Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Handzia no to dawaj tesciora:):):):) Ale sie wkurzyłąm o tego rosmana!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Moja tez własnie nic nie mowi i az sie zaczynam bac czy to normalne.... 🌻 Oj Megi Megi zeby faceci dostrzegali to co sie robi podczas ich nie obecnosci to by dopiero było suoer hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zmieniłam Niki mleko na NanHa;-) Enfamilu tu nie ma i ciągle muszę prosić siostrę Żeby mi podawała przez znajomych-ale i tak mi braknie więc zmieniłam na inne. Narazie nic jej nie jest po tym mleku więc może zaakceptował żołądek:-D A i zmieniłam smoczek na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie mam Czy Wasze dzieci juz tak całkiem swiadomie chwytaja zabawiki??? tzn czy tak sprawnie jzu wyciagaja raczki i łapa??? bo moja tak jak by bładziła jeszcze tymi raczkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA u nas po mleku NAN ha były mega zielone kupy :-D i odstawiliśmy to mleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ze smoczka nr 3 z avent za cholere nie umie jesc , krztusi sie i mleko wylewa jej sie bokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę jeszcze maką ziemniaczaną. Dziś zauwazyłam, że gdy nie wycieram pupy chusteczką to ma bledszą więc może tu tkwi problem? D. czuje się dobrze, wyniki ma dobre. Jakoś na walentynki jedzie już chyba na ostatnią chemię bo wezly sie powchłaniały dla pewności chcą go jeszcze prześwietlić i wszczepić szpik co mu pobrali do badania i będzię jak nówka :D :D :D Jakoś przeżyję te walentynki sama najważniejsze żeby był zdrowy. Wiecie co Oluś włożył dzisiaj do buzi dużypalec od nogi :D OD rana z nim walczył aż mu się udało szkoda tylko, że nie udało mi się zrobić zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam teraz w solarium :-) i w sklepie trochę odżyłam :-) ;-) trochę wolności w końcu. [kwiatek} POLCIA zdecydowanie polcam mąke ziemniaczaną i rumianek, u nas pomaga ekspresowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****ALEXIA Mój świadomie łapie zabawki ****MADZIULKA my mamy smoczek 2, używam butelek tommee tippee i jak dla niego to 2 są za szybkie, bo się krztusi i leci boczkiem, 3 mamy do mleka z kleikiem i jest ok. Co do mleka NAN to moja sąsiadka daje je dziecku i jest ok, nic się nie dzieje po nim. ja osobiście nie stosowałam. ****POLCIA wszystko możliwe, że problem tkwi w chusteczkach.. Przemywaj pupcię póki co wodą i będzie wszystko wiadomo ****MEGI tylko mogę ''pozazdrościć'', oj jak ja bym się przeszła na solarium.. ****Testowałam dzisiaj ten siedzik.. Kacperek w niebo wzięty :-) Bardzo mu się podoba :-) wstawiłam fotki na nk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi .... Tragedia się zaczyna po mału niestety, ręce smaruję advantanem na zmianę z belogentem do tego xyzal łykam, ale dłonie..... jak zginam palce, to pękają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLCIA cieszę się, że u Twojego m. już lepiej. trzymam za niego kciuki :) ja po wizycie u gin i wszystko ok :). kontrola za pól roku, chyba że wcześniej dostała bym okresu to mam się zgłosić po okresie. ALEXIA Daga wyciąga raczki do zabawek które jej się podaje, jak leży na kocyki i ma położone obok zabawki to też je złapie. Daga dziś na widok tatusia (nie było nas pól dnia w domu) zareagowała dźwiękiem "grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" i cały czas tak robi :) ja dziś zakupiłam kleik ryżowy. od jutra spróbujemy czy jej zasmakuje :), bardzo jej smakuje papka z ugotowanego ziemniaka z moim mlekiem :) jest ryk jak już jej nie daje. niech się uczy skoro mamusia idzie do pracy. MEGISU zazdroszczę wizyty na solarium. sama chętnie bym poszła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde czyli tylko moja nie bardzo chce chwytac zabawki a sama to jzu wogole ich nie wezmie:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia ja napisałam na ich pocztę tj.www.rossnet.pl wtedy nie mogła mi nabic babka rabatu ale potem odpisalimi że czasami nie moga się połązcyc i to dlatego. Przysłali mi kartę podarunkową na 20 zł a rabatu należało mi się 16 więc jeszcze lepiej na tym wyszłam :D Madziulka jakoś nie chciałabym Ci dotrzymywac towarzystwa już teraz :P No ale poczekamy do jutra,wszystko się wyjaśni. Kurdę mała mi teraz zasnęła,super będzie wojowac do 23 jak nic. Mój m ją bujał na rękach aż usnęła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja łapie zabawki jak sie je podaje,świadomi wyciąga po nie rączki ale jak leżą obok to już nie umie ich sobie wziąc. Dziś próbowała przewrócic się z brzucha na plecy, odrana tak robi bo kładę ją miniumum dwa razy dziennie na brzuszku ale niestety jej się nie udało. Ale myślę że jak już tak cwiczy to niedługo się przewróci. Alexia nie martw się. dwa tygodnie różnicy w wieku u tak małych dzieci to dużo, byc może właśnie za tydzień, dwa się coś zmieni :) O mała sie właśnie obudziła, na szczęscie spała tylko jakieś 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Handzia26,jesli nie planujecie teraz drugiego malucha to Ci nie zycze :-) Megi ja przepajam Kalinke soczkami.Przez te soczki nie chce mi kuz pic herbatki. Alexia moja corcia tez chwyta,ale widze,ze Twoja urodzila sie na poczatku pazdziernia,więc moze byc przepasc miedzy nia,a dziecmi urodzony miesiac wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Polcia fajnie,ze z Twoim M.juz lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślę że nie ma co porównywac dzieci i to jeszcze jak jest między nimi różnica kilku tygodni. Np moja do tej pory robiła mostki ale dziś dopiero załapała że może się przekręcic na bok i tak samo z boku na brzuch. Jak już załapała to ciągle tak robiła ale jakoś nie mogła się przekręcic i się wkurzała. Znów przypomniało jej się plucie i tak pluje i warczy -tak jakby się wysilała bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domkwia - dziekuje za tabelke :* krystian jest dlugim chopcem ale ubranka sa zaszerokie... czasami smiesznie wyglada... ale takie szyja:/ jesli chodzi o butle to on od pierwszego miesiaca byl dokarmiany butelka raz dziennie wiec dla niego nie bylo problemu. karmie go butla z tomme tippee i on je mleko z kaszka z cumla z krzyzykiem:) daje rade i nic mu nie wycieka a to najwieksza dziura w smoczkach:) herbatke pije z cumla nr 2. Megi i łololo ja tez mam problem z pekajaca skora na palcach. dlatego przestalam karmic piersia poniewaz podczas karmienia nie moglam stosowac masci ze sterydami a zwykle kremy nic nie dawaly... obecnie smaruje raz dziennie mascia CLOBEDERM jest swietna! popekane miejsca szybko sie goja. ale nie mozna jej dlugo stosowac. MEGI ja nie podaje soczku marchewkowego ale krystian pije sok jablkowy. nie rozcienczam go niczym i podaje jako napoj nie jako danie... tez ostatnio zaszalalm. caly dzien u fryzjera i kosmetyczki. to bylo cudowne. rozjasnilam wlosy, podcielam... i od razu czuje sie lepiej. jeszcze musze sie wybrac na zakupy. na dworze robi sie coraz cieplej a ja nie mam wogole ubran na taka pogode! w tamtym roku nie kupowalam bo w ciazy szybko sie zmieniala sylwetka wiec nie bylo sensu wydawac kasy na chwile:) jak na razie nie mam za bardzo co na siebie wlozyc... dziecko juz nie daje takiej swobody jak dawniej. mialam troche czasu to jechalam na zakupy i wloczylam sie po sklepach. teraz wchodze do sklepu i spedzam w nim srednio ok 5 minut. cale zakupy nie moga trwac dluzej niz 40 minut bo krystian sie denerwuje. musze go nosic na rekach co za bardzo mi przeszkadz w ogladaniu ubran. rozwazam coraz bardziej kupno nosidelka... tylko tyle modeli i nie wiem ktory wybrac... mam taki dylemat jak z wozkiem:)\ krystian tez juz sam wybiera zabawki ktore nastepnie wklada do buzi:) jak lezy na brzuszku to raczkami sobie wlacza organki, oglada sie w lusterku... ma kilka ulubionych zabawek... ale jeszcze nie zainteresowal sie stopkami... ostatnio natomiast zainteresowal sie swoim interesem podczas przebierania kupy... nie bylam na to gotowa... efekt byl przerazajacy.... teraz trzymam juz mu raczki zeby sytuacja sie nie powtorzyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze :) u mnie w rodzinie była taka dziewczyna która karmiła jeszcze w 3 miesiącu ale nic się poważnego na szczęście nie stało no ale lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka a jak pokarm???? Moze i macie racje ale ona naprawde nie rwie sie do jakigokolwiek obracania a raczki jak wyciaga po zabawke to tak jak by bładziła... jeszcze jak by nie całkiem swiadomie:((( buuu albo sie nie potrzebnie nakrecam albo cos jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze powtórka z rozrywki :-( wrzask i wstręt do mleka :-( zjadła 40 ml i poszła spać, ale tak sie darła dzisiaj ze chyba od urodzenia tak nie krzyczała :-( o 14:20 zjadła słoiczek cały obiadku o 16:30 zjadla 170 ml mleka no i teraz chciałam jej podac przed spaniem czyli 19:30 :-( tak to wygladało jakby nie była głodna ale czy to możliwe....nie wiem jaka dzisiaj bedzie noc....az sie boje a na dodatek jestem samotna...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA moja Daga jeszcze niedawno chcąc trafić rączkami do buzi najpierw uderzyła się w nos, potem błądziła po policzkach. Robiła to bardzo nieporadnie. Teraz cokolwiek ma w ręce od razu trafia to do buzi. Daga np obraca się z pleców na brzuch tylko przez lewe ramię i jakoś się tym nie przejmuje. Jeszcze to opanuje. Wkońcu ma dopiero 4 miesiące. To jest malutkie dziecko, które i tak do tej pory sporo się rozwinęło, a ile jeszcze przed nią. Pierwszy rok życia to dla naszych dzieci naprawdę spory wysiłek. Muszą się wiele nauczyć. Nie wymagajny więc że wszystko będą robić od razu w tym samym tempie co inne dzieci. Każde dziecko jest inne i rozwija się w sposób indywidualny, więc nie ma sensu porównywać i się niepotrzebnie nakręcac. Przynajmniej takie jest moje zdanie w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki moze faktycznie sie nie potrzebnie nakrecam ale to wszytko przez ten..... :))))) Megi ja jak miałam kilka takich dni z mała (tyle ze ja karmie piersia i nie wiem czy przy mm jest tak samo ale chyba tak) tzn ze potrafiła mi nie jesc przez 5 godzin i szła spac na dwie trzy godziny potem tylko pocumkała i znowu nic to pojchałam do lekarza a ona mnie wysmiała i powiedziała ze poprostu nie jest głodna i nic na siłe a jak bedzie głodna to ona sie upomni... wiec moze jest tak tez u Was moze pojada sobie tym obiadkiem wiesz to jest duzo cały słoiczek na taki malutki żołądeczek wiec moze mleczka na dobranoc juz nie chciała... Tak mi sie wydaje i tak tez było u nas bo ja stricte chciałam jej dawac jedzenie do dwie godziny a ona chciała zjesc za trzy wiec był taki wrzask przy cycu ze ja płakałam i myslałam ze jest chora a lekrz powiedział ze dziecko tak samo jak dorosły tez moze nie miec ochoty na jedzenie... buuu wiem ze napisałam to bez ładu ale pisze odrazu co mysle i nie zastanawima sie nad stylistyka przepraszam. 🌻 My juz po kapieli i mała spi i tez bardzo króciutko ssała piers a drugiej juz wogole nie chciała a zawsze zjada dwie wiec pewno bedzie wczesniej pobudka oby tylko nie za godzine i co godzinie... Dobrej i spokojnej nocy WAM i WASZYM MALENSTWOM zycze:***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w solarium byłam :-) pod prysznicem troche sie odgruzowałam bo juz tragedia była tu i ówdzie ;-) pazurki wymalowane :-) i co dalej...:-) przydał by sie facet a faceta nie ma...:-D i dupa zbita heheh śpicie już laseczki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKA dlaczego ja cie nigdy nie widze na fb czy jestes dostępna.....???? tak tak wiem....ukrywasz sie przede mną ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA ale mam ją w znajomych i nie widzę jej na czacie chyba tak to sie tam zwie...albo jestem matołem bo....no nie ja już sama nie wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to powiedzcie mi jak to jest??? przed chwilą widziłam np. ze jest córka mojego m tak po prawej i ma zieloną kropeczkę to znaczy że jest dostępna czy co? czasami jest bez zielonej kropeczki a czasami w ogóle nie ma jej imienia i nazwiska...wiem wiem sory no nie znam sie na tym aż wstyd sie przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megi ja nie spie i zapewne nie zasne conajmniej do 23.... Kurde cos nie moge ustawic konkretnych godzin... Ja tez sie jak tp nazwalas "odgruzowałam" :-D Maz wraca do domu hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×