Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

mi zawsze pomaga mleko, ale takie baaardzo zimne. ja teraz siedze oglądam mam talent i zajadam się sliwkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w domu ranigast w tabletkach ale coś mi sie zdaje ze tego nie wolno :-( wydaje mi sie ze to mleko jeszcze spotegowalo ta cholerną zgage :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
hej,byłam u położnej,stwierdziła spadek tetna ido szpitala. Tu mnie zostawili ałe mam nadzieje ze jutro mnie wypuszcza.odezwe sie jutro. Pisze z komorki i mi ciezko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, ciesze sie, ze cos pomogło na zgagę, u mnie z trunków tylko mleko jest w stanie coś zdziałać, cola wręcz przeciwnie - jest wręcz zgagopędna ;) Izka, kochana, trzymaj się, dobrze, ze poszłaś do tej położnej... Oby Cie wypuścili jutro, no chyba, ze chciałabyś zostać i urodzić ;) Napisałam do Alexii , ale u niej nadal nic, a czuje się coraz gorzej. W poneidziałek ma ktg i ma nadzieje, ze sie coś ruszy. Net będzie miała w przyszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pytam co z Kama? :) czyżby już była rozpakowana? :) ja się właśnie położyłam gotowa do spania i dopiero teraz czuje jak mnie bolą plecy.. Także do jutra dziewczyny :) miłej nocy i mało wstawania do wc wam życzę. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam obcym tetnie i aż sie boje. A skąd ja mam wiedzieć czy jest dobre? Położna do mnie nie chodzi, wizytę mam dopiero 17 hmm ciężka sprawa nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka moja Olimpia teraz bardzo mało sie rusza, to juz od jakiegoś czasu a jak sie rusza to ospale tak raczej sie wije. Kurde teraz bede o tym myśleć... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, ale najważniejsze, że się rusza, jesteś już na takim etapie, że dziecko ma bardzo mało miejsca w środku i nie będą nas już kopały te nasze córcie tak jak np. miesiąc temu. Moja Zosinka też się wije, ale ruchy obserwuje codziennie i najważniejsze, że są. Myślę, ze gdyby miało być cos nie tak to byś to wyczuła, nie nakręcaj się niepotrzebnie.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem :-) netka ale sama wiesz jak to jest cały czas człowiek myśli co tam słychać w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana, sama myślę... no ale musimy myśleć pozytywnie. Już niedługo ujrzymy nasze Pszczółeczki i tego się trzymajmy:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spać ogladam wyznania gejszy na tv4 prawie tak na bezsenność bo bedzie do 1:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu wyznania gejszy bardzo dobry film tylko cholera juz piratow z karaibow ogladam, zobaczymy jak sie skoncza to przełącze i obejrze kawałek gejszy :P kurde nie moge spac, niech tej nocy narodzi sie moje dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hej, my wróciliśmy z imprezy od znajomych.Nasze ostatnie tygodnie-dni przed godziną 0 i wywróceniem życia do góry nogami na jakiś czas :D Nie wiem jak Wy,ale ja się tego wsystkiego obawiam. Leniuch ze mnie taki,że jak pomyślę ile obowiązków przybędzie to mnie to troszkę przeraża,a jednocześnie jestem przeszczęśliwa,bo wiem,że ta nasza mała istotka da nam wiele szczęścia w życiu :) Ach...rozmarzyłam się :) :P :) :P izka całe szczęście,że poszłaś do tej położnej.Jednak Mama jest w stanie wyczuć kiedy jest coś nie tak. Trzymajcie się ciepło :) Mój R. jest kochany i nie moge na niego narzekać. Co prawda romantyzmu to on w sobie wiele nie ma (albo wcale ;) ),ale dziś umył okna, powiesił świeżo uprane firanki i ogólnie sprzątał,więc naprawdę należy mu się duży buziak :) Dobranoc kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
NIe mogę zasnąć. Nie dość, że zgaga mnie strasznie pali, to jeszcze mam jak to nazywają "zespół niespokojnych nóg". Podobno w ciąży się to zdarza. Wkurza mnie to okropnie, bo oczy chcą spać, a nogi tańcowałyby całą noc. Wiercą się i wiercą. Masakra jakaś. Mi na zgagę zimne mleko pomaga, ale tylko na 5 minut. Mam okropne kłucie tam na dole, także Mama28 podziwiam, że dajesz radę jeszcze balować :P Do leniuszków chyba raczej nie należę, koleżanki wciąż mi powtarzają żebym przystopowała z tymi przetworami, a ja codziennie coś składam. Dziś rano na bazarku kupiłam kolejne 5 kg papryki, mniejsza o to, że miesiąc temu robiłam już 20 słoików, ale wiem że jak coś lubię to, to pójdzie zimą. Idę sobie może coś przydatego kupię na allegro, wypatruję baldachimu. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Wstałam. Nocą budziłam się z 30 razy. Czuję się zmęczona. Dziewczyny juz ze dwa tygodnie saczy mi sie mleczna wydzielina, ale rzadka prawie jak woda. Tez tak macie? Słonko pięknie świeci. Jadę zaraz na zakupy, bo wszystkiego zaczyna brakowac. MIlego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin Spełnienia marzeń,zawsze pogodnych dni i szybkiego bezbolesnego rozwiązania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Czy to mogą sączyć się wody płodowe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie tez nocka do dupy :( Obżartuszku chyba jeszcze nie ale warto sparwdzic w szpitalu. Podobno przed porodem zwiekszka sie ilośc wydzieliny no ale ciezko cokolwiek podpowiedziec. u mnie pochmurno i humor tez jakis nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie tez nocka do dupy :( Obżartuszku chyba jeszcze nie ale warto sparwdzic w szpitalu. Podobno przed porodem zwiekszka sie ilośc wydzieliny no ale ciezko cokolwiek podpowiedziec. u mnie pochmurno i humor tez jakis nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie tez nocka do dupy :( Obżartuszku chyba jeszcze nie ale warto sparwdzic w szpitalu. Podobno przed porodem zwiekszka sie ilośc wydzieliny no ale ciezko cokolwiek podpowiedziec. u mnie pochmurno i humor tez jakis nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam Was wszystkie w niedzielny poranek. ja nadal w dwupaku. wczoraj nie bylo mnie od rana w domu. wrocilismy ok 22 i juz nie mialam sily zeby wejsc na kompa i sie odezwac. dzisiaj tez dzien zapowiada sie bardzo interesujaco... moze takie spacery i spotkania pospiesza mojego malucha. nocami bole w pussy bardzo doskwieraja... moglby juz sie pojawic na swiecie :) tatus jest juz gotowy do akcji porodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam wszystko co pisalyscie. niby mialo sie nic nie dziac na forum a tyle stron naprodukowalyscie przez jeden dzien :D ja pieklam ciasto na przyjazd meza. odeszlo od bokow sprawdzalam czy sie jeszcze "lapie" ciasto i nic wiec wyciaglam. po ostygnieciu i rozkrojeniu sie okazalo ze jeszcze przydaloby mu sie 5 minut w piekarniku. ale wszyscy zjedli i smakowalo :D ktoras z dziewczyn pisala ze spuchla na twarzy. ja mam dokladnie tak samo. wygladam tak jakby przez noc urosla mi druga broda... nawet zmarszczki wokol oczu sie wygladzily... ogolnie wygladam jak balon na twarzy i usta tez wygladaja jak obszczykniete. wydete i pelne. az mi sie zrobila na nich taka kreska jak u Angeliny... a z mezem witalismy sie bardzo wyczerpujaco. rano powtorzylismy i dupa... nic nie pomoglo na przyspieszenie... to chyba sie nie sprawdza :/ a w poniedzialek mam termin:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×