Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość cosiepaczysz
ruszyła się:D Tylko czemu ona tak twarz zakrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hilnini
snujesz takie dziwaczne teorie na temat zwykłych rzeczy i życia Koreanki, że aż człowiek rozumie dlaczego do tej pory nie wziąłeś do reki mapy i nie sprawdziłeś gdzie jest ta Kanada. Ciekawe czy ty w ogóle masz jakiś iloraz inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti_78
LUDZIE O CO CHODZI Z TA DZIEWCZYNKA? JEST TU TYLE STRON, ZE DO JUTRA NIE PRZECZYTAM. MOZE KTOS POWIEDZIEC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie macie jakiejs manii
bo wydaje się, że dyskusja dotycząca tego czy to jest to czy inne mieszkanie jest bez sensu albo czy miśka miała wcześniej czy nie. Jesli tak dziewczyna ma wg was manię, to trzeba wam wiedziec, że wy macie większą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McNathan's
Jak już was obchodzi ochota na oglądanie tych bzdur w internecie 24h to wiedzcie że coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
ja nie ogladam 24 tylko wieczorem sobie zawsze tu przysiadam. I glownie czytam anizeli patrze na live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McNathan's
*Nachodzi znaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsjjfjfjfjfjf
nie tlumacz sie kretynko, faktem ktory swiadczy o Twoim niskim IQ jest to, ze w ogole tu siedzisz i analizujesz kazdy ruch glowa jakiejs wariatki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Ciekawe jak długo dziewczyna będzie "na fali" Bo tak rozsądnie patrząc to dziwne jest to,że tyle ludzi wpatruję się w jedną osobę, która praktycznie nic nie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Jeśli temat Cie nie interesuje to nikt tu cie nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marti_78
ano zebrały się tu downy z całej Polski i wydaje się im, że odkryli Amerykę. Wklej im zdjęcie główki kapusty, to zobaczysz ile na jej temat stron napiszą. Jutro z tej kapusty wyjdzie im kosmita, który przybył na naszą planetę w celu rozpracowania zachowań godowych pawianów. Teraz wszystkie downy wpatrują się w śpiąca Chipi, a nóż się poruszy albo puści bąka. Wiesz oni tu mają taki rollercoaster jak tak śpi, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
tu nie chodzi o wpatrywanie, a raczej chęć rozwikłania tejemnicy jaka się kryje w tym wszystkim. A zeby to odkryc trzeba troszke popatrzec, poanalizowac i pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McNathan's
hilnini o Tobie nie piszę drogie dziecko ale tamci to już dopę prawie moczą w kotle ze smołą.Szatan tylko czeka by im zesmagać ich grzeszne pieczary ognistym batem! Albowiem powiedziane jest-"ciekawość to pierwszy stopień-[wiadomo dokąd]-a nigdy niewiadomo kiedy"i na tym pic polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferguson Maly
BYŁ KTOŚ U NIEJ PRZED CHWILKĄ W NIEBIESKIEM CZYMS RZUCIŁ COS DO NIEJ WIDZIELISCIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
tak rownie dobrze moglibysmy rozprawiac o kapuscie czy czyms innym. Mamy do tego pelne prawo. Jak sie nie podoba to dowidzenia. A raczej zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
masz omamy chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marti_78
Piszę to ze zgryzoty jaka mnie ogarnia kiedy pomyślę sobie jak słabe notowania miał mój blog a przecież ja tam prawie codziennie wkładam sobie w dopke coś innego tańcząc tak samo dobrze kankana-tyle dni,tyle staran i załatwił mnie w konkurencji jakiś głupi chip-sztyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele ludziom to zawsze coś przeszkadza. Piszmy sobie o czym chcemy a jak ktoś nie chce niech nie czyta o tyle. Wchodzą tutaj żeby dogadać jakie to z nas tępaki a sami pewnie gapili się w kamerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę spać ale rano zagladne do koleżanki chipi :D Dobranoc podgladacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marti_78
jakby wstała do kibla, to downy by się posikali z wrażenia.Lepiej im teraz nie przeszkadzać, bo pewnie mierzą ile metrów ma pokój albo jakie ma panele. Jak parę m-cy temu miała normalne łózko, to oglądać jej nawet nie chcieli, bo była za normalna, a jak czeka na zakup nowego albo woli spać na twardszym podłożu, to wszystkie downy się zleciały, bo takiego hardcoru nie widzieli. Dziewczyna wczoraj se poszła na Sylwestra, ale downy i tak się dobrze bawiły oglądając pusty pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marti_78
no widzisz, niektórzy już nawet widzą niebieskie mroczki, a do rana to każdy zobaczy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
coś za dużo wiesz na temat tego co ona robi. Skoro wpatrywanie sie w kamerke jest dla downow to sama nim jestes skoro wiesz ze wieczorem nie bylo jej w pokoju. Probujesz obrazac innych, a sama lampisz sie w kamerke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Ja absolutnie nikogo nie oceniam czy nie osądzam, sama od wczoraj co jakiś czas na nią zerkam. Mówię tylko, że sytuacja jest nieco dziwna Na pewno nikogo u niej nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcydiaamsms
to coś dla mało inteligentnych. Jakby oglądali kogoś bardziej rozrywkowego, to nie mieliby czasu na szczegóły, a tak to ci wszystko przeliczą, policzą latające muchy, ile razy wychodzi a ile wchodzi, ile kosztował miś, co dziś jadła, zrobią 100 zbliżeń na kartony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×