Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja tez nie wiem czy juz kupowac czy czekac.... boje sie zeby nie za wczesnie zeby potem nie było jakiejs niemiłej niespodzianki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
macie już wybranych chrzestnych? u nas jest problem, bo nie mamy siostry, każde z nas ma brata. Kuzynki mieszkają daleko i praktycznie nie utrzymujemy kontaktu. Mysleliśmy o jakiejś wspólnej koleżance tylko dziś ludzion chrzest kojarzy się - duzy wydatek. Nam nie zależy na bogatych rodzicach chrzestnych tylko kims kto lubiłby nasze dziecko i interesował sie jego zyciem. Także czas nam ucieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy braci a z chrzestną będzie problem ale jest dużo czasu więc coś wymyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wszystkich waszym kalendarzach jakby nie patzreć wychodzi sisiorek :-D ciekawe :-) byle jutro pokazało co między nogami jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja własnie skończyłam porządek w szafie, rzeczy w których się nie mieszcze spakowałam do torby i poczekają na lepsze - chudsze czasy :D po obiedzie (frytki, mizeria i jajo) idę odebrać wyniki z porannych badań bo ciekawa jestem jak tam moja anemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia z Twojego kalendarza tez mi wychodzi dziewczynka:D ja tez juz po obiedzie... posiedzialam chwilke na sloneczku i poczytalam ksiazke ale za goraco... lepiej mi siedziec w domu... weekend tez sie zapowiada upalnie... dobrze bo pojade do rodzicow... ja tez jeszcze nie am kompletnie nic na wyprawke... tzn jak bedzie chlopiec to bede miala ubranka po siostry synu. ale dowiem sie dopiero w maju... i wtedy tez sie zajme wyprawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.. o jej wiecie jak sie opaliłam :P normalnie buzka raczki i biust czerwone.. ojj moge cierpiec a na dodatek nie mialam zadnego kremu z filtrem ale juz zakupilam :P i nawet kupilam dzis kostium kapielowy :) Ja jeszcze nic na wyprawkę nei mam, w sumie jedyna rzecz jaką mam do tej pory to jest jeden śliniaczek. wole nie zapeszać, postanowiłam zająć się zakupami w 7 miesiacu wiec jeszcze dwa mi zostały. Chrzestnym będzie przyjacielm mojego W a chrzestna jeszcze nie wiem. mam siostre cioteczną ale ona jest nawiedzona i mały kontakt raczej mamy tylko w swieta sie widzimy.. jeszcze nie wiem kto to bedzie. Zmykam odpoczywać i zaczynac remont. BUZIAKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o chrzestnych to myśleliśmy nad dwiema kobietkami-do ślubu jako świadków też mieliśmy 2 kobietki-bo oboje mamy starsze siostry; wyprawkę zaczęła kompletować najpierw moja mama, więc coś powoli się zbiera. Uważajcie z tym 7 m-cem, bo moja koleżanka prawie cały 7 spędziła w szpitalu a w 8 już urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie kupuje, mam juz kilka ubranek, spiworek, a w maju kupie cos do 100zl, tylko nie wiem jeszcze co? moze rozek, kocyk, wanienka...pomysli sie jeszcze. z tabelki handzi znow wychodzi mi chlopak :) ciekawe :) Co ja najlepszego zrobilam? zjadlam 3 tortille i porcje frytek ;/ teraz mi niedobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
mlodamoamo - przyslij w małopolskie porcję frytek:) najlepiej z majonezem: stołowym) o albo od razu 2 porcje, nie będę sie rozdrabniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za wymiana? Ja robię dzisiaj na kolacje frytki :P Skoro o jedzeniu już mowa to ja cały dzień za słodkim, własnie pożarłam shreka :D Wcześniej nawet cukierka nie mogłam, a teraz to muszę mieć coś pod ręką :P Mlodamamapyta a co to za piwko tam? :P nie no żartuje :) Masz ładne długie włoski, bardzo mi się podobaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
miło Cie zobaczyc:) a krupnik już wysyłam priorytetem, żeby jeszcze ciepły dojechał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki, hemoglobina co prawda większa niż przy 1 morfoligii bo wtedy była 11,5 a teraz mam 11,8 natomiast na przed ostatniej wizycie spadlo mi do 10,3 i stąd ten ascofer, który mi lekarz przepisał. jeżeli chodzi o poziom żelaza to norma jest od 60 mlu a ja mam 42.... no coż mam nadzieję że lekarz cos na to mi poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, ale intensywny dziś dzień, padam z nóg, a jeszcze tyle do zrobienia w domu... Jutro jeszcze intensywniejszy dzień, bo aż dwa wesela do obskoczenia, mam nadzieję, że nie zabraknie mi energii ;) Widzę, że kolejne dziewczynki się ujawniły i kolejne miłe buzie :) Betismile już nie mała grupka się zrobiła nas na nk więc zapraszamy do naszego grona :) Jak będę miala dziś siły to też zrobię sobie fryteczki, ale nie wiem czy dam rade. Póki co idę trochę odpocząć. Olczak, czyli w takiej sytuacji jeszcze będziesz brała leki na anemie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że jeszcze może mi doktorek zwiększyć dawke ze względu na niski poziom żelaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziś chyba melduję się tutaj jako pierwsza :D obudziło mnie piękne słonce za oknem, więc trzeba jakos tą pogodę wykorzystać. wieczorem odbieram męża z dworca a rano jedziemy na majówkę! :) tak się cieszę, spędzimy wkoncu ze sobą więcej czasu... wracam za tydzien w sobotę lub w niedzielę, z braku dostępu do internetu nie będzie mnie tutaj przez cały tydzień (mam nadzieję, że jakoś wytrzymam, bo nie ukrywam wciąga to forum okropnie) :D dziś pewnie jeszcze tu zajrze. pozdrawiam Koleżanki i życze przyjemnej soboty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no to olczak miłej majówki:) odpocznij, wyspij się , naciesz się mężem :):) Wyniakmi badań nie denerwuj się, poczekaj co powie lekarz. Żeby podnieść sobie żelazo jem kiwi, pory, fasolkę, brokuły i uwage piję kiszony barszcz czerowny:) aha, miłego weselicha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile wysłałam Ci zaproszenie na nk :) młodamamapyta bardzo fajne zdjęcie :) Ja też zaraz zmykam na wieś oporządzić domek, bo chyba jednak będziemy się przeprowadzać, więc miłego dnia Wam życzę i uwaga na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wlasnie probuje doprowadzic moje mieszkanie do porzadku... w sumie to mi jeszcze tylko lazienka zostala - najmniej lubie ja sprzatac... :/ a pozniej jade na weekend do rodzicow. dzisiaj wieczorem ma byc grill:) juz sie nie moge doczekac bo to moj pierwszy w tym roku:) w poniedzialek rano ide porobic badania. mam nadzieje ze wyjda ok:) dziewczyny Wam tez zycze milego cieplego weekendu:*:*:*:* odezwe sie pewnie dopiero w poniedzialek. korzystajcie z pieknej pogody:*:*:**:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! u nas piekna pogoda 28 stopni w cieniu! sprztam dzis w domku a pozniej w kolo domku mamy pelno gosci zapowiedzianych na weekend grillem to bede przejedzona:p Pozdrawiam Was serdecznie i zycze udanego majowego weekendu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Jednym słowem cala polska grilluje:) U nas też sporo gości, 1 maja, jeszcze w tygodniu, 3 maja wycieczka w nieznane:) Ja juz poprasowałam ubranie, sprzątnęlam łazienkę, wykąpałam szczeniaka i teraz oddaje sie błogiemu lenistwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :-) Życzę wszystkim miłego odpoczynku w piękny słoneczny dzien i udanych grilli :-) Malutko was tu dzisiaj, no trudno pochwałę sie już a pózniej poczytacie :-) U mnie w brzuszku siedzi 250 g dziewczynka :-) lekarz dzisiaj potwierdził na 100%. Cieszę sie ogromnie :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Megisu gratuluje córeczki :) Cichuteńko tu dzisiaj, chyba wszystkie korzystacie z tej pięknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke :) MEGAN86.........25...... 23tc....51.5+.4.5kg/167cm....01.09-SYNEK Ajponka...........27.......22 tc.........?.... .............02.09-córka kama111111......29.......22 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........20.......21 tc......54+5 kg...........08.09-??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........21 tc.....56-6kg/160cm....12.09-córka? Madleenn..........26.......20 tc......65+4kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......19 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......20 tc........(-3kg)...........15.09-??? Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......19 tc......73+3 kg/178cm.. 20.09-??? handzia26..........26......18 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? 1alexia2............23......17tc..........3kg..... .........25.09-córka? Betismile............24......19tc.....67+3kg/174cm.....25 .09-??? MEGISU78...........34.....18 tc .........5 kg.............26.09-??? Robwalka...........36......19tc..........3kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21.....18tc......46+3kg/167.......27.09-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
MEGISU - wow, gratuluję!!!!!!!!! kolejna dziewczynka:) ja zaraz się zbieram i jadę do koleżanki, bo przygotowała mi troszkę ubranek - bodziaków, kaftaników po swoim synku. W sumie wychodzę z założenia, że wszystko sie przyda:) takiego bąbla pewnie przebiera się z 5 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny :-) tak chciałam i tak sie stało :-) dziewczynka. Moj mąż rownież bardzo sie cieszył ale myśle ze po cichu marzył o chłopcu. Mam fajne nagranie na DVD wszystko udokumentowane :-) Posiedzialam dzisiaj na działce i mnie pięknie słoneczko opaliło. W końcu nie świece bielą hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×