Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

zbita z tropu:P :D:D Jakie porównanie , :P Bierz się za Sunie987 ;) Swoją drogą wracając do tamtego tematu znowu uśmiecham się czytając tego PANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetysz
Szukam kobiety która lubi rajstopy z woj.Łodzkiego! radek.stan@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja podobnie... nawet jak mi jakiś idiota każe psa wyprowadzać;-) ale co tam, frajdę mam przednią!!! ja mam zbita taka jak ty, 30 do 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 jestem literkowemu pozwalam na realizację...bo zdaje się, że tylko tak może... :o Realizacje ? ej czy ty czegoś nie rozumiesz? nie interesują mnie tego typu zabawy Nie uderzę kobiety podczas dominacji i nie ścioram jej jak ostatniej szmaty Więc nie realizuję się w tym. Czysta rozmowa bez żadnych oczekiwań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiedzieć wam coś? Moja sąsiadka lubi takie zabawy jak wy, fajna babka lubi mnie nie wiedząc czemu bo dzieli nas spora różnica wieku ok 40 ma sama mieszka i kiedyś poszedłem jej pomóc w mieszkaniu, długo by gadać no ale lubimy rozmawiać na wszystkie tematy. W skrócie kiedyś opowiedziała mi że lubi zabawę w dominację Miała Panią Pana itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 łatwo się dziwić i czepiać skoro kogoś nie znasz ;) realnie co do opowieści Nawet była suką jakiejś pary . U pani jej była kiedyś impreza, taka z waszego klimatu, było tak oprócz nich chyba 4 kolesi chlali wódę cieszyli się suka i kundle usługiwali Jej pani oddała Ją im wszystkim, i to nie był seks tylko gwałt, bili ją i robili krzywdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdybyś była moją suczką, to mogłabym zrobić wyjątek od zasdy i parę klapsów ci dać na wypięty tyłeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jaka szkoda ogromna... tam się wszak poznałyśmy i sentymentem darzę go ogromnym...;;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie pisałem że takie BDSM SADO MASO maso to mój klimat :) bo nie jest. Lubie dominacje w sypialni wiązanie ale nie aż takie, Ale to nie znaczy że jestem mniej męski czy gorszy , dla mnie facet który uderzy, pastwi i poniża kobietę to nie facet tylko chuj któremu należy dać w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie marzę o chłoście do krwi wiązaniu i znęcaniu się wszystko to ma przecież zupełnie inaczej wyglądać..... a na 1 i każdym kolejnym miejscu równoważnie stoi:szacunek,zaufanie i miłość do swego Pana i do swojej suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 Czytaj ze zrozumieniem, i nie zaczepiaj ;) bo ja nie z takich co się tak bawią :P i co rozumiesz przez pojęcie męski?? dominacja i poniewieranie kobietą jak szmatą raczej spaczona definicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden Pan/Pani nie zrobi nic,co może skrzywdzić jego /jej sukę.zawsze ma na względzie jej dobro-choć czasem z trudem pojmowane przez wychowanke. a ktoś kto pozwala na takie rzeczy nie ma prawa nazywać się nawet-o byciu nie wspominam-Panem czy też Panią.i jest chorym psychicznie człowiekiem. sprawa jest inna gdy w związku oboje wiedzą,nie ustalali-żadnych granic.ale ja o takim związku nie słyszałam . a o znęcaniu przez pseudo Panów/Panie owszem-WSZYSTKO Z BRAKU ROZUMIENIA TEMATU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×