Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

megisu- wspolczuje przygody z kurierem...niezła akcja alexia- chyba bym nie wytrzymała na twoim miejscu. co z tego, ze jestes młodsza? to nie najlepiej żeby w 9 msc ciazy w upale biegac po miescie;/ Dziewczyny, ja tez mam nerwówke! tak sie pokłociłam z mamą, że mam ochote coś rozbić;/ Ale od poczatku.. JAk tylko moi bliscy dowiedzieli sie, że jestem w ciąży, od razu wszyscy zaproponowali mi oddać rzeczy po swoich dzieciach. Tylko, że ja spodziewam się dziewczynki, a wokół mnie sami chłopcy. Więc przejrzałam wszystkie rzeczy ktore dostałam i wziełam tylko te, które uznałam, ze można ubrać dziewczynce, no ale też tylko te, ktore nie były zniszczone, bo nie potrzebuje piątego żołtego kaftanika ktory ma ślady po tym co sie dziecku ulało;/ Nie jestem bogata, ale też nie aż tak zdesperowana, zeby ubierać dziecku szmaty, stać nas na to, zeby kupić łądne nowe rzeczy, albo nawet i uzywane, ale nie zniszczone!;/ A dziś moja mama odkopała w piwnicy tą torbę z rzeczami ktorych nie chciałam i zrobiła mi awanture, ze nie wziełam wełnianych sweterków ktore przecież na zimę są idealne a są w super stanie wogole nie uzywane (no owszem..nie dziwie sie ze nikt ich nie ząłożył bo wełna tak "gryzie", ze siedzac na podłodze i segregujac rzeczy ja sama dostałam wysypki bo miałam na chwile ten sweter pod łydką). Dlaczego ja nie zabrałam tych śpiochów w samochodziki i dlaczego i dlaczego dlaczego dlaczego?! PRzecież juz mogłam chociaz wziąć te czapeczki polarowe (ktore z daleka swiecą zmechaconymi kulkami). Cisnienie mi podskoczyło, powiedziałam jej, ze ona juz miała swoj czas na ubieranie dziecka a ja nie bede chomikowała do szafy ciuszków ktorych nie chce miec, tylko po to, zeby je..mieć. Wyszła obrażona, trzasneła drzwiami i na dowidzenia powiedziała, ze jak ja jej tego nie bede umierać, to ona to bedzie zakładać bo jej sie podoba. GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze jak tak was wszystkie czytam dzisiaj to na prawde współczuje, samej sobie tez ale teraz zaczeło mnie już to bawic i zaczełam sie śmiać :-D dziewczyny dajemy sobie na luz i na chwile zapominamy o wszystkich problemach uśmiech na twarzy poproszę :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hello :D Jak tak czytam Wasze informacje o przebiegu dzisiejszego dnia to uznaję,że jest cholernie nerwowy. Może te upały tak działają na ludzi? Ja też się od rana wkur...wiłam,ponieważ pan murarz postawił ściankę w złym miejsu i teraz się pyta gdzie ma okno zrobić,bo mu wychodzi w oknie ściana. Żesz kurwa no!!!! mEGISU78 współczuję i zarazem wyobrażam sobie twą minę zwycięzcy jak ten wielce obrażony ch*j przyniósł łaskawie paczkę :D alexia szczerze Ci współczuję i doprawdy jest to chora sytuacja.Porozmawiaj ze swoim m.Miejmy nadzieję,że on zrozumie! Megisu78 śliiiiczne łóżeczko i pościel. Możesz podpowiedzieć jakiej firmy to łóżeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
kama1111 brzusio duuuży. Ciekawe czy mój też taki urośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ello kama brzuszek spooorawy, wpadaj na forum częśćiej jejku odniosę sie tak ogólnie, bo już zdążyałm zapomnieć co przeczytałam - mam nadzieje, że to wina upału a nie nadchodzącej sklerozy:( ja też te ubranka, które mi nie pasowały z tych co dostałam t albo wyrzuciłam ( dziurawe rajstopy czy oplamione nie wiadomo czym kaftaniki)albo oddałam właścicielom. W sumie też nie bylam tak zdesperowana... mój m ma tyle na głowie, że czasem się nie dziwię, że mówi zaraz a czasem to mam ochotę go palnąc, bo wisi na tlefonie zamiast cos konkretnego zrobić. byłam na chwilke z psami na spacerze i bardzo szybko pożałowałam, że w ogóle ruzyłam sie z pokoju...łudzę sie, że jutro będzie chłodniej. Mam ochotę na frytki ale nie chce mi sie stać i wąchać tłuszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Oj dziewczyny widzę, że dzisiejszy dzień wszystkim się udziela, nie tylko przez upał - ja też się pokłóciłam z moim M i jest na mnie obrażony, może mu przejdzie. alexia sytuacja z teściami faktycznie nieciekawa, ja kiedyś miałam to samo, teraz trochę się uspokoiło, bo stwierdziłam że to co ona do mnie mówi jednym uchem wpuszczę a drugim wypuszczę. Nie wiem co będzie jak się dziecko urodzi, bo przy pierwszym była tragedia - wtrącała się do wszystkiego i dawała "dobre rady", przynosiła mi jedzenie dla maleństwa bo stwierdziła że co ze mnie za matka skoro dziecku daję jedzenie ze słoików, na początku dawałam ale czy to jest jakiś grzech, zresztą to jest moja sprawa, a nie jej. Szkoda nerwów! megisu łóżeczko i pościel śliczne, gdybym nie miała po pierwszym dziecku też bym coś takiego kupiła. A co do chusteczek kupiłam pampersa ale nie wykluczone że przejdę na biedronkowe bo są też fajne. idę znowu z synem na dwór do basenu bo w domu też nie ma czym oddychać - nie wiadomo co gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Magisu78 dziękuję za linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj felerny dzień dla wielu z nas z tego co widze... Megisu, zapomniałam właśnie napisac, że łożeczko prezentuje się słodko i kolorystycznie pasuje do wystroju pokoju :) Ja swojego nie przygotowałam, póki co , jak to mówią " przyjdzie czas - będzie rada " . Na razie wszystko w nim leży co potrzebne dla Maluszki, ubranka i inne akcesoria, bo czekam na komodę. Gdy z ciuszkami się przeniose tam to łóżeczko przygotuje mąż jak już urodzę. Nie chce wcześniej tego robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW, tak sie zastanawiam czy zdążymy z m porobić troche zdjęć ciążowych... Ciągle nie możemy się za to zabrać, albo gdzieś jedziemy, albo robimy coś ważniejszego :D Dziś stwierdziliśmy, że jak tak dalej pójdzie to nie będziemy mieć żadnej pamiątki, bo w końcu sie rozpakuje, a my zwyczajnie się spóźnimy... Zaczyna mnie dotyczyć reguła, że szefc bez butów chodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka łóżeczko zostało przygotowane do zdjęcia :-) teraz jest wszystko zapakowane w foliowy pokrowiec i leży nw łóżeczku :-) ma w domu psa więc do września byłoby wszystko w sierści:-) wyszłam teraz a chwilę z mężem do sklepu normalnie nie da sie życ ta gorąco :-( coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upał:-(masakra jakaś i znow stopy jak balerony:-( Mój m właśnie robi Bogracz z kluseczkami -Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam madziulka ja mam ostatnio taki apetyt ze az mój mąż sie ze mnie śmieje i własnie na miesne rzeczy, co do pewnego czasu było nie d przyjecia z mojej strony a teraz smakuje mi wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam się pochwalić, że skończyłam prasowanie rzeczy małej :) ufff... nareszcie :) ponad to od dwóch dni wieczorem czuję po 2, 3 skurcze takie mocniejsze bo aż mnie w środku boli, ale potem ustaje, to samo z pachwiną, ale tylko lewą, na szczęście w czwartek wizyta :) a ponad to informuję iż uzupelniłam zdjęcia na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkao7 a możesz podać stronki w których się logowałaś i dostałas paczuszki? ja dośc trochę mam próbek ale chusteczek nie mam żadnych, więc jeśli jest taka możliwość to będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak, witaj na nk, miło Cie widzieć, ładna fota z brzusiem :) Ja wcinam płatki z mlekiem, bo mnie naszło, też cały czas zastanawiam się co u Ajponki. Wiem, że były jakieś problemy z jej nr tel. nie docierały smsy, czy coś takiego. Megisu chyba próbowała. Teraz nie wiemy co z nią, a z nią wszystko możliwe, bo już fizycznie była przygotowana na punkt kulminacyjny... ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
olczak - gratki z tyułu uporania sie z ciuszkami:) zaraz kuknę Cię zobaczyć:) megisu masz dziś filmikowy dzień:) ja własnie przegrałam z leniem i zamiast frytek zrobiłam sobie cukinie w panierce.... ( a du*a rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety do Ajponki sms nie dochodza to po jej stronie jest jakis problem z tego co mi pisała na nk. smerfaskr eee tam dupa rosnie :-D ja wpierdzieliłam teraz paczkę chipsów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaa21
Hej dziewczyny mam takie pytanie.jestem w 35 tygodniu ciąży byłam właśnie u lekarza który powiedział mi ze rozwarcie zewnętrzne wynosi 3,5 cm ale wewnętrzne jest zamknięte. czy któraś z was też tak miała, z czego wynika rozwarcie zewnętrzne i jakie niesie ze sobą konsekwencje, myślicie że długo jeszcze ponoszę brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? maruda ze mnie jak nie wiem co ;p od poczatku ciąży mam tak super ekstra mega mokro tam na dole, że bez wkładek ani rusz. No i chyba moja pussy postanowiła zaprotestować, bo mam takie odparzenia, że od wczoraj robie za "testera" kremów na odparzenia dla mojego bejbika. I powiem Wam, ze nic to nie daje. linomag, alantan, sudokrem. pomiedzy nogami mam żywy łogień. leze bez majtek i wietrze tyłek, ale jak sobie pomysle ze moj maluszek, ma przezywac to samo od pieluszek to juz sie boje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×