Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

Karmienie piersią - grupa wsparcia dla zwolenniczek cyca!

Polecane posty

Gość mamatrojeczki

A ja sądzę, że warto karmić piersią:)a nawet jak są problemy, to można brać różne środki na laktację, które świetnie pomagają:)teraz jest tyle udogodnień dla mam, że nic, tylko rodzić dzieci:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, są. Właśnie na stronie hafiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatrojeczki

Miałam na myśli aptekę i produkty dedykowane dla mam oraz małych dzieci:)i te saszetki na laktację, laktatory, poduszki do karmienia, nosidełka i itd. tego teraz jest tak dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na Hafija.pl masz wszystko ocenione, które najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

..., skończysz ty z tą hafija??? Uposledzona umysłowo ...ka, choć czasem się zastanawiam czy to nie sama Srafija te posty wstawia . Idź się lecz ,kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabliźniaków

A ja mam pytanie, mam miesięczne bliźniaki i ich karmienie jest dla mnie dużym problemem. Co zrobić, aby tego pokarmu było trochę więcej? Jak dwójka skończy, to w obu piersiach nie ma już nic, a oboje się domagają ponownego karmienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halabala

A jak często karmisz bliźniaki? I to jednocześnie je karmisz, czy mają różne pory karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabliźniaków

halabala bardzo często karmię - dosłownie co 2 godziny:/ i to jednocześnie:/ dlatego mam wrażenie, że dzieciaki nie są najedzone:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Badania są ale trzeba ruszyć głową żeby zrozumieć że to ściema i te badanie to jedynie gdybanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem dużą zwolenniczką karmienia piersią, ale przez te moje problemy, to różnie jest z tym:/ tak się zastanawiam, jaki jest taki optymalny czas zaprzestania karmienia piersią? Z jednej strony słyszę opinie, że minimum pół roku, zaś z drugiej strony, że najlepiej jak najdłużej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×