Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
MEGAN prześlij trochę sernika, bo u mnie w tym roku nie pieczemy :(aż żal:) fajnie, że macie już spodnie ciążowe- mnie chyba ominie zakup bo zaraz zrobi się ciepło to mam duzo tunik do legginsów i sukienek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
MEGISU kurujcie się :) dobrze, że masz męża zaradnego:) I niech Ci nie będzie żal, że leżysz w święta, bo pogoda paskudna- na spacer i tak nie pójdziesz ani nic. To tak na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki smerfaskry :-) leże leże, właśnie przyszła mamcia z ciastem mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, dużo zdrówka dla Was :) Ja właśnie wróciłam z dłuuuugiej wycieczki i też jestem padnięta maks. Podróże choć miłe - męczą niesamowicie. Dziś w jednym sklepie nie mogłam się powstrzymać i kupiłam (za pół darmo właściwie) 3 słodkie ciuszki dla maluszka. Niby miałam nie kupować, ale były tak tanie, że nie szło przejść obojętnie i w sumie to nawet mąż mnie namówił;) Jak trochę odpocznę to zrobię fotki i wrzucę. W tej podróży ostro wytrzęsło tą moją kruszynkę, mam nadzieję, że krzywdy jej tym nie zrobiłam i smacznie sobie spała. Te nasze drogi są naprawde pożal się Boże... Megan, ja też się pisze na sernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hmmm...Megan zniknęła więc albo przeraziła się z iloma osobami musi sie podzielic sernikiem ....albo właśnie go wcina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :D sprzatalam mam sporu dom i meza w pracy i ktos to musial zrobic... Laski dawajcie adresy kurierem przesle starczy dla wszystkich :D ja z zawodu kucharka jestem wiec Was drogie mamusie obdziele i wykarmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiam fotki ciuszków, pierwszy był zakupiony wcześniej, trzy pozostałe dziś. Trochę się zagalopowałam i kupiłam jeden pajacyk z różowym ;) Ale co tam, chłopcu do spania tez można włożyć, bo przecież gdzie jest napisane, ze nie można ?;P http://zapodaj.net/17e6d0d55d11.jpg.html http://zapodaj.net/092429a32b58.jpg.html http://zapodaj.net/d227b745c62a.jpg.html http://zapodaj.net/9e56acc09633.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka0902 ciuszki przecudne:D nic nadzwyczajnego nie robie bo jestesmy w swieta na wyjazdach tylko sniadanie z tesciowa zjemy u nas w domu a tak to oba dni kursujemy... beda jajka zwykle, jajka faszerowanw, kielbaska, salatka, plater, galart i wiecej sie zjesc nie da na sniadanko :) a Wy dziewczyny jak spedzacie swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się przegląda takie ciuszki w sklepach to można naprawdę się zakochać i ciężko sobie odmówić. Smerfaskr, łóżeczko jest śliczne, ja będę miała mega zwykłe, proste, bez szuflady, takie starego typu... ale co tam, jakoś je ozdobie ;) Co do świąt to pierwszy dzień świąt jedziemy do Konina do moich rodziców, a w drugi wracamy do Słupcy i spędzamy z teściami. Więc ja też nic nie szykuję, bo pewnie znając życie mama i tak wepchnie mi na wynos pełno tego co przygotowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale tu zawrzało :) Ciuszki słodkie :) Też sobie pochodziłam dzisiaj po sklepach, ubranka dla bobasków sliczne tylko, że nic nie kupiłam bo nie były raczej neutralne, kusiło jak cholerka żeby wziąść jedne kremowe z różowym, ale dopiero 11 maja dowiem się czy będzie synuś czy córeczka. Napaliłam się, że pod koniec kwietnia będzie usg, ale lekarz ma urlop. Ruszyłam dzisiaj w poszukiwania butków do slubu i kupiłam. A tak troche z innej beczki spalismy wczoraj u narzeczonego który ma psa, niby na testach wyszło, że uczolona nie jestem, a dzisiaj się obudziłam z wielkim katarem, łzawiącymi oczami i się męczę. Nawet makijazu nie mogłam zrobić ;/ Życie alergika jest strasznie ciężkie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) Ja jeden dzien swiat spedzam u tesciowej a drugi u moich rodzicow, wiec przygotowania tez mnie omijaja. Oczywiscie pomagam mamie w miare mozliwosci. Pieczenie ciast to nie moja dzialka, ale gotowac lubie i nawet mi to wychodzi ;p Kupilam sobie dzisiaj fajna ksiazke "matka i dziecko" Praktyczny przewodnik dla rodzicow. Od poczecia do 3 roku zycia. Megan 86 - a co to jest plater? Pierwszy raz slysze o czyms takim :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plater to taka garmazerka czyli zimny bufet np jajko w szynce, szparagi w szynce, jakis schab ze sliwka i to jest zalane galareta no i ladnie przyzdobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! nie mam czasu na czytanie i udzielanie sie na tym forum. wroce do Was po swietach. Wesolych Swiat i mokrego dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witajcie, dobrze wiedzieć co to jest ten plater:) Ja w pierwszy dzień świąt spedzam z teściami i rodzinka z ich strony ( bo mieszkam u nich- mam nadzieję, ze tylko przez 5 miesiecy jeszcze) a w drugi dzień świąt jade do siebie. Ja z kolei uwielbiam piec tylko nic mi nie wychodzi - nie mam ręki:( Pati - kiedy bierzesz slub? jaka masz sukieneczkę? nic sie nie chwalisz:) Madleen dzięki za zyczonka. Wam dziewczyny też wszytskiego dobrego i cierpliwości w oczekiwaniu na poznanie płci:):) jeszcze tu zaglądnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Ja również Wam wszystkie kobietki życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych , miłej rodzinnej atmosfery, smacznych potraw i mokrego Dyngusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) z okazji zbliżąjących się WIELKIMI krokami Świąt, chciałam Wam zyczyć wszystkiego co najlepsze, rodzinnej atmosfery, mokrego dyngusa i oczywiście smacznego jajka :) odezwę się po świętach zapewne. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati? To chyba do mnie :D W środe mi przyszła bo zamawiałam na allegro, pokazałabym ale muszę ją dać do wyprasowania bo przyjechała strasznie wygnieciona ;/ A slub biorę 21 kwietnia, cywilny :) Smacznego jajka i obfitego dyngusa dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Przepraszam Polcia coś mi się pomieszało z nickiem:) no to czekam na sukieneczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serfaskr - nic się nie stalo :) Postaram się jak najszybciej dodać. Jest satynowa i muszę dać znajomej mojej mamy do wyprasowania na parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski! ja tez caly dzien zabiegana dopiero usiadlam... zycze Wam smacznego jajka, mokrego dyngusa, zdrowka, szczesliwego rozwiazania we wrzesniu :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................wiek...tydzień.......waga na +......termin ....płeć MEGAN86.............25.........19 tc...........3kg...........01.09..... Ajponka...............27..........19tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? Madleenn.............26..........17 tc...........2,5 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........18 tc............1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d........3kg.........18.09..... Olczak................25..........15 tc..........1,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........15tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Wszystkiego najlepszego z okazji świąt :-) Ja u rodziców na obiadku a zaraz jadę do domku bo dalej chora jestem. Znacie jakieś sposoby na zatoki? Mam tak straszny problem ze już nie wiem co z tym zrobic:-( ani sól morska ani sól fizjologiczna nie działają mam mega zatkany nos, nie mogę wogole oddychać. Ja dzisiaj samotna:-( mojego mężulka nie ma bo gra wesele także zobaczę go dopiero rano. Polcia gratulacje z okazji ślubu :-) to pewnie jakaś imprezka sie szykuje? Dziewczyny wracajcie szybcutko po świętach na forum :-) Pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Megisu zrób sobie inhalację z herbaty miętowej lub jak nie masz parówkę z tymianku i rozmarynu:) powinno pomóc.Ja zwykle takie robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskryt robię do tej pory inhalacje z majeranku i słabo pomaga :-( A tymianek i rozmaryn to kupię jako przyprawy w sklepie? Sory może to idiotyczne ale mało używam ziół w kuchni a tych raczej wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskryt przeczytałam teraz na internecie ze tymianek i rozmaryn w ciąży jest zakazany... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie na necie hasło zioła zakazane w ciąży jest ich kilka, może jestem przewrażliwiona ale wole nie ryzykować, poczytaj rownież kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Ibuprom zatoki hypetronic spray. Można używać w ciąży i świetny na zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×