Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
o kurczę, powiem szczerze, że nie wiedziałam ze należą do zakazanych:( zwykle właśnie stosuje inhalację z herbatek mietowych świdruja nos albo z tymianku albo uzywam ibupromu zatoki ale tabletki pomagaja mi tylko na ból a nie zatkany nos. Przykro mi, że wprowadziłam Cię w błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskryt spokojnie :-) po to to forum mamy żeby wymieniać sie informacjami ja jestem taką osoba ze 100 razy muszę najpierw wszystko sprawdzić :-) D82 no faktycznie jest takie coś i pisze ze kobiety w ciąży mogą, a probowalas to może stosować? Czy działa? Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Próbowałam,, w moim przypadku działa znakomicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
uff, już po swiętach! Ledwo się tu doturlałam tak jestem przejedzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Oj, Jednego dnia goście do nas, my drugiego dnia do gości a u kazdego musisz cos zjeść:::D Jak będę aktualizować tabelkę to w ciemno mogę wpisać + 5 kg:D A tak poważnie to popołudniu mam wizytę u lekarza. Opowiem wieczorem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki po świętach :-) Ja raczej ani grama nie przytylam, chyba schudlam. Przez ta moja chorobę i chore zatoki straciłam smak i węch i wszystkie potrawy maja dla mnie taki sam smak. Jest to okropne mówię wam. Biedny ten Moj dzidzius ciagle ma chory domek. A wy jak tam? Piszcie co u was sie działo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dobrze że święta nie trwają dłużej bo chyba bym pękła ;) Wcinałam ile się dało :P Megisu78 - bidulka, kuruj się kochana. Wiem jak to jest też często choruje na zatoki, odpukać ostatnio nic takiego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki:) ja tez sie melduje:) ja w swieta w ogole nie odpoczelam bo ciagle w wyjazdach i odwiedzinach... do konca tyg teraz bede lezala do gory brzuszkiem:) co do jedzonka to sie nie objadalam:) u nas nie padalo w swieta ale byl straszny wiatr... Megisu bidulko tyle czasu chora :( obys porzadnie juz wyzdrowiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny i chciałam sie pochwalić ze dzisiaj zaczął sie 5 miesiąc czyli 17 tc :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin ....płeć MEGAN86.............25......... 20 tc...........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........19 tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20 tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? Madleenn.............26..........17 tc...........2,5 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........18 tc............1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d........3kg.........18.09..... Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........15 tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09.... aktualizuje tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Melduję się i ja :D Moje swieta również syte, zwłaszcza 1 dzień świat. W drugi sobie odpoczełam i nie przejadałam się za bardzo. U nas piękne słonko za oknem, ale humor już sobie z mężem popsuliśmy, bo musieliśmy opłacić rachunki, mus to mus niestety... Megisu, współczuje Ci biedulko, ale może już niebawem choroba ustąpi. Dziewczyny te które nie wstawiały fotek brzuszków, mam nadzieje, że o tym nie zapomnicie ;) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan liczę według kalendarzyka z internetu kiedyś wam linka dawalam, a różnica miedzy tym kalendarzykiem a wynikiem z badań prenatalnych jest chyba 3 dni wiec wpisuje w tabelke i już mam :-) wiadomo ze to nie jest super dokładne ale zawsze jest jakiś odnośnik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin ....płeć MEGAN86.............25......... 20 tc...........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........19 tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20 tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? Madleenn.............26..........18 tc...........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........18 tc............1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d........3kg.........18.09..... Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........15 tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! w koncu swieta minely i mam troche czasu zeby nadrobic zaleglosci :) siedze od rana i czytam co pisalyscie przez ten czas co mnie nie bylo... a jest tego bardzo duzo... tez zauwazylam u siebie zylki na piersiach. sa bardzo widoczne i jest ich coraz wiecej. na brzuchu jeszcze nie zauwazylam rozstepow:) a brzuch rosnie niemilosiernie szybko... w ciagu 2 tygodni urosl chyba dwukrotnie. przez swieta mialam wileki apetyt szczegolnie na ciasta... jadlam wszedzie gdzie tylko moglam. jak stanelam dzisiaj na wadze to sie przerazilam 1,5 kg przybralam przez dwa dni swiat! a to nie koniec bo u mnie w lodowce jeszcze sa salatki i placki i ktos to musi zjesc... a moj maz juz pojechal do pracy wiec sama to wszystko zjem.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin ....płeć MEGAN86.............25......... 20 tc...........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........19 tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20 tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? Madleenn.............26..........18 tc...........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........18 tc............1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d........3kg.........18.09..... Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj się ważyłam i też byłam cięższa o 1,5 kg ale dziś rano już te kilogramy gdzieś zwiały ;) Po prostu najadłam się i tyle ale zapasy jeszcze są w lodówce także... :) Zdjęcie brzuszka dziś zrobię jak będę w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pdział ciąży na tygodnie i miesiące przedstawia się następująco: 1 miesiąc ciąży trwa od 0 do 4 tygodnia ciąży, 2 miesiąc ciąży trwa od 5 do 9 tygodnia ciąży, 3 miesiąc ciąży trwa od 10 do 13 tygodnia ciąży, 4 miesiąc ciąży trwa od 14 do 18 tygodnia ciąży, 5 miesiąc ciąży trwa od 19 do 22 tygodnia ciąży, 6 miesiąc ciąży trwa od 23 do 26 tygodnia ciąży, 7 miesiąc ciąży trwa od 27 do 31 tygodnia ciąży, 8 miesiąc ciąży trwa od 32 do 36 tygodnia ciąży, 9 miesiąc ciąży trwa od 37 do 40 tygodnia ciąży. znalazlam cos takiego ale w kazdym zrodle jest napisane co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam coś takiego: 1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko" 1 miesiąc - 1-4 tydzień, 2 miesiąc - 5-8 tydzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Megan czytasz w moich myślach, bo od jakiś 20 minut przeszukuje Internet, żeby te informacje znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr milo ze moglam pomoc :p handzia26 tak jak napisalam kazde zrodlo podaje inaczej ja podalam to w przyblizeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ZUS mnie wkurza! Jest 10 kwietnia a ja jeszcze nie dostałam wypłaty za marzec- za luty bez problemu w terminie ale na święta zostawili mnie bez kasy!!! To jest jakaś instytucja co chce ludzi wykonczyć.Dobrze, że jeszcze mąż pracuje bo nie wiem z czego bym rachunki zapłaciła. Czy któraś z Was miała podobną sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zgadzam :D Każde źródło podaje inaczej więc każda z nas też ma do tego prawo ;P Ja się trzymam ostatniej wersji z małą poprawką, że ciąża trwa 40 tyg a nie 39 :) Dziewczyny, które znają płeć wpisywać migiem do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się że troche zglupiałam jak przeczytałam te miesiące :P Ja liczyłam, że miesiąc ma równe 4 tygodnie czyli w ciązy jestem już 4,5 miesiąca = 18 tygodni. Moja pani ginekolog też tak liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr ja jestem od końca stycznia i dopiero pod koniec marca dostałam!!! A za marzec też jeszcze nie mam i pewnie dostanę znów pod koniec miesiąca. Oni chyba wypłacają w jakieś konkretne dni, mnie chyba zawsze będą płacić pod koniec m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×