Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. Wczoraj byliśmy w szpitalu w innym mieście zapytac sie o szczegóły dotyczące porodu i leżenia w szpitalu. U mnie w miescie nie daja znieczulenia zzo, a zalezałoby mi na takowym. Synka rodziłąm 19h i po 9h kiedy dostałąm zzo od razu inaczej spojrzałam na świat. W tej oddalone miejscowości jest zzo ale nie ma z kolei sali rodzinnej, gdzie u mnie to standard. Z pierwszym dzieckiem mialam salę rodzinna zaplacilam 100zl (niby na cegielke), ale pelen komfort gwarantowany, jacuzzi, kawka, herbatka, muzyka, łóżko dla męża, wlasna łazienka. A tam tego nie ma. Nie widzi mi sie rodzenie na jednej sali z dwoma innymi mamusiami. Mąż mówi, ze nie wytrzymam bez zzo. Mam dylemat, co tu zrobić. Mam jeszcze jedno miejsce do sprawdzenia. Ja uz po filiżance zielonej herbatki, zaraz ide do lekarza z synkiem, bo podejrzewam robaki, zgrzyta nocą ząbkami, poproszę o Zentel i myślę że pomoże. Na wsi synek cały czas w piasku siedzi i choć dbam by zawsze po tym mył rączki, to pewnie jakieś paskudztwo sie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
To juz wiem, gdzie będę rodzić. Zadzwoniłam do innej miescowości i tak mam zzo i mam salę rodzinna i dobry sprzęt dla maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale sobie dzisiaj pozwoliłam z tym spaniem, no proszę :D wycieczek do wc - zero, aż się sama zdziwiłam, za to Megisu78 mam to samo jeżeli chodzi o biodra, ale już się przyzwyczaiłam.. ja już od działam, bo popołudniu przenosimy ostatnie rzeczy na mieszkanie, internet dopiero podłączą mi tam jutro, także nie martwcie się, gdybym się dłużej nie odzywała :) pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny tydzień do przodu :-) MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......37 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......36 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....36 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......35 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......36 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......33 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczyny:) Ja wczoraj tak poleniuchowa lam i podrzemałam w ciągu dnia, że nockę miałam z głowy. Obudziłam sie po północy i do 4 nie mogłam spać. Suszyło mnie w dodatku jakbym miała kaca wiec co pół godziny toaleta. A jak około 4 zasnełam, to wydawało mi sie, że ledwo zamknełam oczy i już budzik zadzwonił o 5.30 jak M. wstawał do pracy i znowu pospane. Pojechałam dzis na badanie krwi i powiem Wam, że jestem w szoku jak bardzo ludzie nie zwracają uwagi na ciężarne. Niby wiem, że ciąża to nie choroba ale szczerze powiedziawszy ciężko jest z tym brzuchem się kulać. Przyszlam na miejsce, okazało się, że przedemną jest 16 osób do badania. Może nie oczekiwałam tego, że mnie przepuszczą, ale nie było gdzie usiąść nawet. Chłopak ze słuchawkami na uszach udawał, że mnie nie widzi, różowe blond dziewcze oglądało paznokcie, jedna pani uznała, że jej torebka zasługuje na osobne krzesełko. naprawde byłam zrezygnowana...Dopiero jakiś starszy Pan wstał i ustąpił mi miejsca, z czego nie chciałam skorzystac bo miał chyba z 80 lat i ledwo stał na nogach- wtedy chłopak ze słuchawkami sie obudził i wstał. Ale jak to w kolejkach, ludzie zaczeli sie kłocic i krzyczec kto przed kim i kiedy wchodzi do gabinetu i doszło do tego, że dwaj meżczyźni ktorzy przyszli PO mnie, wykłocali sie miedzy sobą, ktory z nich wejdzie PRZEDE mną. W końcu dostali zrypke od pielegniarki, że się zachowują jak na targu i, że ich męskosc jest ograniczona jak sie pchają przed ciężarną- co zamknęło im buzie. Ale to jest jakas masakra ;/ Wy tez miałyscie jakies ciekawe sytuacje tego typu będąc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej jak widac u mnie spanie do południa to standart. Ciekawe co u Robwalki, Młodej mamy i Polci. Miały wychodzić i cisza. Dziś mi się śniło, że Robwalka urodziła... Obżartuszek, fajnie, że znalazłaś szpital- ja niby też mam ale ciągle mam wątpliwości czy tam rodzić- wiem, że mój lekarz bedzie ze mną, jego żona połozna też ale jest tam jedna sala do porodów rodzinnych i boję sie, że będzie zajeta.... Jadę po popołudniu do koleżanki, bo dla mnie podgrzewacz samochodowy i jeszcze parę pierdółek. Czy mysliałyście kiedy będziecie chrzcic dziecko? Tak orientacyjnie o jakims miesiącu? Ja myslałam o świętach, bo m ma imienininy tylko wszzytscy mi tłuka, że późno i póxno a to NASZE dziecko...a jeszcze sie nie urodziło i już nam mówia co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, przepraszam ale zapisałyscie 11 stron od mojego ostatniego razu i tylko pobieżnie je przejrzałam, bo jak bym miała wszystko czytac to by mi z godzinę zajeło.. a lenia mam na plecach :) Proszę Was o pomoc bo dopiero w piątek idę do gin a martwie się troszkę, może ma któraś z Was coś podobnego, a zatem: od jakiś 3 tygodniu boli mnie lewa strona pussy, szczególnie rano zaraz po wstaniu, pponieważ mój brzuch zrobił się większy to od dawna nie widziałam co się tam dzieje, myje się regularnie i pomyślałam, że wezme lusterko i rzucę okiem, słuchajcie ona była opuchnięta i sina, gdzie niegdzie jak rozchylilam to i tamto miałam fioletowe żyłki, jestem przerażona, czytałam na necie, że to mogą być żylaki, ale czy tylko ja mam takie objawy? czekam jak na zbawienie na wizyte bo sie obawiam ze to cos niebezpiecznego, ale ani żadnej wydzieliny nie mam specjalnie ani zadnego zapachu tylko wygląd i ból jak bym miała siniaka tam, a na dodatek na lewym udzie nie opodal tego miejsca mam siniaka gdzie nie kojarze żadnego uderzenia ani niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFASKR ja będe chrzcić jak będe miała więcej gotówki, czyli jak dostanę becikowe albo z ubezpieczenia z pracy pieniądze, ale u nas nikt nie rozmawia na takie tematy, wiedzą, że to nasze dziecko i życie, o dziwo moja wydawało mi się ortodoksyjna babcia nawet nic nie mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......37 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......36 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....36 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......35 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......36 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......33 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile co do bóli to ja mam to samo, tylko mnie cała "kasia" boli łącznie z pachwinami, dosłownie jakby mnie tam ktoś kopnął, myśle ze to uroki zaawansowanej ciazy, najlepiej na ten temat wypowie się lekarz. Ale zaraz powiem męzowi żeby mi tam zerknął czy nie ma cos niepokojacego.... mąz stwierdził ze nic tam nie ma w fiolecie :-D co do chrztu dzidzi to ja będe miała jazde... brak slubu kościelnego, do koścoła nie chodzimy, księdza nie wpuszczam po kolędzie więc wogole nie wiem jak to rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-)ja jeszcze w lozku.maz w pracy i takie nudy jak co dzien;-)Jesli chodzi o Chrzciny dzidziolki to my chcemy po Swietach w Styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia ja tez już sie przekonałam ze jest totalna znieczulica jesli chodzi o kobiety w ciazy, miałam bardzo podobny przypadek do twojego, w poczekalni siedziło z 20 osób i jak weszłam to wszyscy głowy w drugą stronę i udają że nie widza i tak sobie stałam...dopiero jak sie coś zwolniło to usiadłam sobie, juz nie wspomne o kolejkach w marketach...ciule jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no z kobietami w ciązy jest znieczulica. Ja w 25 tyg. ciązy jak byłam - to w sumie nie było iwdać, że jestem w ciązy więc jakoś to, że po oddaniu krwi było mi słabo przezyłam. Ale w markecie czy na poczcie o lekarzu nie wspominając to miejsca nikt nie zrobi. Ostatnio nawet pomagałam kobiecie wózek wynieśc z busa, bo nikt sie nie pokwapił pomóz go znieśc po schodkach... No megisu dziwna sytuacja bo mnie ogólnie też wkurza to, że jak rodzice nie mają slubu to księża nie chcą chrzic dzieci. Przecież ludzi na siłe nie musze miec papierka z kościoła. my tez będziemy chrzicli w innej parafi, bo ksiądz ma dziwne podejście do ludzi... betismile- pierwszy raz o czyms takim słyszę o jednostronej fioletowej pussy... nie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......36 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....36 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......35 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......36 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......33 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bestismile ja miałam podobnie, przez jakies dwa tygodnie w 6 miesiącu. też byłam tam sina i opuchnięta. Mój lekarz to troche zlekceważył i powiedział, że to jest normalne, że w ciąży te miejsca są obrzmiałe. Obrzmiałe ja rozumiem, ale spuchnięte i sine? Na szczęście samo przeszło i nie pozostawiło śładu po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:) u mnie dzisiaj dosyc fajna pogoda, troche sloneczka troche chmur. A ja od od 3 dni mam kołatania serca, jest mi ciężko i duszno. Mialam tak na poczatku ciąży i teraz to wrócilo:( Ja planuje chrzciny w listopadzie. megisu my jak chrzcilismy pierwsze dziecko to nie mielismy w ogole ślubu, do koscioła tez nie chodzilismy i ksiedza też u siebie nie przyjmuje(nadal chodze do rodziców jak przychodzi) i żadnych problemów nikt nie robil. Takze nie martw sie na zapas :) A ja ostatnio stalam w sklepie i oczywiscie nikt nie zwracał uwagi że ja z wielkim brzuchem. A za jakies 5 minut odzywa sie pan do mnie :"a dlaczego pani nie korzysta ze swojego prawa?? Przeciez pani bez kolejki powinna kupowac". Ja do pani sklepowej czy faktycznie tak jest w tym sklepie a ona że tak. A kobitka za mna sie odzywa że chyba jakies tabliczki powinny byc. Oczywiście skorzystałam z okazji bo przede mna z 7 osób bylo :) No ale gdyby nie uprzejmośc pana to stałabym jak kołek bo nikt nie przepusci a pani sklepowa chyba bała sie odezwac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znieczulica jest, chociaż spotkałam się w rossmanie jak mnie ekspedientka poprosiła do kasy pierwszą, a taki chłopak pyta się dlaczego ja mam być pierwsza i powiedziała ekspedientka że jesem w ciąży to mu się glupio zrobiło. przynajmniej w autobusach i tramwajach mnie ustępują miesjca a co marketów to nie ma szans każdy tylko rzuci okiem i się odwraca, mam obok siebie carrefour express i jest kasa z pierwszeństwem dla ciężarnych ale nawet ekspedientki które mnie znają bo codziennie tam jestem nie zwrócą uwagi, żeby mnie przepuścić a ja tam stoje i sie wierce bo źle się czuje stojąc w jednym miejscu. ale tak myślę czy moge zwrócic uwage zeby mnie przepuscili bo to kasa z pierwszenstwem wlasnie dla takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia, mnie przy ostatnim badaniu krwi, przepuściła jedynie starsza Pani przede mną, bo widziała, że ktoś na mnie czeka a kilkanaście osób, które było przed nami głównie kobiety i chyba dwóch panów, udawało,że nie widzą mojego brzucha. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr tez mnie to irytuje przecież to nie moja wina ze nie mogłąm wziąśc slubu koscielnego...bo mójemu mężowi nie wyszło w pierwszym małżeństwie...to są głupoty i zrazanie wiernych do koscioła. Będa problemy to nie ochrzcimy i już ale wiem ze jest u nas taka jedna parafia co ksiadz bierze kase i wszystko załatwione. I jak to swiadczy o nich...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jestem w markecie gdzie jest kasa z pierwszenstwem to sie nie szczypie i po prostu staje sobie pierwsza. mam w duszy co sobie o mnie mysla. Wyjatkiem są sklepy gdzie kobiety w ciązy nie maja takiego przywileju, wtedy jestem zmuszona stac w kolejce i ewentualnie czekać, aż ktos uprzejmy (jak ten pan co pisałam wyzej) ustąpi pierwszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nie jestem sama. Też nie mam ślubu, w dodatku mieszkam na wsi. U nas chrzciny odbywają sie na niedzielnych mszach, podczas mszy. Jak sąsiadka chciała ochrzcic córkę w sobotę(bo tak jej było wygodnie), to powiedział jej ksiądz w kosciele, ze w sobote to belzebuby chrzszczą swoje dzieci, bo to sie nie ma czym chwalić i tylko po mszy, zeby rozgłosu nie było. Zapytała co to znaczy ze "belzebuby"- ksiadz wprost odpowiedział, że ludzie bez ślubu, rozwodnicy itd... Mi to w sumie lata w jaki dzień ochrzszczę dziecko, czy na mszy czy w trakcie. Ale wiem, że są ludzie których takie traktowanie mogłoby zaboleć. Nie wiem, dlaczego jestem gorsza bo nie chce brać ślubu wieku 20 lat tylko dlatego, że zaszłam w ciąze. Już wczesniej planowałam ślub za jakies 3 lata i nie rozumiem czemu miałabym to zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja też dziś pospałam dłuuugo :D ale to chyba dlatego, że w nocy zaliczyłam co najmniej 4 wycieczki do wc;/ Co do tej "uprzejmości" w sklepach i przychodniach to pozostawia to wiele do życzenia. Sama miałam kilkanaście sytuacji w sklepach, gdzie ledwo stoje a ludzie udają, że nie widzą... W jednym sklepie ( co pisałam ostatnio) miałam sytuacje z dziadem, który nawet między regały nie chciał mnie wpuścić, tylko kazał obchodzić pół sklepu dookoła, bo on przymierzał wnukowi czapeczkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stary pierdziel, ale mnie wtedy wkurzył, to brak słów! Tylko jeden jedyny raz jak poszłam na pobranie krwi to pani pielegniarka powiedziała do faceta, że " jest tu pani w ciąży i chyba ją wpuścimy, co "? Na co on się szeroko uśmiechnał i powiedział, że oczywiście. Ale to był tylko RAZ! Ekspedientki w sklepach też powinny reagować, ale widocznie musi niejedna ciężarna im zemdleć w kolejce, żeby coś się ruszyło w tym kierunku. Ja o chrzcie myślałam na wiosnę, kiedy mała będzie ciut większa i będzie ładna pogoda, ale zobaczymy, czasami jest konieczne wcześniejsze odbycie ceremoni. Betismile współczuję sinej pussy, ja czuję, że jest obrzmiała, ale koloryt ma ten sam i mnie nic nie boli póki co. Megisu, dziwne pytanie zadała Ci jakaś kobita na poprzedniej stronie, jakoś niegrzecznie to zabrzmiało... Zabieram się do pracy, bo dziś mam pełne ręce roboty;/ Od jutra jest równy miesiąc do wyznaczonego terminu porodu. Nie moge w to uwierzyć! Miłego dnia mamuśki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
może któraś z Was zna program do robienia karykatur? zostałam poproszona o zrobienie karykatur znajonych na ślub ale nie za bardzo potrafię a tak taki program by mi pomógł.... Czas mnie goni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......36 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......35 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......36 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......33 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......36 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......35 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......36 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......33 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA 2008-12 ale to co wpychasz sie przed kolejke i wrzucasz swoje zakupy? czy pytasz czy łaskawie przepuszcza cieżarną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tabelka była prosto wystarczy po moim wpisie nacisnąć spację i wszystko bedzie okej :) czyli miedzy mną a Megisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski :) Ja od kilku nocy wychodze tylko raz do toalety i to mnie bardzo cieszy. Czasem sie budze i nie moge zasnac, ale da sie przezyc :) Bol w kroczu i pachwinach spowodowany jest wstawianiem sie glowki do miednicy i rzeczywisice nie jest to przyjemne, bo utrudnia chodzenie. Ja od czasu gdy zaczelo mnie tam uciskac stawiam nogi przy chodzeniu jakos dziwnie na boki - taki chód pingwina :D Co do ksiezy to ja tez mialam przeboje. Bylimsy juz 2 lata po slubie cywilnym i poszlismy do ksiedza w mojej parafii z zamiarem wziecia slubu koscilnego. Dostalam wtedy taki ochrzan, ze zapomnialam jak sie nazywam. W efekcie wzielam slub w innej parafii w pieknym kosciolku w milym ksiedzem :) Teraz do kociola chodzimy rzadko, ale chcialabym to zmienic. A chrzciny chcielibysmy zrobic w okresie Swiat Bozego Narodzenia, jak bedziemy w Polsce. Co do przepuszczania ciezarnych to mnie od poczatku ciazy jeszcze nikt nie przepuscil w zadnej kolejce, a brzuszek mam widoczny od 4 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×