Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

szkoda, że Was nie ma ;/ co sądzicie o tych skurczach? h/16.59,17.08,17.19,17.29,17.36,17.51,18.07,18.25,18.37,18.42,18.48 i kilka wczesniej nie zanotowanych. nic mnie nie boli ale brzuch stawia sie co chwile i nie wiem w sumie co to sie dzieje, czy to juz jakis alarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
mi ramysia brzuch prawie co chwilke twarddnieje ale jakos sie tym nie przejmuje, bo to normalne, że sie stawia. prawdziwe skurcze są regularne i takie jak przy okresie....może weź magnez taki do rozpuszcania w wodzie mi pomaga na twardnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia, skontaktuj się ze swoim lekarzem lub jedź na izbę przyjęć niech zrobią Ci ktg. My nie jestesmy lekarzami i cieżko doradzać co myślimy o takich skurcach... Jeśi są regularne, a widze, że są to powinnaś skontaktować sie ze swoim ginekologiem, jeśli nie chcesz się niepokoić :) Ja za chwilę mam goscia i muszę tu co nieco przygotować. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
netka ma rację, jedź do szpitala na ktg, bo ostatnie skurcze są regularne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia do szpitala jesli to tylko fałszywy alarm to na pewno cie tam uspokoją,nie ma co czekac a na pewno wyjasnia co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no dobra, teraz zaczęłam sie bać. Mam nadzieje, że z ramysia bedzie łoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr tez sie boje jak takie rzeczy czytam :-( nic sie ramysia teraz nie odzywa, miejmy nadzieje ze wszystko u niej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak czytam jakie akcje odstawiaja nasze tesciowe to smieje sie do rozpuku:) wiem ze w danej sytuacji takie ich zachowanie jest bardzo irytujace... ale jak to sie czyta to mozna sie posmiac... cos czuje ze jakbysmy sie spotkaly przy % to lezalybysmy na ziemi przy tych opowiesciach bo kazda ma lepsza historie od drugiej :) ja jakbym miala takie skurcze to na pewno pojechalbym do szpitala. niech sprawdza co sie dzieje! zycze powodzenia i trzymam kciuki. co do wyparzania to powiedzcie mi: teraz juz wyparzacie?? czy dopiero przed karmienim dziecka?? bo przeciez jak te butelki beda tyle staly to od nowa sie na nich zalegna bakterie... chyba... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie boje bo mi lekarz w 31 tyg powiedzial ze mala juz bardzo chce wyjsc i mam odpoczywac.modle sie zeby dotrwac do 36tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro koncze 36 tydzien:) jestem szczesliwa ze w koncu dotrwalam do tego momentu. podobno to odpowiedni czas jakby dzidzi chcialo wyjsc troche wczesniej na swiat... ale ja wolalbym zeby jeszcze posiedziala min 2 tygodnie... chociaz te skurcze przepowiadajace sa bardzo bolesne i juz ich mam dosyc... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,czy ktoras z Was zazywa magnezin ?? jesli tak to jak go bierzecie ?? odrazu pp posilku ,czy przed ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że z ramrysią91 wszystko ok... i, ze da znać co się dzieje... tak piszecie, że kłucie może oznaczać skracanie się szyjki, a mi na ostatniej wizycie Pani doktor powiedziała, że mam nieco skróconą szyjkę. w sumie to ostatnimi dniami zbytnio się nie oszczedzałam, tylko latam co chwile i coś robię, ale najwyższa pora odpoczać, w końcu za ponad miesiąc rodzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w niedzielny poranek! jej Ramisia co Ty kolejna nas straszysz?? daj znac co sie dzieje oby to byl falszywy alarm... Megisu ja wczoraj tez mialam taki spust na slodkie ze nie moglam sie opamietac placek babka, czekolada lody, rafaello normalnie jak by mnie cos opetalo dzis idziemy na urodzinowa kawe to znowu bede wystawiona na pokuszenie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......37 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......36 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....36 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........35tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......35 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......36 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......33 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......33 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......37 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......36 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....36 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......35 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......36 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......33 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......33 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że z Ramysią wszystko ok ..... Ja wczoraj miałam dzień bóli .... pierwszy... oby ostatni, bo remont trwa ..... :O mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie i ja!!! U mnie wczoraj tez "bólowo". Krzyż mnie bolal i czulam jak mnie kłuje szyjka. do tego mnie mdliło cały dzień. Dzisiaj póki co nic sie nie dzieje. Własnie oglądam na TLC porodówke:) Zmykam dzisiaj do rodziców jak tylko córcia wstania, posiedzimy na swieżym powietrzu. Ramysia trzymaj sie!!! A pamietacie jak pisała kilka dni temu, że była u lekarza i że ma III stopien dojrzałosci lozyska i może szybciej urodzic? Ciekawe co tam sie z nią dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2008-2012 no wlasnie jak szukalam tabelki to natrafilam na tego posta po wizycie u lekarza oby sie odezwala co i jak... trzymamy wszystkie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do boli to lacze sie z Wami kobietki dzis w nocy nie dosc ze obolala zero dogodnej pozycji, 4 wizyty w wc to jeszcze 3 razy zgaga mnie lapala normalnie dobrze ze to koncowka bo na dluzsza mete oszalec idzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) a nie ma nikt do Ramysi numeru, żeby się dowiedzieć co tam u niej? ja za to miałam całkiem fajna noc, zero wstawania do wc :) za to rano to już się odwracam co 20 minut to raz na jeden bok, to na drugi, bo tak mi biodra drętwieją, ale cóż.. już bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny niestety do ramysi numeru nie mamy. A mnie cały czas boli krocze tak jakbym miała nadwyrezone mięsnie , najbardziej pachwniny, macie cos takiego? najbardziej boli przy chodzeniu i wstawaniu z łóżka.... Mysle czy to to o czym czytałam, ponoć 3-4 tygodnie przed porodem moze się tak dziac, bo rozciąga sie miednica czy tam cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja mowila tych pachwinach swojemu gin to powiedzial ze dziecko jest juz bardzo nisko w moim przypadku i wpasowuje sie w kanal rodny i uciska na nerwy przez to te pachwiny bola jak zakluje to nogi mi sie uginaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześc girls:) mam nadzieje,że ramysia ma sie dobrze i dzidzius też. Wczoraj usłyszałam tekst: żeby ci orzy porodzie dupa za bardzo nie tzaskała:):):):) nie wiem czy to przez pogode czy hormony ciązowe ale noc miałam super 2 razy wc i spałam do 9:30. Teraz myślę, co robić. Czy gdzieś pojechać tylko nie wiem gdzie, bo mojego m nie ma, do siebie mam za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wczoraj skumalam ze odchodzi mi czop. Niby druga ciąża a o tym zapomnialam. W pierwszej też mi tak odchodził na raty ale nie pamietam jak długo i po jakim czasie urodziłam :) no nic trzeba czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr przyjedz do mnie :-) mama2008-2012 to moze napisz nam cos o tym czope jak to co i jak?? ja osobiscie chciałabym wiedziec, jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan jak widzę w tabelce ten twój 38 tc ufff to az mi się goraco robi, to juz tuż tuz :-) dzisiaj miałam taki piękny sen, miałam na rękach swoją córeczke, miała czarne włoski i takie brązowe oczka jak tatuś i przykładałam ją do piersi i tak ślicznie piła mleko, bez bólu bez problemów....hmm żeby to faktycznie było tak cacy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis tydzien temu zauwazylam na majtkach taki gęsty galaretowaty śluz,kolor żóty. Nie jest podbarwiony krwią a u niektórych może. Czasami odrywa sie raz dziennie a czasami kilka razy. i dopiero mnie olśnilo że to czop :) Wlasnie wyczytałam że może odchodzic nawet do 4 tyg przed porodem. Szkoda że nie pamietam jak dlugo mi odchodził w pierwszej ciąży, pamietam tylko że tez mi tak odchodził w "kawałkach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
fajnie wiedzieć co to za galaretke mam na majtach:( blee. No megan teoretyznie pierwsza w kolejce. megisu- snimy podonie , bo ja dzis w nocy tez znowu rodziła. To juz chyba 6 czy 7 raz w ciąży tak mi sie śni. jejku nic mi sie nie chce. Dalje leże w wyrku a miałam na 11 iść do kościoła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ale dziś leniwy dzień, spałam krótko, ale leniuchowałam w łóżku do 11 :D Podobnie jak MEgan, cała obolała- nogi, biodra, zgaga - masakra! Kurcze mam nadzieję, że z Ramysią wszystko dobrze, szkoda, że nie mamy do niej numeru, ale jakby się przyjrzeć tym skurczom to faktycznie miała je regularnie... Jeśli się skontaktowała z lekarzem to myślę, że albo zostawili ją na obserwacji, albo kazali leżeć w domu i nic się nie ruszać. Oby szybko się do nas odezwała. Madleenn, tez mam wylew jak piszemy o tych teściowych i też pomyślałam sobie, że jakbyśmy tak się wszystkie spotkały i zaczęły opowiadać swoje historie to byłby faktycznie niezły ubaw, a jeszcze przy % to już w ogóle :D Może nad morzem nam się uda jeśli kiedyś dojdzie do skutku ;) Mama2008-2012 , fajnie wiedzieć co to jest ten czop. Ja u siebie jeszcze nie zauważyłam tego typu substancji na bieliźnie :D Czuje natomiast pobolewanie podbrzusza jak na okres i to się zdarza już coraz częściej, brzuch mi tez częsciej twardnieje i "stawia się", nie wiem czy to normalne. Kłucia w macicy nie czuję zadnego, ale czasami poczuję dziwne rozpieranie i tak jakby mi uciskało na odbyt, hmm... Megan 38 tc, to juz masz ciążę donoszoną - pozazdroscić, bo urodzenie w tej chwili nie byłoby niepokojące, że za wcześnie. Myślę, że pykniesz przed wyznaczonym terminem, tak samo Ajponka, nie wiem czemu ale tak mi się wydaje ;) Smerfaskr, od kogo usłyszałaś ten tekst ?:D Megisu, super sen, mi się nie przyśniło nic takiego jeszcze, prędzej, ze jade na porodówke i ze strachu się budzę ;) Dziś jedziemy z teściami do moich rodziców na grilla, nie chce mi się jak cholera zwłaszcza siedzieć na dworze, troche zimno dziś, no ale może bedzie sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×