Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

kama111111.....29......41 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......41 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......40 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Netka0902.........29......39 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......40 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......39tc......17.09......Córka - Dagmara Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......37 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......37 tc......26.09......Córka - Olimpia mlodamamapyta...22......37 tc......27.09......Córka - melisa Mama28.............28......37 tc......27.09......Córka - Kalina madziulkao7.......24.......37tc.....28.09........Córka - Nikola izka50mm...........32......38 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK...................... TP .......UR...... WAGA........ DŁ.... RP. PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka............ 03.09.....24.08......2980........52........sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina Robwalka...........27.09....05.09......2230........45.... ...cc........ Kacper Ło ło ło...............11.09..06.09.....2600.........47..?....... ..- Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Moja nocka rowniez z pobudkami, zaliczylam conajmniej 5wyjsc do wc:( Jestem dzis nieco zaniepokojona, bo mala wczoraj wieczorem ruszala sie bardzo slabo, a dzis rano niemal wcale... Probuje pobudzic ja sposobaki, ktore do tej pory skutkowaly, ale nadal cisza i teraz nie wiem co mam o tym myslec:( Obzartuszku ja tez mam wodnita, mleczna wydzieline, ale gin mi powiedziala, ze to nie wody. Nie wiem jak to u ciebie dokladnie wyglada. Megi jesli dzis masz urodzinki to wszysfkiego co najlepsze Ci zycze, a przede wszystkim szczesliwego rozwiazania:* Nie chce mi sie wstac z lozka, leniuchujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :-) madziulka dziekuję za pamięc :-) ja nie wyspana:-( noc koszmar :-( niech to się już skończy ale cos czuje ze moja niunia nie ma zamiaru wychodzić z brzuszka,co prawda trochę jej zostało...ale mogłaby sie postarać i wyskoczyć troszke wcześniej :-) madleenn należy zrobić kolejną powtórkę z powiatania ;-) :-D obżartuszku widze ze w nocy cierpiałaś jak ja, bezsenność jest okrutna, było chyba koło 3 jak poszłam spać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka trochę to przerażające z roku na rok ale faktycznie dzisiaj są moje urodzny....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu sto lat sto lat! :) Wszystkiego NAJlepszego i przede wszystkim spokojnego rozwiązania :) :* moja nocka jako taka, mala jakoś ułozyła się na prawej stronie uciskając mi jakiś nerw do tego stopnia, że nogi nie czułam... wizyt w wc - 2. coś mnie dzisiaj od rana głowa boli :( a co do tej wydzieliny o której któraś z Was pisała to ja też maż jej dużo zwłaszcza rano jak wstanę i idę do wc i też mi lekarz nic na to nie mówił.. Giga i Kama się coś dawno nie odzywają... czyżby to juz? :) Madlleen fajnie wygląda ten 41 tydzień w tabelce :) swoją droga ciekawe jak tam załozycielka tego tematu (Cobyeta) czy juz urodziła i w ogóle co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od gigi dostałam dzisiaj eska, czuje się dobrze i na razie u niej ok :-) ma dla nas troszkę mniej czasu poniewaz mąz ma urlop :-) ale faktycznie ciekawe co u kamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Czesc :) Mój R. dziś wybywa w trasę. Ostatnią przed urlopem i narodzinami Małej i mam nadzieję,że Ona spokojnie poczeka aż Tata wróci,żeby mógł ją zobaczyć zaraz po mnie,a nie na końcu po wszystkich krewnych... Wizyt w toalecie: 2 Piękna pogoda...dziś zobaczyłam,że mi palce spuchły...Chyba czas zdjąć obrączkę...,choć ciężko mi jej nie nosić.Może opuchlizna do jutra zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu wszystkiego naj, naj :) Aby spelnily si ewszystkie Twoje marzenia :) Wy liczycie wyjscia do wc a ja moge liczyc pobudki ;) Niestety moje pobudki trwaja dluzej niz wyjscia do wc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ramysia musze przyznać, że niezły z Ciebie tropiciel :) ale skoro nie chce z nami pisać to nie, my tu mamy swoje doborowe towarzystwo :) ja dzisiaj mam mega lenia, pól dnia przeleżałam, dobrze, że glowa już mnie nie boli. na obiad zamowiliśmy pizze :D - dawno nie była tak smaczna jak dziś :D. potem mąż porywa mnie na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......41 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......41 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....39 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......40 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........39 tc......10.09.......córka- Marta Netka0902.........29......39 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.......27......40 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......39tc......17.09......Córka - Dagmara Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......37 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......36tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......37 tc......26.09......Córka - Olimpia mlodamamapyta...22......37 tc......27.09......Córka - melisa Mama28.............28......37 tc......27.09......Córka - Kalina madziulkao7.......24.......38tc.....28.09........Córka - Nikola izka50mm...........32......38 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK...................... TP .......UR...... WAGA........ DŁ.... RP. PŁEĆ mamuśka 2012...09.09.....28.07......2230........51.......cc......Gab rysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... ..sn......Dawid Ajponka............ 03.09.....24.08......2980........52........sn......Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.... .....cc......Karolina Robwalka...........27.09....05.09......2230........45.... ...cc........ Kacper Ło ło ło...............11.09..06.09.....2600.........47..?....... ..- Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój na na na naaaaaaaa nic się nie dzieje :) to znaczy u mnie chyba się cos zaczyna dziać, bo brzuch mnie boli jak na okres, pól dnia spędziłam dziś w wc i od czasu do czasu coś mnie mocniej zakuje... zobaczymy co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pojawiam :) dzisiaj dzien totalnego lenia :) Mała sprzedałam rodzicom i lezalam. Megisu sto lat kochana !!!! :* Olczak objawy jakby porodowe wiec trzymam kciuki,żebys juz niedługo trzymala swoja malutką w ramionach :) zazdroszcze Ci, pozytywnie oczywiście.... Czekam na córcię i próbuje synka troche pobudzić bo leń cos dzisiaj jest (tak jak mama ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dwupaczki ;) Ja już w domku, byłam troche w gościach i stwierdzam, że takie posiadówki to już nie dla mnie. Dziś o dziwo nikt nie pytał jak się czuję :D ale temat przewodni - porody. No nic, chyba taki już los, keidy cieżarna jest w rodzinie , skupia na sobie całą uwagę ;/ Pamietam, ze z bratową było podobnie, no ale... Olczak, kurcze Ty masz termin po mnie - zaczekaj na mnie !!!! ;) A tak poważnie, super gdyby się coś zadziało, coś wolno te wrześniówki się rozpakowują. Kama, Polcia, Giga już po terminie. Jutro termin Medleen i Ramysi, miejmy nadzieję, ze coś się ruszy ;) Mama2008-2012, moja księżniczka Zofia też dziś ospała, ruszy się raz na jakiś czas i to tyle. Dobrze, że jutro wizyta, bo jednak wolałam jej mocniejsze ruchy. Poza tym, u mnie bez objawów większych. Jutro mam badanie w szpitalu i ciekawe co mi powiedzą. Faktycznie, spokój dziś tu jak na oceanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka a mój książe własnie sie rozciąga pod żebrami ale ja to uwielbiam :) nawet jak boli to go zawsze poglaszcze po nożce:) Jak zaszłam w druga ciąże to właśnie najbardziej czekałam na te ruchy. zaraz po porodzie bardzo ich barkuje :) z czasem zaciera sie to wszystko ale nie na tyle żeby nie pamietac tej przyjemności. Ja z jednej strony nie moge sie synka doczekac a z drugiej chce czuc jego kopniaczki jak najdłuzej bo juz trzeciego dziecka nie bede miała a tym samym tej przyjemności kopania:) Olczak Ty nas informuj na bieżąco o sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Cześć dziewczyny Megisu wszystkiego najlepszego na te twoje urodzinki- sto lat sto lat i szczęśliwego rozwiązania. Mnie na szczęście dzisiaj wypuścili - tętno się unormowało, ale jakby co mam zaraz przyjeżdżać. Szpital to jest coś okropnego, byłam tylko jedną noc ale tak tęskniłam za moimi chłopakami że masakra, nie wyspałam się bo co parę godzin budzili na ktg, łóżka wąskie, skrzypiące ach szkoda gadać, ale najważniejsze że wszystko już jest ok. Lekarz mnie zbadał, stwierdził że mam bardzo nisko łożysko ale na szczęście nie jest przodujące, zabił mnie jedną wiadomością, że moje córka waży już 3650g a do terminu jeszcze 3 tyg. W ciągu 2, 5 tyg przybrała 1 kg - nieźle. W szpitalu było tyle babek po porodzie że leżały nawet na korytarzu. Jedna była już po terminie czekała na cesarkę ale jej nie zrobili bo nie było miejsca - nieźle co? Jestem strasznie niewyspana więc idę zaraz spać, bo jutro do przedszkola. Trzymajcie się dziewczyny i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
izka może lekarz się pomylił co do wagi...wiesz,że jest pewien dość duży margines błędu co do oceny wagi płodu.... Ja też wręcz uwielbiam jak Niunia się rozciąga,choć nie ukrywam,że to często boli...Kurczę zmieniłam dietę,a raczej olałam dietę i wygląda na to,że przytyłam jakieś 3 kg w ciągu ostatniego miesiąca. Ponadto ściągnęłam dziś obrączkę i pierścionek,ponieważ palce mi spuchły,kostki też,ale to pewnie od ciągłego siedzenia,bo mimo,iż niedziela to miałam wenę na prasowanie.Sterta czekała.Już o połowę mniej zostało do prasowania z czego jestem dumna hehe :) Megisu78 pewnością świętuje :) Wszystkiego najlepszego Megi i szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie kłade, ogladam jeszcze jednym okiem "jeszcze raz" na TVN. Ciekawe jak tam olczak??:) izka dobrze, że juz w domu. Ja tjakos nie moge sobie wyobrazic jak zostawie moja corcie na 3 dni :( niby zostaje u babci na nocki ale ja tam jestem do wieczora a z rana przyjeżdzam szybciutko. No jakos to bedzie... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ja mam dzisiaj mega zwariowany dzień, mój mąż przeszedł sam siebie :-) pozytywnie oczywiście. Na początku myslałam ze zapomniał o moich urodzinach...wstał o 12 i nic.... pojechaliśmy na obiad i nic... po obiedzie do domu i dalej nic... nadeszła godzina 17 a on mówi jedzmy na lody do knajpy ale dalej nic...juz byłam prawie obrazona ale mysle sobie tak, a wygarnę mu wieczorem jakim jest zapominalskim. Ale wchodzimy knajpy a tu nasi znajomi kwiaty i prezent :-) wszystko zorganizował przez telefon jak był w Warszawie, strasznie mi było miło, oczywiscie sie poryczałam jak głupia, kurcze naprawdę, pomogła mu w tym moja najlepsza kumpela.Przebiegłe bestie :-D Teraz własnie wróciliśmy jestem padnięta strasznie. Nazarłam sie pysznej kolacji, miło spedziliśmy czas wypiłam pół lampki wina z wodą mineralną :-D I to na tyle z mojego chwalenia sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu78 ten Twój Mężuś to naprawdę fajny facet :) Gratulacje i cieszę się,że się cieszysz :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałam najważniejszego, dziękuje wam kochane za życzenia bardzo bardzo mi miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) U mnie cisza. Spać nie mogę, obudziłam się żeby wyjść do wc, a mały jak się wypchnął na lewą strone, a ja zaspana zapomniałam, że tak robi...tak mnie wszystko w środku bolało, że dojść nie mogłam. Z tym wypychaniem to przesadza, ból ledwo do wytrzymania. Dziś mam wizytę i ktg więc wieczorkiem jesli mi sie uda powinnam dać znać :) Megisu ciut spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego co najlepsze :) A niespodzianka super ;) Olczak melduj się kobieto :D Izka cieszę się że wszystko się unormowało, a córa duża, ale trzeba liczyć+/- 0.5kg. A swoją drogą lekarz Wam nic nie mówił, że możecie przychodzić kiedy chcecie i posłuchać tętna dziecka? Ja właśnie tak mam. Netka mój troche bardziej ruchliwy, ale i tak jakoś słabiej niż było, ale dzieci w 9 miesiącu podobno tak mają. Mój to zamiast kopać to się wypchnie się i tak potrafi długo. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, nie zasnę za żadne skarby świata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! Megisu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! ja na dzisiaj mam termin ale jak na razie nic sie nie zapowiada... jak zawsze wstalam o godz 6 i juz nie ma mowy zebym zasnela... wczoraj poszalelismy z mezem na kolacji. obzarlam sie jak dzika swinia... do tej pory odczuwam skutki - zgaga:) poza tym niedziele spedzilam prawie cala ze znajomymi wiec czas szybko przelecial... jutro mam rano wizyte u gin. ciekawe co powie... ahhh jak ja bym chciala juz urodzic. moj maluch tez od wczoraj jakos mniej daje o sobie znac. musze go niezle pomeczyc i sie ostresowac i w koncu dostane kilka kopniaczkow. kiedys wystraczylo ze sie polozylam na lewym boku i juz go czulam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia91 - tak tak, znalazł się, a raczej jest cały czas i podczytuje czasem tak jak i teraz. A czemu się nie odzywam ? Kiedyś jakaś pomarańczowa założyła o mnie topik, wmawiając mi, że poroniłam i wręcz kazała mi się do tego przyznać. Ciekawe kto to był, wiedział, że akurat jestem w ciąży i na kiedy mam termin ( wtedy w stopce jeszcze o tym nie pisałam ). Inna sprawa. Mając małe dziecko, cały dom na głowie , zero sił - komputer jest na ostatnim miejscu. Po trzecie. Ja nie potrafię tak non stop nawijać o sobie - co zjadłam, ile zjadłam, że mam rozstęp i to jest straszne, kupiłam taki krem itd... - nie obrażając oczywiście nikogo. Gratuluje tym co już są po. Niech się Wam dzieciaczki zdrowo chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wamm:) Ale miałam fajny weekend:) Spedziłam tyle czasu z M. i było tak świetnie, że aż żal, ze pponiedziałek,buuu;/ olczak-:D:D nie jestem tropicielem:D szukałam topiku z wrzesnia, zeby sie zameldowac, ze zyję i mi po drodze mignęła cobyeta Megi-wszystkiego naj najlepszego, 100 lat i spełnienia marzeń Smerfaskr- cudne zdjęcia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomnialabym, ale tak to jest jak sie nadrabia 2 dni z forum;p mianowicie NETKA lepiej bym tego nie opisała co Ty napisałas, w sensie milion pytań do ciezarnej. czytałam to jakbym czytałą swoje włąsne odczucia! mi tez juz zapowiadają kto bedzie pozyczał dzidziusia na spacery. ja jeszcze wózka nie kupiłam, a sie mnie pyta mija ciotka jaki bedzie kolor tego wozka bo ona chce kupic torebke a zeby jej pasowała :D miazga ja dzis mam termin porodu i mam duzo sluzu z krwią, nawet sporo tej krwi i troche sie przestraszyłam;/ i brzuch mnie boli od godziny jakbym miała dostac okres. ale skurczy brakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzz, ale ze mnie zapominalska dupa. pewnie jeszcze 5 postów tutaj napisze nim wszystko sobie przypomne!;p gdyby ktoras zmieniałą tabelke to wpiszcie mi 40 tc prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ja tak szybciutko. Mam dzies wizyte u doktorka. Pewnie mnie tylko zwazy i zmierzy ciesnienie, a te u niego pewnie mi podskkoczy. :P Milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×