Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

z chooya to żeś spadua :classic_cool: no i co? miałam zue przeczucie? nie dobrze. bo wróżyłam sobie w 2012 same zayebiste rzeczy :classic_cool: mam nadzieje, że pomyliłam się tylko w Twoim przypadku. był jak widać beznadziejny :classic_cool: i cisza kurva o alkoholu 😭 bo mój organizm chyba się wykończył przez te moje picia kurva i nie jedzenia :classic_cool: do soboty. BREJK ! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chooya to żeś spadua :classic_cool: no i co? miałam zue przeczucie? nie dobrze. bo wróżyłam sobie w 2012 same zayebiste rzeczy :classic_cool: mam nadzieje, że pomyliłam się tylko w Twoim przypadku. był jak widać beznadziejny :classic_cool: i cisza kurva o alkoholu 😭 bo mój organizm chyba się wykończył przez te moje picia kurva i nie jedzenia :classic_cool: do soboty. BREJK ! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam drina z herbatą. :classic_cool: Kurwa ja czuje w cipie, ze jednak mialas racje. Bo non stop ktos mi napierdala na gadu z nieznanych nr albo dzwoni z zastrz i sie nie odzywa. Wiec to mi smierdzi troche. :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurva z herbatą 😭 hahahahaha. doyebauaś do pietza 🖐️ Ty no ale takie ekszyn? to ile on ma lat? nie mów , że jest moim rówieśnikiem i ma 5 lat oraz kręcone zemby ? :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poem Ci, że chyba zbeszcześciłaś vódkełe 😭 tą herbatynom. w Twoim wieku... no to sama nie wiem. bo wiesz, chłopcy dojrzewają później a niektórzy wcale :classic_cool: mówię Ci on na pewno chodzi do przedszkola tylko wpiertala jakieś sterydy i mu się urosło za wczasu. zrobił Cię w bambuko, a Tyś się zakochała. ale przynajmniej go rozprawiczyłaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojniak proszę wejdź se, nawet możesz usiąść, nie wymagam żebyś stał :classic_cool: na baczność... ale daruj se te cnotki bo mnie to wkurvia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagryzasz drina hajsem i szlugami. nie no kurva szlachta się bawi :classic_cool:))) serio go rozprawiczyłaś? hah , nie no jestem przechooy :classic_cool: no więc tego. coś tam jakoś tam moje słowa mają pokrycie z czymś tam :classic_cool: ide zajarać 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj znać jak już zajmiesz się jego maczetą :classic_cool: nie będę mówić co mi się wydaje, bo... skończy się tak jak ostatnio i kurva mit o wysokich fagasach z dużymi kootalami zostanie bezpowrotnie obalony 😭 a tego nie chcemy :classic_cool: ma duży nos? też takie plotki chodzą, że duży nos równa się duże wiadomo co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D też ma jakieś znaczenie? :classic_cool: muszę się jutro przyjrzeć pewnemu kciukowi i dam znać czy to prawda. chociaż jak tak myślę to w sumie chyba się zgadza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×