Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Wiatjcie kocbietki :-) ale tu ruch rany, cieżko za wami nadążyć od samego rana :-) jeśli chodzi o nogi to mam szczupłe ale jak wcześniej wspominałam puchną kostki także wieczorem śmiesznie wyglądają :-D a powiedzcie mi kobietki, mam nadziej ze nie jest to zbyt intymne pytanie... czy męczą was obfite upłaey? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak. zawsze mialam tam mokro ale zeby az tak to jeszcze nie :P hehe, nie lubie wkladek, wiec zmieniam bielizne i podmywam sie min. 3-4 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam upławy ale jednak noszę wkładki i na dzień i na noc :) a i są dużo większe niż przed ciążą no ale wole to niż moje nogi hehe :P a ta ampułka na włosy to co konkretnie robi? bo moje włosy są w tragicznej kondycji.. łamią się strasznie. Ja dziś pakuje rzeczy do pudeł i toreb bo jutro będzie rozpoczęcie remontu :) szkoda, że akurat w tak piękną pogode ale no kiedyś trzeba go zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bez wkładek ani rusz :-) betismile nie wierze że te twoje nogi są aż tak złe :-) kobiety mają skłonność do przesady na punkcie swojego wyglądu :-) a co do przeprowadzki to sama radość pzrecież :-) młodamama myślałam ze moje pytanie nie na miejscu ale widzę że odpowiedzi śmiałe :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Musiałam od wczoraj nadrobić 2 strony, rozpisałyście się, aż miło :) Przy okazji uśmiałam się z tych tabelek i Waszych tekstów, Obżartuszku jesteś kapitalna !:* Umówmy się, że jak już wszystkie się dopiszą to wtedy ją trochę uporządkujemy;) Chociaż ja sie swojej wagi sprzed ciąży wstydzę :P Betismile, znam doskonale to przysłowie, kuzyn mnie pociesza tym tekstem kiedy mu mówie, że po wyjściu za mąż przytyłam niemiłosiernie i coś nie mogę wrócić do swojej dawnej wagi :D Moje nogi też puchną, ale np. przy długotrwałym siedzeniu puchną mi łydki i wtedy nogi wyglądają kołkowato :( No niestety, krążenie... Megisu, wzmożone upławy są rzeczą naturalna w ciąży i ja też mam tą przypadłość, po porodzie wraca do normalności :) Zaraz zabieram się za moje włosy ( podejście nr 3) , bo wczoraj byłam już tak padnieta, że nie miałam siły ;) 3majcie kciuki, aby dobrze wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Madleenn ciesze się, że u Ciebie wszystko dobrze z dzidzią i że ją widziałaś :) Ja ostatnio coś nie czuję wyraźnych ruchów...hmm, no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka musisz miec super zdrowe włosy że potrafią znieść tyle farbowania :-) ja sporadycznie farbuje a tak mi cholery wypadają że mi już sił brakuje, jak czeszę szczotka to normalnie garściami wychodzą a farbuje naprawdę żadko... co do wagi sprzed ciąży to ja tez sie wstydzę i nie gniewajcie się dziewczyny ale nie dopisze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodamama już miałam obawy ostanio o dziwne pytania :-D jak pytałam o strzyzenie trawniczka ;-) które sama ani rusz nie mogę wydepilować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu nie ma problemy :) nie chcesz nie dopisuj :) ale na pewno po ciąży wszystkie zrzucimy zbędne kilogramy :) ja jeszcze swój trawniczek widzę jak się tam pochyle troszke :P hehe jakoś strzyżenie jak narazie nie sprawia mi problemu :) Moje włosy też słabe ale to chyba dlatego, że całe życie miałam blond i rozjaśniałam a teraz od roku mniej wiecej farbuje na naturalne kolory ciemny blond, i był rudy teraz taki troszkę pod brązowy, myślałam , ze odżyją ale niestety są kiepskie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, moje włosy są też zniszczone, a co gorsza lecą na potęgę. Maż czasami się wkurza, że wszędzie one są, a ja nie jestem w stanie nawet nadążyć aby je za sobą zbierać. Do tego farbowania używam delikatnych farb i szamponów, a poza tym pierwszy raz w życiu mi się zdarza, że musze stosować tzw. kolejne podejscie. Gdyby nie to, że mam dwa wesela w tą sobotę, pewnie odpusciłabym sobie, no ale nie mogę pójść z włosami czerwonymi od góry i brązowymi na dole, bo to komicznie wygląda przy rozpuszczonych włosach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie własnie myślałam żeby w sobote sobie zrobić farbę :-) bo już za duzo mi widać tych siwych włosów :-D może się skuszę. właśnie teraz czuje :-) jak ktos z brzuszka do mnie puka :-) ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka teraz tak trendy :P nie nie żartuje ;P mój też nienawidzi jak moje włosy są wszedzie no ale co zrobić mam? no dbam i dbam i tak lecą.. Ja osobiście polecam i używam maski do wlosów dove na zniszczone włosy. Nakładam ją po myciu raz albo 2 razy w tygodniu, podpinam i zakładam kapturek foliowy i tak sobie siedzę w nim 30 minut. Pózniej płuczę i są super w dotyku, jedwabiste delikatne no super ! o wlaśnie mam jednego wlosa na klawiaturze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie czuje w brzuszku... czekam cały czas na USG , żeby zobaczyć czy wszystko wporządku.. a 18 maja mam 4D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana uwierz mi, że u mnie to trendy nie wygląda ;) Na swoje włoski też stosuję maski, mi najbardziej służy z GlissKura i też uwielbiam to uczucie miękkosci i gładkości :) Staram się dbać o włosy, dlatego na sianowatość jakąś nadmierną nie mogę narzekać, ale na obecny kolor TAK, wiec szybko muszę się go pozbyć :D Megisu, zazdroszcze ruchów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w ciąży do mięsa w ogóle nie ciągnie , więc będą odmrożone ruskie mojej Mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile z tego co tak dozcytałam a nie wiem czy dobrze bo strasznie duzo tu informacji na raz :-) to zadko masz te usg. Ja mam usg na kazdej wizycie 4D , taki szpital posiada ultrasonograf i tak robią, na normalnej wizycie to tak pobieżnie lekarz mi robi a akurat w sobotę teraz będzie prenatalne :-) będzie kolorek i dokładne oglądanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 leczo moje hehehhe ;D no niestety moj lekarz robi zwykłe usg a usg 4D idę prywatnie i musze zapłacić 260 zł.. zazdroszczę Ci że masz za darmo :) fajnie a może ktoś z Łodzi jest i wie gdzie za darmo robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejka slyszę, że Wam włosy garściami wychodzą. Po pierwsze w ciązy przez burze hormonów wypadają, po drugie polecam szampon z apteki REVITAX - mi bardzo pomógł, bo miałam taki jeden czas, że włosy garściami wychodziły.Do tego można zrobić maseczka a piwa i jajka na głowę jak męża w domu nie ma, co bymu piwa nie było żal:) Ja sie męczę z kolei ze straszna buzią- przebarwienia, pozostałosci po piegach, plamy. Maskara. Już wtarłam sok z cytryny ale chyba pójdę do dermatologa:( Jejku,nie pamietam która z Was była teraz u lekarza, chyba madleen. Fajnie tak dzidzię zobaczyć a jeszcze jak macha:D Moja na usg leży spokojnie i w d** ma cały świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawe kondycji wlosow polecam szampony ziolowe bez sls, na koncowki na noc olejek rycynowy, na cale wlosy maseczki z jogurtu naturalnego lub odgazowanego piwa i mycie co 2 dzien naprawde duzo daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestancie sie martwic figura. betimsile - napewno nie jestes az tak gruba jak piszesz. Ja waze 72 kg a jestem od ciebie nizsza o 10 cm, ale sie nie zalamuje. Zawsze chcialam byc szczuplejsza, ale nigdy nie przywiazywalam az tak duzej wagi do tego. Nie znalam tego przyslowia, ale powiem kiedys mezowi to bedzie sie cieszyl :) Megisu78 - u mnie rzeczywiscie ilosc wydzieliny w ciazy sie zwiekszyla. Czasem sie martwie, ze mam jakas infekcje, ale wtedy chyba doszloby swedzenie i kolor wydzieliny bylby inny niz bialy? A moze sie myle? Odnosnie odzywek to ja zawsze uzywalam Pantene pro V, a ostatnio kupilam sobie Loreal Elvital i jestem bardzo zadowolona. U mnie tez wlosy wypadaja i paletaja sie po calym mieszkaniu. Gdzie nie spojrze tam widze moje klaki. Netka - zycze ci powodzenia z farbowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×