Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
hejka ja tez znowu na chwilke ale musze zaglądnąc, bo jesteście Dziewczyny jak nałóg:):) robwalka witaj!!!!gratki za Kacperka:) przy cc nie czyszczą bo krwawienie jest tak czy siak. Mi się leje juz tak mało, że moge wkłądki nosić. jak sie nasili to znaczy, że okres. Do lekarza tak jak pisze robwalka po 6 tygodniach na kontrol. ja juz mała wykąpałam i spi. Bpje sie jutra, bo m nas zostawia znowu i od jutra przez 7 dni w tygodniu wszytsko na mojej głowie. Nawet jak przyjedzie na weekend to nie będzie miał czasu, bo bedzie na budowie. Małe macie stopki ja mam 39:P olczak podeślij kiełbaskę:):) ciekawe jak tam alexia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka0902........29......40 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.....27......40 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak.............26......40tc......17.09......Córka - Dagmara Mama2008-2012..29.......39tc.......22.09.....Synek - Tymon 1Alexia2.............23......36tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91...............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......37 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile............24......38tc.......25.09......Synek. MEGISU78..........34......38 tc......26.09......Córka Olimpia lelewela.............27.......38 tc......26.09......Córka - Lena mlodamamapyta...22......38 tc......27.09......Córka - melisa Mama28.............28......38 tc......27.09......Córka - Kalina madziulkao7.......24.......39tc.....28.09........Córka - Nikola izka50mm...........32......38 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................. TP .......UR...... WAGA........ DŁ.... RP. PŁEĆ mamuśka 2012....09.09....28.07......2230........51.....CC.....Gabrys ia MEGAN86...........01.09....22.08......3330........52..... SN......Dawid Ajponka............ 03.09....24.08......2980........52.....SN.... Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........?.. ....SN......Karolina Robwalka...........27.09.....05.09......2230........45... .CC.... Kacper Ło ło ło.............11.09......06.09......2600........47.....SN .....Zuza Ramysia............10.09......11.09......3300........55.. ...CC... Marta kama11111........02.09.......11.09.....3550........52.....CC....Manuel Polcia................08.09.....12.09......3050........57 .....SN....Olivier giga 83..............09.09......13.09......4330........60......?. .....Olga Madleenn...........10.09......14.09......3550........56.. ...SN.....Krystian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej chiwle mnie nie było a rozpisałyście tyyyyle stron :D ło jej.. Olczak jak ty masz kajaki 39/40! nie przesadzaj, narzeczona mojego brata ma 18 lat i ma 41.. ja mam 39 A generalnie jak założyłam tenisówki z miesiąc temu to tak mnie duży palec bolał, że ledwo co doszłam do domu, mam nadzieję, że po ciąży będe mogla je nosić, choć już będzie sroga jesień wiec moze mi sie nie udać, cały czas chodzę w balerinach z odkrytym palcem. Ale ja też uwielbiam szpilki albo raczej koturny :)) ale niestety nie zawsze mge chodzić bo ja mam 174cm a moj w 182 wiec dużej różnicy nie ma, mimo, że powiedział, że jemu nie przeszkadza, że zakładając szpilki jestem np w jego wzroście, ale mój komfort psychiczny jest naruszony bo nie należy do szczupłych dziewczyn i śmiesznie to wygląda taka krowa z moim W. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Beti, Ty i krowa co Ty gadasz ????!!! A co Ty się ostatnio tak rzadko odzywasz w ogóle ? Kama, gratulacje - nareszcie co ? :) Właśnie widze, że jestem pierwsza w tabelce...UPS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyscie coś o cycach, mi urosły o jeden rozmiar z B na C ale to bardzo dobrze, bo mniej rozstępów mam oby nie pojawiły sie do i po urodzeniu.. BŁAGAM :D mam nadzieję, że cyce nie będa wisieć, dziś nawet mi powiedział mój W że też ma taką nadzieje, ale jezeli tak będzie to i tak bedzie mnie kochał. Wczoraj czułam się strasznie, pierwszy raz bolały mnie lędźwie i brzuch i tak paradowałam po Ikei a dziś zauważyłam, że opadł mi brzuch, jak myślicie kiedy urodzę? może dziś hehe oby jak najszyciej wody odeszły hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka i inne dziewuszki ja Was bardzo przepraszam, ale zaglądam tutaj raz dziennie bo większość czasu poświecam mojemu W, on wraca z pracy koło 15 i chce się nim nacieszyć póki mogę i faktycznie wtedy nie zaglądam, Przepraszam Was bardzo :( a teraz właśnie pojechał oglądać mecz u kumpla wiec mam duuzo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Kama gratulacje!!! Trochę się nagimnastykowałam przy tych nogach, ale w końcu są dopieszczone. Chyba trochę brzuch przycisnęłam jak się nachylałam przy malowaniu i teraz mała fika jak oszalała tzn bardziej się wypycha, aż momentami boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Izunia ja swoich stóp dawno nie dotykałam, dobrze że lakier trzyma sie ze dwa tygodnie to mam je pomalowane i obcięte pazurki, ale generalnie tylko sobie obserwuje z góry na moje stópki :P marzy mi sie pedicure.. ale jakoś nie moge się wybrać, może dlatego że zrobił mi się ostatnio kurzaj na stópce i wlaśnie walcze z nim vericaustem.. a skąd on się tam wziął? nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Betismile dawno cię nie widziałam :-) jak ty sie kochana wogole czujesz? Idę z pieskiem siku i zaraz wracam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu zaglądam i czytam :) Koncze sprzątac kuchnie, potem pójde się umyć i wskakuje do łózka. Oczywiście bede cały czas zaglądać :D Beti rozumiem doskonale, że chcesz spędzic jak najwiecej czasu z W, jak przyjdzie synuś to Twoja uwaga będzie musiała być podzielona na dwoch, hehe ;) Izka genialne sformuowanie na poprzedniej stronie: " idę walczyć ze stopami u nóg " :D A masz jeszcze gdzie indziej jakieś stopy ? :D Hehe kochana, uśmiałąm się, ale ja też często robię takie lapsusy. Uwielbiam takie coś :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Faktycznie netka nawet nie zauważyłam jakoś samo tak wyszło, a przecież dzisiaj syna poprawiałam bo powiedział "cofam do tyłu" , czasami tak się zdarzy- no ale fajnie że chociaż się uśmiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama GRATULUJĘ! :) tak myślałyśmy, że już się rozpakowałaś :] czekam z niecierpliwością na opowieść z porodówki jak było no i na zdjęcia ma się rozumieć :) Netka Ty pierwsza w tabelce, a ja trzecia, czyli podium jest Nasze! :) swoją drogą ciekawe jak tabelka potoczy się dalej. Izka wybacz ale tak się uśmiałam czytając o tym jak idziesz zrobić porządek ze stopami u nóg :D - wiem wiem, literówka, ale tak fajnie to brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, no czuje sie nie najlepiej :/ dziś znajoma dzownila i mowiła ze miała sen ze już urodziłam, ale było by cudnie jak by mi nagel wody w nocy odeszły i bym pojechała na porodwkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
To się dziewczyny uśmiałyście a ja nawet nie zauważyłam ze tak napisałam. Idę trochę posiedzieć z moim m bo właśnie wrócił, wykąpał się i patrzy na tv- może jakiś fajny film poleci. Zajrzę tu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Tez bym chciała żeby juz było po wszystkim, jestem juz bardzo bardzo zmęczona :-( i mecze na około wszystkich Moj biedny mąż ma chyba juz dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Kochane! ja na mala chwilke moj maly dostal mega kolki i jestem przez nie wykonczona dzis udalo mi sie zalatwic niemieckie kropelki wiec mam nadzieje ze pomoga!! mezus mial caly tydzien nocek dzis tez jest i naprawde jestem wykonczona po tym tygodniu sama w nocy i sama w dzien bo odsypial zreszta niewane ze padam na pysk byle mojemu synkowi sie polepszylo!! caly dzien nosze go na rekach bo jak go odkladam to sie przebudza i placze w nieboglosy biedaczek przez te kolki to jest taki wystraszony ze ciagle tulic sie chce do mnie nie mam serca go odlozyc zeby plakal i plakal... co do laktacji to tez od 3 doby po porodzie to musze spac w staniku z wkladkami bo taki mam nawal pokarmu ze jednej nocy koszule mialam mokra do pasa!! RAMISIA , Kama, POLCIA, GIGA I MADLEENN serdeczne gratulacje kochane wkocu dolaczylysie do szczesliwych mamusiek :) czekamy za reszta dziewczyn...:) Robwalka super ze juz wrocilas :) strasznie bym chciala z wami pisac na bierzaco ale fizycznie to nie mozliwe w moim wypadku tesknie tak samo za Wami ale coz mam nadzieje ze jakos sie z czasem ulozy i bede czsciej wpadac pozdrawiam Was i caluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak nieźle to ujęłaś z tym podium ;) Obyśmy miały tak łatwe i szybkie porody jak koleżanki z tabelki niżej :) Mój Zosiaczek chyba wyprostował nóżki, bo wysoko pod żebrami je czuje , o zgięciu w pół nie ma mowy;/ Izka ten tekst był naprawde świetny, jak już pisałam uwielbiam takie przejęzyczenia :) :* Ja właśnie skonczyłam sprzątanie. Wiem, że pora nie najlepsza, ale niestety nie dałam rady dziś zrobić tego wcześniej. Ciesze się, że w ogóle dałam :D Ja też chciałabym być po... ale mimo wszystko boję się. Tak naprawdę o wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, super że się odezwałaś i znalazłas chwilkę. Jak tylko ogarniesz sie z nowymi obowiązkami to na pewno znajdziesz czas,a my poczekamy cierpliwie :) Biedny malutki, mam nadzieję, że mu przejdzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Dziewczyny, mam strasznie bolące skurcze. Nie jestem w stanie nawet wstać z łóżka, o chodzeniu juz nie wspomnę. Ciągnie mnie okropnie. Z bólu chce mi sie nawet płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN wiem ze moja rada może jest nie na miejscu ale czytałam że mamy które karmią powinny pić herbatke na kolke i te koperkowe bo przechodzi do pokarmu i tez pomaga dzidziusiowi. Czas przenikania do pokarmu 5 godz od wypicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkeek
WWW.LUMPIK24.PL INTERNETOWY LUMPEKS WWW.LUMPIK24.PL INTERNETOWY LUMPEKS WWW.LUMPIK24.PL INTERNETOWY LUMPEKS WWW.LUMPIK24.PL INTERNETOWY LUMPEKS WWW.LUMPIK24.PL INTERNETOWY LUMPEKS WWW.LUMPIK24.PL INTERNETOWY LUMPEKS WWW.LUMPIK24.PL INTERNETOWY LUMPEKS WWW.LUMPIK24.PL INTERNETOWY LUMPEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan a jakie te kropelki? bo ja mam Sab simplex, dostałam od znajomej, a nie można ich w polsce dostać, podobno bardzo dobre ale nie można za czesto używać, Obżartusku czy to już? zaczyna sie? oby jak najszybciej ci mineło kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ciagnie mnie w pochwie i rozchodzi sie do kregosłupa, do krzyża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku trzymam kciuki za ciebie jesli to juz!!:) Beti dokladnie to te co napisalas podobno sa bardzo dobre sa niemieckie Megi kazda rada sie przyda wiec dziekuje:* bede probowac wszystkiego Madziulka jesli te niemieckie nie pomoga to tez sprobuje tych co napisalas dziekuje:* Netka teraz ty na na odstrzal pierwsza w tabelce:) 0 swoja droga to ale te maluchy was trzymaja pelene 40 tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×