Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

czesc! ja z rana pojechalam do analityki zawiezc mocz do badania... korki niesamowite. zapomnialam ze szkola sie zaczela i dzieci jada na 8 do szkoly. do przychodni mam ok 2 km a w obie strony zeszla mi godzina. szybciej bym obeszla na nogach. stanie w takich jest irytujace :/ majowka masz racje z tym ZOO tylko ze jezeli w angli podaja to do kazdego porodu to jest pewnosc ze osoba ktora to wykonuje zna sie na tym co robi, a jak u nas zrobili takie znieczulenie kilka razy to sa jednak pewne obawy... a ja wyspalam sie dzisiaj jak nigdy, upieklam placuszka ze sliwkami... pierwszy raz zrobilam ucierany wiec nie wiem jak smakuje bo jeszcze za goracy zeby sprobowac... a teraz czekam na mojego mezulka ktory wraca do nas po 6 tygodniach... ahhhh... do tego sloneczko tak slicznie swieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak mi czop sluzowy odszedł już jakies 3 tygodnie temu, potwierdzone przez lekarza. wiec teraz nitki krwi z tego co wyczytałam w necie mogą swiadczyć o rozwieraniu sie szyjki. Mam nadzieje, że dziś rodzic nie bede bo jestem taka zmeczona po nocy ze mi sie po prostu nie chce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:-) Ja juz po sniadanku:-)Zimno na dworze,wieje,buu Ja tutaj w DK to nie mam pojecia jakie podawaja znieczulenia,ale mam nadzieje ze dam rade bez. We wtorek ide do położnej to zapytam Ramysia no to ostro działacie:-D Ja z moim mężem tez zaczelismy ale tak malymi kroczkami.. w przyszlym tygodniu wezmiemy sie ostro do pracy ,hehe Giga-wszystkiego najlepszego Olczak u mnie zas moj mąż ma brata(dla mnie wogole nie podobni) I czasmi mam takie sytuacje, że znajomi brata lub jego dziewczyny patrza na mnie i na męża dziwnie jak trzymamy sie za rece,calujemy i wogole a pozniej podchodza i pytaja mojego męża gdzie ma Inge(tak ma na imie dziewczyna męża brata) i takie różne sceny jak ich mylą to mam czasami im przylożyć.Tymbardziej jak jakies pijane laski wieszaja mu sie na szyje i wogole..twierdzac ze to ten drugi Łołoło Gratulacje,duzo zdrowka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Melduję się i ja. Moja nocka znośna, tylko 2 wycieczki do wc, ale świadomie mało piłam napojów, żeby własnie sobie pospac a nie wstawać co chwile. Na śniadanko tradycyjnie z nutellą co by pobudzić Zośkę, bo coś ospała dziś jest moja księżniczka ;) Ło ło ło, dziękujemy za opis i jeszcze raz gratulacje dla Ciebie :*:) Faktycznie poród nieco stresujący, ale z tego co piszesz bardzo szybki, więc nic, tylko się cieszyć. Z tym znieczuleniem zzo pozostaje mi jedynie pozazdrośić, a tekst o gryzieniu tynków z sufitu - bezcenny :D :D :D Co do znieczulenia to pewnie też bym się zdecydowała, gdyby na porządku dziennym było podawanie go, raczej królikiem doświadczalnym nie zdecydowałabym się być. Mam tu na myśli wkłucie, podanie odpowiedniej ilości itd. a nie samo działanie ;) Brak doświadczenia ze strony personelu z miejsca by mnie do tego zniechecił. Giga, wszystkiego najlepszego i szybkiego szczęśliwego rozwiazania :*:) Polcia o baloniku pierwsze słyszę... ale dorbze, że uprzedzasz, lepiej być przygotowanym na wszystko. Ramysia, fajnie z tym bzyku bzyku, może faktycznie coś przyspieszycie ;) Zabieram się za sprzątanie, bo sajgon tu straszny. Dziś czeka mnie sporo pracy przy komp. więc będę zaglądać. Miłego dzionka kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn rany po 6 tygodniach... Podziwiam :-) Moj wraca dzisiaj po 5 dniach i chce zwariować. To sie bedzie działo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia no no odrazu jaki postęp :P Giga wszystkiego najjjj :) Ale by było fajnie gdybyś dzisiaj zaczęła rodzić :D Nie było mi dane pospać więc dzisiaj to po dobranocce jak małe dziecko pójde spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Pamietacie mnie jeszcze >????;) Kurcze chyba ma zaleglosci ze 40 stron, calkowieci enie wiem cos ie u Was dzieje. Przeczytam moze pare ostatnich stron , ale poprosze o jakies streszczenie :) W koncu mam od wczoraj neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosnie jak na drozdzach :) I nawet daje sie mamie wyspac :) Widze, ze duzo dziewczyn jeszcze przed porodem, albo nas nie poinformowaly, bo niektore chyba juz troche sie nie odzywaja co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira1303
Czy mogę się przyłączyć? Mam termin na 18 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska to super, grzeczniutką masz córe :) Z niektórymi faktycznie kontakt się urwał, ale zmuszać nie będziemy. Powoli powoli się rozpakowywujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamuśka :)) Miło Cię widzieć, już myślałam, ze o nas zapomniałaś. W skrócie to jak widzisz wszystkie oczekujemy TEGO momentu, do tej pory urodziło 6 dziewczyn z naszego forum, a udzielają się wszystkie, które sa widoczne w ostatniej tabelce :) Debatujemy na temat wód płodowych, czopów i innych objawów porodowych, więc bez zmian ;) hehe Wszystkie też cierpimy na dolegliwości nocne itp. Z wrześniówek łacznie z Tobą są 4 sierpniówki, czyli jeszcze Ajponka, Megan i Smerfaskr. Wczoraj urodziły Robwalka i Ło ło ło , więc mamy nadzieję, że coś się ruszyło :) Czekamy na rozwój wydarzeń i na to, kto będzie następny. Pokaż nam ta swoją księżniczkę grzeczną, bo pamiętam, że obiecałaś :P No i napisz jak Ci idzie opieka nad małą i jak się czujesz jako mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mamuska2012 ty już mama "pełną gembą" a my dalej grubaski. Miło cie słyszeć :L-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja tak ekspresem, bo mała ma problem z bąkami, bo łapczywie je. Dwie ostatnie noce miałam z głowy. Łołoło gratuluję!!!! Robwalka- Tobie też, byłas dzielna w szpitalu!!! tak czytał pobieżnie ktos pytała o rozwarcie i oksy. .. Ja tak miałam, że 1 cm rozwarciew ystarczyło do podania oksytocyny. Jak nie pójdzie sie na oxy to dają jeszcze cos rozkurczowego, żeby przyspieszyc. Niestety jeśli rozwarcie stanie lub w ogole nie ruszy po tych lekach to cesarka. Ja po cesarce od wczoraj nawet dobrze sie ruszałam ale do konca miecha nie wolno mi dźwiać. miłego dnia i zyczę " w razie czego" przyjemnych porodów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia w takim razie wybacz moje niedopatrzenie, gdzieś ten fakt z czopem mi umknął. hehe podoba mi się stwierdzenie "bo dziś mi się nie chce", w takim razie naprawdę musiałas mieć szaloną noc :D Mama2012 witamy serdecznie, jak mogłybyśmy o Tobie zapomnieć :) Tobie pewnie już wszystko idzie jak po maśle a my tu zastanawiamy się nad każda kwestią zwiazaną z ciążą, porodem i opieką nad maluchem :) Megisu widzisz jak szybko Ci przeleciał tydzień bez męża, tylko jak się będziecie witac to wiesz... bez przesady co mnie tu nie zostawisz samej :) chociaż nie powiem łapią mnie dziś skurcze i to takie mocniejsze niż dotychczas. do tej pory były może ze 3 a w nocy ze 4, więc kto wie może powoli coś zaczyna się dziać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr :) fajnie, że się odezwałaś :) życze szybkiego powrotu do sprawności. trzymaj się! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak, jak te skurcze wyglądają ? Czy twardnieje Ci brzuch czy czujesz w podbrzuszu cos bolącego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfa, witaj - zakręcona jak zawsze :* Fajnie, ze u Ciebie wszystko dobrze, ucałuj małą od forumowych cioć :) Ajponka, a Ty co się nic nie odzywasz kochana ?? Megan, czekamy na jakieś wieści od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka to jest takie dziwne uczucie bo najpierw napina mi się cały brzuch i momentalnia czuję w środku w pussy tak choćby mi ktoś 100 szpilek naraz wbijał... nieprzyjemne uczucie (nie chce myśleć jak wyglądają te prawdziwe skurcze). trwa to krotko tak z 5 sekund, ale przegapic się tego nie da :) właśnie gdzie jest Ajponka no i Kama? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to kłucie w pussy, no ja jeszcze tego nie mam;/ Dziewczynki tylko nie zostawiajcie mnie w tyle :D ;P Olczak to może u Ciebie coś się dzieje tamta ramta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczaaaku, te skurcze, ktore są powiązane z tym kłuciem w środku, to są juz te skurcze ktore zaczynają COŚ działać w kierunku porodu. bo te zwykłe napinania bezbolesne to są niby ćwiczenia do porodu, a jak już cos kłuje to zazwyczaj chodzi o skracanie szyjki albo rozwieranie. ja własnie dzis w nocy miałam takie nietypowe skurcze, nie dosc ze brzuch sie napinał i jakby szedł mi cały do góry az pod same cycki, to strasznie kłuło, tylko nie trwało to 5 sec, a około 40 sec z zegarkiem w reku. giga- widziałam ze dziewczyny pisały, ze masz urodzinki. Wszystkiego najlepszego, a teraz przedewszystkim kochanego, grzecznego i zdrowego dzidziusia!:) madleenn- mamy termin na en sam dzien,10.09....jak tak sobie uswiadamiam ze to moze byc tuż tuż to troche stresika łapię, a Ty?:D smerfaskr,mamuska2012- fajnie, że znajdujecie czas zeby sie odezwac:) Dziewczyny tak sobie myślę jak tu codziennie piszemy ze sobą, a patrze, że dziewczyny kore juz urodziły tak mało sie odzywają to mi sie smuuuutno robi :( bo ja jestem taka gapa, że sie zawsze do wszystkiego bardzo szybko przywiązuję i jak sobei pomysle ze za chwile pewnie nie bedziemy tutaj ze soba rozmawiac to tak dziwnie smutno.tylko sie nie smiejcie..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:* u mnie nic nowego, wczorajsze i dzisiejsze ktg w porzadku. jutro rano znow mam sie zglosic, ehh myslalam, ze to juz koniec ;/ lo lo lo gratuluje! fajnie, ze znalazlas czas ze4by do nas napisac :) jak wrocicie do domku, to koniecznie pokaz malenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nie dotrwam wizyty 14 września? :D póki co nic nie czuję więc nie wiem co to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 2012
Ramysia moja mala duo spi wiec bede sie dzywac :) tylko jeszcze dom muszegarnac i 23 mamy chrzciny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Dom posprzątany, ale wszystko mnie boli a najbardziej chyba krzyż. Giga wszystkiego najlepszego. Jak tak mówicie o tym kłuciu w pussy to ja tez czasami tak mam, ale myślałam że to tak musi być, bo pytałam położnej a ona stwierdziła że to żadne skurcze nie są - ja już całkowicie głupieje. Byle bym tylko nie przegapiła jak zacznę rodzić. Dziewczyny może któraś mi pomoże bo wylazło mi zimnisko na ustach i nie wiem czy mogę to smarować jakimiś maściami tzn mam vratizolin, ale na nim nic nie pisze czy można. A może sobie odpuścić smarowanie na koniec, chociaż bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×