Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

witajcie ..................................................................................................................................................................... Same złe wieści z rana :-( bardzo mi przykro dziewczyny. Daj Panie Boze aby mi sie wiodło jak do tej pory nie mogę narzekac i tak wgóle to zastanawiam sie czy wracac do pracy... bo szkoda mi takiego maluszka zostawiać. Z mezem też czasami sie nie mozemy dogadac ale to raczej nie kłótnie... Trzymajcie sie mocno dziewczyny :-) ja lece do mamuski na obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Robwalka wspolczuje Wam, choc jestem pewna ze wszytsko sie ułozy:******** Ło ło ło i betimile co sie dzieje??? U Nas tez nie ma lekko:( same wiecie jak mam z tesciami, widziałam sie z szefem w piatek i powiedizął ze mam wrócic do pracy od kwietnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ja chciałam isc na bezpłatny:((( musze szukac nianki dla małej!!!!!!!!!!! Wczoraj bylismy w bielsku białej u brata m, wrócilismy przed północa, mała spisała sie na medal:):) Aaa pytanie do mam DZIEWCZYNEK czy myslałyscie o kolczykach dla córeczek?? bo ja sie zastanawiam:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia ja mam zamiar przebić małej uszy w lutym;-) Dostała kolczyki na chrzest więc trzeba przebić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
sorki dziewczyny ale nie czytała wczesniejszych wpisów przed tym moim co pisałam w strasznej złości. Robawalka nie wiedzizłam ze tak u Was sytuacja wygląda- tzrymam kciuki zeby sie ułożyło. łołoło betismile też zyczę Wam żeby z męzami było ok. my sie kłócimy na noże ale o rodzinę a nie o dziecko na szczęscie. koloczyki? jak najbardziej - ja swojej na roczek chce przekłuć bo wczesniej łatwo o infekcje u takiego maluszka więc czekam, chociaz moja mama stwierdzila, że poiwnnam poczekac i zapytać się jej czy chce w ogóle kolczyki. .. ale ja i tak zrobię po swojejmu bo dziewczynki raczj chcą mieć zresztą dziurka zawze może zarosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina639
W domu już jest upragnione szczęście :-) Karmicie piersią, a na Święta przyda się fajna sukienka, aby rodzina zachwyciła się nie tylko dzieckiem? Bez wychodzenia z domu i bez kosztów za przesyłkę już jutro http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Klamka zapadła. Chrzest w 1 dzień świąt. Chrzestną jest osoba w ciąży do tego będzie w połowie 8mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hej, nareszcie nadrobiłam, Robwalka współczuję....ło ło ło i betismile przykro mi,ale DZIEWCZYNY na pewno wszystko się ułoży. Wierzę w to!Powodzenia! alexia co do kolczyków to powiem szczerze,że mi się to nie podoba u małych dziewczynek tzn. tak małych :) Mi ciocia przekłuła uszy jak miałam 5 lat i to było super,bo to ja tego chciałam! Czy zdarza się Wam tak,że jak weźmiecie swoje dziecko na ręce pionowo to czasem dzieciaczkowi luzno zwisają łapki?Bo moja Niunia tak czasem ma i nie wiem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie chciałam pisać jak Eł w domu .... Dziękuję za dobre słowo i wsparcie dziewczyny !! Zaczęło się w piątek.. masakra od jakiejś dupereli, i poleciało o wszystko co boli mnie i jego .... tak we mnie buzowało, że poszłam spać do drugiego pokoju, co się jeszcze nigdy nie zdarzyło Sobota cisza, ja jestem taka, że nienawidzę cichych dni, bo moja mama mnie w taki sposób karała jak byłam mała - nie odzywając się do mnie.... no i naprawdę nienawidzę tego.... on wie, że ja się szybko irytuję i wkurzam i dosłownie robił mi na złość, więc rano pokłócilismy się dalej, po czym stwierdziłam, że takie życie w taki sposób nie ma sensu na co on mimochodem w moim odczuciu przystał..... no i całą sobotę siedziałam w drugim pokoju tak byłam poirytowana... dopiero wczoraj nawiązaliśmy jakiś kontakt ...... chyba nam obojgu nalało się trochę rozumu do głów... sklejamy się, wydaje mi się, że jestesmy takimi dzieciorami jeszcze ... że boję się jak wychowamy tą dziecinę naszą :( Robwalka!!! Ja też z Eł z branży budowlanej... jest masakra :O u nas zwolnili chyba już połowę ludzi..... ale w województwie łódzkim w Skanskiej szukają pracowników w tym momencie, może u Was też ?? Chociaż wiem, że pewnie sprawdzacie oferty pracy ..... współczuję serdecznie i życzę szybkiego znalezienia pracy przez twojego męża..... albo jakiegoś innego rozwiązania patowej sytuacji ....taki mamy chory kraj :( jakbyś czegoś potrzebowała, daj znać, na tyle na ile będę mogła Ci pomóc, to pomogę... Beti, już kiedyś, z tego co pamiętam pisałaś o jakichś drobnych problemach u Was...... trzymam kciuki, żeby udało Wam się poukładać..... Handzia no własnie, to chyba zmęczenie, przynajmniej z mojej strony.... z jego strony nie wiem co to było..... ale już było, minęło, oby nie wróciło ... Cos na pewno ominęłam, przepraszam bardzo :( Nie wiem ile Zuzinek teraz waży, jutro mamy szczepienie, to się dowiem 2,5 tyg temu jak byłyśmy na tym usg ważyła 4650 ..... Ona jest maleńka , chociaż już urosła, jak się urodziła miała 47 cm tylko :) a teraz po niecałych 3 miesiącach wskakuje w 56 to jest dużo :) ale wszyscy mówią, że na zdjęciach wygląda jak kawał baby a w rzeczywistości taka drobinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Super że się pogodziliście :) Czasem trzeba się pokłócić i powiedzieć sobie prawdę w taki ,,szybki" a nie dyplomatyczny sposób. A ja mam do was pytanie. Ile dałyście księdzu za chrzest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło cieszę się że już ok U nie jak już wyrzuce z siebie wszystko to później m wie co mnie tak boli i jest lepiej My księdzu za chrzest daliśmy 200zł U nas w Dk zima.pada śnieg i mam ciemno w domu bo mam okna dachowe i wszystko przysypane i nie moge zrzucić buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ........................................................................................................................................................ Ło Ło Ło strasznie sie cieszę ze wszystko się poukładało, tak czasami bywa tzeba z siebie wywalić co boli ;-) ...................................................................................................................................... 1234 itd:-) sama jestem ciekawa ile kosztuje chrzest... ja to w ogóle na samo słowo chrzest jestem zestresowana, pewnie u nas nie przejdzie to tak łatwo. Nie mamy ślubu kościelnego, ksiedza po kolędzie nie wpuszczam do domu i nie chodzę do koscioła a wszystko z braku czasu i zalatania...:-( i na dodatek jeszcze problem z chrzestnymi :-( ........................................................................................................................................... MAMA28 moja niunia ma takie lejace łapki jak ją wezme na ręce jak jest jeszcze zaspana :-) .......................................................................................................................................... co do kolczyków to bardzo bym chciała zeby niuńka miała ale nie wiem kiedy jest najlepszy czas na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! lo,lo,lo ciesze sie, ze wszystko sie ulozylo!:)...........................................................................................................................................................................................................alexia - tez sie zastanawialam nad kolczykami dla malej ale poczekam az.....sama o to poprosi:)..............................................................................................................................................................................................................mama28- dla mojej zwisaja jak juz zasypia na rekach..............................................................................................................................................................................................................megisu - u mnie tak samo. ja w ogole nie uznaje kosciola, do domu nie wpuszczam i w ogole proboszcz swirniety jest bo brz slubu nie da chrztu i swiadkowie nie moga byc w wolnym wolnym zwiazku i mieszkac ze soba bez papierka, paranoja jakas!................................................................................................................................................................................ktoras pytala o palenie papierosow, robwalka bodajze. ja z p pol roku przed ciaza rzucilam palenie i tak zostalo do dzis. cieszymy sie z tego bo dopiero teraz poczulismy jaki to smord byl. a fee ;/..................................................................................................................................................................................................wy macie problem z tesciowymi a ja z siostra mojego p. bo mieszkamy z nia w 1 domku ;/to jest masakra co ona wyprawia. normalnie wpada do nas i bez pytania zabiera mi mala do swego pokoju bo pies i dzieci jej chca sie pobawic, ale kurwa moje dziecko to nie lalka, nie? potem oddaje i mowi zebym rece jej umyla bo psiak polizal nosz kurwa!!1! podbiera moje rzeczy z lazienki, bierze do swego pokoju i nie oddaje dopoki sie nie upomne! czasami nie oddaje bo...zgubila i w swoim zasyfionym pokoju nie moze znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dzień dobry :) Jak tak czytam o Waszych problemach ze "współlokatorami" to szczerze Wam nie zazdroszczę... Ja mam problem innego typu. Od jakiegoś czasu BARDZO bolą mnie nogi,a właściwie kolana i część ud tuż nad nimi.Czy któraś z Was ma z tym problem po ciąży?Nigdy tak nie miałam,a czuję się jak stara babcia.Mam problem,żeby wstać z klęczków w Kościele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o nas to oczywiscie była kłótnia o nocną opieke na Dominikiem, koleżanki z pracy zaprosiły mnie na piwko w piątek wieczorem no i wrócila o 00:30 dobrze wstawiona i ten do mnie z ryjem ze kto sie bedzie dzieckiem opiekowal? i ze jak mi sie cos nie podoba to moge sie jutro spakować. Na zajutrz powiedzialam ze ma nas zawiezc do mojego taty i znow kłótnia, ale jeszcze zostałam na noc( spałam z dzieckiem). W niedziele powiedziałam, że łączy nas tylko dziecko bo nawet nie jesteśmy po ślubie a nie mówie ze nawet zaręczeni nie jestesmy mimo, że 6 lat razem jesteśmy i od 3 lat mieszkamy razem. W końcu przemyślał sparwę i zaczął mnie przepraszać za zachowanie i za to co powiedział, że mieszkanie jest moje i zawsze moge tam być ( mieszkamy po jego tacie w mieszkaniu). Mimo wszystko, jestem bardzo rozczarowana gdyż słowa że mogę się pakować od osoby która podobno kocha całym sercem nie powinny się zdarzyć nawet w kłótni. On mi mówi, że kocha ja mu tego już nie mówie od jakiegoś miesiąca, niech zobaczy ze może nas stracić może to pomoże mu walczyć o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti----> życzę, żeby zrozumiał.... facetom czasem więcej czasu trzeba na rozumienie naprawdę banalnych rzeczy..... teraz tłumaczę.... a sama jeszcze w sobotę miałam ochotę się pakować... ja się pochorowałam z tego wszystkiego.... w nosie mam kran :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti----> życzę, żeby zrozumiał.... facetom czasem więcej czasu trzeba na rozumienie naprawdę banalnych rzeczy..... teraz tłumaczę.... a sama jeszcze w sobotę miałam ochotę się pakować... ja się pochorowałam z tego wszystkiego.... w nosie mam kran :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Beti prawda jest taka,ze najbliżsi potrafią zranić do głębi. Oby głupol (sorry) zrozumiał.... Kolejne pytanie (odpowiedzcie proszę) z serii "o niemowlętach". Może pomyślicie,że jestem nawiedzona,ale się niepokoję,a tak naprawdę martwię jak cholera!!!Mam nadzieję,że niepotrzebnie....Czy Waszym maluszkom zmniejszają się źrenice jak patrzą na żyrandol czy inne źródło światła?Odnoszę wrażenie,że Kalinka kompletnie nie reaguje. tzn widzę,że patrzy w światło i ogólnie lubi na nie patrzeć,ale nie widzę reakcji jej źrenic.Dlaczego?!? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Coś tu dziś baaaardzo cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 nawet nie zwróciłam na to uwagi, jak się obudzi mała to sprawdzę bo inaczej nie umiem pomóc. Weronisia dziś w nocy spała do 5.30!!!!! a potem o 9.30, juz dawno tak nie pospałam :) Łołoło cieszę się że się poprawiło, faceci są naprawdę z innej płanety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Właśnie się jakoś boję...widzieć widzi,ale dziwią mnie te źrenice. Może to ja jestem ślepa i się czepiam dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do mam, moja Isia ma siny pępuszek a raczej jego częśc, ma tak jakis miesiąc, nie jest obrzęknięty ani nie boli-chyba, pytałam lekarza o to ale powiedział że nic się z tym nie robi i niektóre dzieci tak mają ale jakoś mi to nie pasuje. Czy któraś z Was sie z tym spotkała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Moja Niunia też ma różne odcienie skóry na pępku i chyba wszystko ok.Wychodzę z założenia,że gdyby bolał to by płakała przy dotykaniu go,a że tak nie robi to chyba wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja mam właśnie pierwsza pobudke od 21 :). Co do zrenic to zauważyłam że Dagmarze rozszerzaja się i zwerzaja ale bardzo powoli trzeba się mocno przyjrzec żeby to zauważyć. Natomiast jeżeli chodzi o skórę to nie zauważyłam żadnych zmian. Ok idę spać dalej :) rano przeczytam co pisałyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja szybko odpowiem na pytanka i uciekam do łóżka, dzis mi lepiej ale nie chce zaprzepascic tego stanu :) Kolczyki --- ja nie robię Zuzinkowej, bo mi się średnio podobają kolczyki u małych dziewczynek :) ale wiadomo, to sprawa indywidualna... dużo moich koleżanek przekłuwało uszy właśnie na roczek :) Z tym widzeniem Mama 28 mysle ze nie masz sie co martwic, mi też się wydaje, że wolniutko zwężają się dzieciom źrenice Jeśli chodzi o pępek, to też nie widzę jakichś nieprawidłowości..... Uciekam kochane do łóżka, Beti---> daj znać jak samopoczucie i atmosfera w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! jak wam minela noc?:) u mnie swietnie! meliska poszla spac po 20, obudzila sie nacyca po 2 i po 6:) jestem wyspana i szczesliwa bo wczoraj P zostal z mala a ja wyskoczylam na zakupy swiateczne, wiec prezenty mam z glowy juz ahh jak dobrze:).........................................................................................................................jakie potrawy przyrzadzacie na swieta? :) moze cos od was odgapie bo mam juz dosc schabowych, zrazow ;p...............................................................................................................................domyslacie sie co dostaniecie od swoich mezow? moj wczoraj zapytal o rozmiar bielizny :D.....................................................................................................................................................................................................aaa i zauwazylam, ze P. ostatnio cos czesto gada o slubie, dla kolegow mowi, ze cywilniaka wezmioemy a ja....zamiast sie cieszyc zaczynam sie bac ze wyskoczy z pierscionkiem. kocham go i jestem pewna, ze na cale zycie no ale jestem jeszcze mloda, jest jeszcze na to czas. jestem jakas dziwna czy co? ze sie nie ciesze?...................................................................................................................................................................................u mojej pepek tez ma inna barwe, pediatra ogladala i nic nie mowila, czyli ok...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Byłam na drugim szczepieniu dzisiaj. Dostałam skierowanie do neurologa. Dziecko w tym wieku nie powinno obracać się z brzuszka na plecki. Ma asymetrie i złą trakcje główki. Oprócz tego w badaniach które miałam zrobić wyszedł gronkowiec. Jestem załamana........................................................ . ............................................................... ................................Odpowiadajac na pytania skóra przy pępku ma taki sam kolor jak inne części ciała, źrenice sprawdzę jak Tobiasz się obudzi ciągle o tym zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja bede miniej zagladac bo komputer mi swiruje i nie wiem kiedy naprawia, nie mam pomyslu na prezent swiateczny dla m, oza bratem i moja mama to dla nikog prezentow jeszcze nie ma. pepek nie zauwazyalma zadnych zmian, oczka- szczerze nie patrzylam. betismile- faceci nas nigdy nie zrozumieja w pewnych kwestiach i coz zrobic- mozna sie wkurzac jak my ale co toz mie? lololo kuruj sie. kurde nawet znaki mi nie wyskakuja na klawiaturze mlodamamo ile masz lat jak moge zapytac ? ja mam 26 i jestem 5 lat p slubie i nie zmienialmabym tego wcale... poza tym zkasa u mnie krucho teraz i nie wiem co bedzie dalej...zaraz mi sie macierzynski skonczy ehhh.... a nie chcialabym wracac do sklepu do pracy... myslalama o dalszych studiach....a tak...dobra napisze jak postawia mi system w kompie...masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 moja Zuza też nie przewraca się z brzucha na plecy.... wydaje mi się że to za wcześnie ..... no ale lekarzem nie jestem.... jak będę się czuć dobrze to jutro będziemy na szczepieniu to zapytam mojej pediatry... ja bym się nie załamywała na twoim miejscu kochana :* młodamamapyta ja mam 30 lat i nie jestem mężatką :) nie mam jakiegoś parcia absolutnie :) smerfka stawiaj systema szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×