Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......38 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........36tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......36 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......34 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......34 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia, ja bym pojechała sprawdzic, albo zadzwoniłabym do swojego gin celem ustalenia wcześniejszej wizyty. To ostatnie tygodnie i trzeba być czujnym, nic nie zaszkodzi jak sprawdzisz, uspokoisz się :) Mi się dziś snił poród, matko !!! Zaczyna docierać do mnie ten zbliżający się fakt i bardzo mnie przerażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) rozpisałam jak sie jak nie wiem i mi wcieło wszystko :( chcialam zaznaczyc obecnosc i zmykam do rodzicow. dzisiaj grill i pewnie nad jeziorko pojde z malą ( 5 min od domu rodzicow). Beti wspolczuje sytuacji z męzem. Tez kiedys mialam identyczną. myslalam że go uduszę jak wrócil. ale tydzien nie odzywania sie i brak obiadów załatwił sprawe:) Trzymajcie sie mamuski. aha Alexia ja tez ostatnio tak mialam ze maly nic nie chcial sie ruszac ale widocznie taki mial dzien:) a moze maluch juz sie wpasowuje w kanał powoli dlatego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na dniach napewno do Was dołączę na NK, ale po prostu, cały czas jeszcze coś z mężem robimy tu w mieszkaniu i nie ma czasu żeby zrobić mi jakieś zdjęcia teraz jak jestem w ciąży... ale od poniedziałku obiecuję poprawę :) ja właśnie spłynęłam na kanapę po tym jak zrobiłam pranie, umyłam klatkę schodową, pozamiatałam mieszkanie i mam dość... im bliżej rozwiązania, tym mniej sił, a jeszcze nie dawno mogłam latac całymi dniami... alexia ja tez wolałabym dmuchać na zimne i pojechać do szpitala to sprawdzić... będziesz spokojniejsza, albo zadzwoń do swojego lekarza, jeżeli masz taką mozliwość oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja dzisiaj w nocy mialam przerwe w spaniu od godz 2 do 6:30 ;/ obudzilam sie poszlam do wc i nie moglam usnac... zasnelam po 6 i spalam do 9... nie wyspalam sie wogole. chyba popoludniu pojde odespac bo oczy same mi sie zamykaja... nic jeszcze nie zrobilam a juz jestem mega zmeczona i doszlam do wniosku ze sobie odpuszcze sprzatanie... musze tylko umyc naczynia... dzien zapowiada sie cieply i parny wiec pewnie spedze go w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia piękności :-) a co to to dokładnie masz?jakiś filmik nagrany ? dobrze widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto już nie nasza sypialnia tylko NASZEJ TRÓJCY niestety trochę ciasno, łożeczko jeszcze nie gotowe ale na to mam jeszcze mam troszkę czasu :-) łożeczko po lewej stronie (bo tam śpie ja) i komoda po prawej, niestety nie mamy możliwości innego ustawienia. http://zapodaj.net/c373c0728c1ca.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwiera się otwiera, tylko trzeba usunąc kropkę na końcu :) Handzia, bardzo fajny wózek i piękne zdjecie córci :) Megisu, sypialnia bardzo przytulna i ułożenie wydaje się być idealne :) BTW , widze u Ciebie podobnie jak u mnie - zamiłowanie do zebrowatych wzorków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia fura super :-) Już niedługo dziewczyny wyjedziemy tymi pojazdami w świat :-) netka mam obsesje na punkcie czarno białej pościeli, choć nie jest praktyczna, szczególnie prześcieradło ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka a ty juz sama? bo ja tak :-( właśnie zeżarłam całe opakowanie m&m's ale mi słodko ble ale jakie dobre były :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, na zdrowie Maegisu :D Ja jeszcze z mężusiem, dziś ma urodzinki, zaraz wybieramy się na obiadek do miłej knajpki no i od 15.30 już sama. Dziś miałam telefon od mamy i naprawdę musze przyznać, że potrafi umiejętnie wyprowadzić mnie z równowagi !! Ale sie wkur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę miłego świetowania i podjedz sobie coś pysznego :-) na zdrówko i wszystkiego naj naj dla Twojego szczęściarza :-) a poźniej wracaj juz do nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w jego imieniu Megi :) Dziś na pewno będe częstym gościem forum, bo czeka mnie praca przy komp. ale za to mam nadzieję, że chociaz tutaj nie bede sama ;P Zmykam na obiadek, do usłyszonka potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leże i odpoczywam po tym jak 3 mylam podłogi by je doprowadzić do czystości. Miał to zrobić mąż ale jak widziałam jak się do tego zabiera to wzięłam sprawy w swoje ręce.. Wiecie, faceci.. Ja zaraz uciekam na ogródek więc odezwę się jutro :) miłej soboty dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie na końcu po html jest kropka którą należy usunąc. Dostaliśmy też karuzelę od znajomych :) Pytałam o te czarne kropki na sutkach i lekarz powiedział że to nic nienormalnego tylko żeby tego nie dotykac-chyba chodzi o to że przez dotykanie wydzielają się jakięs hormony, które prowadzą do porodu. A te ketony w moczu też nie są groźne, inaczej by było gdybym miała cukier w moczu ale na szczęście nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Handzia nie ma sie co martwic :-) wszystko masz juz jasne jak słońce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedno mnie martwi bo mam kolejną wizytę dopiero za miesiąc!!! Wszystko u mnie oki i prawdopodobnie urodzę w terminie ale myślałam że teraz jakoś częściej powinny byc te wizyty :( W razie czego mam przyjeżdżac do szpitala w którym pracuje ale to nie jest dla mnie pocieszające. A i idzie mój gin na urlop w moim 38 tyg.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia wiem ze to moze cię nie pocieszy ale co ma być to będzie :-) będziesz miałam bóle i będzie już czas to pojedziesz do szpitala i urodzisz i na pewno nie będziesz miała czasu zastanawiać sie nad tym czy jest twój lekarz czy nie, ja od początku wiem ze to wątpliwa sprawa zeby mój gin był przy mnie przy porodzie, zreszta jak poród przebiega prawidłowo to odbiera go położna, lekarz nawyzej zakłada szwy :-) nic się nie martw :-) choć faktycznie zastanawiające jest to ze ustalił ci wizytę dopiero za miesiąc... ja mam teraz co 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia wiem ze to moze cię nie pocieszy ale co ma być to będzie :-) będziesz miałam bóle i będzie już czas to pojedziesz do szpitala i urodzisz i na pewno nie będziesz miała czasu zastanawiać sie nad tym czy jest twój lekarz czy nie, ja od początku wiem ze to wątpliwa sprawa zeby mój gin był przy mnie przy porodzie, zreszta jak poród przebiega prawidłowo to odbiera go położna, lekarz nawyzej zakłada szwy :-) nic się nie martw :-) choć faktycznie zastanawiające jest to ze ustalił ci wizytę dopiero za miesiąc... ja mam teraz co 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia wiem ze to moze cię nie pocieszy ale co ma być to będzie :-) będziesz miałam bóle i będzie już czas to pojedziesz do szpitala i urodzisz i na pewno nie będziesz miała czasu zastanawiać sie nad tym czy jest twój lekarz czy nie, ja od początku wiem ze to wątpliwa sprawa zeby mój gin był przy mnie przy porodzie, zreszta jak poród przebiega prawidłowo to odbiera go położna, lekarz nawyzej zakłada szwy :-) nic się nie martw :-) choć faktycznie zastanawiające jest to ze ustalił ci wizytę dopiero za miesiąc... ja mam teraz co 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wróciłam i już zostałam sama, bo m musiał wyjechać wcześniej :( Handzia, ja też raczej nie trafie na swojego lekarza, gdy ostatnio spytałam jakie jest prawdopodobieństwo, że będę rodzić przy niej, to mi powiedziała, że musiałby być to poniedziałek, środa lub piątek, bo w pozostałe dni jej nie ma. Więc musiałabym mieć fuksa, by wbić się nie tylko w dzień, ale i w godziny dyżurów... A co do tych wizyt to faktycznie, ja mam ustalone teraz co 2 tyg. teraz mam w środę właśnie i kolejną też będę miała za 2 tyg. o ile wczesniej nic nie zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też bymn chciała za 3 tyg ale akurat wtedy jest na tym cholernym urlopie. ale teraz w sumie sprawdził wszystko, tj. narządy wew. malutkiej, przepływ przez pępowinę, ilośc wód płodowych i wszystko jest w porządku więc chyba wie co robi. Mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam obiadek w samotności :-( a teraz będe robić tiramisu, wiem ze nie bardzo wolno w ciaży tą pychotę ale postaram sie herbatniki duzo nie nasączać alkoholem a jaja porządnie sparzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×