Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja wcinam truskawki z cukrem i bita śmietaną :D mniam mniam to pewnie ostatnie truskawki w tym sezonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nuda....szkoda ze tak daleko siebie mieszkamy, już widzę jak bysmy sie tak wszystkie spotkały....:-) jakbyśmy zaczeły opowiadać co której dolega co którą cieszy ech....mogłoby być wesoło :-) Robi się znów goraco...słońce zaczyna mi wchodzic do mieszkania... wolałam te chłodniejsze dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno byłoby wesoło :) Megisu jak masz ochotę to zapraszam na kawkę, ponudzimy się razem :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto jakbym miała do ciebie z 6o km to już bym jechała :-) ale mam chyba z 300... siedze przed tym kompem gapie sie w nic, przegrywam troche muzy z płyt do pamięci meżowi i klapa... wspominam stare lata, jestem przy dr Albanie...ale to było dawno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, czasy moich koloni, kolonijnych dyskotek itp :D Ja przygotowuje fotki, ale już mi się nie chce. Zjadłabym coś dobrego, ale nie wiem co , jakieś naleśniki z czekoladą... Może pykne na kolacje. Brzuch mi się "stawia" co jakiś czas i robi sie twardy, ciekawe którego urodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie ostatnio zastanawiałam co macie na mysli jak piszecie "stawia mi się brzuch" bo ja chyba czegoś takiego nie mam albo nie czuje. Do tej pory mam tylko bóle jak na @ , straszliwe bóle pachwin, góry i doliny jak mała sie wierci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku chodzi o to, że brzuch twardnieje mi na pare chwil i tak jakby unosi się ku górze. Coś jakby Mała wypinała dupcie i tak chwile była. Bóle jak na @ też mi się zdarzają, jednak częściej miewam to twardnienie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka, mnnnniiaaaammmm ten krem do tiramisu...muszę szybko układac do naczynia bo go zeżre a poźniej się zwymiotuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, no przyjedź na ta kawe, najlepiej razem z tym tiramisu :D A, że 300 km, jakoś to pokonasz ;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUKCJE wyprawka ubranka
witam mamusie / przyszłe mamusie zapraszam na moje aukcje gdzie wystawiam ubranka / i nie tylko / po mojej córce. możecie znaleźć tam prześliczny kosz Mojżesz http://allegro.pl/kosz-mojzesza-stojak-2-okry cia-gratis-spiworek-i2567882051.html nowy przewijak z gratisowym śpiworkiem http://allegro.pl/nowy-przewijak-na-komode-lo zeczko-gratis-spiworek-i2567882096.html dużą podusie dla kobiet w ciąży oraz do karmienia http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy -do-karmienia-170cm-i2567882105.html prześliczny cieplutki rożek z uszkami http://allegro.pl/przesliczny-cieplutki-rozek -z-uszkami-na-rzep-i2567882072.html okrycie kąpielowe http://allegro.pl/rozowy-reczniczek-okrycie-z -kaprurkiem-piesek-i2567882086.html oraz wiele ślicznych markowych ubranek http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5280 944 co jakiś czas wystawiam nowe rzeczy, można skompletować prześliczna wyprawkę naprawdę tanio ! serdecznie zapraszam i życzę lekkich porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
powrócilam z płytkami. Wiecie masakra. Niby jest wszytskiego dużo ale jak juz sie zdecydowaliśmy na jakieś to okazało się, że nia ma. I tak w 4 hipermarketach budowlanych. moj m to myślałam, że mnie w któryms markecie zostawi bo zawsze wybierałam płytki, kótrychdostatecznej ilości nie było.W końcu ajkies wzielismy....Kremowe i ciemnobrązowe. Już mam na nie pomysł. Teraz leże bo jak zjadłam sniadanie tak dopiero o 17 skubnełam kawałek hot- doga i drożdzówkę. Takie łażenie kiedyś sprawiało mi frajde a dziś miałam ochotę uciec. Megisu- tiramisu mnnnniam:) zajadłoby się alexia- ja bym pojechała na dyzur do szpitala na ktg. netka- bidulka ja bez m będę znowu cały tydzien od jutra. Maż którejś z Was ma urodziny to wszytskiego naj. Nie pisze już której bo przeczytalm wszytsko, żeby być na bieżąco ale juz nie zapamiętałam co któraś. obżartuszku- fajnie, że usunęłaś te osoby z tabelki skoro sie nie udzielają. ekkk amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
aha zapomnialam dodac, że przemeblowania nie będzie, bo m nie ma czasu. Więc zostaje sama z balaganem i ubraniami powyciąganymi z szafy, ksiżkami z regałow do przyszłego tygodnia lub dłużej. M stwierdził, że przecież jak zaczne rodzić to wyniesie meble i poustawia a potem zajmie sie małą to sobie poukładam w szafkach . Co za głuptasek, no !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mam chwilkę żeby coś skrobnąć. Byłam na ktg leżałam prawie godzine bo papieru nie było i były dwa podejścia po 30 min. Jak mnie podłączyli to zaczęłam miewać skurcze i to bolesne, ale akurat papieru nie bylo więc mi się upiekło :P Za drugim razem Mały już się zaczął złościć i dużo kopał. Byłam cała happy, ze mnie nie zostawiają, wole posiedzieć w domku z tymi skurczami... Ktg robi się od 38 tygodnia z tego co pamiętam chyba, ze są jakieś przesłanki do zrobienia wczesniej. Ja mam chodzić co tydzień. Betismile ja bym swojego chyba ukatrupiła, ale by sobie u mnie przegiął, wole nie mysleć. Handzia bardzo fajne zdjęcie, bedziesz mogła pokazać córci jak podrośnie :) Netka również dołączam się do zyczeń, sto lat :) Megisu ja robiłam biszkopt z gruszką i galaretką, ostatnio mam gruszkowy szał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Polcia współczuje :-( nie wiem co to ale moze któraś z dziewczyn cos napisze na ten temat. Na razie te "przyjemności" mnie omijają, chociaż kto wie co bedzie dalej bo skóra na moim brzuchu jest mega napięta jakby miała za chwile pęknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taką napiętą czuję od dawna i nawet mówiłam lekarce i położnej, ale one stwierdziły, że nic mi nie będzie no i co? - pod naskórkiem widać krew. Może jak pokaże w poniedziałek lekarce to mi uwierzy, że pęka mi brzuch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr, gratuluję zakupu płytek :) Tak jest zawsze, że jak się chce kupić TE właściwe to albo brakuje, albo w ogóle nie ma, albo cena nie taka, więc to już normalka ;) Szkoda, że mąż Cie wyrolował z tym przestawianiem, mielibyście z głowy, no ale z facetami tak jest - jak wiatr powieje ;) Mój m dziś na weselu i chyba mu się podoba praca z kolegą, bo rzadko dzwoni :D Dziękuję za życzenia w jego imieniu ;) Ja sobie zjadłam na kolacje pyszne naleśniki z czekoladą i truskawkami i Maluszkowej też chyba smakowały, bo od razu się ruszyła :) Polcia, dobrze, że jesteś w domku po ktg :) Opis tego co Ci sie dzieje pod skórą brzmi przerażająco... Szkoda, że lekarz i położna bagatelizują sprawę. Koniecznie musisz im pokazać co Cie niepokoi. Ja niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo póki co u mnie nic takiego się nie dzieje. Dziś co weekendowy zastój, dziewczynki odpoczywają. Ja może tez sobie pyknę łóżko i połoze sie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę w egipskich ciemnościach juz ponad 40 min i szlak mnie trafia. Ani tv ani światła, zwariować można. Netka no Moj zadzwonił dzisiaj tylko raz i napisał pare sms :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak strasznie mnie bolą dzisiaj plecy, ze nie moge leżeć :-( dokładnie krzyże :-( a jak wstawalam teraz siku to myślałam ze nie dojde do wc taki ból :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobalyscie dziewczyny, że nawet nie wiem do czego sie tu odnieść :) Moj lobuz przekręcil dzisiaj tyłeczek z lewej na prawa stronę i kopie nózkami własnie z lewej dzisiaj:) kłade sie spać bo mnie ta pogoda dzisiaj wymęczyła a jutro ma byc jeszcze cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura :-) mam prąd i patrzę juz na tv, jak ludzie dawno żyli bez elektrycznosci az trudno sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ja dopiero usiadłam. Wcześniej od rana na wsi, oźniej musiałam pojechać do domku, i znow na wieś i tak wkoło. Zajechałam do koleżanki,bo utro juz wyjezdza do swojego domku, a tak była na kilka dni u rodziców to sie odwiedzałyśmy. Pojechaliśmy z synkiem na zakupy, powrót do domku przed 22. Mąż musiał zostać na noc u teściów, bo maszyna sie popsuła i trzeba naprawiać, z rana musiałby jechać o 6, tak więc sie nie opłacało :) Kochany wysłał mi ślicznego sms-ka. 6lat po ślubie, a my nadal zakochani jak wariaci :) Synuś od razu usnął po wieczornym czytaniu. To podwórko o babci z nóg go zwaliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku ale kochany twój mężulek, osobiście uwielbiam takie romantyczne wyznania :-) a tak wogole podziwiam cię :-) masz niespozyte siły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się zamelduje o tak późnej porze :) ale idę już spać, bo zmęczona jestem... to co piszecie o stawianiu się brzucha, to też tak mam od 4-5 dni,kilka razy dziennie, ale bez skurczy, więc się nie martwię... czekam na czwartek i wizytę w końcu! handzia ja właśnie ostatnią moją wziytę miałam miesiąc temu i strasznie mi się to dłuży...może lekarze wiedzą, że już wszystko u dzieci jest rozwinięte więc nie ma konieczności chodzić częściej? nie wiem... sama jestem ciekawa, kiedy mi wyznaczy następną wizytę... dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. wczoraj dziewczyny meldowały sie poźno to ja dzisiaj wczesnie :) Jestem zdziwiona ale tylko raz wstawałam do lazienki w nocy i może dlatego tak wczesnie wstalam dzisiaj?? Z tymi wizytami to ja myśle że oni mają po prostu urlopy, jak większość w wakację i dlatego wizyty wypadają po miesącu. W moim przypadku też tak było (widzialam jego kalendarz), że wizyta przesunęła mi sie o tydzień bo akurat miał urlop. U mnie dzisiaj upał wiec zmykam do rodziców i nad jeziorko. Pewnie bede wieczorem. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochaniutkie :-) od czego by tu zaczac...:-( ból ból i jeszcze raz ból, noc koszmar! tak strasznie bolą mnie krzyze biodra i pachwiny ze nie potrafie wstawac z łóżka :-( przy tym bólu pachwin czuje taki dziwny ból "pussy" (tu skorzystam z określenia betismile :-) )ja sie wykończe :-( już nie wiem czy lepiej leżeć siedzieć czy stać o chodzeniu nie ma mowy. Teraz cos bardziej optymistycznego może :-) mężus przyniósł mi z wesela torta i ciasta do tego moje wczorajsze tiramisu... napcham sie jak głupia słodyczami a poźniej będzie mi nie dobrze :-D Kobieki juz pora chyba wstawać :-) pobudka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien Dobry brzuszki! ja sie melduje 2w1:) wczoraj wczesnie wstalam i jechalam pomoc robic salatki szwagierce na 18stke jej corki wrocilam o 15 zmczona wiec kapiel i chwila odpoczynku bo plecy wysiadly... pozniej szykowanko i na 18 na ta imprezke wrocilismy o 1 w nocy bylam juz padnieta maga:/ musze sie Wam wyzalic ze dzis pierwsza rocznica smierci mojego taty ktorego kochalam ponad wszystko... wiec dzisiejszy dzien ciezkim nastroju bede miala...:(( zaraz jade na cmentarz.... za oknem juz mega garowa... Betismile ale Ci mezulek wykrecil numer... nie dziwie sie ze sie tak zestresowalas ja bym chyba w ogole nie zasnela tynk ze scian gryzla i po suficie chodzila a jak by wrocil to dala bym mu do wiwatu ze hej... Smerfaskr milo Cie zobaczyc z blizka:) Netko dziekuje ze dostrzeglas przystojna twarzyczke mojego meza:D co do programu porodowka to ogladam i jak widze te male dzieci to zawsze sie wzruszam sam porod jest nieraz drastycznie pokazany ale nie biore sobie tego do glowy byle moj synus byl zdrowy! Handzia sliczne zdjecie malej piekna pamiatka do albumu:) a wozeczek bardzo si uwielbiam te kolorki:) Megisu przytulnie tam u Was w sypialni:) jak to mowia ciasne ale wlasne:) lozeczko bedzie Olimka miala cod-miod sama bym takie kupila gdybym innego nie dostala:) Polcia nie wiem co Ci doradzic na te pekajacerozstepy bo nie mam ale moze kremuj sie czesto zeby skora byla ciagle nawilzona. Obzartuszku dobrze ze zmodyfikowalas tabelke:) i tylko pozazdroscic tylu juz latek po slubie ze jestescie nadal tacy zakochani i okazywania tej milosci tak bez okazji tak poprostu... pieknie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen co do nocnej bezsennosci to tez maialm ja przez tydzien czasu dzien w dzien a jak usnelam na ranem to sie pozniej wybudzic nie moglam :/ Megisu ja przy bolu pachwin tez mam bol "pussi" rozchodz to to troche przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......39tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......38 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........36tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......36 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......34 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......34 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi uwierz mi wiem cos o tym....:/ caly czas powtarzam mojemy mezowi ze tak mnie piczka boli a co dopiero przy porodzie bedzie.... fiu.. fiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×