Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość obżartuszek
Kobietki, przepraszam, ze nie zagladam do was, ale mam mnosteo pracy. Postaram się odezwać wieczorem. MEGAN86.........25...... 23tc....51.5+.4.5kg/167cm....01.09-SYNEK Ajponka...........27.......22 tc.........?.... .............02.09-córka kama111111......29.......22 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........20.......21 tc......54+5 kg...........08.09-??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......20 tc......65+4kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......19 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......21 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......19 tc......73+3 kg/178cm.. 20.09-??? handzia26..........26......18 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? 1alexia2............23......19tc..........3kg..... .........25.09-córka Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....18 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......19tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......19tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25...... 23tc....51.5+.4.5kg/167cm....01.09-SYNEK Ajponka...........27.......22 tc.........?.... .............02.09-córka kama111111......29.......22 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........20.......21 tc......54+5 kg...........08.09-??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......20 tc......65+4kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......19 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......21 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......19 tc......73+3 kg/178cm.. 20.09-??? handzia26..........26......18 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? 1alexia2............23......19tc..........3kg..... .........25.09-córka Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....19 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......19tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......19tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ?? obżartuszek skopiował złą tabelkę wieć wklejam jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem z ktorej strony skopiował obżartuszek tabelkę , poprawiłam swoje dane , jeśłi komuś coś ucieko przepraszam, najwyzej poprawicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej, dopiero znalazłam chwilkę, żeby tu zajrzeć:) SORBEt tak do zamrażalki i co pwoiem czas mieszać, żeby sie nie zrobił twardy jak kamień tylko zmrozony. Pysza i wiecie co jecie. Ja dzis robie arbuzowy. Alexia- brak czucia ruchów jest chwilowy- ja cały piątek nie czułam nic:( a dzis się juz wierci. Robię rewolucje w domu, wyrzucam nie potrzebne rzeczy, segreguje ubrania do oddania, pozbywam sie butów, posegregowałam ubranka od koleżanki, zrobiłam listę co jeszcze dokupię a potem juz na bieżąco.Plecy mnie bola i jestem masakrycznie zmeczona. Wczoraj kupiliśmy jarzyny do posadzenia, dzis mąż jeździ za ziemniakami do wsadzenia ( ale to wieczorem jak sie ochłodzi bo teraz to samóbojstwo). Tabelkę zrobie w przyszłym tygodniu, bo w tym nie wyrabiam na zakrętach:) pozdrawiam może jeszcze zaglądne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robiłam zupkę pomidorowa :) Z tego co wiem to brzuszek powinien być zakryty podczas opalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja czułam ruchy tylko raz i to 2 tygodnie temu :(( od tamtej pory nic a raczej tylko bóle kłujące raz z lewej raz z prawej strony jajników :(( czekam na wizyte u gine ale to dopiero za 1,5 tygodnia. zaczynam sie już martwić bo piszecie, że czujecie prawie codziennie te ruchy.. pozazdrościć. jeszcze mam jedną sprawę do Was.. czy jecie dużo ryb? bo podobno bardzo dobrze to działa na móżdżek dzidzulki i naukowcy potwierdzają, że dzieci są mądrzejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile ja ryby jem bardzo często bo uwielbiam, nie wszystkie sie nadają. Mówią żeby nie jeść ryb wedzonych na zimno ja jem łososia co prawda w mniejszych ilościach ale wcinam. Słyszałam ze ryba maslana jest niewskazana. Myśle ze wszystko z rozsądkiem :-) Dobranoc, miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kolejny piękny dzień a ja znów nie mam co robić.. wszyscy gdzieś wyjechali a moj robi remont wiec nie ma szans razem spedzic dnia.. stanrardowo pojde na basen na 2 godziny niestety sama :(( Megisu w tym miesięcu w magazynie M jak Mama jest na temat rybek i napisali jakie jesc jakie unikac :) polecam lekturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i znowu sie pierwsza melduje:):):) ja juz na nogach od 8:) teraz zjadam drugie sniadanko i zabieram sie za wielkie porzadki w szafach:) M u moich rodziców kładzie płytki wiec mam czas na sprzatanie. Co do tych ruchów to ja jestem troche panikara.... wczoraj mała dała znac heh i to zaraz jak ja poprosiłam:) pogłaskałam brzusio i dała kopniaczki dzis rano tez wiec sie uspokoiłam:) Pozdrawiam wszystkie zycze miłego dnia:*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witajcie, betismile- ja teraz mam męża na tydzień a tak to jestem sama i w dodatku uziemiona w domu, bo autem w zagrożonej ciązy jeździć nie mogę. Ty przynajmniej chodzisz na basen, który ja mam zabroniony:D Od rana zdążyłam z M wsadzić selera, pora i nasionka kwiatków.Dogrzewa niemiłosiernie więc posiedzę sobie w domu. Popołudniu przyjdą koleżanki z pracy na grilla. Hmmm już czuje zapach kiełbaski:) Miłego dnia i uważajcie na słonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Betismile ja mam podobnie bo mój jak nie jest w pracy do późna to robi przy dobudowie i też siedze sama, najwazniejsze żeby szybko skończyć i potem mieć cały czas dla siebie :) Fakt w "M jak mama" jest artykuł o rybkach i nawet tabelka jakie jeść a jakie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25...... 23tc....51.5+.4.5kg/167cm....01.09-SYNEK Ajponka...........27.......22 tc.........?.... .............02.09-córka kama111111......29.......22 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........20.......21 tc......54+5 kg...........08.09-??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......19 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......21 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......19 tc......73+3 kg/178cm.. 20.09-??? handzia26..........26......18 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? 1alexia2............23......19tc..........3kg..... .........25.09-córka Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....19 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......19tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......19tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dopiero dzisiaj wrocilam od rodzicow:) tak dobrze mi sie u nich siedzi... na wadze bo weekendzie jest kg do przodu... chyba zaprzestane u nich zostawac na kilka dni bo zle sie to konczy dla mojej figury :p dzien faktycznie zapowiada sie piekny. slonce juz mocno grzeje:D ale jesli chodzi o opalanie to ja sie teraz do tego wogole nie nadaje... posiedze ok 15 minut na sloncu i juz mi sie zaczyna robic duszno, goraco... musze uciekac do cienie. dlatego podziwiam te dziewczyny ktore moga przez godzine lezec i sie opalac. brzuszek oslaniajcie bo razi w oczka dzidziusia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja wyglądam jak baryłka jak wracam od swoich dziadków:) Zawsze jak przyjeżdzam to słyszę ,że jestem niedozywiona, na pewno nie dbam o siebie i koniecznie muszę to nadrobić:) Pojawiają sie u mnie opuchnięte kostki wieczorami to pewnie od gorąca, bo chyba na ciążowe puchniecie to za wczesnie... Wkażdym razie doczekałam się na arbuza...Czekalam całe 3 miesiące aż się w sklepie pojaiwą i jem...aż mi się ręcę z radości trzesą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajga83
Witam. Mam do was dziewczyny prosbe mozecie napisac jak wygladaja wasze brzuszki czy sa twarde itp. w pozycji stojacej i lezacej. Mam problem poniewaz testy ciazowe nie wykrywaja ciazy (nawet test ciazowy robiony w labolatorium,test moczu w Anglii).Lekarz kazal mi czekac jeszcze 2 miesiace i powtórzyc dopiero badania w labolatorium. Mam plamienia trwajace po 2 dni nie jest to normalna miesiczka trwa to juz 4 miesiac, mam powiekszony brzuch (nie zapinam sie w zadne spodnie) ludzie mnie pytaja czy jestem w ciazy.Koszmar normalnie. Kilka razy wymiotowalam ale pozatym nie mam zadnych innych dolegliwosci. Czuje ruchy w brzuchu ale sama nie wiem czy to dzidzia czy jelita. Z moich wyliczen byłby to 19 tydzien ciazy. Oczywiscie kochalismy sie z mezem w dni płodne w styczniu. Mam problem bo lekrze w Anglii mnie lekcewarza a w Polsce bede dopiero poczatkiem czerwca. Mam juz 3 córeczki to byłaby moja 4 ciaza. Co o tym myslicie bo wielkosc mojego brzucha jest zastanawiajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) ja poraz kolejny pierwsza:) Wy pewno jeszcze spicie a ja juz w pracy;( ale tylko do 8 a potem na miasto z m i piatek juz wolny naszczescie:) U mnie słoneczko od rana pieknie swieci wiec i dzis sie zapowiada piekna pogoda z której koniecznie trzeba skorzystac, jutro w planach mamy zoo z moja chrzesnica:) a co u Was???? Pozdrawiam i zycze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witam wszystkie serdecznie. Ja nie moge spac juz od 5. Słonko tak pieknie swieci, ze szkoda czasu na sen. Dzis mam w planach zakupy, musze kupic ze dwie bluzki i legginsy, bo zajrzałam do szafy i stweirdziłam że nie mamw co sie ubrac SERIO. Wczoraj dzien uplynał pod znakiem zabaw z dzieckiem. Mąż w pracy a my z małym wybralismy sie do Augustowa na ogrod letni. Potem lody, szalenstwa i tak dzionek minał. Dziewczynki czy to nie bedzie zagrazac dziecku jesli odstawie pieczywo, mąkę ??? Kaszę, ryż będę jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczyny :-) Już myślałam ze zapomnialyscie o forum a jednak ktoś sie pojawił :-) Alexia ty pracusiu :-) nie trzebabylo sobie dzisiaj urlopu wziasc? :-) Ja labuje cały tydzień w domku dopiero w pon do pracy :-) tzn pracuje w domku to moje hobby, mam sporo klientek na paznokcie bo tym sie w wolnym czasie zajmuje. Zapomnialam wam napisać :-) Pozdrawiam, wracajcie do nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku niestety ja ci nie odpowiem na twoje pytanie bo sie nie znam a nie chce wprowadzać cię w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smrfaskry mi puchna kostki strasznie ale zauważyłam ze tylko wtedy jak jestem w pracy bo siedzę 8 h np wczoraj cały dzień relaks na działce i nóżki eleganckie :-) A jak twój brzusio kochana? Rośnie coś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witajcie Mamusie:) Co do pieczywa- myslę, że nie ma problemu, ogólnie coraz więcej osób rezygnuje z chleba i tragedii nie ma.Poza tym dzisiejszy chleb to w większości przypadków sama chemia. Obzartuszku- udanych łowów - pochwal się potem co kupiłaś. Co do brzuszka to juz widać, że jestem w ciąży chociaż jeszcze spodnie sprzed ciązy noszę ale chyba ostatni tydzień. Przerzucę się na legginys i sukienki. Co do tej ciązy - 19 tydzien to byloby sporo i w moczu na pewno by wykazało, że coś jest, test ciązowy tym bardziej... Wrzucam zdjęcie:) 22 tydzień http://zapodaj.net/497f314baed3.jpg.html betismile- nie mogę Cię znaleśc na nk.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr ja to ci zazdroszcze z tym brzusiem ja jestem monstrualnie gruba :-( betismile ma na imie Beata i jest w moich znajomych jako ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Dzięki Megisu, ogólnie mój brzuch wieczorem jest ze 3 razy większy hihihi:) Betismile zaproszenie wysłałam jako facet:Pto tak, zebys wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Nareszcie dotarlam :) Przez ostatnie dni prawie w ogole nie bylo mnie w domu i troche czas zlecial. Ale juz jestem, zebyscie nie myslaly, ze zapomnialam ;) U mnie dzisiaj zrobilo sie chlodniej. To dobrze, bo ja nie przepadam za upalami. Czuje sie wtedy fatalnie. Lubie takie swieze i rzezkie powietrze. Poza tym brzuszek mi rosnie, dzidzia kopie, wszystko po staremu. No i znowu kilka dni blizej do rozwiazania :) Pytalyscie o ryby. Ja od lat nie jem ryb w ogole i pod zadna postacia. Wlasciwie to nie pamietam, zebym kiedykolwiek jadla. smerfaskr - swietny pomysl z tym sorbetem. Kiedys napewno sobie zrobie. A brzuszek masz naprawde malutki chociaz chyba urosl od ostatniej fotki. Widze, ze jeszcze chodzisz w normalych dzinsach. Zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25...... 23tc....51.5+.4.5kg/167cm....01.09-SYNEK Ajponka...........27.......23 tc...... 65 + 6.... .............02.09-córka kama111111......29.......22 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........20.......21 tc......54+5 kg...........08.09-??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......19 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......21 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......19 tc......73+3 kg/178cm.. 20.09-??? handzia26..........26......18 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? 1alexia2............23......19tc..........3kg..... .........25.09-córka Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....19 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......19tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......19tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Ależ ten weekend jest intensywny, nie ma czasu wejść i napisać cokolwiek. Z jednej strony dobrze, że sie przerzedziło na forum, bo nie ma tylu stron do nadrabiania ;) U mnie ostatnie dni w gronie rodzinnych spotkań. Najpierw wesele, potem poprawiny, potem rodzinny grill, potem kolejny, a dziś jadę pobawić się z nowym pieskiem cioci, bo kocham takie szczeniaczki ;) Pogoda jest niewiarygodnie piękna, choć na dłuższą metę mnie tez meczą takie upały. Wczoraj była burza, ogromna ulewa i dziś powietrze jest dużo świeższe. W ten największy deszcz przyszło mi wysiąść z samochodu i biec do domu :D zmokłam do suchej nitki, ale uwielbiam takie przygody :D Smerfaskr, brzuszek wyraźnie Ci się powiększył od ostatniej foteczki, więc wszystko jest na dobrej drodze:) Megisu, ja też robiłam pazurki, ale od jakiegoś czasu przestałam, bo ciężko mi się siedzi w jednej pozycji dłuzszy czas. Poza tym też, w naszym rejonie tipsy szturmem wyszły z mody i teraz jest szał na zadbane swoje pazurki, więc dla samego malowania i żelowania naturalnej płytki mi sie troszkę nie opłaca jeździć;) Obżartuszku, jeśli odstawisz chleb i będziesz jadła ryż i kasze, to niczym nie zaszkodzisz dziecku. Ryż i kasza mają więcej składników odżywczych i są zdrowsze niż chleb, więc nie masz się czym martwić. Co do ciuchów to zauważyłam u siebie dokładnie ten sam problem, coraz mniej ubrań na mnie pasuje. Muszę kupić sobie jakieś leginsy i tuniki, a najbardziej na lato poluję na jakąś fajną maxi dress ;) Jeśli chodzi o opalanie, to zazdroszczę tym co mogą, ja kiedyś uwielbiałam kąpiele słoneczne, ale od 4 lat mam kategoryczny zakaz plackowania na słońcu i jestem taki bledziuch w każde wakacje :( Nawet twarzy nie mogę :( Aha poczułam znowu ruchy dzidziulka i zauważyłam, że brzuszek się powiększył. Za tydzień wizyta u gin. Jestem taka ciekawa, czy powie mi coś na temat płci. Już wszyscy dookoła się pytają co bedzie. No i z mężem chcielibyśmy zwracać się już po imieniu do kruszynki. Póki co mówimy na nią Malusz ;) Megisu, Tobie gratuluję córeczki i cieszę się, ze wszystko jest w porządku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25...... 23tc....51.5+.4.5kg/167cm....01.09-SYNEK Ajponka...........27.......23 tc...... 65 + 6.... .............02.09-córka kama111111......29.......22 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........20.......21 tc......54+5 kg...........08.09-??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......21 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......19 tc......73+3 kg/178cm.. 20.09-??? handzia26..........26......18 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? 1alexia2............23......19tc..........3kg..... .........25.09-córka Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....19 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......19tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......19tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jakiś to przystojniaczek mnie zaprosił na nk hihi :)) ;) a oto mój brzuszek na balkonie łapał słonko http://zapodaj.net/b8d7878cb1da.jpg.html Ja to nie mam problemu z nogami bo generalnie one wyglądają jak dwa małe baleroniki i na dodatek nie mam kostek w sensie ich nie widać to tak jak bym miała nóżki niemowlaka, znajomi się zawsze śmieją, że jestem kluska i nie mam kostek :) hehe no przyzwyczaiłam się i też się śmieje :) Smrfaskry brzusio malutki ale to się zmieni.. moja nauczucielka od Jogi w ciazy przytyła 10kg i brzuch zacząl rosnąć jej w 7 miesiacu a po urodzeniu od razu straciła 9 kg! farciara :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Smerfaskr brzusio masz juz łądnie zaokraglony ;) Teraz to będą nam rosły, dzieciątka zaczną przybierać na wadze to będziemy narzekać :P Też mi się wydaje że możesz zrezygnować z chleba, ale musisz to zastąpić czymś innym ;) Strasznie ciężko mi dzisiaj, nie wiem czy to już tak będzie do końca czy co, poszłam na spacer z bratem, niedługi w połowie usiadłam i odpoczęłam i ledwo doszłam do domu. Może przez to, że tak duszno się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×