Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Rany dziewczynki ale wam zazdroszcze tych piersi,hehe Mi z B skoczyło na C,z niektorych firm D i tyle Netka szpilki 12 cm??Ja wogole nie moge nosic szpilek bo nie potrafie w nich chodzic Przez 5 lat w pracy nosilam buty ochronne z blachą na przodzie,a poza praca adidasy.. Z obcasem 8cm juz mam problem w chodzeniu:-( Za chwile Mam Talent:-)) Kto bedzie ze mną oglądać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem i chce was wspierac i wam pomagac swoim doswiadczeniem jesli potrzebujecie,zreszta tesknilam za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za to na targowisku w ramach imprezy pożegnanie lata od 19 występuje Dżem :) więc mam pozamykane okna żeby tego nie słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szpilek to ja tylko i to jak najwyższe :-) balerinki kupiłam sobie dopiero w ciazy. I w szafie jedne adidasy reszta wszystko na wysokim obcasie lub koturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
dziewczyny ja nogi mam też monstrualnych rozmiarów, normalnie nosze 38 ale teraz na długość mam takie same a na szerokość musiałam kupić rozmiar40 bo w inne nie wchodziłam. Ja sama umyłam 3 okna a resztę (4) pomogła mi siostra ale firanki na wszystkich oknach zawiesiłam sama i właziłam na drabinę, nie było tak źle, mnie najbardziej bolą nogi, jak kucnę to nie mogę wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka jak urodze kochana i nie bede sobie radzić to bedziesz rozlaczac połączenia bo bedziesz miała mnie dość :-D A tak wogole dziewczyny nie bedzie dla was to problem, gdybym kiedyś zadzwoniła po jakaś radę do którejś z was? Jak maluszki bedą juz z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi do mnie mozesz dzwonic:-) Tylko za połączenia drogo z Pl Ale SKYPE pewnie wszystkie mamy to wymienimy sie i zbiorowe pogaduchy bedziemy urządzać,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja tak jak Megisu, większość butów mam na obcasie lub koturnie z tego względu że mam 163 cm i próbuję się trochę wywyższyć poprzez buty bo w balerinach wyglądam jak kaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam ale po cesarce nawal pokarmu jest w 3-4 dobie a na poczatku maly w szpitalu byl karmiony nan pro i sie najada,moje sciagniete mleko wypluwal wiec hamuje laktacje bo to uciazliwe,no i okres wrocil i trwa juz 2 tydzien ale wszysylp sie t oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja nie widzę problemu :) chociaż moja wiedza będzie znikoma i wszystko wyjdzie w praniu to chętnie będe slużyła pomocą. zżyłam się z Wami przez te 8 miesięcy i mam nadzieję, że będę znajdywała trochę czasu żeby tu zajrzeć, chociaż widze po dziewczynach, które juz urodziły, że łatwe to nie jest... Izka no to niezła jestes z tą drabina :) ja tak mam na wieczór, że kolana mnie bolą i jak kucam, albo mam wejść do wanny to mąż mnie musi wyjąć bo sama mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Co do piersi to urosły mi na początku i chyba przystopowały, ostatnio coraz częściej widzę na piżamie żółte plamy na wysokości prawej piersi, nawet nie czuję że mi coś leci, z drugiej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie powstrzymuje laktacje robwalka? Co ty piszesz? Ze okres wrócił? To możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi spokojnie mozesz dzwonic,nawet w nocy bo przy małym i tak nie śpię i tak szybko spać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A śpicie w staniku?? Ja śpię bo mojej koleżance położna powiedziała ,żeby spać.. Bo poźniej będą obwisłe pod wpływem mlecznego ciężaru więc ja się męcze i śpie choć strasznie tego nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam :) bo mąż zrobił kolację - kiełbaskę z grilla :D odezwe się potem :) miłego wieczoru i nie piszcie za duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie z wami zżylam i strasznie mi smutno jak widzę ze nas tu coraz mniej:-( jak popatrze kilkadziesiąt stron do tylu to jak najlepsze kumpele pisałysmy sobie wszystko, szkoda by było...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
No olczak z wanny też mam problem żeby wyjść ale jakoś daję radę,muszę bo mojego m częściej nie ma niż jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka owszem słyszałam o tym ciągłym noszeniu biustonosza ale juz jak sie karmi, mama mi ciagle o tym przypomina. No i noszenie po porodzie pasa wyszczuplajacego żeby szybciej wszystko sie skleslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku odciagac musisz bo mozna dostac zapalenia piersi i przychodzi goraczka-ja tak mialam,pozniej staralam sie odciagac rzadziej teraz mam jeszcze pozostalosci, co do krwawienia to w srodku wszystko sie oczyszcza i u mnie leci juz drugi tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze robwalka a ja słyszałam ze po cesarce tak dokładnie czyszcza ze potem mało co leci a jednak to nie prawda. A kiedy masz iść na jakaś kontole do lekarza ginekologa mówili ci coś przy wypisie ze szpitala czy jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spie w staniku w wkladkami laktacyjmi ale czasami nawet z takimi wkladkami mam koszulke nocna mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Mi położna mówiła że przy karmieniu można nosić stanik ale tylko taki miękki sportowy bo ten co ma takie odpinane klapki zatrzymuje pokarm po bokach. Zajrzę tu później bo idę walczyć ze stopami u nóg- spróbuję im zrobić dzisiaj spa- jeżeli w ogóle dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pojde na kontrole to poprosze o recepte na tabletki anty!zmykam na razie,bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka a jak ci idzie kąpiel, czyszczenie noska. I pytanie do wszystkich mam, wiecie jak myć maluszka tam na dole tzn sikulke i pyrtolka :-) nie masz robwalka z tym problemu? W czy kapiesz? Czym smarujesz pupke? Stosujesz zasypke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, umyłam dwa okna została tylko kuchnia, ale tam jest jedno i nie duże. Boje się rpzeforsowac, bo brzuch stawia mi sie co chwile, mam bóle tamw dole i zaczyna pobolewac kręgosłup ;/ Trzeba odpoczywać, bo jeszcze sobie wywołam pod nieobecnosc m :D Robwalka, jak miło, że wreszcie zajrzałaś !! Już się zastanawiałam, czy przez ten pobyt w szpitalu nie rzuciło Ci sie to na psychike i nie zdołowałas sie, ale na szczęscie nie i wszystko z wami dobrze. Jak już tu jestes i czytasz to gratuluję ślicznego synusia, małej pchełki, ale jakże uroczej :) Na pierwszy rzut podobny do Twojego R :) Pisz o wszystkim, jesli by Ci to nie sprawiało kłopotu to opisz troche swój pobyt w szpitalu ? Skąd to małowodzie się wzieło i np. dlaczego wcześniej lekarz tego nie zauważył ? Dziewczyny, ja tez sie z wami związałam i byłoby mi przykro gdyby te 9 m-cy budowania tej internetowej znajomosci poszło w niepamięć. Widzę też po dziewczynach, już mamusiach, ze cieżko być na bieżąco i rozumiem to, ale mam nadzieję, że znajdziemy patent na to by ze sobą tu jeszcze rozmawiać :) Megi ja też nie będę miała nic przeciwko telefonom, ani od Ciebie ani od innych dziewczyn jeśli zechcą zadzwonić :) Nie wiem tylko czy będę w stanie cos doradzić swoim doświadczeniem, które też dopiero będę zaczynać ;) Ale jeśli nie o rady, to zawsze mozna pogadać ot tak :D Jeszcze co do tych wysokich butów, to mi osobiście strasznie się podoba kobieca noga w wysokim obcasie. Ja sobie pozwalam na takie 8 cm, mam też 9, ale tego typu obuwie to raczej na wyjście, imprezę, bo na spacer, albo do sklepu po bułki zdecydowanie wolę coś wygodniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co do spania w staniku, to nie śpię i szczerze nie wyobrażam sobie tego. Dla mnie podczas snu liczy się wygoda , wygoda i jeszcze raz wygoda, więc odpada jakieś dodatkowe uciskanie np. przez stanik. Moje piersi są duże i ciężkie i nie ma możliwości żeby były tak jędrne i sterczące jak (po zabiegach) u pani Dody lub ostatnio popularnej pani Siwiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×