Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość OPAMIETAJCIE SIE!!!!!!
IM WIECY POSTÓW TYM WIĘKSZĄ MA MOTZ BY NAS ZNISZCZYĆ :classic_cool: I myjcie kurwa nogi :O Tylko to was moze uchronic :classic_cool: Pisałą kamera nr.3 :classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjrtj
Stara dobra Oprah -> przyganial na kafeterii kociol garnkowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
ludzie odświeżajcie kamerki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2a2e3ff
Niech wam będzie.Skoro tak sprawy stoją iż ludzie powszechnie montują kamery w domach i można ich powszechnie i często obserwować jak np jedzą czy tam śpią[wg mnie to idiotyzm ale cóż]to inna sprawa.Ja nikogo-co może nawet zabrzmi dziwnie-nigdy w ten sposób nie podglądałem i dlatego wypadek tej osoby wydał mi się dość dziwny.Skoro jest jednak tak jak piszecie i to powszechne to zmienia postać rzeczy.Wszystkiego nie da się wiedzieć o ludziach i świecie no i ich dziwactwach.Jest to więc osoba jaka dajmy na to "godzi się"na te obserwacje. Jaki jest tego cel to jeden ch. raczy wiedzieć. Być może tak jak tu ktoś napisał.Okaze się to w najbliższym czasie jakaś specyficzna forma promocji thrillera albo energo-oszczędnego oświetlenia wnetrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
note avec --- gdzie Noxa się podziała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjrtj
ja tez nie wiedzialam ze tak mozna "widziec" przez kamerki co sie dzieje u kogos, i nie sadzilam tym bardziej ze ktos zostawia je wlaczone caly czas, np. teraz widze salon, w ktorym biega mala dziewczynka, jest facet, jej matka... mam nadzieje ze oni wiedza ze maja kamerke, ale tez nie wiem po co, zeby jakis pedofil mogl sie dziecku przygladac? Ale niemniej takie sa i nic sie nie poradzi, a sadze ze po facebooku i wlasciwie rzyganiu swoja prywatnoscia wszedzie, niedlugo taka forma uzewnetrzniania sie bedzie powszechna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
tak, jesteś sexi wróżka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czytaliście ? :D Według ludzi interesujących się tym tematem wynika z tego zajebisty przejaw schizofrenii paranoidalnej połączonej z narkolepsją, który możemy oglądać na własne oczy, w dodatku na żywo. Jedyne co temu przeczy (oprócz rzeczy wspomnianych wyżej), to fakt, że paranoik raczej nie mógłby tak spokojnie wytrzymać ciągłego obserwowania przez kamery, oraz to, że taką osobę ktoś musi utrzymywać! Ale pamiętam, kiedyś czytałem, że u skośnookich jest dosyć powszechna aspołeczność w naprawdę zaawansowanym stopniu. Takim, że potrafią kilka miesięcy, czy lat siedzieć w mieszkaniu bez wychodzenia "and nobody gives a shit". Może to ma coś z tym wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilkanla
Nom.Kamerki są bardzo pomocne.Ja tak odkryłam że mój chłopak się spotyka za moimi plecami ze swoją sąsiadka 25 lat straszą.Byłam w szoku jak oglądałam transmisje.Do tego był tak bezczelny że ustawił sobie opłaty po 30minutach obserwacji.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
czytaliśmy , było to wałkowane na paranormalnych i tu też Skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermeska lubi na pieska
Kurcze jestem taka podekscytowana tym że sobie aż nocnik do pokoju wzięłam.Normalnie.:classic_cool:Wow też mi się nie odświeża ta kamerka no co do uja grane jest w tym teatrze!?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
dobrze note :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jim Piżama
A czemu bez komentarza??:classic_cool:Musisz to skomentować teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjrtj
hikikomori tez bylo juz poruszane, wrzuc sobie w google:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
ależ ja się czuję zaszczycony, że tu w ogóle weszłaś note na ten paranoidalny topic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
pamietam jak za dawnych czasów pisałem z Tobą jako obrońca Noxi czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek Kox
Ja se te chinke cała załączam jak pakuje sztangą a potem jak prasuje se swe t-shirty xxxxl -to szalenie uspokaja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
note oglądałbym Cię non-stop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
obserwuję Cię od dawna pod różnymi nickami :classic_cool: a wpadłąś mi w oko w temacie o Noxi ale to było wieki temu Wrózka bo przepowiedziałaś Nox wielki upadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
note a miałabyś kamerkę w łazience? trzeba przełamywać bariery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×