Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

Julia

Polecane posty

Gość Monia-Liza
ha ha ... nawet komputer nie chce poprawnie wpisać nazwisko Danuty h o j a r s k i e j :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka:)
bardzo lubie ten serial, ale czekam aż akcja sie rozwinie i kiedy Janek i Julia sie dowiedza, że oboje sa w sobie zakochani:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
ja czekam az w koncu ta moniczka wpadnie ze swoimi klamstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez na to czekam
i czekam az ja wywala patrzec sie nie da na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos w czerwcu. moze monika zakocha się w tym nowym pracowniku od marketingu i odpusci sobie janka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem oczarowanaa
Jestem zachwycona grą tej pani,która gra matkę Moniki (kotynieńku :)) Zawsze poprawia mi humor,jest genialna,w ogóle cały serial jest fajny,taki lekki i z humorem,100 razy lepszy od Majki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko byloby ok.
gdyby nie zmuda i bohosiewicz, zmuda tragiczna patrzec sie nie da, z kolei bohosiewicz i te jej kacze usta tragediA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhnkjn
ciekawe kim jest ten sławek ... może to ktoś z rodziny dziwnie kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu janek zerwie z monika
Bożena zdradza Anicie i Igorowi, że jej córka wychodzi za mąż za Janka. Monika jest zła na matkę, że rozpowiada o ślubie. Nie chce, żeby dotarło to do Janka, zanim oficjalnie sam jej o tym powie. Bożena nie widzi jednak niczego złego w swoim zachowaniu. Uważa, że to nawet lepiej, bo Janickiemu trudniej będzie się wycofać z domniemanych oświadczyn. Igor podpytuje przyjaciela, czy chce się ożenić z Moniką. Janek mówi, że wręcz przeciwnie, zamierza z nią zerwać! Tymczasem Sławek spotyka się z Agnieszką w kawiarni. Dziewczyna mówi mu o wrobieniu Janka w nieudaną operację. Chce wiedzieć, dlaczego Malicki nie ma dla niej czasu wieczorem. Okazuje się, że to przez Julię, która zaprosiła go na piwo. Chmielewska przygotowuje się do spotkania ze Sławkiem. Kasia cieszy się, że Julia wychodzi. Dziewczyna wciąż jednak twierdzi, że to spotkanie czysto koleżeńskie. Monika i Janek siedzą w restauracji. Ukochana nie daje dojść Janickiemu do słowa. Myśli, że mężczyzna chce rozmawiać z nią o ślubie. Niespodzianie Janek oznajmia narzeczonej, że to koniec ich związku! Czy Janicki i Chmielewska będą w końcu mogli być razem? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach w kolejnych odcinkach serialu "Julia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgghkhk
ile jest przewidzianych odcinków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde...
Ale co on kombinuje ten Sławek noooo..? I ciekawe kim on jest? Hanna mówiła, że kogoś jej przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolozka
kurde... jak można przyzwiczaic się do ogladania takich głupot :-( ja oglądam w kuchni bo w tym czasie przygowowuję dla rodziny kolacje, prasuję ubrania na następny dzień, itp.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grkshdgcisxdsud
ten serial hana montana zalatuje, poziom taki sam te teksty, problemy z du...py wziete.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nagle przerwali nadawanie serialu? Czy był jakis komunikat, co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież jest EURO uważają, że wszyscy muszą je oglądać to po co nadawać jakiś tam serialik wolą wrócic do niego po wakacjach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
exch ten slawek i moniczka niech ktos ich w koncu zacznie rozszyfrowywac!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łożeszzzz
Sławek okaże się synem Tadeusza - no nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzzzzzzuuuuuu
Jak mnie niemiłosiernie wkurza maniera z jaką wypowiada się ta cała Agnieszka! Takie wypowiadanie zdań twierdzących w formie pytania - masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
nie no z ciaza juz bylo w prosto w serce ta monika to s**ka jak to prawda ze ich rozdzieli znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to głupie myślenie... bo co potem? Rosnowska zaczyna mi sie podobac jako aktorka. jest młoda wiec jeszcze gra sztucznie ale widać ze bardzo uzdolniona, ładna i wszystko przed nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalia00
Bardzo mi się podoba ten serial .Oglądam prawie każdy odcinek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nejfkewnfewjffffff
Streszczenie następnych odcinków Julii: Kiedy Julia dowiaduje się ,ze Monika jest w ciąży ucieka . Janek próbuje ją dogonić ,ale zapomniał ,że Julia w liceum trenowała intensywnie biegi długodystansowe i mu się to nie udaje. Postanawia więc więcej trenować od tego dnia. Monika zastanawia się wraz z Bożeną co zrobić żeby szybko zajść w ciąże. W internecie Bożena zauważa ogłoszenie indianskiego wodza ,który deklaruje się ,że odda swoje nasienie ,a spłodził już 20 dzieci. Monika jednak nie jest przekonana co do tego pomysłu. Agnieszka Turczyńska ma następny - tym razem bardziej odważny i chytry plan. Tym razem znowu podda się operacji u Janickich ,ale postanawia wziąć więcej leków i umrzeć naprawdę! Sławkowi też ten plan wydaje się genialny bo kto będzie mógł potem oskarżyć jego przyjaciółkę jeśli nie będzie żyła? Zamawiają wiec leki i obmyślają swój plan.Pozostaje tylko przekonać Janickich aby znowu podjęli się operacji... Maciek zastanawia się nad powrotem do pracy w biurze podrózy. Jednak wie ,że jego szefowa się w nim podkochuje ,a on jest w końcu gejem. Okazuje się jednak ,że jego szefowej spodobał się i Maciek i Kamil ! Proponuje im wspólnego trójkąta . Para zgadza sięi wszyscy są szczęśliwi z zaistniałej sytuacji Anita czuje się ostatnio bardzo samotna... I brakuje jej miłości. Więc zamawia przez internet wibrator. Niestety Monika odbiera przesyłkę i komromituję biedną dziewczynę przed całą kliniką szydząc z jej samotności. Anita jest załamana , ale Julia chcąc ją pocieszyć zabiera ją na piknik Sławek chce zemścić się na swojej rodzinie za kolejne odrzucenie ... Tadeusz nie wie ,że z siostrą Hanny ma nie tylko jednego syna ,ale ...10! I to w różnym wieku! Kiedy wszyscy zjawiają się u nich w Klinice Piękna Hanna doznaje szoku i mdleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallamiska
Dobry serial :D Najlepsza urojona/zmyślona ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×