Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Cześć kobitki Mi też wychodzi, że chłopiec :) zobaczymy.. oby bo mam wózek w kolorze niebieskim :P a ja od samego rana mam niestrawność , nawet nie zdąrzyłam nic zjeść.. koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fakturzystką takze czasem nawet od 5 zaczynam bo musze wypisac faktury ale raca super, siedze sobie przy kompie i wypisuje faktury:) szkoda tylko ze kierownik nam uciął interent bo czasem sie nudzi:( mnie tez z tego kalendarzyka wychodzi dziewczynka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki. U mnie kalendarz sie sprawdzil - ma byc dziewczynka. No chyba, ze na nastepnej wizycie lekarz zmieni zdanie. Troszke sie martwie dziewczyny bo od wczoraj wieczora nie czuje wyraznych ruchow. A zawsze rano po przebudzeniu jak lezalam w lozku to dzidzia sie wiercila. Dzsiaj nic, cisza. alexia - gratuluje ci coreczki! :) Kolejna mloda dama w naszych szeregach :) Dziewczyny co sadzicie o imieniu Sara? U mnie wstepnie ma byc Karolina, ale mysle sobie jeszcze nad innym imieniem. Maz twierdzi, ze Sara to imie dobre dla tancerki Go - Go :) . A mnie sie kojarzy z madra i ladna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ja też chcę córcię nazwać Karolina :) Obiad chyba na mieście, więc nie wiadomo co, może pizza :) jecie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Alexia, gratuluję dziewczynki i ciesze się, ze wszystko w porządku:) Mi z kalendarza chińskiego też wychodzi dziewczynka, ale zobaczymy na usg, czy się potwierdzi, bo ja przeczuć nie mam jednoznacznych tylko bardziej 60% do 40%. U mnie dziś cudnie na dworze, jeszcze cieplej niz wczoraj, po południu jadę robić reportaż dla jednej szkoły i przyznam, ze troche mi się nie chce ;P Obżartuszku, wczoraj miałaś dzień na podwójnie szybkich obrotach z tego co czytam, mam nadzieję, ze w weekend sobie odpoczniesz:) A ja mam do was pytanie, może któraś się orientuje... Kiedy ruchy dziecka pojawiają się regularnie? Martwie sie tym, że u mnie od dwóch dni cisza. Myślałam, że może malusz się obrócił pupcią i puka nóżkami w tamtą stronę ( czyli jakby w stronę kręgosłupa), czego nie czuję, ale oczywiście nie mogę przestać o tym myśleć czy wszystko jest ok :( W poprzednich tygodniach czułam bulgotniecia rano i czasami wieczorem, ale ostatnio spokój... Nie potrafię przestac o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka, martwie sie tym samym jak widzisz. Sama nie wiem co myśleć o tych ruchach, tym bardziej ze wcześniej nie były też one jakoś nagminne czy mocno wyczuwalne... A imię Sara jest ładne, moja kuzynka ma tak na imię i jest mądrą dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam leczo z wczoraj :PP hehe Sara mi się podoba, miałam koleżankę która była ładna mądra i miała duży biust i właśnie tak się nazywała :D A bierzecie pod uwagę znaczenie imienia? bo ja tak :D Dla córeczki mam wybrane najpiękniejsze imie na świecie :))) ale dla syna za cholere nie mogę wybrać. Co mi sie imie podoba to mojemu W nie pasuje. kiedyś chciałam bardzo PRzemek ale kolega mojego W tak sie nazywa i jest debilem i to mi plany zepsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka u mnie jak dużo się ruszam to cisza-bo chyba Bąbel śpi, podobno regularne ruchy mają być dopiero później, może dziewczyny mnie poprawią ale chyba pod koniec tego trymestru albo już w 3. Ja czasami pukam do Bąbla i mówię, by się odezwał-czasami pomaga, chyba, że mocno śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ładnie:) Ja myslałam o Kamili, Karolinie,Ninie, Joannie:):):) Oooo pizza uwielbiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety w ogóle nie czuje ruchów.. w sumie za bardzo się tym nie przejmuje ( jeszcze) czekam tylko na USG żeby zobaczyć w pierwszj kolejności czy bije serduszko. Po za tym ja mam często niestrawność wieć to mi mówi że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga, sama mam taką nadzieję, że może ostatnio zbyt intensywnie spędzałam czas i kolysałam malusza do snu, ale wiesz... budze sie rano i spodziewam sie bulgotniecia lub gdy leże w spokoju i rozwiązuję krzyżówki a tu nic. Mówienie tez na niewiele się zdaje, bo ono nic sobie z tego nie robi ;) Zaraz włacze mu jakąś muzyczkę na słuchawkach, może się spodoba to potanczy troszeczkę. Szkoda, że nie rozumie, że mamusia się martwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga83 - smerfaskr tez chce nazwac corcie Karolina, wiec chyba beda 3 :) Netka - wlasnie przeczytalam, ze czasem dziecko zmienia pozycje czy obraca sie tak, ze ruchow nie czuc przez jakis czas. Moze u ciebie tak wlasnie sie stalo. Ja wlasnie zjadlam sniadanie i czekam. Moze teraz dzidzia sie obudzi. Mysle, ze wszystko jest w porzadku Netko, ale rozumiem twoj niepokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizze jem, czemu w ciazy mialabym nie jesc? Co do ruchow tez dzis nic nie poczulam jeszcze, zawsze rankiem, podczas lezenia i picia kawy Banderas sie wiercil, az milo... Moze nasze malenstwa spia jeszcze? :) Zaraz znikam po produkty na tortille, odezwe sie po poludniu. Milego dnia!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka a może zjedz coś słodkiego, może zastrzyk energii go rozbudzi o obróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane, zaraz wciągnę wafelka i zapodam maluszkowi jakąś muzyczkę. Aha, dodam jeszcze tylko, że od dwóch tygodni nie widze zmiany w rozmiarze brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym tygodniu przez dwa dni nic nie czułam, wiec spanikowana zadzwoniłam do gina a on mi wytłumaczył(wczpraj zreszta tak samo) ze od 28\30tyg powinno sie czuc ruchy regularnie a teraz maluszek ma jeszcze na tyle miejsa ze nie zawsze bedziemy czuc jak sie rusza:) wiec bez obaw:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz spróbowac własnie czyms słodkim zeby nabrał siły:):) Mnie kopie czesto o tych samych porach:):) a jak tez sie ruszam to moze nie czuje tych delikatnych kopniaczków bo jeszcze to sa delikatne kopniaczki a wczoraj gin mi tłumaczył jaka droge pokonuje kopniak zebysmy to odczuły takze musi dosc mozno uderzyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
co do ruchów- to ja też od wczoraj czuje takie slabiusieńskie, jeżeli w ogóle czuję.Jeszcze się nie martwię, bo to róznie z tymi ruchami jest. Tortilla, leczo, pizza hmmmm ale się rozmarzyłam. Ja mam dziś krupnik:( Imię Sara ładne ale pisane Sara a nie zobcego języka Sarah. Raczej dobrze mi sie kojarzy z powieścią o dziewczynce - księżniczce. Z imoionami jest taki problem, ze jak się jakieś podoba to przychodzi na myśl od razu osoba która je nosi. Nie zawsze kojarzy sie pozytywnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam chlebek z masłem czekoladowym i w nagrodę kopniaczka dostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez włsanie zjadłam dwa batoniki bo jakas ochota mnie nabrała:D aaa i nic nie przytyłam od ostatniej wizyty:):) takze chyba dobrze a brzuszek tez chyba taki jak był:) Wam rosna widziecie, czujecie to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzuszek rośnie w szczególności pod wieczór to mnie tak wywala że szok. :) boszzz ale pogoda śliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz stwierdzicie, że jestem pofilmowana, ale postanowiłam wyskoczyć do apteki i kupić sobie stetoskop :D Właśnie słuchałam sobie, co tam w brzuszku się dzieje i... słyszałam bulgotanie, stukanie, uderzanie, wiec chyba wszystko jest w porządku ;) Inaczej bulgoce w żołądku ( bo sobie porównywałam) a inaczej w dole brzuszka u maluszka ;) Fajna sprawa Wam powiem. Uspokoiłam się troche. Może faktycznie jest obrócone pupą i kopie w druga strone. Nie będę się negatywnie nakręcać. Czuję delikatne pobolewanie brzucha, wiec to dobry znak, ze się rozciąga. Mam nadzieję, że wkrótce będzie większy. U mnie rano jest mały a na wieczór tez mam bardziej wywalony, ale myślę sobie, że to od jedzenia. Na dworze jest tak, że w krótkim rękawku już można. zmykam na spacerek, bo szkoda takiego dnia ;) Was też wyganiam. Do usłyszonka potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz o kalendarzau. mi wychodzi z niego dziewczynka:D ale dopiero to sie potwierdzi 8 maja... wiec jeszcze troszke czasu. chociaz moj tata od samego poczatku twierdzi ze bedzie corka bo u nas w rodzinie wszystkie kobiety urodzily pierwsza dziewczynke... szczerze to ja w takie kalendarze tez nie wierze... wkleilam zeby sie do niego przekonac i jak na razie wszystkim sie sprawdza:D kolezanka mi kiedys jeszcze jak bylam na studiach mowila ze jej siostra zaplanowala sobie plec dzieci z tego kaledarza i jej sie udalo. ma chlopca i dziewczynke:) Handzie chyba pisala ze jej sie dwa rozne kalendarze sprawdzily - to mam taka prosbe o wklejenie tego drugiego jak mozna:* imie Sara mi sie bardzo podoba ale niestety moja sasiadka ma suke owczarka niemieckiego ktora sie tak wabi... nie dam swojej coreczce na imie tak jak ma pies sasiada... :/ jesli chodzi natomiast o Karolinke to mam 4 kolezanki o takim imieniu :D - jeszcze jedenj Karoliny w swoim zyciu nie zniose - w pozytywnym tego slowa znaczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
juz doszłam do siebie- musialam sie położyć, bo mojej małej nie zmakowały dziś płatki. Dostałam takich nudności, że poszłam a raczej dowklełam się i spałam trochę. Teraz jestem pewna, że to dziewczynka, bo taka wybredna:) Jem własnie biszkopty, bo obiad mam chyba z głowy. Zaraz idę właczyc małej Czerwonego Kapturka, bo rusza się przy nim niesamowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj nie mam weny do pisania :-( jakaś zmęczona jestem, rano obudziłam sie o 5:00 i nie moglam zasnąć. Pięna pogoda za oknem a ja w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakas taka zmeczona siedze.... ale za niecałe dwie godzinki do domu:):) jutro wolne wiec pospimy dłuzej:) Wróce jeszcze do wyprawki ja jeszcze nie mam nic..... A Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia ja widze róznice, nawet dzisiaj rano oglądałam z każdej strony brzusio i byłam zaskoczona że już tak urósł, nawet siostra wczoraj mi powiedziała, że mogę w końcu chodzić dumnie i brzuszek pokazywac :P A słodkie bardzo pobudza dzieciaczkim mój jak mi dwa kopniaki sprzedał jak zjadłam całą tabliczke czekolady to aż w szoku byłam :P Imię Sara jest łądne i nie kojarzy mi się źle ;) Ide konczyc obiad i zadzwonic do kumpeli bo chyba sama ciezarna wsrod kolezanek nie bede :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia też jeszce nic nie mam, kompletnie nic, też sie zastanawiam czy to już czas czy jeszce nie. Sama nie wiem jeszce co mam kupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×