Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

smerfaskr ja też mam straszne problemy ze skórą twarzy( przede wszystkim) nie dosyć, że naczynkowa to sucha i kremy, które wcześniej pomagały teraz są za słabe, już nie wiem co robić, smaruje się kilka razy dziennie, czasami bogatszym kremem na noc a teraz idę na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile kochana :-) nie tak za darmo. Ja chodzę prywatnie, to prywatny szpital i prywatni lekarze, fajnie bo wszystko wiem na bierząco ale z drugiej strony 200 zł za każdą wizytę drogą nie chodzi. Pisałaś ze za 4d płacisz 260 zł to sporo chyba tak mi sie wydaję... chyba ze się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym sposobem dobiłyśmy do setki kobiety :D Ajponka " nie dziękuję", własnie trzymam farbę na włosach, jeszcze 30 min i zobaczymy co z tego wyjdzie. Dam znać :D Co prawda nie kupiłam czarnej farby, ale chcę po prostu mieć już jednolite ciemne włosy, tak jak kiedyś i mam nadzieję, że się ładnie pokryją... Dziewczyny, tymi upławami się nie martwcie, bo naprawdę jest to normalne o czym wielokrotnie czytałam w różnych źródłach i nawet mówiła o tym moja ginekolog. Poza tym powody do niepokoju mogłyby być wtedy, gdy upławy miałyby zabarwienie intensywne np. różowe lub były z domieszką krwi i miały bardzo intensywny i nieprzyjemny zapach. Mniemam , że tak nie macie , tylko normalnie, więc wkładki, higiena i nie panikować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka kolor normalny , zapach również :-) więc przestaje o tym myśleć :-) a jaki kolor teraz robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cery, to ja zauważyłam, że w ciąży mi się przesusza. Zwłaszcza na czole. Stosuję peeling, ale nie na długo on pomaga, a przecież nie będę co chwilę chodziła aby się nakremować. Mam nadzieję, że po ciąży ten problem zniknie, jak również pojedyncze wypryski, które dłuuugo nie znikają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moze jeszcze jedno pytanie:-) z tych bardziej nie na miejscu :-D jak u was kobitki z seksem? :-) bo u mnie znacznie się poprawiło, przez pierwsze 3 miesiące był wręcz wstręt, teraz już mąż zadowolony :-) i ja również :-) i miłe wieczory i miłe poranki, powiedziałabym że wręcz przesada... tylko te pozycje haha nie wszystkieniestety się nadają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, nałożyłam odcień jakby palonej kawy... aale zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Powinien przyjąć jak ciemny brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ładnie znowu się rozpisałyście, Olczak się przerazi wieczorem ile do nadrobienia :P :) Już rozwiewam wasze watpliwości co do odżywki i to jest ta: http://allegro.pl/loreal-absolut-repair-renew-c-ampulka-12ml-najtani-i2280462323.html Ta różowa tylko wygładza i nadaje blask, z kolei ta odżywia włosy od wewnątrz, włoski stają się silne, mniej łamliwe i nie wypadają :) Ja nie narzekam na wypadanie, troszke mi wypadają, ale wiadomo jesteśmy podwójne i musimy dostać w kość, ważne żeby dzięciotku dostarczyć. My zregenerujemy się we wrzesniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia spróbuje tą odżywkę, tylko tak myślę czy jedna mi wystarczy na moje włosiska? wydajne to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu jeśli o te sprawy chodzi to u nas odwrotnie, my mieliśmy zakaz najpierw ze względu na cystę potem na nisko połozone łożysko, teraz jest wszystko oki, jak się okazało w pon ale jeszcze mam jakieś obawy, zresztą mój mężulek też jakoś o dziwo nic w tym kierunku nie robi.Ale się stęskniłam za nim więc chyba celibat już będzie przerwany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25...... 22tc....51.5+.4kg/167cm....01.09-SYNEK Ajponka...........27.......22 tc.........?.... .............02.09-córka kama111111......29.......22 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........20.......21 tc......54+5 kg...........08.09-??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......20 tc......65+4kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......19 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......20 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......19 tc......73+3 kg/178cm.. 20.09-??? handzia26..........26......18 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? 1alexia2............23......17tc..........3kg..... .........25.09-córka? Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....18 tc .........5 kg.............26.09-??? Robwalka...........36......19tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21.....18tc......46+3kg/167.......27.09-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ty masz troche włosów na głowie, zależy czy masz je suche bo jeśli tak to włosy bedą wpijały tę odzywkę jak głupie. Napewno jedna cała i miej drugą w zapasie. Zobaczysz jak wpijają włosy i wtedy zdecydujesz czy drugą otworzysz. Moje są suche od prostowania i suszenia więc jedna tubka to jako tako na styk była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dopisalam sie jeszcze raz do tabelki bo Olczak mnie pominela jak kopiowala swoja tabelke:) Netka zycze powodzenia w farbowaniu i udanego koloru. mi sie osobiscie rudy bardzo podoba ale niestety mojemu mezowi nie i kategorycznie mi zabronil rozjasniac wlosy i farbowac na rudo. ale jak by mi tak przez przypadek wyszly to bym sie cieszyla - chyba... zalezy jak bym w nich wygladala bo nigdy nie mialam takiego koloru. z reszta ja wlosy zafarbowalam tylko 2 razy w zyciu. na swoja studniowke - szamponem koloryzujacym poglebiajacym naturalny kolor. i na swoje wesele farba u fryzjerki tez poglebiajaca kolor naturalny. po farbowaniu wlosy sa slniace i zdecydowanie fadniejsze niz naturalne... ale ja mam swoje bardzo ciemne - prawie czarne wiec nie fabuje ich bo mi szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - na poczatku dostalam zakaz od gina ze wzgledu na plamienie po stosunku w 8 tygodniu. OD 14 tygodnia wszystko wrocilo do normy. To znaczy nie do konca, bo jednak jest jakos inaczej, ostrozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jesli chodzi o wypadanie to jak mialam dlugosc do pasa to wychodzily garsciami. mialam ich juz dosc! wszedzie ich bylo pelno... nie nadazalam z odkurzaniem. we wrzesniu postanowilam ze je zetne:) i scielam do brody. wlosy odzyly. przestaly wypadac i o dziwo szybko odrosly bo dzisiaj juz mam prawie do biustu:D wiec juz sa w miare dlugie. ale cala zime tylko raz je wyprostowalam... moze dlatego tez teraz nie wypadaja - kiedys prostowalam codziennie. no i musze przyznac ze ciaza im sluzy bo sa sliczne:) blyszczace i coraz gestsze:) a uzywam teo samego szamponu i odzywki czyli pantene pro v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia suche jak nie wiem co i sztywne więc napewno 2 odżywki wejdą :-) co do stuku puku :-D to jak lekarz zalecił uważać to jak najbardziej- wiadomo, choć jak piszecie człowiek ma cały czas to w głowie i nawet nieśwadomie ale cały czas sie kontroluje i nie rozwija skrzydeł na maksa :-D ja nie miałam krwawień ani nic z tych rzeczy a za każdym razem lece do łazienki po i się ogladam czy mi tam czasami nic nie leci a poźniej mam jakieś głupie wyrzuty sumienia czy nic dzidziowi nie zrobiliśmy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu 79 - jak zobaczylam twoje zdjecie to przyszla mi na mysl Magda Gessler - ona ma podobna fryzure jak ty na niektorych zdjeciach. Mowie oczywiscie w znaczeniu pozytywnym bo wlosy masz swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka dzięuję ze nicku mnie odmłodziłaś o rok :-) co do włosów to też już tak słyszałam :-) ale nie jestem taaaaka gruuuba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po podcinaniu końcówek raz w miesiącu wlosy też odżyją, ale to dla dziewczyn ciągle prostujących, Ja kiedyś musiałam ściąć ładnych kilka centymetrów bo miałam połamane i to z jednej strony bo wiadomo jak się samej prostuje to inaczej i sie wykruszyły. Były tak zajechane, że ładnie skos było widać. Sciełam zrobiłam regeneracje i od tej pory pilnuje. Ale straszne to było, mogli mnie fryzjerom-uczniom pokazywać jako cięzki przypadek :P ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - wybacz mi pomylke w nicku :) A co do Magdy Gessler to mialam na mysli tylko i wylacznie fryzure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia 91 - czy uzywasz czegos na wlosy przed prostowaniem? Chodzi mi o jakis krem chroniacy do stylizacji na cieplo ( nie wiem jak to sie dokladnie nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny musiały trzymać mocno kciuki, bo włosy tym razem wyszły wręcz zaje@iście :) Mam teraz na łowie paloną kawę z prześwitami takiego jakby kasztanu. W świetle bomba to wygląda, więc temat farbowania podczas ciąży mogę zamknąć ;) no i mam nadzieję, że doczyszczę te plamy po ciemnej farbie na skroniach, bo na razie nie chcą zejść ;) A co do tych spraw Megisu, to w naszym przypadku jest raczej bez zmian jeśli chodzi o częstotliwość, natomiast podobnie jak u Ajponki zrobiło się ostrożniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś używałam, są różne w kremie, w spray'u. Obecnie co 2-3 dni myje włosy i nie prostuje codziennie. Kupiłam odżywkę loreal paris elseve re-nutrition dla włosów suchych. Opakowanie jest biało złote. Teraz stosuje po każdym myciu i czekam ok 10 min i spłukuje obficie. Moja mama stosuje balsam do włosów przed dużą temperaturą i kupuje go w hurtowni fryzjerskiej. Zapytam się jak sie nazywa i napisze Wam :) Jak macie gdzieś hurtownie blisko to same możecie kupić, a może nawet na allegro są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka to fajnie że jesteś zadowolona i wytrwała :) Ja kolejne farbowanie planuje po porodzie, nie chce więcej się szokować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi właśnie czuje zapach gotowanego lecza :))) mmmm u mnei sprawy intymne są hmm... słabe na początku pierwszy trymestr nic bo raz plamiłam i lekarz powiedział, żeby przestać chwilowo. Natomiast kiedy już można to mi się nie chce a mój W krępuje się, obawia się, ze tam jest jakiś czlowieczek i tak mu głupio jak narazie kochaliśmy się, żeby Was nie skłamać z 5 razy od początku... troche sie boje ze cos może sie popsuć miedzy nami ale W powiedział, żebym sie nie martwiła :) a po za tym ja lubie na jeźdzca a tak nie można :PPP ale za to sny mam erotyczne jak nigdy z moim W.. są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile tak się wtrace :-) na jeźdzca wlaśnie wolno , ponieważ wtedy masz najwięszą kontrolę nad tym jak głęboko... :-D tak przynajmniej przeczytałam i stosuję :-) tylnia boczna też można :-) po bożemu nie wskazane żeby brzusia nie ugniatać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty opowiadasz?! naprawdę można :DDD juhuuuuuuuuu hehehhehe no to czekam na mojego ogiera hehehe Megisu DZIEKUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ :************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×