Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

witam :) mnie dzis o wiele wiele mniej boli ranka po wycięciu, więc jest dobrze. dziewczyny po co Wy czytacie takie rzeczy o porodach, bolach, itp.? żeby sie nie potrzebnie stresowac i schizować? ja tam wole żyć w blogiej nieświadomości. co ma być to będzie, zaszłam w ciążę i poród mnie nie ominie... moja koleżanka całą ciążę panikowała jak to się boi porodu, a wczoraj w ciągu 1,5 godziny od 1 skurczy urodziła syna z wagą 3650 i na co jej to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzyłam w kalendarz,liczyłam sobie tygodnie i trochę nie pasuje mi mój termin porodu,który powiedział mi lekarz-bo niby mam termin na 27 września(to 41 tydz.),39 tc przypada 13 września,40 tc 20 września-nie mówię o odchyleniach kilkudniowych,no ale o aż 2tyg.by się pomylił?córkę urodziłam 2 dni po terminie,ale to był 39tc!umiałaby mi któraś z was to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki :-) alexia u mnie piękna pogoda, słoneczko i ciepło u ciebie deszcz hmm. dzisiaj brzuszek mnie mniej boli więc odrazu samopoczucie lepsze :-) robwalka jak już kiedyś wspominałam ja wpisuje w kalendarz "dziecko haczewski" i tam liczy mi termin porodu , który jest dokładnie taki jak podał mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka lekarz liczy pełne 40 tygodni (skończone) więc stąd ta rozbieżność-tak mi się wydaje :) Źle się dziś czuję, jestem niewyspana :( Dzidzia zaczeła mnie kopać dosyć mocno po jajnikach-niestety jest to bolesne, wczoraj gruchnęła mnie też tak mocno w pęcherz. To zaczyna robic się wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 z tych tabelek w internecie wychodzi mi taka data jaką podał mi lekarz-pożyjemy zobaczymy,wolę już żeby mały posiedział trochę dłużej w brzuchu niż ma się za szybko urodzić!dziewczyny a napiszcie mi czy też czujecie się takie pełne w brzuchu jakbyście nie wiem ile zjadły i wam w środku na wysokości żołądka tez się wszystko w środku jakby rozciąga?nie wiem czy to wrażenie takie daje skóra rozciągająca się na samej górze brzucha?czy to w środku mięśnie się naciągają albo macica-ja już mam ją nad pępkiem,czuję jak mały wierci się już nad pępkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie dziś słonko się chowa za chmurami i jest dosyć zimne powietrze. Jeśli chodzi o ruchy to od rana są sporadyczne, Dzidzia tylko 2 razy kopnęła i zaczynam to wszystko tłumaczyć sobie położeniem. Bo raz kopie jak oszalałe, a raz cisza i spokój na oceanie ;) Uczucie naciągania w okolicach pępka też mam i tak jak pisałam wczoraj w dole brzucha również, czasami pobolewa dość mocno. Brzuszek pomalutku rośnie, więc chyba wszystko jest ok. Szczegóły w przyszłą środę na wizycie. Jeśli chodzi o oglądanie porodów, czytanie artykułów na ten temat itp. to ja też tego wole nie robić. Po co zamartwiać się na zapas. Urodzić jakoś będzie trzeba, ale dziś nie chcę zagłębiać się w ten temat. Wole pomyśleć o wyprawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :D U mnie też ładnie, słoneczko świeci tylko chłodny wiaterek jest ;) Też myśłę, że nie ma co o porodzie mysleć i stresować się, lepiej skupić uwagę na wazniejszych rzeczach, urodzić trzeba :P Robwalka macica się rozciaga, dziecko rośnie i dlatego tak czujesz. Ja czuje się taka jak coś zjem, może być troszeczke. Od dawna Olivierek kopie nad pępkiem. Poza tym mnie jak lekarz bada to też dotyka brzucha i mówi ile mniej więcej macica jest już nad pepkiem. Tak już musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Co prawda mam termin na 13.08,ale chyba mogę dołączyć do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko moja imienniczko, jak Ci jest lepiej u wrzesniówek niż u sierpniówek to czemu nie, zapraszamy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz 29 tydz.:)a co będzie dziewczynka czy chłopczyk?bo u mnie CHŁOPCZYK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz poczytać nas troche stron wstecz. Są tam tematy o wyprawkach, o tym co kto już ma i nawet wstawiałyśmy zdjęcia. Tak samo na wczesniejszych stronach są tabelki,w których wpisujemy m.in. płeć dziecka (jesli ktoś już zna). Ja akurat jeszcze nie poznałam. Poczytaj sobie nasze wczesniejsze wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową przyszłą mamę aneta*23(dopisz się do tabelki),netka0902 ja jutro zaczynam 24 tc,dzisiaj mam jakiegoś doła,poza tym weszłam na wagę i się przeraziłam-jadłam kilka kanapek po 7 rano,teraz wzięła mnie ochota na płatki kukurydziane z mlekiem-ważę 70kg przy wzroście 167cm-na buzi nie widać bym coś utyła,ale tyłek i uda mnie przerażają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wchodzi w uda i tyłek najbardziej :( Figura gruszki i nic na to nie poradzę. Mam nadzieje tylko , że uda mi się zrzucić nabyte kg jak urodzę. Wagi w domu nie mam. Po co się dołować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka0902 ale ten dół nie jest związany z wagą,nie wiem tak samo z siebie,nawet momentami chce mi się płakać-nic nie poradzę na swoje hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te hormony ;) Jutro będzie lepiej Robwalka, pomyśl o kopniakach które serwuje Ci synek i od razu powinno zrobić sie lepiej, albo pobaw się z nim tak jak to robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka0902 teraz puściłam muzyczkę,a nóż mu się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......27 tc.....51.5 + 6.5 kg..167cm.....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......27 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......26 tc...........+ 7 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......26 tc..............54kg...168 cm...08.09 - Synek Olivier giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......25 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......25 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......24 tc..........- 2.5 kg...............15.09 - Córka Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. ..20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......23 tc...........+ 4 kg................23.09 - Córka agi_91..............20......23tc............+ 4 kg................24.09 - Synuś Olafek handzia26..........26......23 tc......52..+ 6 kg....160 cm..25.09 - Córcia Betismile...........24......23tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......23 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......23 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......23 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? Mama28.............28......23 tc.....69 + 8kg!!!....168cm....27.09. Córka HankaRumcajsa....28......23 tc.....64...+ 6 kg....173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aneta :-) witamy w naszym gronie co to kg to ja przytyłam aż 9 kg ale nogi , ręce i biodra bez zmian, zawsze miałąm bardzo szczupłe nogi i wąskie biodra, wszystko poszło w brzuch jest ogromny, zrobię świerzą fotkę to wrzucę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! witam nowe dziewczyny:) Megisu piszesz, ze przytylas juz 9 kg a w tabelce jest nadal +5. dlaczego nie zmieniacie tabelki na bierzaco? skoro Wam nie pasuje wpisywanie kg to wykreslmy ta rubryke a wstawmy za to imie dziecka:) i po klopocie:) moj maz jak zobaczyl jak sie bawie z maluszkiem w pukanie to powiedzial zebym sie sama popukala po glowie:) jak przeczytal ta historyjke co wkleilam linka do niej to teraz mi mowi ze skad wiem ze pukam po nodze a nie np po glowie dzidziusia albo po pupie? hehehe i nie pozwolil sie tak bawic dalej. ale swoja droga to zauwazylam ze faktycznie dzidzius bardziej niz na pukanie reaguje na glaskanie po brzuchu. przeczytalam gdzies ze jak sie dzidziusiowi powtarza codziennie rymowanke albo spiewa ta sama piosenke to po porodzie dzidzius na nia reaguje i sie przy niej wycisza. wiec dzisiaj spedzialam troche czasu na youtubie i posluchalismy piosenek dla dzieci:) fajna sprawa. powrot do przeszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......27 tc.....51.5 + 6.5 kg..167cm.....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......27 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......26 tc...........+ 7 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......26 tc..............54kg...168 cm...08.09 - Synek Olivier giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......25 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......25 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......24 tc..........- 2.5 kg...............15.09 - Córka Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. ..20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......23 tc...........+ 4 kg................23.09 - Córka agi_91..............20......23tc............+ 4 kg................24.09 - Synuś Olafek handzia26..........26......23 tc......52..+ 6 kg....160 cm..25.09 - Córcia Betismile...........24......23tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......23 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......24 tc...........+ 10 kg...167cm.............27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......23 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? Mama28.............28......23 tc.....69 + 8kg!!!....168cm....27.09. Córka HankaRumcajsa....28......23 tc.....64...+ 6 kg....173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleenn to pięć kilo jest od bardzo dawna , pozniej pisałam że nie będe tego uzupełniać jak dziewczyny zaproponowały do tego jeszcze wzrost. Mogę to wykreśłić całkiem ,jak tak bardzo cie drażni :-) a tylko informacyjnie napisąłam ze 9 kg... bo robwalka pisała z netką na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka dziekuje Ci bardzo :) oby reszta dfziewczyn tez tak do tego podeszla... bo ja zaczelam sie martwic ze wszystkie przytyly 4-5kg a ja juz 8:/ a tu sie okazalo ze nie uzupelniaja tabelki na bierzaco... to jest troche dobijajace... ne wiem czy ja za duzo tyje czy ok. wiec dogadajmy zie w ke=westii kg co z tym robimy i podejmijmy jakas decyzje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wyszło,że ze mnie jakiś kolos bo od początku ciąży przybrałam 10kg,z 60 na 70kg,ale na razie aż tak mnie to nie martwi bo w poprzedniej ciąży przytyłam 13 kg i lekarz mi powiedział,że to prawidłowa waga-bo ważyłam tyle z córką w brzuchu,płynem owodniowym itd.muszę pilnować teraz wagi,bo później ciężko zgubić,pamiętam jak się odchudzałam i stopniowo traciłam na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn rozlazła mi się trochę ta tabelka,ale jak któraś będzie znowu kopiować to niech skróci u mnie te kropki,żeby ją wyrównać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Robwalka tez cos wien o odchudzaniu. 2 lata temu zaczelam sie odchudzac i w ciagu roku schudlam 20 kg. wiec dobrze wiem jakie to poswiecenie i ile trzeba sie nameczyc zeby zgubic choc jeden kg. na jednej ze stron wpisalam sobie ile moge przytyc przy moim wwzroscie w czasie ciazy i wyszlo ze max 16kg. biorac pod uwage ze teraz dzidzius z tygodnia na tydzien robi sie coraz wiekszy to i ja sie robie coraz grubsza. boje sie ze przekrocze ta magiczna liczbe16kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×