Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

kurcze dziewczyny jestem przerażona, stanelam własnie na wagę. w ciągu miesiąca 4 kg. masakra jakas!!! w zasadzie w ciagu 2,5 tyg bo przez 1,5 od wizyty nic dopiero poźniej. Opierdziel mnie czeka jak nic jutro na wizycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Madleenn, dam znać :) Właśnie dziewczyny, ile przybrałyście od początku ciaży do teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio pisalam ze 16 kg:( dzisiaj sie wazylam i mam dwa kg mniej :( nie pociesza mnie to wogole bo nie wiem czemu spadly 2 kg skoro sie nie odchudzam i jem tyle samo... a dzidzius przeciez rosnie... zobaczymy co powie pani gin we wtorek na wizycie... wiec u mnie 14 kg jak na razie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 11 kg na plusie, no z tymi co straciłam na początku ciąży, a potem nadrobiłam z powrotem to może być ze 13, myślę, że do 15/16 na pewno dobije;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ruchem to za bardzo nie przesadzam ostatnimi czasy :) ale moze faktycznie masz racje... ide sie polozyc... bo maly bardzo kopie po zebrach i sie rozpycha. buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamo2008-2012 nie widac u Ciebie tych dodatkowych 17 kg, bo szczupła szprotka jesteś, tylko brzuszek wystaje ;) Ja też zmykam dziewczynki, dobrej i bezbolesnej nocki wam życzę, do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki netka :****** a jak znajde gdzies zdjecie z poprzedniej ciązy to dodam na chwile. wtedy bylo 30 na plusie :) ale musze poszukac dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam już 18kg a jeszcze ponad 5tyg:-( Przed ciaza nazywali mnie szczypior a teraz...strach pomyśleć:-Ddobranoc kochane:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam już 18kg a jeszcze ponad 5tyg:-( Przed ciaza nazywali mnie szczypior a teraz...strach pomyśleć:-Ddobranoc kochane:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam około 16 kg straszne to jest, ale co zrobić tak ma najwidoczniej być. strasznie mnie dzisiaj bolą plecy, chyba sie wykończe. Przez to schylanie nad brodzikiem jak farbowałam włosy :-( Idę do łózeczka ale zaglądne jeszcze do was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artykuly ciekawe Megisu. Tak czytalam własnie o odchodzacych wodach płodowych. U mnie mimo, że skurcze trwały juz 19 godz i mialam 7 cm rozwarcia to pęcherz nadal byl caly :) Dopiero jak przyszedl lekarz mnie obejrzec to przebił mi go i akcja poszla dalej :D Zmykam do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Z wagi od 8tc do dzisiaj to 5kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszku :D z Twoją waga to twoj pseudonim wogóle Ci nie pasuje..:p JAk Ty to zrobiłas ze masz 5 kg na plusie tylko? Dzis w nocy mała kopała mnie tak, że się o mało nie posikaaałam;p I śniło mi się, że zaczełam rodzić, a byłam na jakimś wyjezdzie i najwiekszym problemem było to, że przeciez nie mam ze sobą rzeczy do szpitala. Obudziłam się dziś meega zmeczona. A jak tam Wasze nocki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Ramysia masz racje, ale Obżartuszek chociaż nie namęczy się żeby zrzucić. Ja mam 15 kg na plusie byłoby więcej gdyby nie szpital, a tak od jakiegoś czasu stoję w miejscu. Byłam wczoraj u teściów pierwsze co usłyszałam to to, że mam baaardzo nisko brzuch, dzisiaj jak wstałam jak mnie mama zobaczyła to pierwsze co powiedziała to: Ale Ty to już naprawde masz nisko ten brzuch. Kurcze sama zauwazyłam że jest niżej, ale żeby aż tak? Do tego cały czas pojawiają się te bóle. Chyba sobie zarezerwuje łóżko w szpitalu już :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Przepraszam,ze nie napisalam wtedy do was, net mi padl a na 2 dzien pojechalam do rodzicow bo P. postanowil zrobic generalny remont w naszym pokoju. wiec odezwe sie do was po remoncie. buziaczki!:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Ja ledwo żyje, tak strasznie boli mnie kręgosłup i pachwiny ze nie potrafię chodzić:-( noc koszmarna... Niech to sie juz skończy Ramysia dostałas eska odemnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Ja własnie oko otworzyłam,przebudzilam sie przed 8 ale stwierdziłam, że po co mam wstawac jak sie niegdzie nie spiesze :) Obżartuszku zazdroszcze tych mało przybyłych kg. Jak Ty to zrobiłas?? Ja dzisiaj mam wizyte :D nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ooooooooooooo....pewnie dlatego, ze zle napisałam nr telefonu. zamias 9 powinno byc 8 ;/ czyli 889 873 402. Więc jezeli były tam jakies informacje co do tej nk, to lepiej bedzie jesli zmienicie hasło czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Heh, w pierwszych 3 miesiacach ciazy miałam straszne mdłości i wówczas schudłam 3.5kg. Jakby tak patrzeć to przytyłam 8.5kg. U mnie brzuszek mało urósł, a jak juz w ogóle zaczął rosnąć to od 8 miesiąca. MIłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megisu odezwij się, bo jestem w stanie przedzawałowym, że przez moją głupią literówkę sms mógł trafić do kogos innego..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia no trafiło moje imie i nazwisko do kogoś... trudno na razie nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja od początku mam jakieś 15kg na plusie, w tym połowę tej wagi od ok 6-7 miesiąca, na szczęście moja dr nic mi nie mówi jak w miesiąc blisko 4 kg doszło i chwała jej za to :) jestem u rodziców i moja Mama bardzo się cieszy,że Bąbela taka hiperaktywna i dupkę wystawia pod rękę :) Brzuch mam bardzo wysoko, prawie jak półkę pod biustem a do terminu kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Cię strasznie;/Tym razem juz napewno podałam dobry numer telefonu. Własnie dostałam od ciebie smsa. Ja nie mam swojego nk, wiec moge sie z Tobą skontaktować jedynie przez profil mojej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×