Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

u mnie teraz siedzieli rodzice więc 3 godzinki mi ukradli :-) smażę frytki która przychodzi na wyżerke? hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie :) co dwie godziny muszę coś zjeść u akurat wypada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od paru dni to nie mogę się opanować z jedzeniem cos strasznego, pochłaniam wszystko co mi pod rękę wpadnie :-) trochę się martwie bo ciałka przybywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Megisu78 - uduszę Cię :) Smażysz frytki a ja sie od soboty męża nie moge doprosic, żeby mi ziemniaków kupił, bo od soboty mam taki smak na frytki, że dałabym się pokroić:) Olczak - z tym dotykaniem brzuszka - u siebie w domu z takim czymś się nie spotkałam, ludziom nie dałabym dotykać, a co do opowieści porodowych - zanim zaszłam w ciązę to bardzij mnie przerażały- teraz liczy się to, że to male co nosze pod sercem musi się jakos wydostać i ja muszę mu w tym pomóc. kropka:) giga83 wysyłam zaproszenie. aha- na imię mam Wiola, nie Szczepan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wyslalam Wam zaproszenia na NK - podpisalam sie wiec bedziecie wiedziec od kogo zaproszenie:) mam nadzieje ze przyjmiecie :p ja caly dzien spedzilam poza domem - taka piekna pogoda... musialam sie nacieszyc sloneczkiem bo juz zaczyna sie chmurzyc... powiedzcie mi czy zapinacie sie pasami w samochodzie? czy kobiety w ciazy musza? dzisiaj jak wracalam do domu ostro musialam zahamować i pas mi troche w brzuch sie wbił. nie jakos bardzo mocno ale dziwne uczucie. mam nadzieje ze nic sie nie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry pyszne były fryteczki mniam :-) ja zrobiłam sobie kartkę z waszymi nickami i podopisywałam imiona i już mam obraz :-) na razie poznałam was 4 to kojarzę nick z twarzą ale jak coś się dołoży to nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Ja jestem na etapie szukania adaptera do pasów dla kobiet w ciązy - drogi bo 160 zł, ale mąż stwierdził, że na pewno sie przyda- nie mysli skonczyć na jednym dziecku. Poza tym jakby czasem wypadło przewieźć kogos w ciąży to akurat się przyda- mąz ma bzika na punkcie bezpieczeństwa a ciężanych to juz w ogóle. ale literówek - sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Madleenn :-) fajowy piesio :-) smerfaskry ja juz przestałam zwracać uwagę na błędy bo ciągle coś pokręce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:* mam do niego straszna slabosc:) dlatego jest bardzo rozpieszczony. z reszta przelalam na niego moja dotychczasowa milosc macierzynska:) ale sie mu to w pewien sposob ukruci juz niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Madleen jesteś z Nowego Sącza- lubie to miasto. Zawsze jak przejeżdzam to musze się zatrzyamc na lody u Argasińskich:) Z Sącza jest tez moja świadkowa ze slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wczoraj bylam wieczorem tam na lodach:) pychota polecam wszystkim ktorzy kiedys beda w nowym saczu. ale jeszcze bardziej smakuja mi od Lelity:) niestety on otwiera lodziarnie tylko na okres wakacji i sa tam przeogromne kolejki... ale warto stac nawet godzine zeby kupic sobie lody od niego... wszystkie inne lody moga sie schowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zaproszenia zaakceptowałam, ale chyba tak jak megisu trzeba sobie ściągę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to własnie nie załapałam ;) Ja na szczęście sciągi mieć nie muszę, mam dobra pamięć do twarzy i imion, więc problemu nie będzie :) Ale to niesamowite, pisać z Wami przez 4 miesiace, a dziś wielki dzień odsłony wizualnej - dla mnie bomba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej Nasze Bąble będziemy mogły sobie oglądać bez kombinowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak was wszystkie polubiłam ze nie mogłam sie powstrzymać żeby tego nie zaproponować:-) a nie chciałam tak po prostu napisać imienia i nazwiska, bałam sie trochę ze niektóre z was po prostu nie będą chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu teraz przynajmniej każda z nas wie jaką masz fajną bujną fryzurkę, która nie zmieściła się na zdjęciu brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to wykombinowałaś Megisu :) Myślę, że wszystkim sie to podoba ;) Ajponka- witaj :) Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, inne dziewczyny także;) Np. Madleenn myślałam, ze jest długowłosą blondynką, a Smerfaskr, że ma ciemne włosy. Dobre to ;) Mam nadzieję, że dołączą do nas Olczak, Polcia, Megan i pozostałe koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała zaktualizować tabelkę, bo właśnie skończyłam 20 tydzień, brzuszek już coraz bardziej widoczny, Bąbel zameldował się dzisiaj kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×