Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
witam, z samego rana złe wiadomości. Handzia wspólczuję takiej sytuacji ale dla dziecka warto sie poświęcić i leżeć. Czy lekarz przepisał Ci zastrzyki na rzowiniecie płuc maluszka? Na tym etapie ciązy jak występuje zagrożenie przedwczesnym porodem dają takie 3 zastrzyki przez 2-3 dni i pomaga. Robwalka- daj znac z wizyty. Będzie dobrze. lololo-zazdoszczę wyjzadu nad Morze Bałtyckie- ja jestem z przed gór i jeszcze nie mialam okazji wybrac sie nad morze. jadę do miasta napisze potem. aha, dzięki za info o pampresach - tez kupie rozmiar 3- 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia to lez i chodz jak najmniej, wiesz ze teraz jest jeszcze najgorszy czas zeby rodzic wiec tak jak mowi lekarz zeby to minimum wytrzymac:**** malutka mini mini ale nie przejmuj sie najwazniejsze ze sie prawidłowo rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. handzia kochana - odpoczywaj duzo i stosuj sie do zalecen lekarza. Jestem pewna, ze wytrzymasz jeszcze dlugo. Czytalam kiedys, ze mimo zagrozenia przedwczesnym porodem dziewczyny przenosily ciaze i rodzily grubo po terminie. mlodamamapyta - jaki antybiotyk bierzesz na bakterie w moczu? Ja tez mam zapalenie pecherza i dostalam Amoxicilinum. Widze, ze nie jestem sama z tym problemem. Tylko u mnie to juz drugi raz w ciazy :( ło ło ło - zazdroszcze tego wyjazdu nad morze. Ja to pewnie do porodu juz nigdzie sie nie rusze. Wczoraj kupilam komplet posciel do lozeczka, podkladke na przewijak i ochraniacz na lozeczko. Wydalam kupe kasy i okazalo sie, ze ten ochraniacz jest po prostu tak wysoki, ze materac musi byc na niskim szczeblu. Oddac nie moge bo wszystko bylo w komplecie. Nie moglam otworzyc pudelka i sugerowalam sie zdjeciem na opakowaniu. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział że jest kruszynka ale w normie:) A zastrzyków mi nie przepisał, nawet nie wspomniał. Powiedział że jak będę odpoczywała i brała leki to ten miesiąc powinnam wytrzymac, jakby się coś działo to wtedy mam jechac do szpiatala i pewnie tam by mi dali te zastrzyki. Poza tym jeśli to twardnienie mi nie przejdzie do przyszlego tygodnia mam się zgosic po recepte na inne mocniejsze leki niż nospa forte. Malutka przekręcona główką w dół, musiała się obrócic parę dni temu bo od około 3 dni czuję jak mi się rusza wysoko pod żołądkiem, także Robwalka jeszcze i Twój maluszek mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia trzymaj się mocno i odpoczywaj, życzę ci jak najlepiej. Ale coż my nie wytrzymamy dla naszych szkrabów :-) Faktycznie kruszynka :-) ajponka ja na wakację napewno też nie pojadę wiec się nie zamartwiaj, mąż mi obiecał że zrobimy sobie kilka krótkich wypadów w góry na spacerek i obiad :-) zawsze to coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Handzie trzymam za Was kciuki! odpoczywaj i bedzie wszystko dobrze... ja zastanawiam sie nad praniem teraz tego wszystkiego i doszlam do wniosku ze wezme sie za to dopiero w sierpniu. maz prawie skreci lozeczko - bo jak na razie siedzi w otwartym pudle i czeka... z pampersami tez mam problem. kupie takie jakie beda na promocji :) temperatura troche spadla. jest bossko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki, zaciskam nogi i leżę ;) Wczoraj kupiłam małe opak. huggisów 2-5 kg z wycięciem na pępuszek, pakę pampersów 25kg 72 szt i pakę 3-6 kg, 78szt. (były w promocji), kupiłam też 4 opak. chusteczek z pampersa za 23 zł, muszę kupic reszte kosmetyków w tym tygodniu (najwyżej wyślę męża) żeby byc spokojną. I chyba muszę się wziąc wcześniej za pranie niż to miałam w planach. Ale to już nie w tym tygodniu, w tym tylko odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Handzia, trzymaj się dzielnie i stosuj do zaleceń lekarza. Bierz lekarstwa, odpoczywaj i nie forsuj się, a będzie dobrze :) Jesteśmy z Tobą. U mnie dziś też chłodniej. Słońce raz po raz wyjdzie, ale temperatura znacznie spadła i jest duuużo lepiej. Wczoraj wróciłam z pleneru maks późno i do teraz odczuwam zmęczenie, nic mi się nie chce, a jest jeszcze tyle do zrobienia... Nie wiem jak to zorganizuje, ale w tym miesiacu musze mieć resztę wyprawki dla malucha, uszykowaną torbę do szpitala i zakupione dodatkowe akcesoria do wyposażenia domu (czyli szfe i dywan). Reszta w sierpniu, pranie i prasowanie ubranek oraz wózek. Mam tylko nadzieje, ze jakos to sprawnie pojdzie. Miłego dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! pisze posta drugi raz bo mi go wcielo :/ u nas sie ochlodzilo jest czym oddychac :) ale glowa mnie cos boli wiec chyba cisnienie niskie:/ Robwalka powodzenia na wizycie czekamy na dobre wiesci ;) Alexia dobrze ze idziesz na urlop wkoncu odpoczniesz od pracy:) Megisu Ty ostatnie dwa dni super :) ło ło ło zazdroszcze wyjazdu :p gdzie sie wybieracie?? ja mama co prawda tylko 260km do najblizszej miejscowosci ale juz w tym roku sobie odpuszczamy za to w przyszlym odbijemy :) Handzia Kochana nie przejmuj sie waga moj tez w 29tc mial dokladnie 1300 jednak mysle ze ladnie podrosl bo widze po brzuszku wizyte mam we wtorek to napisze:) teraz dopiero maja najwiekszy przyrost :) co do przedwczesnego porodu to zrob wszystko zeby mala siedziala tam jak njadluzej stosuj sie do zalecen lekarza bedzie dobrze trzymamy kciuki za Was:) Ajaponka a nie mozna u Was zwrocic towaru za okazaniem paragonu?? moze w ostatecznosci krawcowa by jakos to poprawila?? aha snilo mi sie ze urodzilam juz swojego syneczka ale byl malutki i sliczniutki tak bym go juz chciala tulic :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze :) Teraz kazdy dzien jest na wage zlota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wróciłam-moja lekarka na urlopie,ale zastępował ją fajny lekarz,który wyjaśnił mi wszystko-więc mały pozostał małym,waży 1058 i waży prawidłowo bo pytałam lekarza czy nie za mało?a co najlepsze odwrócił się główką w dół!!!!pytałam lekarza czy dzieci się jeszcze nam w brzuchach obracają,a on stwierdził,że nie na typ etapie ciąży-czyli te które są ułożone już główkami w dół pozostaną tak już do rozwiązania!pokazał mi gdzie jest główka(w którym miejscu się znajduje),a główka już jest bardzo nisko stąd te częste bóle podbrzusza i nacisk na pęcherz!macica miękka,a szyjka wysoko i zamknięta!mam zdjęcie z USG główki i widoczne są oczka!następna wizyta 2 sierpnia!idę z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka to rxeczywiscie maly syneczek, ale jeszcze nadrobi :) Pewnie tylko dlatego , ze maly to jeszcze sie odwrocil :) Powiem Wam szczerze , ze ja bym wolala rodzic takie dziecko np. 2700, ale przy mojej Gabrysce to nraczej bedzie niemozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) Handzia stosuj się do zaleceń lekarza, a napewno wszystko będzie dobrze. trzymam za Ciebie, za Was kciuki! Robwalka cieszę się że wszystko w porządku z Małym :) ja wróciłam niedawno z wielkiego targu gdzie miałam nadzieję zakupić jakieś szersze klapki bądź sandały, ale oczywiście albo wszystko za wąskie albo już nie ma rozmiaru... Wy też macie takie problemy z butami? co do pieluszek zabieranych do szpitala to ja dostałam od koleżanki dwie paczki hagisów newborn i też takie zamierzam ze sobą zabrać. nie kupujcie zbyt dużej ilości paczek z najmniejszego rozmiaru pieluszek bo maluchy szybko z nich wyrosną.. moja koleżanka narobiła zapasów i tym sposobem dwie paki trafiły do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba dobrze zrozumiałam,w każdym razie jest wszystko dobrze i z tego się bardzo cieszę,a te wypychania to nóżkami i łapkami-ja te ruchy czuję cały czas-wiem że dzieciaczkom brakuje miejsca w brzuchach i stąd tak to intensywnie czujemy!czyli i ja odpadłam CC nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka - widzisz dzidzius ulozyl sie prawidlowo! wszystko bedzie dobrze! a Ty w koncu jak chcesz rodzic? bo pisalas ze na pewno bedzie cesarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka bardzo sie ciesze ze u Was wszystko dobrze:):):):):) No własnie tez miałam pytac czy cieszysz sie ze nie bedzie cesarki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam spróbować SN ale jak się dowiedziałam,że mały ułożony jest miednicowo to tak powoli zaczynałam się nastawiać psychicznie,a tu mi zrobił taką niespodziankę-no nic trzeba będzie spróbować i SN(będę miała porównanie z cc),mam nadzieję,że dam radę-gorzej nie wiem kiedy i jak się to zacznie bo skurczy nigdy nie doświadczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja pisze drugi raz, bo skasowalam sobie wszystko, co naskrobalam :) Megan86 - nie wiem czy moge oddac ten ochraniacz, bo zniszczylam opakowanie, ale sprobuje. Robwalka - super, ze z malym wszystko dobrze i obrocil sie glowka w dol:) Bedziesz wiec rodzic sn? Netka - nie przejmuj sie. Ja tez jeszcze nie mam calej wyprawki, ubranka nie poprane, czesc jeszcze nie kupiona. O wozku pomysle na samiutkim koncu - jakies 2 tygodnie przed porodem :) Co do papmersow, to ja mam az 4 paczki tych newborn 2- 5 kg i to chyba sporo, ale maz twierdzi, ze lepiej za duzo niz za malo :) W szpitalu dostane wszystko dla malej i potrzebuje tylko ubranko na wyjscie. W poniedzialek jade sie zameldowac do szpitala i musze wypelnic jakies papiery, zeby nie robic tego w dzien porodu. Dziewczyny zaczynam sie naprawde stresowac. Czeka nas zyciowa rewolucja! :) Zazdroszcze tym z was, ktore podchodza do tego na spokojnie. Mnie to az sciska czasem w gardle jak sobie pomysle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak ja też szukałam długo klapek na moje słoniowe nogi i kupiłam w booti czy tak jakoś się to zwie, takie najzwyklejsze gumowe, bo niestety wszystkie były małe, a wogóle to stopa mi urosła z 36 na 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleenn ładny i zgrabny brzucholek a ja mam podobną tunikę z lidla :-D czyżby też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ciesze się , że z maluszkiem wszystko dobrze :) Witaj w klubie położonych główkowo :D Ja podobnie jak Ajponka jestem przerażona nową sytuacją, oczywiście ciesze się, że będzie Dzidziulek, ale nie dociera do mnie jeszcze fakt totalnej rewolucji w naszym życiu... Czy podołam nowym obowiązkom, jak z organizacją czasu, kiedy znajdę czas na obróbkę zdjęć ( w końcu sezon w pełni a umowy zobowiazują). Jest tyle wątpliwości i strachu przeplatanych z radoscią... To naprawdę nowa sytuacja i inny tryb życia. Madleenn, masz piękny zgrabny brzuszek, piłeczka, a Ty szczuplizna :) Zdjęcie synusia też słodkie, ładnie widać buźkę, rysy twarzy - super !!! Ajponka, tak sobie pomyślałam, że gdyby nie udało Ci sie zwrócić towaru to może można jakoś skrócić na wysokość ten ochraniacz ? Megisu, jak się czujesz przed dłuuuugim urlopem ? Jutro pewnie będziesz mieć wielkki dzień w pracy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn fajny,zgrabny brzuszek-muszę coś zjeść bo jeszcze nie zażyłam leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×