Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża

wstrzasające odkrycie w archiwum chłopaka. Co mam myśleć

Polecane posty

Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża

jestem w wiekim szoku:O rozmowa z archiwum chłopaka. Studiujemy w innych miastach. Jestem skołowana. Nie wiem, czy potraktować to jak flirt niewinny z jego str czy raczej jako poważnie. Proszę przeczytajcie. Niech ktoś życzliwy doradzi co robić. Kocham go, nie chcę zrywać... Jest o co walczyć? ON a tak poza tym, że uczysz się do egzaminu na prawko to co jeszcze u ciebie słychać? ONA ja też mało przez tą pracę ON cóż ale przeżywałaś ciekawe przygody w tej pracy ;) ONA a nic nowego, życie raczej nudne prowadzę, trasa uczelnia - stancja;P a co u Ciebie ? ON jeszcze nudniejsze. akademik, akademik, akademik. i piszę projekt poza tym tylko jakiejś wyjścia do sklepu w białym nic się totalnie nie dzieje ONA mnie promotorka załatwiła, nie odpowiada jej początek rozdziału drugiego i do piątkowego seminarium mam zawieszoną pracę bo nie ma sensu pisać tego, skoro ona 'ma uwagi' ONA nom, to fakt, prawie tak jak w (nazwa miejscowosci) ONA ale wolę już siedzieć tu niż w domu ON przynajmniej masz tu chłopaka ONA tia, co z tego jak kompletnie nam się nie układa od naszego powrotu, on ma pretensje o wszystko, o brak seksu, o to, że czasem pójdę do koleżanki itp. Nie ma z czego cieszyć się ON a tak abstrahując od tematu to wiesz może ile jakiś w miarę dobry proszek do prania kolorowych tkanin kosztuje? jakieś małe pudełko? :P ONA a do prania ręcznego czy w pralce? ON w pralce ON tylko nie mogę znaleźć klucza od pralni :P gdzieś krąży po piętrze ON brak seksu? czemu tak, jeśli wolno spytać? :P ON chyba raczej lubisz seks ONA to ja ci polecam dosię to stary i sprawdzony już, ewentualnie Bryza, Rex, myślę, że więcej niż 7 - 8 zł nie zapłacisz za małe pudełko ONA ech... to złozone, on przestał mnie podniecać, wiem wiem powinnam go zostawić i dać mu szansę na znalezienie dziewczyny, która mu nie będzie odmawiać, ale dyktuje mną lenistwo, przyzwyczajenie bo jednak to już ponad rok... jak w takim starym małżeństwie. Ale zdaję sobie sprawę, że to prędzej czy później rozpadnie się ON ale nie realizujesz się z kimś innym w tej dziedzinie? ONA Wiem, że pewnie znalazłabym bez problemu innego chętnego, widzę po spojrzeniach na ulicy, ale zwyczajnie boję się ONA nie;P ONA a Ty? ON no nie. tylko strasznie rzadko się spotykam z dziewczyną i tak :P ONA jak studiuje w ... to norma ON masakrycznie długo się tam jedzie ON a z tym kolesiem poznanym na wakacjach utrzymujesz jeszcze kontakt? ONA nie... i obawiam się o swoją pracę latem. To było tak, że ciążył już mi ten kontakt bo po co mi starszy pan, wydzwaniający do mnie co trzeci dzień i gadający z uwielbieniem jakieś bzdury. Ja może jeszcze mloda jestem, ale już z naiwności wyrosłam;P no i podstępem udało mi się zerwać ten kontakt - napisałam mu smsa, że go kocham. Facet przeraził się i odpisał mi, że bardzo mnie lubi, ale żebym nie inwestowała swoich uczuc w jego osobę bo to zła inwestycja. Odpisałam mu, że to wyznanie było pod wpływem alkoholu, że tak na prawdę jest dla mnie za stary. I dziadek obraził się śmiertlenie i mam święty spokój. ON zawsze możesz poszukać pracy gdzieś indziej ON to nie jest też praca w której zrobisz karierę ONA mogę, ale na początku chciałabym tam wrócić bo sporo zarobiłabym już nie za 1, 5 mies a co najmniej 3. Tylko tak, stary może również za rok przyjechać i mścić się na mnie. A z racji wieku ma większy autorytet niż ja. Mam więc nadzieję, że może już nie da rady;Pchoć to nie ladnie życzyć innym takich rzeczy ONA i jest szansa, że może zostałabym brygadzistką, ale nie wiadomo 21:08:19 jednak dostałam tam lekcję życia, mówiącą, że facetom z reguły chodzi tylko o pieprzenie. I za tą lekcję jestem wdzięczna, wyzbyłam się naiwności ON hehe, pewnie większości i owszem ON ale samej ci się nie chce ? ONA chce, ale nie z facetem;P zaryzykowałabym z kimś, ale musiałabym mieć gwarancję, że to nie wyjdzie. W końcu, abstrahując, co trzeci facet zdradza swoją żonę/dziewczynę to czemu ja mam być wierną Penelopą. A chcieć, chce się. Może argument, że każdy to robi jest kiepski, ale to ludzkie tak się tym zasłaniać ON hm, no ale też nie mógłby być ktokolwiek? w sumie przecież znasz trochę facetów. zawsze mogłabyś np z Grześkiem i by raczej nie wyszło ONA Grzesiek? a ileż można... my się już tak znamy, że jak czasem wpadniemy na siebie w hajnówce to uśmiechamy się porozumiewawczo i mijamy się, no czasem puści oczko bo przeważnie z panienką idzie ON tzn. że już cię nie kręci? ONA nie;P ONA trafi mi się okazja, być może nie odmówię, ale szukać nie będę ON w sumie spoko podejście. ale przez okazję masz na myśli kogoś zupełnie nowego? czy np. gdyby Grzesiek zaproponował wspólny wieczór to byś nie odmówiła? ONA ale my spotkaliśmy się z grześkiem jakoś jesienią. Wypiliśmy po 2 czy tam 3 piwa, pośmieliśmy się, powspominaliśmy i rozeszliśmy się. Nawet nie wpadło mi czy jemu do głowy żeby zakończyć spotkanie w łóżku. ONA Nie wiem czy nowego... wiem, że należy rozegrać to tak, żeby nie namieszać sobie w zyciu. A do tego mam niesamowity talent ON czyli zupełnie spoko :) no masz. nie da się tego tobie odmówić ONA No, i jakbym już się zdecydowała na zdradę ponowną to chciałabym coś z tego mieć, jakąś satysfakcję. A nie tak jak z tym starszym panem, że mógł raz a w porywach do dwóch. Śmiech na sali. ONA no i rzecz jasna, bez burackiego uwielbienia i okresleń bo aż mdło się robi;P ON hehe, ale po nim jedziesz ;] ON zawsze mi się wydawało, że najlepiej figlowało ci się z Grześkiem z jakiegoś powodu ONA a to moja wina była? nie jestem jakimś paszczurem żeby facet miał problem z tym;Pdbam o siebie,więc bez jaj ON dlatego byłem cholernie zazdrosny :P ONA nigdy Cię nie zdradziłam, zerwałeś ze mną i dopiero wtedy spotkałam się z grześkiem, źle myślałeś ON wydawało się mi, że może mieć cię w każdej chwili. ON cóż ale ogólnie to i tak dużo więcej z nim szalałaś. chyba najwięcej ze wszystkich facetów ONA nom, miałeś na jego punkcie obsesję, raz widziałeś go z jakąś dziewczyną i myślałeś że to ja:) ON serio. była strasznie podobna :D 21:30:42 ale to jest typowe dla facetów. zawsze świrują jeśli chodzi o byłych ich aktualnej kobiety ONA niestety ON kobiety mają ponoć odwrotnie świrują na temat potencjalnych następczyń ONA może coś w tym jest ON kiedyś mnie to kręciło jak powiedziałaś mi ot tak, że wyszłaś sobie z kolegą i kochaliście się gdzieś na nasypie. jeszcze zanim zaczęliśmy chodzić ONA poważnie? ON jasne ONA nie wiem czemu ci to powiedziałam ON w sumie kiedy się spotykaliśmy "bez zobowiązań" to chciałem żebyś też spotykała się z nim ONA widać miałam wtedy potrzebę wygadania się ONA Mi m. wtedy powiedziała, żebym nie spotykała się z Tobą bo to tylko pozorne jest bez zobowiązań bo Ty i tak szalejesz za mną. Teraz z perspektywy czasu ciężko mi to ocenić ON wtedy chciałem żeby to było wolne. nie chciałem się wiązać na stałe. chciałem od czasu do czasu spędzić miło czas. w sumie czemu wtedy nie spotykałaś się z Grześkiem? ONA nie wiem, też nie pamiętam. Może czułabym się dziwnie 21:43:08 dalej takie rzeczy Cię kręcą? ON tak, czasami sobie fantazjuje co by było gdyby :P ON rozumiem, że ciebie raczej nie ONA masz na myśli fantazje o Tobie? :> ON hm. no wiesz to o czym mówimy ;) ONA całkiem możliwe... ONA sentyment został ON dziś mi się wydaje, że nie byłem dla ciebie satysfakcjonującym partnerem raczej ONA czemu tak myślisz? ONA a może to ja nie satysfakcjonowałam Ciebie;P ON nie wiem bo w sumie to ile razy się kochaliśmy to można pewnie policzyć na palcach jednej ręki ON no i kilka wpadek kiedy 'nie stawałem na wysokości zadania' ON dopiero w sumie kiedy się spotykaliśmy niby 'bez zobowiązań' to poprawiło się ONA może cię nie podniecałam wystarczająco bo gustujesz w innym typie urody, bywa i tak ON wcale nie. jesteś całkiem w moim typie. po prostu nie wiedziałem czego oczekujesz. jakoś się bałem, że nie będę tak dobry jak ktoś inny ON tak szczerze to powiedz z kim było ci najlepiej? ONA z Tobą było dobrze, bardzo przyjemnie mi było jak... no nie ważne:D ONA nie wiem... ON wiesz ;) ON spoko możesz być szczera. nie zrobisz mi żadnej przykrości ;) ONA może nie uwierzysz, na swój sposób z Tobą bo było to trochę mistyczne momentami. Nie wiem jak to określić, ale jakieś takie delikatne ON ej, no :] ON ja lubię o tych rzeczach z Tobą rozmawiać :P jakoś mnie to zawsze dziwnie kręciło gdy mówiłaś o doświadczeniach z innymi facetami ONA albo mi się wydaje albo Ty masz najzwyczajniej w świecie ochotę na mnie i raczej się nie mylę;P ON cóż faktem jest że mam ochotę z tobą tak sobie poflirtować ;) ON hm, np. z Grześkiem tak sobie nie piszecie? nie wspominacie takich rzeczy? ONA hehe ONA nie, z Grześkiem mamy kontakt bardzo rzadki np złożymy sobie zyczenia od wielkiego dzwonu itp ONA dawno w ogóle to robiłeś?;P ON hm. z parę tygodni już minęło. a u Ciebie? ONA nom, 4 tygodnie ON powiedziałaś że ze mną było delikatnie, a z kim było ci najlepiej w 'mocnym' stylu? ONA mój obecny miał zapędy, jeszcze jak nam się układało, czytaj, przed moim wyjazdem, klepnąć mnie w tyłek w trakcie jak robilismy to na pieska;P jeśli o to ci chodzi ON czyli ogólnie ci odpowiada? ONA niezbyt, za mało skupiał się na mnie ONA dobrze ci się to czyta? tak swoją drogą ON tzn. co czyta? :P ON rozmowę? ok. lubię kiedy jesteś szczera ;) więc, tak serio, serio, serio z którym typkiem oprócz mnie i aktualnego chłopaka było ci najlbiżej do nieba? ONA to może je spytam cię o to samo ON szczerze. to mi z każdą dziewczyną do tej pory było podobnie. ciężko to określić. poważnie. zawsze mam wrażenie że nie daje dziewczynie pełnej satysfakcji ON nie wiem czemu tak. zawsze mam wrażenie, że np. w twoim przypadku Grzesiek dawał tobie więcej przyjemności ON tak jakoś. :P czasami fantazjowałem w klimatach, że ja robię dla ciebie za rozgrzewkę a on naprawdę cię zaspokaja, albo odwrotnie, że on najpierw cię wykańcza a ja robię za deser :P ONA nad szczególami, co mi się bardzo podobalo i o czym zdarza mi się fantazjować z Twoim udziałem nie będę rozwodzić się bo to chyba niezbyt wypada i nie chcę cię peszyć;P ON nie ma sprawy ON dawaj ;) ONA masz bardzo ostre fantazje a wydajesz się być bardzo uładzonym na spacerach ze mną ONA i strasznie poprawny ON bo tak jest. dzisiaj to nie wiem co się ze mną dzieje :P ONA mam na serio to napisać? ON jasne ON no nie mów, że to ja cię speszyłem ;) ONA bardzo było mi przyjemnie jak pieściłeś mnie językiem, błogo ON w mojej fantazji to by była rozgrzewka ;) potem byś poszła do Grześka, albo deser jeśli byś przyszła od niego... ON czyli lubisz języczkiem. pamiętam kiedy robiłem ci to pierwszy raz. na tej stancji na nowym mieście. wydawałaś się strasznie spięta ONA dziwisz się? ON tak, nikt wcześniej ci nie robił w ten sposób? ONA zdarzyło się ON a widzisz, więc czemu wtedy byłaś taka spięta? :D ONA z błahego powodu, nie wiedzialam ze do tego dojdzie i nie byłam wydepilowana ON wcześniej często ktoś dawał ci głowę? ONA ? ON robił dobrze językiem ON chyba, że nie o to ci chodzi ;) ONA raczej nie, ja straciłam dziewictwo jakoś przed 17, ale byłam pod tym względem wstydliwa strasznie ON czyli co jest twoją ulubioną techniką/pozycją? ON może być więcej niż jedna oczywiście ONA a co, piszesz się na przetestowanie ich ze mna?;P ON a chcesz? :P ONA to zależy czy umiesz być odpowiednio dyskretny ON co rozumiesz przez odpowiednio dyskretny? ONA czy zachowałbyś to dla siebie, proste ON jasne ON a ty jesteś w stanie zachować to wszystko dla siebie? ON nawet w stanie nietrzeźwym? ONA tak ON ale przecież ja wiem np. o tym kolesiu z wakacyjnej pracy ON np. nie chciałbym raczej żebyś komuś się zwierzała nawet nejlepszej koleżance, że spotkałaś się z bardzo dawnym byłym ONA nie powiedzialabym bo znaja cie no i mieszkasz nie dalko AKADEMIKA;P ON bo w sumie to absolutnie nikomu do tej pory powiedziałem, że spotykaliśmy się bez zobowiązań ON no właśnie. nie chciałbym się też narazić ONA serio nikt nie wie? ON Nie ONA i coś cię do mnie ciągnie ON cóż no nie da się ukryć. nie chcę żebyś się czuła z tego powodu winna czy coś ONA przyjemnie mi z tym ON możemy też poprzestać tylko na rozmowie. też jakaś tam opcja ONA a co wolisz? ON przynajmniej nie będzie problemu, że faktycznie coś się wydarzyło. wszystko zostanie tylko jakąś fantazją ON cóż dzisiaj zupełnie nie myślę przy użyciu głowy ONA wykorzystałabym cię, jak egoistka ON no i? :P ON to nie jest istotne :) ONA czemu? ON cóż istotna byłaby przyjemność i tylko to tak naprawdę ON i dlaczego uważasz, że to Ty byś mnie wykorzystała? ONA bo chciałabym coś na początku, z czego raczej tylko kobieta czerpie przyjemność, później przeszłabym do ciebie ON a kto powiedział, że robienie tego jest nieprzyjemne. ja to nawet lubię. ogólnie wolę kiedy to kobieta dominuje w łóżku i wyznacza kierunek ONA i patrzyłabym na to, a ogólnie zamykam oczy. Zeby czerpac z tego widoku jakas perwersyjna przyjemnosc ON ;) ONA moze za duzo powiedzialam, ale ty chciales to chyba uslyszec czy raczej przeczytac ON nie za dużo. wstydzisz się mnie? ON czujesz się zgorszona tym wszystkim? ONA nie, a ty? ON nie. jestem całkiem podniecony ONA co zrobiłbys ze mną? ON wszystko co tylko byś chciała ;) ONA czesto zdarza ci sie o tym myslec? ON ostatnio coraz częściej ON wiesz, będę musiał się zmyć. bo kumpel zadzwonił, żebym wyszedł z nimi na piwo i niestety dałem się namówić, choć odmawiałem ONA no to miłego ON wcale nie chcę piwa ONA nic nie zauwazyłam, na spacerach z dystansem mnie traktowałeś ON dzisiaj jestem totalnie nieasertywny ONA :D ON kiedy byś miała czas na jakiś spacer? :) ONA mogę jutro, tylko bardziej na wieczór ON jasne, ok ON ja uciekam ON papapaaaaa ;) ONA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża
wiem, że dlugie. jak ktoś przebrnie i wyrazi opinię to bedę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża
aha, nie wspomniałam... to jego była dziewczyna. to on ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
stara miłość nie rdzewieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża
nie wkleiła mi się całość, dalsza część to piszą o tym, czy by nie zaryzykować numerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
i naprawdę potrzebujesz opinii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz i moja opinie
dwa słowa - kurwiarz i to dobry a ona kurwa. Takie rozmowy z była? kopnij go w dupę, on ją chce przlecieć. to jest miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża
polak bo łudzę się, że to niewinny flirt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta panienka to niezły numer, kochana sprowadź ją do parteru ... niech wie gdzie jej miejsce... a facet niezłe ziółko również... :o Zachowaj tą rozmowę, chcesz się zemścić uknuj coś podobnego i zadbaj aby to widział ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża
sam wspomnial w tej rozmowie, ze nie mysli dzis logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam napisal ze ma do niej semntyment czyli ze jka by mu dala to pewnie by wzial ale moim zdaniem to chamsko sie zachowal gadajac o takich rzeczach ale faceci tacy sa ze lubia gadac o seksie podnieca ich to , ale ty powinnas mu zrobic taka awanture jak nigdy zeby sobie popamietal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorkaaaa
Ja dla mnie to prędzej czy później Cię zdradzi, jak nie z tą to z inną, bo najwidoczniej czegoś mu brakuje. Flirciarz wg mnie zawsze równa się kurwiarz. To tylko kwestia czasu i odpowiednich okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz wstydu chyba - wklejać prywatne rozmowy swojego chłopaka na publiczne forum. Więcej niż 17 lat nie możesz mieć, bo starsze, dojrzałe osoby tak się nie zachowują. Sam fakt, że czytasz jego wiadomości jest druzgoczący i nie wróże udanego związku poprzez brak zaufania. Przemyśl to. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża
ONA i coś cię do mnie ciągnie ON cóż no nie da się ukryć. nie chcę żebyś się czuła z tego powodu winna czy coś ONA przyjemnie mi z tym ON możemy też poprzestać tylko na rozmowie. też jakaś tam opcja INNY fragment. To daje mi nadzieję, że jednak on chchiał tak sobie tylko pogadać. Boze ja go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaa
Kurwa mac , nie che Cię straszyć ,ale widać że ona coś od niego chce. Jebana suka , wyraźnie coś sugeruje. Jest pewna siebie. I chyba z tego co piszę ładna... Czemu Twój chłopak z nią zerwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba normalna rozmowa
musieli byc dobrymi kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikaaaaa
o rety. może jestem nienormalna, ale ta dziewczyna jest puszczalska jak mało kto! czy ona sypia z każdym? każdemu opowiada o swoich ekscesach łózkowych, zdradach itp? szok. podejrzewam, że chłopak chciał się po prostu rozerwać, pogadać, wypytać, może mile połechtać swoje ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto tego ciągnąć, on i tak rozpamiętuje ją .. Jesteś daleko, nie wiesz co robi gdy Cię nie ma i czy jej nie przeleci przy najbliższej okazji .. nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorkaaaa
Odejdź w dobrym stylu, zanim sam Cię zostawi na dodatek z rogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikaaaaa
bądź ostrożna. wiadomo, sprawdzanie wiadomości jest może i dziecinne, ale jak widać były powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża
ONA a co wolisz? ON przynajmniej nie będzie problemu, że faktycznie coś się wydarzyło. wszystko zostanie tylko jakąś fantazją ON cóż dzisiaj zupełnie nie myślę przy użyciu głowy ONA wykorzystałabym cię, jak egoistka ON no i? :P ON to nie jest istotne :) ONA czemu? ON cóż istotna byłaby przyjemność i tylko to tak naprawdę ON i dlaczego uważasz, że to Ty byś mnie wykorzystała? ONA bo chciałabym coś na początku, z czego raczej tylko kobieta czerpie przyjemność, później przeszłabym do ciebie ON a kto powiedział, że robienie tego jest nieprzyjemne. ja to nawet lubię. ogólnie wolę kiedy to kobieta dominuje w łóżku i wyznacza kierunek ONA i patrzyłabym na to, a ogólnie zamykam oczy. Zeby czerpac z tego widoku jakas perwersyjna przyjemnosc ON ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaa
cięzko by mi było,ale ja bym chyba odeszła. ze strachu ,albo nakazała zerwać z nią wszelkie kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba normalna rozmowa
tak jakby mu zalezalo ,zeby byl najlepszy w jej oczach Ale ogolnie erotoman-gawedziarz Moze by zaryzykowal numerek , a moze nie , mysle ze sa /byli dobrymi kumplami przed chodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikaaaaa
próbuje na niej robić wrażenie, ciekawe, jak daleko by się posunął. ale dla mnie za takei rozmowy już byłby skreślony. nie zaufałabym mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, znam z autopsji, takie rozmowy z byłą się nie sprawdzają. Daj sobie z nim spokój i tyle. Jakbym czytała znaną rozmowę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba normalna rozmowa
ja pisze co jakis czas , jak sie pojawia wpis , nienadadzam Mysle ,ze moze i chcialby ja przeleciec , ale pewnie chodzi tylko o seks , nie uczucia , chociaz ,,, w sumie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
po tym dalszym ciągu to trudno powiedzieć. niby to prawda że faceci lubią poflirtować jednak ta panna "nie podoba" mi się, ma sporo testosteronu nie zostawi cię dla niej ale zdradziać to i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża
ONA moze za duzo powiedzialam, ale ty chciales to chyba uslyszec czy raczej przeczytac ON nie za dużo. wstydzisz się mnie? ON czujesz się zgorszona tym wszystkim? ONA nie, a ty? ON nie. jestem całkiem podniecony ONA co zrobiłbys ze mną? ON wszystko co tylko byś chciała ;) ONA czesto zdarza ci sie o tym myslec? ON ostatnio coraz częściej ON wiesz, będę musiał się zmyć. bo kumpel zadzwonił, żebym wyszedł z nimi na piwo i niestety dałem się namówić, choć odmawiałem ONA no to miłego ON wcale nie chcę piwa ONA nic nie zauwazyłam, na spacerach z dystansem mnie traktowałeś ON dzisiaj jestem totalnie nieasertywny ONA :D ON kiedy byś miała czas na jakiś spacer? :) ONA mogę jutro, tylko bardziej na wieczór ON jasne, ok 23:35:30 ja uciekam ON papapaaaaa ;) ONA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×