Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

dzieki dziewczyny!!!! na was tez przyjdzie pora, wszystko moze sie rozegrac tak jak u mnie w jednej chwili, o 19:00 bylam u lekarza zero rozwarcia o 4 pojechalam do szpitala to powiedzialy ze nie porod ze moze jeden palec wejdzie, ze to bedzie trwalo, za jakis czas ze moze o 12 cos sie wykluje a tu o 10:25 marna byla na swiecie. rozwarcie szlo u mnie bardzo szybko.....choc nie powiem ból przeogromny, ale szybko sie o nim zapomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciazy
hej dziewczyny doradzcie mi bo juz sama niewiem co sie dzieje,przed wczoraj w nocy zaczeły sie bule,co 2 ,3 godz,rano przeszło a popołudniu wyleciał mi czop bo tak na to mówią i znowu sie zaczeły bule ale czestsze bo co 1 godz,myslałam ze juz pojade ale znowu przeszło jak sie połozyłam w nocy znowu co 2,3 godz i tak zostało do teraz.Niewiem czy sie zacznie czy tak bede miec przez pare dni któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak sumie nie myślałam o tym kiedy urodze w sensie czy wrzesien czy pazdziernik wszystko mi jedno :P Lelewela Gratuluję :)) brak ciąży, jak czytałam wczesciejsze opisy dziewczyn to trzeba czekac bo bóle są częste i dopiero jak będziesz miała conajmniej co kilkanaście minut to wtedy do szpitala, alebo jak wody odejdą. ja czopa nie zauazylam u siebie tylko mam bole co jakis czas brzucha i pleców, ledźwi dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Megisu nie ma to jakoś słabo się kręci nasze forum :P dziewczynki gdzie jesteście? rodzicie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) melduje sie i ja:):) u mnie bez zmian wiec dalej czekamy... Krzyze bola mnie strasznie dzisiaj i pachwiny ale skurczy brak... moze mała mi chce zrobic prezent na jutrzejsze urodziny hehe gratuluje nowym mamusia:**** Olczak a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo kochane co tu tak cicho??? Ja dorwałam laptopa o sis i kukam a tu nic nowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) nie martwcie się, jeszcze nie urodziłam :) właśnie niedawno wróciłam z m. z imprezy z okazji 80 urodzin jego babci :) sama nie sądziłam, że wytrzymam do końca imprezy, ale jakos się udało :). wszyscy zgromadzeni się dziwili, że ja jeszcze na chodzie :D i te komentarze, że ładnie wyglądam jak na dziewczynkę i jak na tydzień po terminie, także moje morale trochę wzrosly :) zresztą tak, jak i moje stopy, które spuchły jak banie... ale za to przelecial mi jeden dzień zbliżając mnie do wtorku :) no i pojadłam sobie samych pyszności :] teraz idę spać bo nieukrywam że jestem zmęczona. do jutra dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Hej ;) To forum już chyba umiera do końca.... Ja przedwczoraj miałam masakryczny wieczór i pół nocy... Męczyłam się prawie 7 godzin ze skurczami i mnie czysciło non stop... i ustało... a już miałam nadzieje... I do teraz cisza co jakiś czas tylko lekki skurcz i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Agi ja też bym myślałam, że to już :) ale się dzieje.. tak bardzo czekamy a tu nic jakieś fałszywe alarmy :) Dziewczynki życze dziś porodów lekkich i szybkich :) do zobaczenia wieczorem :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem!!!!! żeby nie było!!! Gratuluje mamusiom nowym :* Dziewczyny!!! teraz jak urodzicie to już dzieciaczki będą WAGAMI :) a to najfajniejszy znak zodiaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja po wczorajszej imprezie spalam do 10.30 :) po południu mąż porywa mnie na długi spacer ostatni tylko we dwoje, brzuch mi znacznie opadł zresztą do wtorku już nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja:):) Forum umiera bo znacznie mniej czasu maja mamusie zeby kukac do Nas, a my zyjemy z dnia na dzien liczac ze ten nestepny juz bedzie inny ja z nerwów to nie spie w nocy o 3 jestem juz wyspana i do rana ogladam tv i mysle jak to bedzie... Ja uciekam dokonczyc obiadek a potem jedziemy z m na miasto na kawke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) wlasnie wrocilam z synkiem do domku :) Poki co jest ok,corcia zakochana w nim, tak sama jak ja :) jak troche dojde do siebie to nadrobie zaleglosci i wpisze sie do tabelki aha, urodzilam 21.09.2012 o 00.30 buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu już koniec ciąży lada chwila a ja zła, kurde nienawidze teścia! przez niego same problemy, a na dodatek moj W robi problem :/ achhh niedziela do d.py. Mam nadzieje że Wy jakoś lepiej się czujecie. mam pytanie do mam :) jak mam termin na piątek to na którą powinnam iść się stawić w szpitalu? pytam bo nawet jak pójde to nie będą wywoływać porodu w weekend i nie wiem czy jest sens w ogóle przed weenekdem iść :/ ciekawe czy mozna później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 2008-2012 gratulacje :* :) :D dużo zdrówka dla dzieciątka :) betismile.... ciężko mi powiedzieć... umawiałaś się jakoś z lekarzem ?? Bo iść do szpitala i przeleżeć weekend to faktycznie bezsens i strata nerw ... A teściem się nie przejmuj... wiem, łatwo mówić, ale skup się teraz przede wszystkim na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Gratuluje mamuśki :) Faktycznie tak cichutko na forum się zrobiło...Mój mały terrorysta śpi, dał dzisiaj czadu od rana, nie mógł zasnąć i go cały czas lulałam, zasnął dopiero po 12. Betismile to zależy u mnie idzie się na 8 dobe i jeżeli do 11 nie urodzisz to własnie tego 11 wywołują. Z tego co pamiętam któraś pisała, że u niej jeszcze później. Twój gin powinien Ci powiedzieć co i jak. Masz w tym tygodniu wizyte? Jeśli tak to Ci pewnie wszystko powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Lelewela. Mam przeogromne piersi i nawał pokarmu już 3 dzień!!! Odciągam trochę bo inaczej chyba by pękły, próbuję je rozmasowac i ogrzewac ale niewiele to daje, także jedynym wybawieniem jest jak mała poje albo odciągnę. Ja zdecydowanie polecam jego kupno przed porodem bo u mnie tak się zrobiłoz godziny na godzinę!!! Wstawiłam zdjęcie na nk mojej królewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia Weronisia piekna:***** Młodamamapyta Twoje tez slicznosci jaki usmieszek piekny:************ A ja dalej czekam bylismy z m na kawce i teraz odpoczywam:) wyjatkowo dzis dobrze sie czuje:):) jutro ktg i zobaczymy co gin powie. Betismile głęboko oddychaj i pomyśl o Was:****** z moimi tesciami tez mam urwanie głowy wiec Cie rozumiem;** Ja mam przyjsc do szpitala w 5 dobe po terminie na wywołanie... ale wierze ze mała zechce wyjsc wczesniej i obejdzie sie bez wywoływania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja byłam dziś z m. na długim spacerku, doszliśmy do babci na ogródek, tam posiedziałam i się poopalałam, bo słońce naprawdę nieźle grzało :) nie powiem, spacer mnie trochę zmęczył, ale i tak było przyjemnie :). na jutro mam plan posprzątać, tj. powycierać kurze i pomyć podłogi, zrobić pranie, bo wieczorem jadę do mamy i we wtorek na 8.30 ktg i zobaczymy :) mam wielką nadzieję, że już we wtorek będę tulić moją Myszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. Moje maleństwo jak na razie bardzo grzeczne. Tylko śpi i co 4 godz budzi się na jedzonko. niestety sztuczne. Karmienie piersią nam nie idzie nie mam za dużo pokarmu aż mi przykro i smutno bo tak tego chciałam :(((( Chętnie bym się pochwaliła moim cudem ale nie wiem gdzie tu się wkleja fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jeszcze spróbuj z tym karmieniem i nie rezygnuj całkowicie/ początki zawsze bywają trudne, nie wiem jak będzie u mnie, ale mimo wszystko będe stawać na glowie, by moją Myszkę karmić naturalnie - gdy wreszcie łaskawie zechce się zjawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:):) melduje sie jako pierwsza:) u mnie noc mineła spokojnie nawet krzyze przestały bolec nie wiem czy to dobrze czy zle... Teraz ide wziasc prysznic i zbieram sie na ktg. A co u Was kochane???? zmieniło sie cos przez weekend??? A jak mamusie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia daj znać co i jak po :) Pisałam wczoraj do netki :( bidulka leży dalej, nie chcą jej wywoływać porodu na siłę, gdyż uważają, że do 14 dni przenoszenie jest w normie... A Ona bidulina się bardzo stresuje :( Bardzo mi jej przykro :( Olczak!! Ja Ci życzę żebyś jak najszybciej dziecinkę tuliła :) Życzę miłego poranka wszystkim :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja jakoś mało spokojnie dziś spalam ale nie było źle. Dziś chce ogarnąć mieszkanie na wypadek zamknięcia mnie jutro w szpitalu - o co wręcz się modlę :) Alexia daj znać jak tam u Ciebie :) i tak sobie myślę że Megisu powinna już chyba wyjść ze szpitala? Miłego dnia będę tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejka:) olczak miałam nadzieję, że Cie już to nie ma:):) Dziewczyny napiszcie do megisu bo jest zdołowana, że na razie nie radzi sobie z małą i ogólnie. Także pomózmy jej:) My wczoraj byłyśmy na zakupach do domu i udało nam sie kupic lampy do pokoju na promocji, płytki na podłogi i do kuchni. Aha, mam do sprzedania krople o których pisała megan86 Sab simplex kupione w Austrii firmy Pfizer za 20 zł je sprzedam, bo użyałam z nich 23 kropelki.Jak ktoś chce to pisać. Zaraz kukne na Wasze forki na nk. alexia to jednak gdzie rodzisz? w sobote to miałam dzien z życiorysu wyjęty, bo mała caaaały dzień płakała.dobrze, że choć w nocy spała. Wczoraj miałam babska pępkówkę- masakra jak sie dziś czuje:) dostałam @ w 5 tygdoniu po porodzie:):) także za tydzien do lekaraz i po receptę na tabsy:) A forum niech nie próbuje umieraC!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie też nic się nie dzieje W piątek mam termin więc jeszcze czekam i licze że może coś się ruszy na dniach Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfka może ja się skuszę na te krople, bo właśnie nie wiem czy nie zaczyna nas dotykac problem kolkowy :( jak jeszcze aktualne, to daj znać :) Madziulka :) spokojnie :) Ruszy się ruszy :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki ! ja tylko na chwilke... melduje sie po weekendzie jestesmy po chrzcinach wszystko sie udalo maly przespal cala msze nawet nie drgnal przy polewaniu glowki:) a tak sie denerwowalam gorzej niz przed slubem :p wazylam go dzisiaj i ma rowne 4 kg:) gratuluje serdecznie nowym rozpakowanym mamusia!! i trzymam kciuki za reszte!!:) pozdrowienia i usciski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megan fajnie, że już po chrzcinach, muy jeszcze nie wiemy kiedy zrobimy...myslałam o świętach ale wszyscy naciskają, żeby wcześniej eh... łołolo tak aktualne. Może Twójemy Maleństwu pomogą. dziewczyny faktycznie pusto tu a pamietam jak zdarzało się, że jednego dnia naskrobałyśmy 5 stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×