Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

Gość JUrny Stefan
idiotki:D żenujące jesteście ąz tak glupie że normalnie jak do kobiety nie warto sie zwracać tepe suki, o spaczonej psychice:D niezłą beke z was miałem ale znudziłyście sie desperatki co dniami tu przesiaduja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literkowy to ty i te cuda wcielenia?to ty??ale ty to wszystko czytasz i się wczuwasz?.............................................................................. :D:D:D:D:D:D:D:D>..................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrny Stefan
:D co ty pierdolisz? czy ty nie rozumiesz ze nabijam sie z ciebie?? jaki literkowy jakiś frajer co sie tobom interesuje? taka suka glupia:D:D ale ludzie nie ma co:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrny Stefan
:D:D:D:D:D:DDO miecza suki:D:D:D otwierac taszcze tata wam nasra:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D zbita z tropu:P literkowy to ty i te cuda wcielenia?to ty??ale ty to wszystko czytasz i się wczuwasz?................................................... ........................... >........................................................ :D:D:D:D No ja pi3rdole:D:D:D:D I wy się dziwicie że nikt nie chce z wami pisać:D:D skoro 60% piszących pomarańcz albo czornych bierzecie za mnie:D:D:D:D.. wyjdżcie z tego forum na powietrze bo śmieszne to jest, robicie z siebie idiotki Tak jak horrorman :( co przykre. Ja mam lepsze zajęcie niż siedzenie na kafeterii, wchodze nie dlatego że kogoś czegoś szukam tylko by się pośmiać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 :D:D jestem spokojny myślisz że mnie podpuszczasz?:D a może ja ciebie wkręcam i mam większy ubaw,pomyślałaś o tym?:D:D pseudo inteligentna osobo:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kogoś widziałem Fajną stopkę :D ' nigdy nie wdawaj się z kłótnie z idiotą zanim się obejrzysz sprowadzi się do swojego poziomu" czy coś w tym stylu:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie dlatego nikt nie wdaje się z tabą w dyskusje...zauważyłeś? każdy cię najnormalniej w świecie zlewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D taaaaaaaaaaaa? bo ja tu wchodzę pogadać?:D:D:D zlewa:D a was nie zlewa nikt :D:D gwiazdy kafeterii:D ile jeszcze topików takich samych założysz:D o takim samym tytule ile było takich w których nikt się nie wypowiedział:D:D i kto kogo tu zlewa:D:D wchodzą tu dlatego że na górze się utrzymuje dzięki dwóm:D zbitej i tobie:D albo by z was się pośmiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie...oddychaj głęboko.... dasz radę, będzie dobrze.....tylko spokojnie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka37Wroclaw
Mam 37 lat i jestem 13 lat po slubie i od dluzszego nie mialam seksu z moim mezem,chcialabym go zdradzic bo moze wtedy sie cos zmieni miedzy nami albo bedzie calkiem koniec.Jeszcze nigdy tego nie robilam ale mysle ze nie bede miec problemow z znalezieniem chetnego.Moje dziurki czekaja na chetnego albo i na chetnych i jak sie mi on albo oni spodobaja to nawet dam sie bez gumki wyruchac z finalem w srodku.A o to jak wyglądam.. Sądze ,że jestem jeszcze niczego sobie a wy co myślicie? http://daa.pl/chcezdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suniu, Marta, przeczytałem ten topic i gdybym był kobietą to natychmiast umówiłbym się na taką relację. Coś Wam podpowiem, abyście mogły się bezpiecznie skomunikować prywatnie. Niech jedna z Was wpisze swojego maila (poprzez Moje konto) w nazwę swojego nicka, druga wchodząc w nicka wtedy go odczyta i wówczas trzeba tego maila z nicka skasować. Dzięki temu nie będzie go na stałe na forum i spełnicie swoją fantazję - a przynajmniej ją rozpoczniecie :) Spróbujcie tego - życzę Wam tego z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak poważnie?
prościej niech ida na jakiś czat na ten sam pokoj pod tymi nickami i na priv a nie mieszaja w to nie wiadomo kogo moze ty jakiś psychol jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... i dziękuję za troskę:) damy radę-jesteśmy obie fantastycznie urocze... i jeśli nas najdzie ochotka-damy radę-ale dziękuję :) póki co sunia szuka suczki...a ja o Pana dopytuję tu i ówdzie ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, dla Ciebie też...;-) pozostałym dziękuję za troskę...damy radę...poza tym, tutaj niekiedy bywa naprawdę śmiesznie!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×