Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Cześć dziewczyny!ja dopiero teraz się melduję!cały dzień z R latamy i coś załatwiamy,kupiłam sobie parę rzeczy a wyprawki dla małego,w tym tygodniu kupowania będzie ciąg dalszy!pogoda na dworze mnie dobija-upał,upał,upał....,co do picia piwa to nie piję żadnego,bezalkoholowego również nie bo takie piwo w ogóle mi nie smakuje!witaj lovelylovetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi tez dzisiaj strasznie spuchly stopy i dlonie :( A u mni ecaly tydzien ma byc powyzej 30 stopni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny jaka u mnie burza! Ja sama w domu i boje sie strasznie... Już dawno nie widziałam czegoś takiego. Ale są to temperatura wspaniała spadła do 20 stopni. A u was kochane jak? Żyjecie jakoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu przyślij trochę tej pogody do mnie bo się chyba ugotuje. Wieczór po godz. 21 a tu tak ciepło, taka duchota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia przesyłam deszcz i burze :-) żeby tylko dotarła :-D wiecie jak fajnie 19 stopni w końcu można oddychać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awent
1.07.2012] 12:12 [zgłoś do usunięcia] MEGISU78 Witajcie kochane Co do picia piwa to ja pije i karmi i Lecha free i uważam ze jeśli mi smakuje to czemu nie. Myśle ze są gorsze rzeczy niż takie piwko gorzej jak ci sie dziecko chore urodzi lub z FAS. poza tym lech free nie jest taki free. Rozumiem że upał i wogóle ale byś sie powstrzymała od tego piwa. Dziecko jest ważniejsze chyba co? od twojej zachcianki na piwo. Jest takie coś jak BAVARIA,ponoć bardzo dobre i napewno nie ma w sobie alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awent ,nie popadajmy w paranoje lech free ,czy karmi nie spowoduje fas ..nie ma co przesadzac ..to jest bardziej oranzada niz piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awent
jasne tylko żeby potem nie było płaczu. Też chodziłam w ciąży przez lato i co,piwa nie piłam i żyje jakoś. Wystarczy pomyśleć i nie pić. WASZ WYBÓR 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slyszalam jeszcze o przypadku Fas po piciu piwa bezalkoholowego:-D Awent wspolczuje twoim dzieciom sfrustrowanej i przewrazliwionej mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slyszalam jeszcze o przypadku Fas po piciu piwa bezalkoholowego:-D Awent wspolczuje twoim dzieciom sfrustrowanej i przewrazliwionej mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki! u nas upalny weekend.... zreszta chyba jak wszedzie... ale w nocy byly burze... bylismy na imieninach u tesciowej ale sie objadlam przez dwa dni:/ az sie boje wejsc na wage:p synek niezle mi daje popalic ze zgaga tak mnie dusi na zoladek ze szok no i zebra tez mi okopal mocno łobuz maly:) wyprawilam meza do pracy i zaraz sprobuje zasnac.... witam nowe mamy ktore dolaczyly na forum:) Polcia91 fajnie ze po wizycie u gin szystko dobrze:) smerfaskr pokazna sterta ubranek super:) Ajaponka ja tez powoli wstepnie zaczne sie pakowac niech sobie stoi bedziemy spokojniejsze:) co do piwka to nawet przed ciaza nie pilam bo po prostu nie lubie:p jestem zdziwiona ze jeszcze nie puchne ciekawe od czego to zalezy.... rozstepow tez narazie nie mam. do uslyszenia pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......32tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka...........27......32 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......31 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek no to wielkie odliczanie trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awent
ajponka ja wspolczuje waszym dzieciom glupich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!u mnie znowu gorąco!do awent za to co wypisuje nasza koleżanka my nic nie możemy,poza tym napisałaś swoje uwagi wczoraj,a dzisiaj już dziękujemy za udzielanie się na naszym topicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześc Dziewczyny, załamałam się dziś:( namoczyłam ubranka te co dostała, żeby były bielutkie po praniu, dolałam vaniska, dołozyłam swój niebieski żakiet, który niegdy nie farbowała i mam teraz niebieskie ubranka.:((((:(:(:(:( Nie jest ich dużo, bo z 10 sztuk ale załamać się można. Ciekawa jestem czy jest jakis spoósb na zafarbowaną odzież??? Poza tym opatentowałam wczoraj sposób na upał- leże na łózku przykryta mokrym recznikiem. Dzis powtórka z upałow- cały tydzień taki bez burz jak widzę w prognozie. Może jedank jakaś bedzie. Witajcie nowe mamy! Dziewczyny zyczę Wam 22 stopni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Koszmarna gorączka, po prostu nie cierpie i mam nerwa gdy tak grzeje i nie ma czym oddcychać. MASAKRA!!!! Wole niższe temperatury. Wieczorem była ulewa, ale to NIC nie dało, bo nadal skwar :( Wczoraj pół dnia spędziłam nad jeziorkiem, weszłam nawet do wody i zamoczyłam się :) Cudowne uczucie w taki upał. Dookoła mnie mnóstwo kobiet w ciąży i każda chłodzi się tak samo ;) Jak macie czyste jeziora w swojej okolicy lub baseny to polecam. Do tego wypoczynek w cieniu, naprawdę fajna sprawa. Wieczorem padłam jak kawka. Robwalka ja nie byłam się bawić na weselu tylko w pracy. Megisu, jakoś dałam rade, ubrałam się maks wygodnie i przewiewnie, więc nie było najgorzej, sala klimatyzowana tak, ze nawet troche zmarzłam potem :D , ale moje plany, żeby wytrzymać do końca lipca spalą na panewce, bo już niestety brzuszek mi przeszkadza w robieniu niektórych ujęć i przyszła sobota będzie prawdopodobnie ostatnia gdzie pójdę pracować ;/ Na szczęście mam godne zastępstwo ;) Ajponka, do mnie własnie tez dociera, że zaczął się lipiec i kurcze niewiele już zostało, zwłaszcza Wam z terminami na początku września. Ale ten czas zleciał. Szok! Awent, nie chce mi się nawet komentować głupot, które wypisujesz pod adresem niektórych dziewczyn. Jeśli ktoś raz na jakiś czas ma ochotę na karmi lub piwo BEZALKOHOLOWE to na jakiej podstawie piszesz o syndromie alkoholowym u dziecka?! Poczytaj trochę więcej na ten temat, a potem popisuj się swoją mądrością, bo w tym przypadku nią nie zabłysłaś, więc pani już podziękujemy. Smerfaskr kochana jak mogłaś zamoczyć bielutkie ubranka z niebieskim żakietem ? :D Sposób na schłodzenie bardzo fajny :) Też Wam życze niżeszj temperatury, do usłyszenia potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki :) A ja dzisiaj znow w rozjazdach :) Musze jechac do 2 urzedow a potem jedziemy z M kupowavc wlaczniki, gniazdka itp. do naszego domku :) U mnie wczoraj o plnocy byla burza, ale i tak nic nie dala, bo teraz juz jest 28stopni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr a moze Twoja coreczka bedzie miec niebieskei oczy i bedzie jej bardzo ladnei w blekicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka - dodam jeszcze ,ze marmi i lech free to sa piwa tzw bezalkoholowe ,maja do 0,5% alk ...i o to taka hece robi tamta :-P natomiast takie calkowicie 0% piwo to.bavaria ,ale o nie to chyba ta nawiedzona mamuska nie robila by afery no bo ono ma calkiem 0% ,a wiec tyle co soki i.inne napoje ..ale tez smakuje jak zwykly napoj zupelnie mi nie podchodzi ,za to.karmi ,czy lech free wypite od czasu do czasu nie sadze zeby mialy zly wplyw ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
mamuśka kto wie??? znalazłam odplamiacz na allegro ale może gdzieś kupie w sklepie, żeby coś z tymi plamammi zrobić. Nigdy mi się tak nie zdarzyło a prałam ten żakiet z róznymi ubraniami. Pewnie od vaniska puścił kolor. plusem tej pogody jest to, że mi pranie dla Niuńki wyschnie a prasowanie zostawię na chłodniejsze czasy. A w sobotę do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......32tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka...........27......32 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......31 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! faktycznie upal jest okropny. wczoraj szlo zwariowac. u mnie niestety nie spadla temp do 20 stopni i nawet w nocy bylo ok 30 stopni:( pojechalam dzisiaj rano na zakupy dla dzidziusia kolezanki. w prawdzie widzialam juz wczoraj tak przelotem w wozku jej synka ale dzisiaj sie wybiore z prezentem:) przy okazji poogladalam wozki w sklepie. sprzedawczyni kolejny raz namowila mnie do zakupu innego wozka... tym razem polskiej firmy "babyactive" kosztuje 3w1 1450zl. fajne kolory i wozek w sumie tez zgrabny i przede wszystkim lekki. moze ktos z Was ma jakas opinie na temat tego wozka i jego uzytkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z miasta upal masakra!! kupilam oczywiscie znowu ubranka dla synka i spiworek do spania:) smerfaskr szkoda ze tak wyszlo z ubrankami mam nadzieje ze da sie to jakos naprawic:) Netka tez bylam wczoraj nad jeziorkiem ale moczylam tylko nogi:p zimna woda wiec podziwiam ze sie odwazylas wejsc:) Madleenn nie znam tego wozeczka i nie mam zdania na jego temat a wstaw jakies foteczki jak wyglada??:) lub dokladnie o jaki model chodzi to sprawde sobie jak wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn ja widziałam ten wózek, bo tutaj sporo takich jeździ, ale niestety żadnych opinii o nim nie mam ;/ Megan, zgrabniara z Ciebie i brzuszek naprawdę sporo urósł :) A jak zgrabnie zakryłaś sobie buzię :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. U mnie upal wczoraj sie skonczyl i mam wspaniale rzezkie powietrze i czasem nawet sobie popada. Wysle wam troche chmur ode mnie jesli chcecie :) smerfaskr - oj biedulko napewno sie zdenerwowalas tymi ciuszkami. Moze jest w sklepach jakis dekoloryzator, czy cos w tym stylu. Zapytaj moze w drogerii bo szkoda ciuszkow wyrzucac. Madleenn - jesli znajdziesz gdzies fotki tego wozka to podeslij linka - chetnie zobacze, bo jeszcze nie mam wybranego. Kupie pewnie na ostatnia chwile :P Megan86 - brzuszek masz juz spory! A figury to ci naprawde zazdroszcze. Ja juz wygladam jak "pączek w maśle" :D Aaa, jesli ktora z was chcialaby pokazac jak wyglada to zapraszamy na nk, albo wymienimy sie fotkami na mailu. Milo jest wiedziec jak wyglada osoba, z ktora sie pisze. Nikogo nie namawiam - tylko proponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×