Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......34 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......33 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......32 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......31 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......29 tc......27.09......Córka Karinka madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......29 tc......30.09......Synek Cypisek Spróbujmy jeszcze raz, wpisałam młodej mamie płeć, bo już zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! Witam nowa mame :) jest nas coraz wiecej, oby tak dalej! megisu - w koncu sobie odpoczniesz, nacieszysz sie mezem:) handzia - ja dostalam karte do zapisywania ruchow i zapisuje. Co do swedzenia, mozliwe ze to przez szybki przyrost, mnie swedzi od jakiegos tygodnia, staram sie nie drapac, smaruje brzuch balsamem ale na grubo i tak chodze z odslonietym brzuchem. madleenn - milego weekendu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsjdsjds
Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
madeleen baw się dobrze! Netka uważaja na weselu z przepracowaniem Dziewczyny u mnie załamka- wzięłam sie za robienie miejsca w szafach, bo musze upchać cześc rzeczy małej. Koszmar takie przenoszenie wszytskiego z miejsca na miejsce. Znowu częśc rzeczy wyleci na budowę i tam zrobi się graciarnia. Jeszcze mi zawadzają dwa pudła ubran na sprzedaż- wystawiałam je za grosze ale cięzko idzie. Odważayłam się i zafarbowałam włosy ale to tez porażka- przez ciąże odrost mi jedynie delikatnie pojasniał Buuuu. Wieczorem idę na ognisko i ile nie bedzie padać. Musze się z tym bałaganem ogarnąc. A gdzie sprzątanie domu. Matko lamentuje dziś strasznie ale to chyba hormony i chroniczne zmęczenie w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Handzia niby licze niby nie bo mały jest bardzo ruchliwy i te 10 ruchów to robi napewno :) Widzę, że coraz więcej mamusiek cierpi z powodu bólu lewej strony. Podobno zawsze boli albo kręgosłup albo podbrzusze tak mi mówiła pani doktor. Trzeba się jakoś przemęczyć. Mnie też skóra swędzi i to bardzo, a raczej rozstępy. Do tego jak mały zacznie kopać to bolą aż czasami myślę, że skóra na brzuchu mi pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ile ruchów dziecka powinno być na dobę i od którego tygodnia należałoby zacząć to liczyć ? ? ? Megisu, dzięki za smska z numerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po obiadku,byłam z pieskiem po mojego R pod pracę,poszliśmy po zakupy i wsio!Megisu dziękuję za numery telefonów-dziewczyny,które nie dały numerów jak chcą to niech dołączą!ja ruchów nie liczę,bo mały nagminnie coś mi w brzuchu wyczynia,czasami się zastanawiam kiedy mały w ogóle śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja mam dzisiaj lenia,caly dzien leje i moze dlatego jestem jakas przybita i nie chce mi sie wstac z łóżka Mała dzisiaj stresuje mnie brakiem ruchu.. musze ja pozaczepiać zeby byla reakcja Teraz wlasnie ma czkawke Ma dni kiedy ciagle robi mi w brzuchu rewolucje a czasami musze ja zmuszac zeby dala znak Denerwuje sie :-((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka jak Ty masz lenia to i może dzieciątko też :) moja mała też dzisiaj mniej ruchliwa, jak już daje czadu to całego a potem spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z urodzin 50 ciotki... wynudziłam się jak nigdy... za to się tylko podowiadywałam, że zgrubłam tu i tu, że jak to dziewczynka to odbiera mamie urodę więc i zbrzydłam :) co prawda jakoś jeszcze od nikogo innego tego nie usłyszałam tylko od 2 osób za ktorymi nie przepadam więc jakoś szczególnie się tym nie przejmuję. dziwi mnie to też bo wszyscy do okoła twierdzą, że wyglądal kwitnąco i ciąża mi sluży, no ale cóz... dodatkowo babci nie podoba się imię Dagmara które wybraliśmy z mężem. także impręzę zaliczam do tych jak najbardziej udanych :D :D ja też w nocy budzę się bólem lewej nogi, to taki rwący ból, ale z tego co czytam nie jestem sama... zresztą już nie długo :) dobranoc Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oletka27
dziewczyny czy majac owsiki w 8 miesiacu ciazy moge rodzic porodem naturalnym dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Nie spać :-) pobudka :-) I dzisiaj kolejny deszczowy i chłodnym dzień, moje stopy czuja sie wspaniale i sporo sklęsły :-) A takie pytanko mam, moja córcia ma ostatnio ciagłe czkawki takie fajne rytmiczne pókanie i czuje to po lewej stronie brzucha prawie na samym dole :-) czy to możliwe ze jest obrócona glowka w dół a wy w ktorym miejscu czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jakoś czkawki jeszcze nie czułam :) ale moja Mała jest już główką do dołu więc Megisu78 może Twoja dziecina również. ja dokładnie wiem, jak jest ułożona bo środę będąc na usg lekarka dokładnie mi powiedziała, także mała obkopuje mnie po żebrach z jednej i z drugiej str i wypina się pupą, dlatego też nie raz mam bardzooo nie równy brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu moja corcia ma czkawke prawie codziennie i też na dole po lewej stronie-a jest głowka w dol;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Weronisia też jest glówką w dół i ma czkawkę codziennie lub nawet kilka razy dzienni, też ją wtedy czuję na dole. Ja po żebrach nie dostaje, najcześciej gmera mi po bokach brzucha chyba raczkami i też wypina się bo miewam góry i doliny na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Weronisia też jest glówką w dół i ma czkawkę codziennie lub nawet kilka razy dzienni, też ją wtedy czuję na dole. Ja po żebrach nie dostaje, najcześciej gmera mi po bokach brzucha chyba raczkami i też wypina się bo miewam góry i doliny na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie :) Ja szybciorem :) Moja Zuza też już jest główką w dół i też czuję czkawkę --- u mnie z prawej strony na dole... Też mam góry i doliny jak jeździ łapkami i kopytkami w poszukiwaniu miejsca :] Co do liczenia ruchów, to wydaje mi się że zleca to lekarz w szczególnych przypadkach ... w trakcie aktywności zazwyczaj tej wieczornej powinno się odnotować 10 ruchów w ciągu godziny.... Ale jeśli nie ma żadnych przesłanek, to chyba nie każą liczyć :) Odezwę się jutro całuję Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami moja malutka 10 ruchów wykonuje w ciągu minuty :D Chyba teraz szybko rośnie to brzuch swędzi mimo smarowania, musiałabym cały czas smarowac a wszędzie jest napisane na opak. że wmasowywac1- 2 razy dziennie. Nawet już przekonałam się do fissanu, brrr, tłusty jak cholera. Póki co nie mam rozstępów, oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Megisu78 - bardzo prawdopodobne, ze mala jest juz ulozona glowka w dol skoro czujesz czkawke na dole brzucha. Zauwazylam u siebiej pierwsze roztepy na samym dole brzucha. Sa dosc duze i czerowne a pewnie bedzie jeszcze gorzej :( Mam wrazenie, ze brzuszek jest juz tak ciezki, ze zaczyna powoli opadac. Mam nadzieje, ze nie urodze za 2 tygodnie - wedlug tej teorii o opadaniu brzucha :) Nie wiem czy ktoras z was ma tez takie "fazy" na dziwne zapachy. Ja od jakiegos czasu uwielbiam zapach piwnicy, benzyny, klejow, farb i pasty do butow... :D Maz sie smieje i mowi, ze to nienormalne. Zycze wam milej, spokojnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Ja niedobita po weselu, niewyspana bo moja Maluszka mało aktywna od wczoraj i strasznie mnie to denerwuje i nie mogę przez to wyluzowac się psychicznie. Nie wiem, czy przestraszyła się głośnej muzyki na weslu, czy po prostu kiedy ja jestem mocno aktywna fizycznie to ją to kołysze i ona śpi, ale fakt, że brak częstych ruchów bardzo niepokoi, zatem Madziulkao nie jesteś sama z tymi niepokojami. Czkawki też ani razu u Niej nie czułam. Również położona jest główką w dół i pokopuje mnie raczej w dole brzucha, po bokach brzucha i trochę nad pępkiem. Olczak, "fajną" miałaś imprezę :D Ale nie przejmuj się komentarzami "życzliwych", mi niektórzy też mówili z takim przejęciem, że mały mam brzuszek i czy na pewno wszystko ok, tak jakby celowo chcieli mnie zmartwić. Kij im w oko... Dziś leniwa niedziela, zaraz idę trochę poleżeć i mam nadzieję, że moja mała dama pokaże na co ją stać, bo inaczej jutro biegnę na przedwczesną wizytę do położnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzieciństwa lubię zapach benzyny i kleju :) więc może i jest coś ze mną nie tak, u Ciebie przynajmniej jest to spowodowane ciążą :) A z tą teorią o opadaniu brzuszka różnie bywa, nie warto wszystkiego brac do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka, ja te zapachy (wyłączając piwnicę) od wieków uwielbiałam :D Benzynka, kleje i farby to dla mnie aromat :D Zatem jestem nienormalna od zawsze ;) ;) ;) no ale co zrobie, że mi się podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Wam powiem że odkąd więcej czasu odpoczywam tym moja córcia jest bardziej ruchliwa więc coś w tym jest że jak się jest aktywną to kołysze się dziecko i sobie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!ja dopiero teraz usiadłam do komputera!Megisu na pewno mała już jest odwrócona główką w dół,ja też czasami czuję pukanie po lewej stronie w dole brzucha!dziewczyny to która z was ma planowane CC?bo wszystkie które miały mieć to chyba już odpadły,bo dzieciaki odwróciły się główkami!miłej niedzieli dla wszystkich,będę tutaj do nas zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja tak na chwilke miedzy jednym wyjazdem a drugim :) Moja ma czkawke po prawej stronie brzucha na dole. Też puki co jest obrócona główką w dół. Wczoraj byłam na ognisku takim fajnym z gitarami ale skonczyło się szybko, bo się rozpadało i przenieślismy sie do domu. Rano byłam w Krakowie i skończyłam praktycznie wyprawkę ( został termometr i mleko modyfikowane i prześcieradło). Amen! Zaraz zbieram się na zawodysi pewnie wrócę wieczorem. Co do smaków i zapachów- zawsze jadłam inaczej niż inni np. ogórki kisozne musiałm przegryźć mlekiem skondesowanym słodzonym ) więc teraz dopiero jem " normalnie". Miłego dnia!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Czesc dziewczyny :) Robwalka moja Niunia jeszcze się nie obróciła. Byłam w czwartek na usg i ma główkę w górze,a nóżki na dole,ale lekarz się słowem nie odezwał,że cesarka czy coś także sądzę,że ma jeszcze sporo czasu na odwrócenie się. Co do imienia to Krystian b. ładne imię,a my chyba jednak zmienimy Karinę na Kalinę. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......34 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......33 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......32 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......31 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......30 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......29 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma córkę Kalinę, ładniejsze imię od Karina (moim skromnym zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×