Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Co komu pomogło na trądzik,,,mi juz sie wyczerpały pomysły:(

Polecane posty

Gość inug
do dermatologa po recepte na isotrexin albo zineryt, do tego brevoxyl , oczywiscie plus mega dobry krem nawilzajacy do cery tlustej. DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
słuchaj, przede wszystkim powiedz mi, czego używałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeerrryyykkkaaa
pomaga izotek, ale i tak wraca wszystko później. przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj byłam u dermatologa bo mi też skończyły się pomysły. Dostałam antybiotyk na 3 miesiące - unidox. Byłam w szoku że na tak długo, ale Pani dermatolog powiedziała że tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego wszystkiego od maści , ziółek, kremów, toników, naparów, herbatek , past, robionych płynów, kwasów,tabletek anty, maseczek do izoteków. Po izotekach po ok roku trądzik wrócił i jest nasilony w tej samej postaci niż przed braniem leków....chyba nie ma dla mnie ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisasa
A testosteron sprawdzałaś? Włosy masz ok,nie wypadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
jakie kremy masci i ziolka? a czy to na pewno tradzik? nie zapalenie skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaczej tak
witamina b 12 jest dobra ewentualnie mozna zawsze krochmalem potraktowac, nie zaszkodzi a moze pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u wielu dermatologów. I diagnoza jedna.... Zapalenie skóry raczej nie . Męczę się już prawie 5lat. W młodości buźka jak marznie a w wieku 20 lat zaczęła sie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Kiedy ja mialam problemy z tradzikiem i nic nie dzialalo dermatolog przepisala mi jakies zastrzyki, ktore bralam przez 3 tygodnie raz na kilka dni. Nie mam pojecia jak sie nazywala, w kazdym razie od tamtej pory nie widzialam pryszcza, a minelo juz kilkanascie lat. Moze zapytaj dermatologa o dostepne zastrzyki, jesli jeszcze takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
tak, jedna z metod to krochmal jak wlosy leca, jak sie poci itd to na bank hormony. powiedz autorko, w ktoryms konkretnym miejscu na twarzy sa te zmiany najbardziej skupione? czy masz jakies alergie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisasa
Anty brałaś? Ja raczej nie ma miałam trądziku,ale jak zaczęły mi wyskakiwać pryszcze (ropne,długogojące,zaczerwienione) na linii żuchwy,na dekolcie,zrobiłam badania. Przy okazji,bo podejrzewałam tarczyce. Unormowałam no i pryszcze zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
swoja droga to moze byc gronkowiec albo inne zakazenie bakteryjne, nawet lekarzom zdarza sie pomylic. znam osoby ktore maja gronkowca na twarzy, ale xznalam tez takie ktore mialy helicobacter pylori, najlepiej zrobic wymaz z takiego pryszcza , robione mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmael
10 lipca masz: Izotek 20mg na początek, potem 30mg dziennej dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o tym poceniu to nie pomyslałam...strasznie sie poce, na dworze mróz a ja spocona pod kurtką i cienkim sweterkiem na maxa ale ciało zimne.... teraz myśle żeby uderzyć do ginekologa bo w dermatologów już nie wieże tak mnie naszprycowali że mm pogorszony wzrok i wyniszczoną wątrobę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik jest wyleczalny, ale to nie jest łatwe. Istanieją takie leki jak AKNENORMIN, IZOTEC i ich pochodne. Na ich temat na kafe znajdziesz topici. Są to bardzo inwazyjne leki, przed zastosowaniem których należy wykonać serię badań oraz w tracie min. 9. miesięcznego leczenia co 3 miesiące badania powtarzać. Leki te to ostateczność, ale wiele osób sie na nie decyduje. Dzisiaj dermatologia jest tak modną dziedziną, że prawie każdy lekarz przepisuje bez zastanowienia antybiotyk, nie analizując sytuacji. Zanim jednak ww. leki zostaną podane proponuję sprawdzić zapomnianą witaminę PP, która była przepisywana na trądzik wiele lat temu. Mi pomogła i nie musze łykać AKNE. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeresrss
jak sie pocisz to mozesz miec nadczynnosc tarczycy a schudłas tez ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam tetralysal 20 potem większą dawkę, potem curacne 20 i 40. 20 rano a 40 na wieczór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddalaj sie w pospiechu
10 lipca a czy masz wiecej niz by wypadalo owlosienia? tzw hirsutyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłam raczej nie....raczej tyje mimo iż jem mniej niż kiedyś... Do jakiego lekarza mam iśc...już straciłam nadzieję:( mam wrażenie że wszyscy myślą żę jestem brudasem że o siebie nie dbam..:( Jeśli proszę o jakieś badanie to sie patrzą na mnie jak na debila i robią swoje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×