Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

betismile z ta zgagą to fatalna sprawa ale jak mówisz że renie można to super przed ciążą brałam pomagało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia dziekuje za zaproszenie. a mam takie pytanie czy Łącko ktore masz wpisane jako miejscowosc z ktorej pochodzisz to jest to Łącko obok nowego sacza? znane ze sliwowicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie ;) Ja jestem z tego koło Inowrocławia. Często dostawałam wiadomości od osób z Łącka kolo Nowego Sącza :P Czasem śmieszne akcje wychodziły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Polcia dzięki za zaproszenie:) A nie mówilam, że pogodę będziesz miała super!!!!! Megisu- nie przejmuj się, mam czas to buszuje po necie i wyszukuje informacje rzeczach przydatnych i nie. Nie ma mi tego kto w domu powiedzieć.Butelke zawsze dobrze mieć w domu, bo mleko z piersi w butelece i lodówce może byc podobno przechowywane 12 godzin, gdybys potrzebowała wyjśc do miasta miedzy karmieniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry :-) dobrze ze mam was :-) pewnie jeszcze weilu wielu rzeczy nie wiem, mam nadziejeze pomozecie jak będzie trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się nudzi-czekam na córcie kiedy wróci ze szkoły-ja piernicze,a gdzie tu piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
aha Polcia- brzuś super, sukienka fantastyczna, zdjęcia slubne boskie:) Megisu ja się bardziej boje opieki nad niewlakiem. Wczoraj mówię męzowi, że dziecko będziemy kąpać w kuchni na stole, bo w łazience 2 osoby się nie zmieszczą. A on na to" To Ty też chcesz kąpać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda była akurat ;) Wogóle stresu nie miałam, ani na zaręczynach ani teraz :P Ale Pan Młody zestresowany było i to bardzo :D Było po nim widac :P Bałam się tylko że będę źle się czuć, ale pobralam leki i było dobrze, musze tylko pojechać do alergologa bo więcej takich nocek nie chce przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry hihihihi nieźle mój mąż zobowiązał się do kąpania, swoją córkę z pierwszego małzeństwa w zasadzie do 2 roku życia wychował sam, kąpał, karmił itd. był na tzw, tacierzyńskim przymusowym :-) także mam nadzieję, ze pomoc będe z jego strony miała, moze cąłkiem niezłą. a co do łazienki to tęż mamy klitke nie wiem gdzie bedzie się to odbywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr dzieki :) i bardzo dobrze, że sam z siebie chce, pokażesz i ogarnie, wyobrażasz sobie robić wszystko sama? Podszkoli sie tatusiów i będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sterylizatora to oczywiscie ze jest to rzecz bez ktorej mozna sie obyc. ja jak na razie opieram sie tylko na doswiadczeniach mojej siostry. ona wyparzala butelki na zasadzie zalewania wrzatkiem i zostawiania tak na jakis czas. lekarz jej powiedzial ze taki sposob nie jest dobry bo zeby wyparzyc wrzatkiem butelke trzeba ja gotowac wraz ze smoczkiem przez ok 5 minut. wiekszosc butelek na rynku jest plastikowych i pomimo tego ze pisze na ulotce ze mozna wyparzac to po takim gotowaniu robia sie matowe :/ butelka kosztuje ok 15 - 20 zl a sterylizator na 6 butelek do mikrofali kosztuje ok 80 zl. wiec nie jest to jakis wielki wydatek... ja wole kupic i miec pewnosc ze te bakterie jednak znikaja podczas wyparzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dziewczynki kochane do domku bo już 16 dochodzi ale oczywiscie będe tu niedługo. Jak wróce muszę ukochać mojego mężulka mocna bo go dwa dnia nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam dziewczyny wasze Bąble? Upragnione ruchy już są? Ten mój Szkrab to dopiero grandziarz :P Dosłownie :P Albo może odrabia bo w sobote grzeczniutki był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Bąbel własnie się przebudził, bo "puka" do mnie tam ze środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie ale pisalam tu na poczatku podczytuje Was od czasu do czasu bardzo sie ciesze ze u Was wszystko w porzadku brzuszki rosna ;) Teraz wchodzicie w jeden najlepszy okres ciazy pierwsze ruchy mdlosci minely ;) Duzo zdrowka Wam zycze i odpoczywajcie;)pozdrawiam robwalka wyczytałam ze jestes z okolic Belchatowa ja tez z tych samych okolic ;) P.S pewnie jeszcze Was odwiedze mam nadzeje ze nie macie nic przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo wrzesniowa mama :) Ostatnio nawet myślałam o Tobie, co się z Tobą dzieje ;) Fajnie że się odezwałaś :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wrzesniowa mamo, mam nadzieję, że się dobrze czujesz i wszystko u Ciebie w porządku. Miło, że o nas nie zapomniałaś :) Z innej beczki, to właśnie przed chwilą położyłam sobie farbe na włosy, aby pokryć rude, które mi wyszły ostatnio... I kurde nie wiem, czy ja mam bielmo na oczach przy wybieraniu farby czy oświetlenie w sklepie jest inne, ale widzę, że moje włosy robią się bordowe :( Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Chyba sie załamie zaraz! Nie chcę byc ruda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrzesniowa mama!źle przeczytałaś ja jestem z Poznania a mój R jest w delegacji w Bełchatowie-ale miło mi poznać ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka nie chce być chamska, ale bardziej buraczkowe ;/ Ja farbowałam ciemną czekoladą i miał być ladny brąz a wyszedł czarny i robiłam szybko pasemka bo wyglądałam strasznie. Już sama nie wiem czy te farby takie są czy po prostu podczas ciąży te włosy tak przyjmują farbe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz racje, wychodzi buraczkowy ;P hehe, ale wiesz co widzę, że zaczyna powoli ciemnieć. Czas trzymania mam do 17.30, więc jeszcze trochę. Może nie będą takie złe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Netka i jaki efekt? mam nadzieję, że nie zmienisz nicka na barszcz czerwony od buraczkowego koloru włosów. Dziewczyny nie kupujcie farb z paletty- bo wszystkie kolory poza jasnymi blondami wychodzą czarne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, chce mi sie śmiać z tego co sobie wykombinowałam :D Ale jak to się mówi do 3 razy sztuka :D Podstawowym błędem jaki popełniłam było kupienie tylko jednej farby, bo na moją długość potrzeba już dwie ( włosy za łopatki). Oczywiście kolor wyszedł dużo lepszy niż za pierwszym razem, ALE od góry mam barszcz czerwony,a reszta jasny brąz tak jak było w ogóle przed farbowaniem :D:D:D Normalnie śmieje sie w głos jak to teraz piszę :D i jedynym ratunkiem będzie zakup ciemnej farby ( jakiegoś ciemnego brązu ) choćby nawet z palette :D i grzecznie powrócić do swoich ciemnych włosów. Swoją drogą to w życiu nie miałam tyle przebojów podczas farbowania, nigdy niczego nie musiałam poprawiać. Chyba faktycznie u kobiet w ciąży farby przyjmują nieco inaczej niż zwykle :D Ale mam wylew niesamowity, ileż można kombinować :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już z wami :-) wróciłąm z pracy i mąż wyciągnął mnie na spacer. widze ze wałkujecie temat farbowania włosów :-) mnie też to czeka musze moje siwki zafarbować ale ja chyba nie będe miała problemu z kolorem :-) bo czarny to czarny. Mąż was wszystkie wyoglądał na nk , mówi że fajnie z was dziewczyny:-) robwalka- mój kochany stwierdził ze nie wyglądasz na tyle lat ile masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi nikt mi nie daje tyle lat ile mam,moja córka jest niewiele niższa niż ja-czasami nie chce mi się wierzyć że mam takie duże dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka nic tylko sie cieszyć ze się jest młodym i duchem i ciałem, masz dziewczęcą urodę dlatego młodziutko wyglądasz :-) najadłam sie teraz paskudztwa, chipsy i piwo bezalkoholowe, przegryzione kiełbasą, muszę nad tym zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem wreszcie :) Maz wrocil dzisiaj wczesniej z pracy i robilismy male przemeblowanie w mieszkaniu. Wyrzucilam znowu polowe ubran z szafy, czesc rzeczy wynieslismy do piwnicy i zrobilo sie sporo miejsca. Bedzie miejsce na lozeczko i komode :) Witaj Polcia91 - ciesze sie, ze wszystko tak fajnie wam wyszlo. Zaraz obejrze sobie zdjecia na nk :) Robwalka faktycznie nie wyglada na swoj wiek a jej corka jest podobna do jej faceta. Takie moje spostrzezenia :) Netka - wspolczuje tych rewelacji z wlosami :) A gdzie sa dziewczyny Megan, olczak, obzartuszek i inne? Brakuje ich tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×