Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

ja bede robic 5/5 bo chce szybko schudnac tym bardziej ze dukana bede robic to 2 lutego, bo do rodzicow lece i nie bede miala tam jak robic diety :( wiem ze to zle ale wole teraz schudnac apozniej utrzymywac wage, i jeszcze raz robic dukana za jakies 2, czy 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji ;) znacie moze jakies przepisy na makrele? na jakas salatke albo cos? mam makrele kupiona taka hermetycznie zapakowana i nie chce jej samej jesc, ale nie znam zadnych przepisow pomozecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Dodaj ugotowane na twardo jajko, troche szczypiorku i jogurt :) ja tak lubię, jeszcze czasem dodaje ogórka konserwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra opcja:) ja uwielbiam makrele ale wiadomo, jak sie cos ciagle je to ma sie dosyc po jakims czasie ;P musze isc dzisiaj kupic ogorki konserwowe mam w domu kapuste kiszona i marchewki ale to za malo o ewentualnie jeszcze pomidora :) bo na apryke to mnie nie stac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Z ta marchewką to ostrożnie, nie w nadmiarze bo dużo cukru zawiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Koleżanka przyniosła mi wagę do pracy i aż się boję na niej stanąć, jak nie będzie mnie niż 70 kg to się chyba załamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie waze dzisiaj mnie kusilo strasznie ale powiedzialam sobie nie to nie i tak to nic nie zmieni, motywacje mam, powera mam, a jak sie okaze ze mniej schudlam niz mysle, to chumor mi sie popsuje wiec nie widze zadnego powodu zeby sie wazyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja też się nie ważę tzn do tej pory bardzo rzadko to robiłam, ale jednak chciałabym chyba wiedzieć czy moje wyrzeczenia nie idą na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Oczywiście że widzę, mam już całkiem płaski brzuch i "boczków" prawie w ogóle Ale ja tak zawsze mam nawet po 3 stosowania protalu gorzej jest z wagą bo ciągle stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ta waga nie jest az taka wazna? ja w pracy mam kolezanke, chudzina, 168cm i wazy 60kg a ja maksymalnie dalabym jej 50kg bo taka chuda wiec mzoe wazniejsze jak sie wyglada a nie ile sie wazy ja przez to ze mi waga nie leciala, zakonczylam dukana po jakims czasie i przytylam z nawiazka bo sie rzucilam na czipsy i czekolade bo przeicez schudlam to mgolam ta jasne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Może masz rację, ale zważę się jutro tak z ciekawości i bez znaczenia jaki zobaczę wynik dietę będę stosować do końca lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie: ja dzis zaczelam II faze .Rano zajadalam sie buleczka dukanowa (pycha) z pomidorkiem .A na obiad warzywka hurrraa.Planuje 5/5 czyli do piatku z warzywkami apotem znow proteinki 5 dni. Ja dalej na wage nie weszlam dopiero w srode tak jak sobie obiecalam a ile zeszlo napisze wieczorkiem w srode. Ja po sobie widze mam plaski brzuch i boczki zmalaly ale boczki u mnie szybko schodza po hula-hop codziennie 30-40 min . Ktoras z dziewczyn pisala ze Dukan moze nie zadzialac czyli jak po ciele widac a waga stoi??? Wydaje mi sie to troche nierealne waga powinna drgnac??? Zycze milej pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dowodem na to robilma dukana kilkanascie dni i waga ani -0.1kg nie drgnela widzialam ze chudne, nie mialam boczkow, nogi szczuplejsze ale sie uparlam i waga nie spadala wiec nie chcialam juz robic diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Wiecie co.... coś w tym chyba musi być bo ja jak ponad rok temu zaczynałam dietę to przez pierwsze dwa tygodnie wagę miałam taką samą ale za to ciuchy zaczynały już na mnie wisieć a moja koleżanka w tym samym czasie schudła ok 7 kg a zupełnie po niej nie było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego teraz ja nie bede patrzec az tak na wage tylko na to jak wygladam czy mam boczki, czy jestem gruba itp bo to widac a wagi nie masz wypisanej na czole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Popieram ten pomysł, jak zacznę wciskac się w ciuchy o rozmiarze 36-38 to znaczy że osiągnęłam zamierzony efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jakiegos roku chodze w jednym spodniach, mecze je ciagle bo nie chce kupowac nowych bo szkoda kasy jak jestem na diecie, a w inne sie nie mieszcze wiec jak sie zaczne miescic to znaczy ze dieta dziala :P te obecne sa juz luzne a dzisiaj dopiero zaczelam 2faze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja musiałam kilka miesięcy temu wymienić całą garderobę więc póki co nie ma co wisieć bo wszystko jest dużo mniejsze niż kiedyś, na zakupy wybiorę się dopiero w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie powoli kupuje jakies sukienki na lato w mniejszych rozmiarach narazie to zadna motywacja bo one sa u rodzicow, a ja dopiero tam bede za niecaly miesiac ale mimo wszystko juz kazda rzecz bede kupowac w mniejszym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Pochwalisz się rozmiarem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja mam 38-40 czasem 42 zależy własnie co i jaki producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze takie jedno pytanie w sumie nie wiem czy glupie czy nie bo ja od jakiegos czasu pije sama herbate jakies ziolka, zielona, czerwona, zwykla czarna z tabletka slodzika ale czy to dobrze? czy powinnam dostarczac rowniez wode? powod oczywisty, pieniadze, herbata wychodzi jednak taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja piję tylko czerwoną herbatę, od czasu do czasu zwykłą ale bez słodzika bo tej chemii to nie lubię Nie wiem czy powinno się też wodę pić, pewnie tak, ale ja nie przepadam za niegazowaną no chyba że z cytryną więc staram się szklanke dziennie jej wypijać Jednak tak czy tak wolę czerwoną herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy pije na zmiane, zeby mi sie nie znudzilo ;) najpierw zielona, pozniej kawa, pozniej zwykla czarna, i pozniej czerwona i pozniej znowu od poczatku kolejki ;) a w domu jakies ziolka plus czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
dzien dobry, ja tez schowalam wage tak jak mwilam ,ale mnie starsznie korci. Ale do 21 go stycznia szlaban na wage. ja nosze rozmiar 40 ale zdazylo sie ze kupilam spodnie 38 i to w Polsce! co zawsze wszystko musialam kupowac wieksze. teraz to musze zrzucic te reszte boczkow ktre mam i dzisiaj zaczynam cwiczyc :) a6w wczesniej pomagalao na boczki to i teraz mnie nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja korzystam z tego bloga jesli chodzi o przygotowywanie posilkow zrobilam chleb i kurde tam jst napisane ze po 2, 3 kromki dziennie a czmeu nie moge wiecej? przez make kukurydziana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Raczej na pewno przez mąkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×