Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

MNie nie puchna nogi pomimo ze 10godzin spedzam w pracy na siedząco... chyba ze to kwestia czasu. Dziewczyny a jak u Was z rostepami??? u mnie tez narazie brak ale rozmawiałam ostatnio z kolezanka i mowiła ze jej wyszły w ostatnim miesiacu:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;-) jak mnie zechcecie to przylacze sie do Was chetnie ;-);-) termin porodu mam na 12 wrzesien z OM,oraz 19 wrz z Usg ..tak wiec teraz trwa moj 29tc i mam w brzuszku malego chlopczyka ;-) aha i mam 24 lata . Pozdrawiam Was serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Ja mam tylko na piersiach i to masakryczne!! i nic mi nie pomaga na to :( a pozatym to nie mam... ale tez nie mam zbyt dużego brzuszka więc może byc wszystko przede mna dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 u mnie jak puchną to łydki i stopy-wyglądam wtedy jak słonica,aż wstyd się pokazać z gołymi,nie zakrytymi nogami!1alexia2 rozstępów mam mnóstwo już po pierwszej ciąży-brzuch,delikatnie biust,uda,tyłek-teraz żadnych nowych nie mam!dziewczyny jak to u was jest z tymi zawrotami głowy?ja tak mam od wczoraj,pewnie sprawa ciśnienia znowu-wtedy za wysokie a teraz pewnie niskie!agi_91 dlaczego tak długo nie dawałaś znaku życia?cieszymy się że jesteś z powrotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamę amandaa155!pewnie że możesz się do nas przyłączyć,czym nas więcej tym weselej!dopisz się do tabelki z tym że nie wiem czy sobie poradzisz,żeby była prosto-tutaj dwie koleżanki ładnie ją poprawiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,moj brzuszek tez nie jest zbyt pokazny ,ale i tak sie poprawil chociaz widac ,ze w ciazy jestem nareszcie ;-) a rozstepy narazie moze takie delikatne ,poki.co nie smaruje sie niczym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Wiesz Robwalka mialam lekkiego dolka psycicznego i czytalam was codziennie ale wolalam swoje zale trzymac jednak w sobie! Ale juz jest ze mna dobrze :) Ja też mam czasami bardzo mocne zawroty głowy.... ale to właśnie jak ciśnienie się zmienia zbyt szybko. Aha i mam pytanie też... Czy macie juz tez takie mocne skurcze czasami czy to ze mna jest juz cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amandaa155 wpisz się do tabelki,a któraś z dziewczyn poprawi!agi_91 co do skurczy jeśli chodzi o nóg-to masakryczne,a jeśli o skurcze związane z porodem to jak na razie tylko kilka tych przypominające jak na miesiączkę!co do dołowania-nie możesz teraz się zamartwiać-ja nie wnikam z jakiego powodu te dołki,ale uwierz cokolwiek to by nie było będzie dobrze!ja też mam czasem dół,czasem popłaczę ale stwierdzam,że kiedyś mój los musi się odmienić na lepsze poza tym nie chcę stresować małego w brzuchu bo on to tez odczuwa!tak więc często się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda witaj wsród nas :-) ja pomimo naprawde sporego brzucha rozstępów nie mam , na piersiach tez nie. Natomiast wczoraj zrobiło mi sie coś ochydnego i bolącego w pachwinach. Chyba mam odparzone albo obdarte od bielizny bardzo boli, zastanawiam się czy sudokkrem by pomógł. Wczoraj posmarowałam kremem na odparzenia z Jonsona dla dzieci, zobaczymy :-) ale boli i szczypie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Kielc..no niestety przyznam sie ,ze ja przez okres ciazy przechodzilam rozne stadia zalaman ,po depresje ,placze ,brak apetytu,brak snu ..hormony ,nowa sytuacja ..ale co nas nie zabije ,to nas wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 ja też mam coś z tymi pachwinami,czasami aż bolą-są chyba odparzone,bo ja ciasnych majtek nie noszę tzn.żeby uciskały mnie w pachwinach!to czasami swędzi a czasami aż boli-sprawdzałam i nic tam nie mam oprócz zaczerwienienia-żadnej krostki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz już imię dla synka?spróbuj z tą tabelką,gdyby co nasz expert Megisu jest to ją wyprostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Dziewczyny jak u was bylo z wybieraniem imienia?? Bo u nas tak smiesznie. Jeszcze nie znalismy plci ale ja mialam przeczucie ze bedzie chlopiec :) i intuicja mnie nie zawiodla;p Ja obudzilam mojego m okolo 4 w nocy i spytalam mu sie czy Olaf to ladne imie on na odczepne zebym mu dala spac powiedzial ze tak... Ale rano jak mu przypomnialam to nadal mu sie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyscie:P:P:P Ja tez miewam skurcze a ostatnio to zaczeła mi doskwierac ta przepuklina... zaczyna byc coraz wieksza:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z imieniem u Nas nie było jakiegos wiekszego problemu choc nie dokonca sie zgadzalismy ale doszlismy do porozumienia:):) Bo gdyby to był chłopczyk to m chciał dac na imie tak samo jak On ma:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na malego od poczatku mowie Filipek ,moja mama tez ,ale ojciec dziecka chce jakies inne imiona ,ale ja bede sie upierac ,ale glowy .nie dam sobie uciac ,ze tak bedzie mial na imie ,bo jak tamten bedzie sie burzyl i nie ustapi to nie bede miala wyjscia i bedzie trzeba jakis kompromis z imieniem wypracowac ;-) ale chcialabyn Filipka i poki co jest Filipek -mam nadzieje ,ze tak juz zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi_91 co do imienia córki to wybierał je mój były mąż(wtedy mąż)a ja wybierałam drugie imię,a teraz była to wspólna decyzja,która była z nami od 2008 roku,kiedy to ciąża mi obumarła(wtedy zadecydowaliśmy że jakby miał być chłopiec to będzie Kacper)i tak zostało!i pomyśleć ze jakby w tym 2008 roku urodziło się nam to dziecko to teraz miałoby 4 latka(tez termin miałam na wrzesień,ale bardziej na początek)ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
U mnie moi rodzice do samego porodu sie spierali o imie :) A że tata szedl do urzedu wszystko zalatwiac to wyszlo na jego a tak jak chciala mama mam na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Robwalka trzeba myslec tym co jest teraz :) Ze masz swoje szczescie w sobie które zadaje Ci kopniaka za kopniakiem zeby pokazac Ci jak bardzo Cie kocha i ile szczescia jeszcze Ci da :) U nas z drugim imieniem bylo od razu wiadome ze bedzie po moim tacie bo jest najcudowniejszym facetem na swiecie dla nas dwoch :) Bo mojemu m zastepuje ojca ktorego niestety nie chcemy oboje znac odkad zaszlam w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziś (niestety) będzie upal i na samą myśl o jutrze, że będzie tak samo to się boję... Amandaa155, witaj wśród nas:) Megisu, nie zamartwiaj się na zapas wynikami, nawet jeśli będziesz musiała pójść na kontrole do szpitala to to wszystko będzie dla dobra maluszka. Głowa do góry, mała kopie intensywnie, brzuszek rośnie, więc wszystko jest w porządku :) Jeśli chodzi o rozstępy to ja też nie mam, ale właśnie słyszałam, że lubią wyjść pod koniec ciąży. Smaruje się codziennie oliwką i póki co brzuszek jest ładny. Wyraźnych i częstych zawrotów głowy nie mam, czasami mi sie zakręci, ale to chwilowe i delikatne. Dziś położna ściągnęła mnie z łóżka, no i dziś zbadała tętno dziecku :) Słyszałam pukanie serduszka i stwierdziłam, że też chce mieć takie urządzenie ;) Wspaniałe uczucie :) U mnie 29 tc, nie wiem jak u Obżartuszka 30-ty, skoro ma termin po mnie, ale każdy liczy inaczej, więc nie wnikam ;) Obżartuszku, czemu tachałaś wózek na 2 p. ? Nie wygodniej byłoby wprowadzać go do piwnicy i zabierać tylko np. gondolę? Pytam, ponieważ ja mieszkam na 2 p. i zamierzam właśnie zostawiać wózek na dole, bo z dźwiganiem bym się zajechała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka...........27......31 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc.......23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Netka ja mieszkam na 4 i bede musiala brac caly wozek do gory a mimo ze mam rame aluminiowa nie nalezy do najlzejszych niestety... Ja mam na tyle chorych sąsiadów ze oni by robili awanture o takie cos... Bo u mnie male dziecko to dla moich sasiadow zgroza bo najmlodsze dziecko ma 11 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To współczuje serdecznie... U mnie klatka jest ciasna, bo blok jest starego budownictwa, ale swoją piwnicę na szczęście mamy i dlatego chcę wprowadzać wózek tam. Nawet do wózkowni bałabym się wprowadzać, bo mamy jednego nieciekawego sąsiada, który mógłby mieć jakiś głupi pomysł związany z wózkiem, ale do swojej piwnicy czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
my mamy piwnice za brama ale ja mam niedosyc ze baaaardzo mala to to jest swiatynia mojego m :P Tez wlasnie blok starego budownictwa i bedzie ciezko ale dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, świątyni się nie rusza ;) hehe. Szkoda Agi, bo z 4 piętrem to naprawdę będziesz miała bardzo ciężko i możesz się zniechęcić. Wózek + dziecko + wyposażona torba i + nie raz jakieś zakupy... to codzienny hardcore;/ Może chociaż wózkownia by sie sprawdziła, w końcu każdy ma prawo włożyć do niej coś swojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
U nas wozkownia jest wykupiona niestety... cos sie wykombinuje jak bede miala ambitniejsze plany to m przed praca bedzie mi go znosic a jak bedzie wracac to wniesie spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Witaj Amanda :) Ale moja mala dzisiaj sie wyciaga :) Takie fale robi na brzuchu , ze szok :) Co do rozstepow to na razie nie mam, zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ale szybko piszecie:) zaglądnełam tu rano to ledwie strona była zapisana a róiłam z banku i już kolejne dwie do nadrobienia:):):) Cześć amanda:) witaj agi z powrotem. Rozstępy ponoć moga pokazać się nawet tydzień przed porodem, smaruje się oliwką i łudze się, że to pomoże. Dziewcizyny dopiero sobie uświadomiłam, że najwyższa pora coś mysleć o szykowaiu torby do szpitala...W przyszłym tygodniu jadę kupic resztę rzeczy do wyprawki i czas na pakowanie. niech torba leży w pogotowiu... Czy któras z was wie jak wygląda zatrzymywanie laktacji? Czy będę musiała jednak kupic laktator , żeby nie miec zapalenia piersi zanim pokarm stanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×