skurcze łapią ale rzadko więc magnez sobie odpuszczę bo ciężko mi idzie wypróżnianie a magnez by mi tylko hehe pogorszył sprawę:)Goju współczuję Ci, że się musisz tak biedaku męczyć. Dobrze, że jeszcze 1,5 miesiąca, a lekarz nie wydaje mi się, żeby robił Ci jakieś problemy. Masz ciężką pracę jak dla kobiety w ciąży, a i tak długo wytrzymałaś:) Mi aż wstyd bo ja na L4 już siedzę od połowy stycznia jak jakiś leń okropny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnei rano bylo ladnie ale za to teraz zrobilo sie ponuro :( problemy z cera tez mam! anigdy nie mialam :( nawet pryszcze sa mi nie znane a teraz... masakra. Brzuch mi wyszedl juz spory, i zaczyna wygladac jak ciazowy a nie po ciazowy ;-) a biust... w pierwszej ciazy byl a teraz cos go nie ma ;P Goja nie bedzie Ci robil problemow a poki co trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko:) Kasiulla Uk jestem po spotkaniu z polozna cale spotkanie trwalo moze z 10minut zmierzyla mi cisnienie , i wypelnila reszte w zielonej karcie i posluchala serduszka dziecka moze przez 10 sekund (w tej chwili ciesze sie ze mam domowego dooplera :)))) powiedziala mi ze wyniki z zeszlegho miesiaca sa wszytskie prawidlowe grupe krwi mam dodatnia i nie bede miala zadnego zastrzyku i ze do konca ciazy moge brac te witaminki ktore terazz biora czyli kwas foliowy z omega 3 bo nic wiecej nie potrzebuje.nastepna wizyte mam 17 maja a za 4 tygodnie idziemy na polowkowe usg :) kurcze ale sliczna pogoda sie u nas zrobnbila zmykam na spacer milego popoludnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia:) Dam radę, zawsze daję:) czekam tylko na wiosnę, bo to zimno mi szczególnie dokucza. Właśnie wróciliśmy z synkiem z loopy world, tak mu sie podobało, że nie chciał wyjść! Ale robi nam takie sceny ostatnio, że szlag mnie trafia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×