Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue_eyed

Dziewczyny w Londynie laczmy sie:)

Polecane posty

Gość numerowaaaaaa
Piszcie dziewczyny jak Wam sie zyje w Londynie, bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numerowa podziwiam Cie. Ja nie mam na co narzerkac,mam cisze,spokoj,piekny las rzut beretem, lotnisko 30 min :D, i dobra szkola dla corki. Mieszkalam dawniej blizej centrum, i nigdy nie wspominalam tego czasu dobrze. Zbyt duzo ludzi i cialgy ruch mnie bardzo meczyl. Na dzien dzisiejszy, marze sobie o domku gdzies w poblizu londynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
Powiem szczerze, ze nigdy nie chcialam mieszkac w Londynie, ale teraz jestem nawet podekscytowana. Wiem, ze jest brudno i drogo, ale jak nie bede musiala wydawac pieniedzy na dojazdy to tyle samo mnie to wyniesie, a przynajmniej bede miala wiecej wolnego czasu dla siebie :) No i moj chlopak zawsze chcial studiowac Audio Enginieering, a w Londynie sa najlepsze uczelnie w tym kierunku, studia nagraniowe i najwiecej mozliwosci. I juz sie nie moge doczekac spedzania wekendow w Hyde Parku i muzeach :) Zawsze chcialam odkryc Londyn, no to teraz bede miala okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rozumiecie przez brudno? Kilka lat temu bylam we wloszech, piekna pogoda, miasta i zabytki niesamowite. Ale syf jaki na ulicach byl, w glowie sie nie miesci. Dla mnie brudno to bylo wlasnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
Porownujac do mniejszych miejscowosci to Londyn jest zasmiecony, choc na pewno zalezy od dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mieszkalam wczesniej w londynie pizniej okolice luton i teraz znow londyn:) jednak ma ten urok.... Mam zawsze gdzie wyjsc pelno miejsc nowych do odkrycia mmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palalal
christmas merry ja mieszkam na fulham! bardzo blisko do putney :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bully_bully
Blue eyed - nie dawaj tu czasem żadnych fotek. To jest psychol i pewnie widzialas co z nimi robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaa
Hej dziewczyny :) Jak Wam minely swieta? Ja spedzilam je z chlopakiem i jego rodzina, typowo po angielsku. Dwa dni spotkan rodzinnych i ogladanie przemowienia krolowej w tv. Bylo mi milo, ze mnie przygarneli na swieta (mama mojego chlopaka powiedziala mi, ze sa moja druga rodzina, co bylo bardzo mile), jednak w przyszlym roku na pewno pojade do Polski, bo jednak nie ma to jak swieta z wlasna rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamykpl
FunzMU Season 6 Good Update http://www.Unitedmu.com (Europe host) http://www.silvermu.com (USA host) http://www.muonlinedk.com (Asia host) - NEW MONSTERS - NEW character RageFighter - 3D MODE - Good antihack (server&clientside) - 65.000 stats (using proResets for Unitedmu & mudk) - New Balanced PVP System - Quality drops - Balanced spots - New Custom Sets drops - GM Event - Working Castle Siege - No duplicated items - no bugs Forum http://funzgames.com/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynka_Osterley
hej ja mieszkam w Londynie od 7 lat, na Osterley 2,5 to prawda nic tu nie ma ale a to jest fajny park, bezpiecznie cisza i spokoj :)) Ealing fajny ale zawsze mozna tam dojechac metrem na 3 przystanku wysiasc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Szczesliwego Nowego Roku dla kazdej z osobna:) Jak minely swieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfaszystka
Ja chciałabym udowodnić sobie samej, że nie jestem rasistką i w tym roku chcę codziennie dać jednemu (co najmniej ;) ) murzynowi. a wy słodziaki co postanowiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
Hej, hej, moj sylwester byl dosyc udany. Dzien wczesniej byly moje urodziny i w sylwestra je obchodzilam, najpierw poszlam ze znajomymi do restauracji na kolacje, a potem mielismy impreze sylwestrowo-urodzinowa w domu :) Postanowien nigdy nie robie, i tak bym o nich zapomniala lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×