Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

a oglądacie olimpiade? Bo ja siedze całymi dniami i mnie tylko krew zalewa jak widze jak Polacy co chwila przegrywają! dziś mecz siatkówki.. niemoge sie doczekać już mną targają emocje a co będzie w trakcie? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyznam szczerze ze ogladam tylko siatkowke:) uwielbiam naszych siatkarzy. reszte rzeczy to tylko w trakcie reklam na innych programach... wiem ze polka pierwsza w polfinale w kajakarstwie:) gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiedys swedzial. staralam sie nie drapac... smarowalam balsamem a i tak wyszly rozstepy w liczbie: 4 :/ na poczatku wygladaly jak cienkie pajaczki a teraz sa okropnie szerokie. wygladaja fatalnie. na szczescie sie nie luszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mnie swedzi brzuch mniej więcej od tygodnia, najgorzej nad ranem aż mnie to budzi. Smaruję 2 razy dziennie brzuszek a i tak swędzi, teraz smaruję rano fissanem bo jest tłusty a wieczorem z gerbera. Póki co rozstępów nie widzę i obym ich nie widziała. Czy Wy pierzecie kołderkę i poduszkę czy same poszewki? Bo ja nie wiem czy prac, nie ma na nich wszywek w jakiej temp prac ani prasowac i nie wiem, może wystarczy samo wietrzenie? Bo przybornika i ochraniacza chyba prac nie będę, już sama nie wiem. A ogólnie za pranie biorę się w przyszłym tygodniu, w tym mam za dużego lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam gościa dzisiaj i dopiero obiad gotuję ale jestem głodna. Dziś się pochwalę że zrobiłam cukinię w ziołach w piekarniku. mniam, juz mi ślinka cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolinka ja kilka razy jadłam kaszankę z grilla i wątróbkę średnio raz w miesiącu, wyniki mam w porządku, ale cały czas też biorę witaminy z żelazem w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolderke, poduszke i ochraniacz na lozeczko tylko wywietrze. za to posciel wypiore. na mojej poscieli pisze ze mozna ja prac w temp. 30 stopni. ale jak na razie nie widze takiej potrzeby. jest nowa, nieuzywana a do tego i tak ja owleke w wyprana posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasami brzuszek swędział ale rzadko, zawsze od razu smaruje oliwką i jak narazie rozstępów na brzuchu nie mam, mam tylko na du.sku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj popływac sobie to moje marzenie w tym momencie ale mi też niestety nie wolno, łącznie z kąpielami w wannie-kąpiel w wannie może doprowadzic do przegrzania organizmu i skurczy, no chyba że ktoś lubi kąpac się w letniej czy zimnej wodzie brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge bo mała napiera w dol bardzo mocno i doktor mi zakazała-nie powiedziała dokładnie czemu ale myślę że to chodzi o uniknięcie skurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
d 82 bardzo dziękuję za wyczerpująca odpwoiedź. betismile- to fajnie i taniutko ta pościel. Zazdroszczę basenu, bo ja nie mogę chodzić. Pomysł z morzem bardzo mi się podoba. W sumie nie byłam nad Bałtykiem i w tym roku mieliśmy jechać więc może pojedziemy za rok:):):0 Nasze szkraby już będa na tyle duże. Damy pociechy męzom, bo pewnie nie będą chcili leżeć plackiem na plaży a my hulaj dusza:) upał niesamowity- dobrze ze chociaż nocami jest chłodno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurcze od pływania w basenie? dziwne, myślałam, że pływanie w ciąży jest wskazanym ćwiczeniem fizycznym, ale rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! o matko padam na pysk! jak wyszłam z domu przed 11 to dopiero wwróciliśmy teraz... ale za to meble do małego pokoju kupione. sprawy z byłym szefem męża załatwione, kołyska stoi na swoim miejscu. teraz czekam na paczke z allegro z dużą porcją rzeczy dla małej :) mam dość! moje nogi odmawiają mi posłuszeństwa ale za to dużo załatwiliśmy. w weekend być może pojedziemy z mężem na wieś, bo to ostatni raz w tym roku kiedy mogę tam zawitać... okaże się jutro. pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Betismile, niewykorzystany urlop za 2011 możesz wykorzystać w 2013, skoro nie miałaś takiej możliwości w 2012. Nie przepada :) a pracodawca za niewykorzystany urlop może Ci zapłacić tylko w przypadku zakończenia umowy o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
olczak to faktycznie sporo załatwiłas dziś:) do tego na takim upale. ja dalej wyszywam, bo slub znajomych się zbliża a ja dalej z prezentem w czarnej d...pie. Jutro jeszcze prasowania i koniec. i jeszcze przemeblowanie pokoju i koniec. maleńka szaleje jak nie wiem, zawsze tak sie zachowuje jak tata dzwoni i powie cos do brzuszka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzisiaj padnięta!upał a my z R latamy po mieście i dokupujemy jeszcze rzeczy dla małego oraz dla mnie!jak widzicie nie ma co tego kupowania odkładać na później!dziękuję dziewczyny za zaproszenia na NK!trochę się martwię,ale lekarka powiedziała,że idę jutro do szpitala,żeby zobaczyli czy ona się myli?jeśli będzie dobrze to wyjdę w niedzielę,a jeśli wód nie będzie odpowiednia ilość to zostanę dłużej na obserwacji(mam nadzieję,że nie miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podłączyli mnie pod KTG to tętno małego było raz 135 raz 150,180 a nawet 200!latał mi po brzuchu,ugniatał a ja leżałam i leżałam i końca wykresu nie było widać!mam nadzieję,że tego płynu owodniowego będzie normalna ilość bo jak nie to chyba też będę musiała urodzić wcześniej żeby mały nie był zagrożony!jestem już spakowana do szpitala,jeszcze tylko kosmetyczne rzeczy związane ze mną(muszę poprawić depilację pewnych miejsc)i R musi mi pomóc!jutro wyruszam tak na 8 rano!dziewczyny będę za wami tęsknić!Megisu mam prośbę jak będziesz miała jakieś takie wiadomości typu-UWAGA WIADOMOŚĆ-napisz mi sms!ja jeśli będę wiedziała coś konkretnego to ci napiszę,a ty przekaż dziewczynom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że o mnie nie zapomnicie!buziaki dla was i dla waszych maluchów!nie mam netu w tel.więc raczej nie będę wiedzieć co się u nas dzieje na forum!trzymajcie się ciepło a raczej chłodno w te upały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno-mały cały czas jest odwrócony główką w dół,a te pobolewania podbrzusza to normalna reakcja macicy na przygotowanie do porodu-tak mi wyjaśniła to lekarka!uciekam pod prysznic i do łóżka!ten dzień nie zaczął się dla mnie dzisiaj najlepiej-jakby nie było obudziłam się po 4 a o 5 wstałam bo nie mogłam spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero nie dawno wróciłam od rodziców. Uff, dzisiaj sauna na dworze niestety, kiedy ma się ochłodzić ? Robwalka kochana, trzymaj się tam dzielnie, a my trzymamy kciuki, żeby wszystko potoczyło się po Twojej myśli :) Pisz smsy do Megisu, ona nam będzie wszystko na bieżąco przekazywać :) Betismile, zazdroszczę kąpieli w basenie, ale bym sobie popływała - mmm !!! :) Podziwiam, że możesz wysiedzieć na słoncu w taki ukrop :D Olimpiady niestety nie oglądam, bo nie mam kiedy, ale też nie wszystkie dyscypliny sportu mnie kręcą, więc... Wolę popatrzeć na piłkę nożną i boks. No tak już mam ;) Nie wiem czemu kafeteria skasowała mi własnie pół tekstu Co do prania pościeli - wkładów, to ja też tylko przewietrzę, bo nie chcę dac się zwariować tym praniom wszystkiego, w końcu i tak będą na nich wyprane powłoczki... A jeśli chodzi o wyjazd nad morze to myślę, że jest to super pomysł, ale jedziemy z mężami, żeby mogli zająć się naszymi maluchami, gdy my będziemy opijać naszą 9-miesięczną ( albo i dłuższą) abstynencję ;) :P :D:D:D Ja dziś dokupiłam prawie wszystko to, czego mi brakowało i można powiedzieć, że jest finito. No jeszcze jedna jedyna rzecz - Oilatum do kąpieli. Wrócilam jednak bez komody ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrocilismy niedawno z grilla, musialam malej szybki prysznic zrobic i jestem :) teraz jest u nas burza i w koncu mamy czym oddychac. co do poscieli to ja bede prala wszystko, tzn namocze tylko w plynie żeby zmiekczyc kolderke i poszewki. Jednak przyjemniej sie bedzie spalo dziecku. To samo robie z rożkami(becikami). Do szpitala biore jedna koszule bo na te 2-3 dni uwierzcie ze nie bedzie potrzeby brac wiecej. No chyba ze musicie rodzic w swoich, ja do rodzenia musze szpitalna miec i po porodzie tez. Dopiero jak bede mogla wstac i sie wykąpac to zaloże swoją. Robwalka trzymam kciuki zeby wszystko b ylo dobrze :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam na :piwku ze znajomymi z pracy :D to znaczy oni pili ja patrzyłam ale tak się usmiała.. hehe będzie mi brakować takich spontanicznych wyjść :)) bo ja bedzie dzidzia to mniej ich bedzie achhhh.... idziemy spać, to znaczy ja chce iść ale mały w brzuszku tak się rozszalał że nie wiem jak to bedzie.,. a to chyba po pepsi która własnie wypiłam :P Dobrej nocki drogie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!weszłam na moment bo od 5 nie mogę spać!właśnie przeczytałam w necie że takie małowodzie jest też spowodowane przez to,że kobiety za mało w ciąży piją wody,a u mnie tak jest-mało piję i nie mogę się do tego zmusić,ale jak teraz to przeczytałam muszę dokupić sobie jeszcze butelki z wodą i będę się zmuszać,a z wc pewnie nie wyjdę!tak jak napisałam wcześniej będę w kontakcie z Megisu a ona wam przekaże wszystko-mam nadzieję,że długo nie zabawię w szpitalu!jeśli chcecie piszcie do mnie będzie mi raźniej i weselej!buziaki i do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ja już nie śpię od 6.20 bo się wyspałam, no ale nic dziwnego skoro poszłam spać o 22.30 :) ogarniam pomału mieszkanie, bo dziś wracają teściowie, a to oznacza koniec opieki nad ich kotem (uffff bardzo się cieszę, bo tej sierści mam naprawdę dość)! Dziś zaczynam 34 tydzień :) co pozostało mi do zrobienia? wyprać ciuszki i wyprasować i dokupić kilka pierdołek, no i spakowac torbę do szpitala... ciężko mi się za to wszystko zabrać, ale jak czytam "uwaga wiadomość" to stresuje się, że nie zdąże ze wszystkim.. mam jednak nadzieję, że mała poczeka z wyjściem chociaż do początku września, mimo, że czasem w ciągu dnia czuję takie dziwne kłucie w pochwie.. dziś zaczynam 34 tydzien. Robwalka trzymaj się! bądź dzielna dziewczyno! wierzę wszystko będzie ok i w niedzielę Cię wypuszczą :) i pewnie, że o Tobie nie zapomnimy co za głupoty wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) ja tez nie spie juz chyba od 6 ostatnio nie mogę spac, bardzo drętwieje mi prawa noga. Robwalka nic się nie martw nie zostawimy cię samej ja na pewno od czasu do czasu się odezwę , zresztą w niedziele widzę cię na forum :-) dzisiaj wielkie postanowienie, pakuję torbę i prasuje ciuszki... zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×