Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

kurcze z ćwiczeniami na dno miednicy miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Przeczytałam dyskusję o wpisywaniu kg w tabelkę i cieszę się,że Wy też już utyłyście po 8-10 lg, bo już myślałam,że tylko ja tak tyję :D Co prawda i tak jestem znacznie większa niż większość z Was,a mój cellulit jest już pewnie po ostatnim stopniu zaawansowania, ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! widze ze wkoncu ladna przejrzysta tabeleczka:) smerfaskr ja jutro mam zamiar sie zapisac na kontrol do dentysty:) co do probek to ja dostalam dwie reklamowki z przychodni do ktorej chodze do gin, i tam bylo kilka probek ciekawe gazetki i ulkotki dotyczace ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną koleżankę mamuska2012!dopisz się do tabelki-przewertuj stronki z topicku i tam znajdziesz linki do próbek-będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Czesc Mamuska2012! Ja też jestem tu od niedawna.Dziewczyny przyjęły mnie tu bezproblemowo także witamy kolejną z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IM IĘ MEGAN86.........25.......27 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......27 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......26 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....25 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......25 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......25 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......24 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......24 tc......15.09......Córka Olczak..............25......23 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......23 tc......25.09......Córcia Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78...........34......23 tc .....26.09......Córka Robwalka...........36......24 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......23 tc......27.09......??? Mama28.............28......23 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe koleżanki :-) a skąd jesteście? Ja ma wpisana datę porodu z ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe koleżanki :-) a skąd jesteście? Ja ma wpisana datę porodu z ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wpisane tak jak Megisu-jakoś mi się dzisiaj nie chce spać,ale muszę wcześnie jutro wstać bo na 8 do lekarza,czeka mnie parę godzinek czekania w przychodni-buziaki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Ja jak zwykle w pracy:) U mnie pochmurno i bardzo zimno wiec moge dzis sobie siedziec w pracy i sie grzac:) M wczoraj przywiozłam do domu i teraz miesiac lezenia. Co do tycia to ja jakos nie moge duzo nabrac zawsze byłam szczupła i ciezko mi było przytyc pomimo ze sporo zjadam, a zwłaszcza teraz kiedy co chwile jestem głodna jak rano sie wybieram do pracy to pół torebki zajmuje mi jedzenie i oczywiscie cos słodkiego tez musi byc bo jak tu wytrzymam 8h bez słodkiego, a dopiero przytyłam 4kg, choc ostatnio zauwazyłam ze uda mi sie powiekszyły i nie mieszcze sie w jedne spodnie wogóle aaa i mega duuuuzy biust a brzuszek malutki okrąglutki. Kochane mam do Was prozbe wyslecie m\jeszcze raz tego lina o próbki bo cofam sie do tyłu w stronach i nie moge tego znalez a tez bym sobie zamówiła. Witamy nowe mamusie:***** Pozdrawiam :*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......TC........TERMIN...PŁEĆ....IM IĘ MEGAN86.........25.......27 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......27 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......26 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....25 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......25 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......25 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......24 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09.....?? Obzartuszek.......27......24 tc......15.09......Córka Olczak..............25......23 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......23 tc......25.09......Córcia Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78...........34......23 tc .....26.09......Córka Robwalka...........36......24 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......23 tc......27.09......??? Mama28.............28......23 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!1alexia2 linki dla ciebie-http://www.lovela.pl/o-programie.html ,https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamo w.html ,wejdź na stronę ziaji i wypełnij forularz-odpiszą tobie -"...Uprzejmie informujemy, że nie przesyłamy próbek/gadżetów firmowych. W momencie uruchomienia systemu wysyłkowego na stronie internetowej zostanie zamieszczony odpowiedni formularz. pozdrawiamy Ziaja Ltd ..." ale tym się nie martw bo i tak próbki przesyłają!zarejestruj się również na stronie Bebilona a dostaniesz misia https://www.bebilon.pl/,http://lowca-okazji.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół nocy nie spałam bo tak mały się wiercił-czasami zastanawiam się kiedy on śpi?musiał uciskać mi jakiś nerw bo bolało mnie w okolicach lewej nerki,teraz szykuję się do lekarza na wizytę kontrolną-tak więc dziewczyny odezwę się jak wrócę-buziole dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka dziekuje:** Wypełniłam i teraz czekam az przyjda:) Reszta spi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki :-) ja tez już w pracy :-) sloneczko świeci i jest przyjemnie :-) żeby tylko mi te nogi nie spuchłu... wczoraj miałam okropne jak słoń :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu puchna Ci nogi?? moze buty luzniejsze?? Od czego to tak puchnie?? ja jeszcze nie mam z tym problemy, zobaczymy jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem od czego tak puchną :-( ale jest katastrofa :-( chodzę już tylko w klapkach o balerinkach lub innych butach mogę zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem od czego tak... Ja ostatnio mam senne dni, fakt wstaje bardzo wczesnie ale nawet jak sie połoze o 8 to i tak jestem nie wyspana, a i do tego wszystkiego strasznie duzo siusiam ez tak macie?? Albo mała uciska na pecherz albo to normalne w tym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Cześć, dopiero wstałam:) Witajcie nowe mamusie, mamy nadzieję, że będziecie się tu często udzielać:) Robwalka daj znać po wizycie. Moje małe zrobiło się trochę niespokojne i ruchliwe jak nigdy. alexia, bo to chyba Ty pisałaś. Zazdrooszczę Ci , że nie tyjesz. Obzartuszkowi też. Z bólem serca wejdę na wage u lekarza, bo wydaje mi sie, że strasznie mnie przybyło myśle, ze za miesiąc około 5 kg...:( A tu jeszcze 3 miesiące przede mną:( BUUU. Mam ochotę się wybrać do fryzjera i zrobic radykalna zmianę( tylko cięzko o kogos kto mi dogodzi w tym temacie.) Może Wy pomogłybyście dobrac mi jakąś fryzurkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
tak teraz wyglądam. http://zapodaj.net/eb151acf31863.jpg.html Włosy mam z 10 cm za ramiona w kolorze ciemnego blondu.Fryzurka musi byc praktyczna, żebym nie stała ze szczotka do modelowania włosów co rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Dziś miałam drugą wizyte położnej. Zmierzyła mi tętno, pogadałyśmy, ale wizyta była krótsza niż poprzednia. Czasami się zastanawiam czy oby nie za wcześnie się do niej zapisałam... Bo poza zmierzeniem ciśnienia, zważeniem i pogadaniem o dzieciach nie ma nic więcej. Dzisiaj sama powiedziała, że wizyty będą fajniejsze od momentu, gdy zacznie mierzyć tętno dziecku. To będzie od 29 tc. Im bliżej porodu tym będzie częściej zostawiała mi jakieś próbki. Więc jeszcze troszkę muszę poczekać ;) Smerfaskr, fajna fota, ale włosków za bardzo na niej nie widać. Może dobrze by Ci było z jakąś grzywką ? Kolor też chcesz zmieniac? Co do tych próbek np. z bebilonu to mam pytanie: mianowicie, czy trzeba napisać do nich maila z prośba o wysłanie próbek, czy mam szukac na stronie jakiegoś linka do darmowych próbek, czy sama rejestracja i podanie adresu już świadczą o tym, że próbki zostaną wysłane? Pytam, bo nigdzie na stronie nie widzę wzmianki o darmowych próbkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! smerfaskr - nie mam pojecia jaka fryzure Ci polecic... ja ide w nastepna sobote do fryzjera i obcinam sie na przedluzonego boba:D jeszcze nie wiem jak bede w nim wygladac ale zaryzykuje. w dlugich wlosach mi goraco... a poza tym nie chce mi sie ich prostowac po myciu... kreca sie koncowki i to nie fajnie wyglada... wogole to mam nadzieje ze nie bedzie w ten dzien upalow bo ide na wesele... oby bylo ok 20 stopni... taka moja mala prosba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Smerfaskr,jeśli przybyło Ci 5kg w ciągu ostatniego miesiąca to i tak jesteś szczuplakiem. Nie masz się co stresować. Nie to co ja.....77 kg przy wzroście 168 cm...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×