Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ha ha to własnie jestesmy my kobiety ze nie potrafimy sie gniewac :)))) ciesze sie ze przeprosił:************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie umiemy :) jak tylko zobaczyłam kwiaty to zmiękłam :) Dostałąm odp. z rossmana żeby przesłac im skan paragonu i dostanę kartę podarunkową na sumę tego rabatu który miał byc udzielony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjecia dopiero teraz sie przełamałam jakos tak mi dziwnie nie to ze sie wstydze jej ale jakos tak.... boje sie jak ludzie zareaguja.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia bardzo się cieszę Mój m zawsze się tłumaczy że nie kupuje kwiatów bo nie ma kto wody zmieniać he he:-D Alexia śliczne fotki Kurcze gdzie wy macie te zbędne kilogramy? Takie wszystkie chudzinki a ja pupe mam że hej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia nie ma się czego bac, tak naprawdę to bardzo małe "znamię". Absolutnie nie ujmuje jej urody, jest śliczną dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też kwiat.ow za często nie kupuję,po porodzie miłam dostac i prosiłam się 3 tygodnie aż wreszcie kupił :) dlatego trochę się dziś zdziwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
moja mała jak w dzień usypia to zwykle jak bawię się z nią na podłodze ( na kocyku) to w trakcie zabawy "pada". także nie nosze jej na rękacvh, nie łóżeczku, czasem w ciągu dnia wcale nie śpi. fajnie, że m przemyslał swoje zachowanie. Mój jak nabroi i ja gdzies wychodzę np. do szkoły i wraca to pyta czy ładnie posprzątał pokój. Wtedfy tak sprząta na błysk nawet jak nie lubi. to są dla mnie praktyczne przeprsiny:):): umówiłam m na szczepienie z mała po nowym roku- niech zobaczy jakie to przyjemne. Lola nie płacze ale patrzy mi w oczy i się żali. to jest przkre- bo czuję sie jak wyrodna matka a to przeciez dla jej dobra. alexia zgrabniacha jestes i ta szminka- ja na szminkę nie mam odwagi. Czasem chciałąbym taka krwiście czerwona ale czuję , że wyglądałabym w niej jak stara baba, bo nie każdemu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
aha co do banie chińskich tez używałam - i fajny efekt jest ale trzeba masowac koło 20 minut jedną nogę a że jestem sama z mała to juz nie mam czasu i siły, bo prz opiece nie ma mnie kto zmienieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfask ja tez nie uzywam szminek hehe to jest moja pierwsza i chyba zdecydowanie za mocna hehe ale co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bańki zamówiłam a czy będę miała czas by ich używac to się okaże ;) Mój m przez te milczące dni tez sprzątał, zmywał,zamiatał sma z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Melduję się dziewczyny :-) ............................................................................................................................................................................................. Megi mój Mały w dzień też za żadne skarby nie zaśnie w łóżeczku. W dzień zasypia przy cycusiu na łóżku, a w swoim łożu zasypia sam, ale dopiero ok 23-24 :-( ............................................................................................................................................................................................ Smerfask ja też nie używam szminek :-) Jakoś się źle czuję mając pomalowane usta Handzia cieszę się, że już między Wami oki :-) Faceci jednak wiedzą jak zmiękczyć kobiece serce ;-) Nasz dzień nawet dobry :-) Kacperek pierwszy raz przekręcił się z plecków na brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usta zazwyczaj maluję błyszczykiem, bardzo je lubię a jęeśli wychodzę tylko na spacer to balsamu do ust na mróz (szminki ochronnej). Mała marudzi, m wozi ją w wózku i spiewa :) o ile to śpiewem można nazwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Melduje sie:-) mam nadzieje,ze też mialyscie udane święta z Malenstwami. W połowie grudnia miałyśmy szczepienie i Gusia wazyyla juz 7,1 kg byłabym wdzięczna jakby ktoras z Was zaktualizowała. Przyznam się ,ze nie czytałam co pisalyscie,bo nie miałam siły siedzieć na forum,teraz jestem u rodziców i mam wsparcie,wiec i chwile na odpoczynek. Moja Gusi śpi ze mną na łóżku,na noc zasypia na rękach albo gdy ja położę na boczku,w ciągu dnia również w wózku gdy wychodzimy na spacer albo w bujaczku na leżąco. Musimy ją. Co raz częściej dokarmiać butelka,bo ostatnio mimo cyca płakała i okazało się,ze jest glodna,może mój pokarm jest mało wartościowy albo ma taki apetyt? Problem w tym ,ze im mniej karmie piersia-bo czasami w ogóle jej nie chce a czasami się na nią rzuca,np. W nocy tylko cycka dostaje,to wydaje mi się ze mam mniej pokarmu a nie chciałabym jej całkowicie odstawić od piersi. No i powoli zaczynają się krwawienia,wiec chyba w krotce dostane okres. MA KTORAS PODOBNIE JAK OPISALAM WYZEJ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi stosowałaś dietę kopenhaską? Przecież to można paść z głodu Mój m stwierdził że nie będę mieć siły dziecka podnieść Jakie masz sposoby żeby wytrwać? Są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA stosowałam, łatwo nie jest , najgorsze są pierwsze 4 dni, schudłam przed ślubem na niej 9 kg. Zaczynam po nowym roku, jak sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, ja też myślę o dukanie :D Matko, ja nie wiem jak ja schudnę z moim zamiłowaniem do słodyczy i w ogóle do jedzenia...;/ 🌼 Z innej beczki: sporo z was pisało, że dzieci bardzo się ślinią. Moja zosia już od kilku tygodni przechodzi okres tzw. wzmożonej produkcji śliny, jednak teraz to jest chyba jakieś apogeum jej możliwości. Normalnie nie wiem skąd się tyle tego bierze ?!?!?! Gdyby tak zebrać tą ślinę w jakieś butelki to naprawdę wyszłyby z tego imponujące ilości... W związku z tym napiszcie mi, czy wasze maluchy mają podobnie ? Do kiedy trwa ta nadmierna produkcja śliny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Handzia26 swietnie,ze przeprosil,choc nie wiem czym podpadl :p Netka0902 nasza Kalinka tez sie slini zaz jej slina scieka. Moze to trwa az do czasu wyjcia wszystkich zebow???? Bylam z Niunia u lekarza i dosalam ochrzan,ze przyjechalam,a pojechalismy jak Kalinka dostala goraczke....jednym slowm lepiej byloby przeczytac w necie co dzieciafku podac niz jechac do przychodni. No comment :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megi ja tez chce sprobowac kopenhaskiej,ale na sama mysl robi mi sie slabo....,ale waze 71kg,wiec czas sie wziac za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
NETKA mój Mały ma 15 tygodni i ślini się niemiłosiernie! Aż w szoku jestem, że tyle śliny można mieć. Trwa to już od 2 tygodni i każdy kto widzi ten ślinotok i jego piąstki w buzi mówi, że to na ząbki.. Ale ile w tym prawdy? Nie wiem.. Choć jak wysmaruje mu dziąsła bobodentem to mam wrażenie, że śliny jest mniej, ale to pewnie tylko tak mi się wydaje. Zakładam mu śliniaki, bo inaczej non stop go przebierałam, bo wszystko mokre. W ciągu dnia mam mokre 4-5 śliniaków. Wczoraj wszystkie miałam na grzejniku i miał założony 1 przez 4h to wycisnąć można było z niego sporo ślinki. Masakra jakaś.. GIGA ja mojego też dokarmiam, bo niestety moim pokarmem się nie najadał i niestety tak to działa, że im więcej butli tym mniej w piersiach.. Jeżeli nie odrzuci cycusia i będziesz karmić cały czas mieszanie to pokarm nie powinien Tobie zaniknąć. Bynajmniej ja tak karmię od dobrych 2mcy i pokarm póki co mi się utrzymuje, a co do krwawienia i okresu to u mnie jeszcze cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) Noc masakra Położyłam małą wczoraj o 20 bo chciałam zobaczyć ile prześpi.Obudziła się o 00.30,potem o 2.30,później znow o 5.30 i wstała o 8 Jak kładę ją po 21 to budzi się ok 5.30 dopiero i śpi do ok 10 więc nigdy jej nie położę już wcześniej niż o 21 ...buuu Testów mi się zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
co do naocy- to nawet ok najgorzej jest rano, bo pobudka 5-6. Ale od dwóch dni mała przechodzi samą siebie- nauczyła się nowgo dźwięku- takiego głosnego BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.i ćwiczy go nad ranem tak głosno, że wszyscy słyszą..... czytałam o tej kopenhaskiej- dla mnie odpada- ja bym nie miała siły. Na razie odstawiłam dużą część słodyczy i napoje gazowane. najgorsze, żenie chodze z amła na specery, bo nie ma jak- musiałabym ją autem zwozić z góry i potem pakowac do wóżka. ehhh. Takto bym dawno schudła i poprawiła kondycję. mieszam na wsi i na aerobic musiałabym jeździc do miasta a w tygodniu nie ma z kim dziecka zostawić bo m nie ma a tesciom nie za bradzo chce dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga Ja mam tak samo jak zaczęłam dokarmiać małą butelką to coraz mniej pokarmu mam, w nocy daje jej pierś chwilę ja pociumka i dalej śpi, a w dzień coraz częściej butelka. Butelkę zaczełąm jej dawać bo nie bardo miałą ochotę na ssanie prawej piersi i chyba poszłam na łatwiznę z tą butlą teraz mam wyrzuty sumienia że nie karmię jej tylko swoim mlekiem ..........................................................................................................................................................................................Mała też się strasznie ślini, nie nadarzam z suszeniem śliniaków ..........................................................................................................................................................................................Czy wasze dzieci jak wstaną z nocy to też mają zapchany nosek? Bo u nas nie wiem czy to znowu katar czy jakaś alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfa to gdzie ty mieszkasz że na spacery nie możesz chodzić? 🌼 Giga moja też się strasznie ślini Ja nie zauważyłam że mam mniej mleka.od 2miesięcy daje 2butelki w dzień i małej starcza mojego mleka więc chyba nie jest źle 🌼 Groszku moja jak się obudzi to ma sucho w nosku Muszę jej psikac przed karmieniem bo nie umie oddychać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
mieszakam w takim miejscu na strasznej górze na którą nie ma dobrego wyjazdu- poza tym wózka bym nie wypchała pod oło domu nie mam górę. Dopiero jak zjadę z tej górki to jest asfalt a dalej chodnik. Koło domu nie ma gdzie spacerować. Drge doazjdowa dopiero robią także kicha. jak jestem u siebie w domu to chodzimy na spcer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Jestem i ja :-) Nocka minęła nam nawet dobrze. Kacperek zasnął chwilę po 24, obudził się o 3 na cycusia i spaliśmy dalej :-) ................................................................................................................................................................................... Groszek wierzę, że masz wyrzuty sumienia z tym karmieniem, bo ja też niestety je mam.. Wiem doskonale, że Mały się moim mlekiem nie może najeść, a i tak wyrzuty są.. Mam tylko nadzieję, że kiedyś one odejdą... ........................................................................................................................................................................................... Madziulka przynajmniej wiesz, że nie ma co szybciej Małej kłaść do spania hihi, ale i tak masz super, że zasypia po 21.. Jak ja bym chciała żeby mój mał też tak szybciutko zasypiał.. Miłego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki :-) ........................................................................................................................................ u nas też mega produkcja śliny ze az sie potrafi załawic bidula.... .................................................................................................................................. CUD moje dziecko spi w łozeczku :-) uspił sie sama przy karuzeli jestem w szoku :-) .............................................................................................................................. moja mała wjatkowa wczoraj poszła spac koło 21 tak to 19:30 to max bo leci mi z rąk i uspypia przy butelce, odpukac chociaż tu jest bezproblemowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie nocka fajnie upłynęła, mała usnęła o 22, potem wstałao 4.30 i potem o 9. Jak zaśnie np o 20 to też mi robi takie cyrki że wstaje o 12 potem i potem jeszcze ze dwa razy więc wolę ją przemęczyc i położyc spac tak między 21 a 22 i jest potem spokój. Chociaż mała cwaniara budziła się jak tylko tata pocałował mamę, tak bylo ze 4 razy, musieliśmy ją brac z łóżeczka za każdym razem, potem od nowa az w końcu odechciało nam się przytulanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my musimy dziś wymęczyc małą żeby się już nie budziła ;) Kupiłam małej biogaie bo w aptekach są wyprzedaże i zapłaciłam niecałe 20 zł a przyda się bo jak mała robiła do tej pory kupki 3,4 razy dziennie tak teraz 1, co prawda nie płacze więc brzuszek ją nie boli ale wolę miec coś takiego pod ręką. A tak w ogóle to po lacido baby, niby probiotyk który miał pomóc przy skazie ale jak widac nic dobrego nie zdziałał. Zamówiliśmy dziś obiad z restauracji włoskiej :) ciekawe ile mnie m będzie jeszcze rozpieszczał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×