Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Beataaa**

Do mam dzieci z alergią .

Polecane posty

Gość Madziiaa
Uwielbiam produkty, które zawierają naturalne składniki. Kiedy kupuję jedzenie, wybieram to, które nie zawiera związków „E”. W naszej drogerii zachęcają mnie różnego rodzaju "zielone" produkty, sprawdziłam w domu, że większość moich ulubionych produktów z DEDRY zawiera Aloe Vera. Korzystny wpływ aloesu Aloes (Aloe barbadensis) jest stosowany od tysięcy lat jako roślina lecznicza. Już w starożytnym Egipcie nazywano go eliksirem nieśmiertelności, a jego stosowanie rozpowszechniło się na całym świecie. Aloes jest rośliną popularną w medycynie, występuje w składzie wielu kosmetyków, detergentów i środków do prania DEDRA. Dla osób z atopowymi zmianami skóry! Przedstawię jedno z moich niezapomnianym doświadczeń: Około 5 lat temu, gdy nasza córka miała 2 lata, spędzaliśmy popołudnie z koleżanką i jej córką, które cierpiało na atopowe zapalenie skóry. Los sprawił, że dziecko zaliczyło mały wypadek, a mama nie miała ze sobą czystych ubrań i musiała zadowolić się odzieżą zastępczą pożyczoną ode mnie. Pojawiły się obawy o stosowane przeze mnie środki piorące, czy płyn do zmiękczania tkanin... nie było innego wyjścia i Tereska spędziła resztę dnia w rzeczach mojego dziecka bez reakcji alergicznych i zmian na skórze. Koleżanka złożyła zamówienie i robi to do dziś, już od 5 lat. Nie chce używać nic innego, niż płyn do płukania tkanin L’AVIVAGE. Jak to możliwe? Produkty zawierają czysty Aloe Vera Barbadensis, który pozytywnie wpływa na skórę. Aloes działa kojąco i sprawdza się również w kontakcie ze skórą podatną na podrażnienia i zmiany. Aquatix jest PRZYJAZNY DLA SKÓRY DŁONI DZIĘKI ZAWARTOŚCI ALOESU. Zaletą zmiękczaczy jest zawartość czystego ekstraktu z aloe vera barbadensis, który pozytywnie wpływa na skórę Mohaira Syntex z zawartością aloesu, ma pozytywny wpływ na skórę i ubrania. SYNTEX (do sztucznych tkanin) Sensitive aloe vera działa pozytywnie na skórę w miejscu kontaktu ze skórą. https://www.mojadedra.pl/pl/chemia-domowa/pranie/wrazliwa-skora?ppk=273022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatamamabasi
A ja mam pytanie o materacyki do łóżeczka. Mam zwykły piankowy kupiony z łóżeczkiem ale okazało się że dziecko ma alergie. Chyba na roztocza również. w kazdym razie lekarka zaleciła i jakie s płyny do prania specjalne albo zmiane materacyka na jakiś dla alergików co eliminuje do minimum kontakt z alergenami. No i szukam. Wybrałam wstęnie cos takiego http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/ co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renatka, materacyk bardzo dobry szczególnie jak dzieciątko jest uczulone na kurz. Przy eliminowaniu alergenów jak mówią lekarze najwazniejsza jest wysoka albo niska temperatura. A tu można zastosowac i jedno i drugie bo wygotujesz pokrowiec i wymrozisz wkład przez co pousuwasz całe świnstwo co uczula dziecko plus i bakterie i wirusy pewnie. Super rzecz. Materiał antyalergiczny , nie wiem jak to działa ale jako dodatkowa rzecz do tych możliwsci co opisałam to może być :) Fajnie że zapobiega wadom postawy , też wazne. Kupuj nie szukaj innego . Niesery wiele materacyków co się nazywają "antyalergiczne" to zwykly chwyt marketingowy, ten Sensitive całkiem dobrze się zapowiada https://www.youtube.com/watch?v=B8N2QCi0Sjw to mnie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma alergię na pyłki roślin, ma materac na sprężynach, normalny, nie jakiś ekstra. W określonym czasie podajemy alertec i wszystkie objawy mijają. Dziecko czuje się dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się Alergia Stop sprawdza jak na razie super. Nie sądziłam że inhalacja będzie aż tak szybka i tak mało męcząca. Jednak wziąć tabletkę a pobrać aerozol to jest różnica w leczeniu. Tabletkę można wziąć dużo szybciej ale potem zanim się wchłonie to już trochę trwa, a aerozol leci bezpośrednio do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popo

u nas najlepiej zadziałał zwyczajny oczyszczacz. Mamy sharp UA-PF40E-W i teraz nie dosc ze dzieciakom fukcjonuje sie latwiej, to jeszcze cala rodzina korzysta ze swiezego powietrza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pleśń i grzyb w domu to nic dobrego zwłaszcza przy małych dzieciach, któe mają alergie. my jak wprowadziliśmy się do mieszkania po dziadkach to od razu rzuciała nam się w oczy pleśń w całym mieszkaniu, mieszkanie było źle wentylowane stąd grzyb, zdecydowaliśmy się od razu na szybkie kroki w celu wyeliminowania pleśni, ostatecznie zdecydowaliśmy się na rekuperator wewnątrzścienny HRU-WALL z polskiej firmy Alnor, osuszył pomieszczenie i pozwolił pozbyć się grzyba, warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×