Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenna84

Wielokrotnie mnie zdradzał, z kim popadnie..a ja niczego nie podejrzewałam..

Polecane posty

Gość co to ma oznaczać
A DAJCIE SWOIM CHLOPOM SEKSU ILE ZAPRAGNA A NIE BEDZIE PROBLEMOW! a skąd wiesz że nie dają?? No chyba że marzena ma z nim jechać do pracy... poza tym jak facet chce innej to nic tu nie pomoże częsty seks z jedną..fajnie byłoby gdyby to było takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma oznaczać
JA MAM JEDNA ZASADE NIE KRZYWDZIC I NIE SZKODZIC NAWET W IMIE TZW DOBRA CZY RACJI WYZSZEJ no wszystko fajnie tylko co jak ktoś ma takie zasady jak np. ja,czyli za krzywde uważa okłamywanie? Co jak ja bym wolała sie dowiedzieć że mnie ktoś oszukiwał nawet gdybym miała potem cierpieć niż żyć pod jednym dachem ze zdrajcą? myslisz że marzena jest taka straszna bo teraz tamta kobieta też cierpi? Pocierpi ale bedzie miala szanse na uczciwe zycie. Kłamstwa są nic nie warte w tym przypadku zerwałabym znajomosci z pseudoprzyjaciolmi którzy wiedzieliby ale nie powiedzieli "dla mojego dobra". To by znaczyło że nie wiedzą co dla mnie dobre a prawda predzej czy pozniej i tak wyjdzie na jaw ja wyznaje zasade że lepiej by to było prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech i bzdura
Jakaś nowa teoria ewolucyjna Marniera że rozwój intelektu spowodowany jest seksem , orgazmem i wytryskiem hormonów w mózgu ??? To nakręca i rozwija świat i ludzkość ???? A w takim razie skąd rozwój intelektu u malych dzieci, skoro im jeszcze ani orgazmy ani wytryski nie pojawiają się w mózgu ???? I nawet o seksie nic nie wiedzą? To jak to?....dzieci bez intelektu aż do pojawienia się seksu i wytrysków hormonów w mózgu? (hej.....debilizmem zajeżdża ta teoria rozwoju inteligencji w wydaniu Marinera....nie sądzicie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma oznaczać
"Poza tym, życie za krótkie jest, by użerać się z jakimś bydlakiem, myśląc, że już nikt lepszy nie trafi się w życiu . I tu trzeba wtedy postawić sobie pytanie: czy mam siebie w dupie i siedzę w tym dalej, czy jednak szanuję na siebie tyle, żeby potrafić zacząć wszystko od nowa, bez faceta, bez tego tyrana raczej? Ja potrafię, dla mnie to oczywiste, że marnować się w związku bez przyszłości nie będę i nikt i nic nie jest w stanie mnie od tego powstrzymać, nawet jeśli miałabym zostać do końca życia sama" PODPISUJE SIE POD TYM. I KAZDY ZDRAJCA KTORY ZDRADZA BO MU ZLE Z ŻONĄ POWINIEN POMYSLEC JAK SIE NIE SZANUJE I JAK MARNUJE SOBIE I KOMUS ŻYCIE.GDYBY TEŻ MIAŁ TAKIE ZASADY TO BY ZACZĄL OD NOWA Z KIM INNYM ZAMIAST ZDRADZAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma oznaczać
zdrajcy to dopiero egoiści.. ja niewyobrażam sobie uprawiać seksu z powodu 'byleby nie zdradził" top oceira sie o desperacje i taki seks mógłby być przykry...dla faceta też raczej nie byłby tym upragnionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma oznaczać
heh a c odo poziomów seksu to zdrada i prostytucja ( i gwałt) są to najniższe poziomy. Wiążą się z brakiem szacunku,upokorzeniem,nie mają nic wspólnego z seksem duchowym.. ten jest z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma oznaczać
no seks może szkodzić a nie pomagać może sie stać szkodliwym nałogiem a tacy jak mąż autorki to właśnie osoby chore nawet jak to prowokacja to temat ciekawy i na czasie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Twój post od początku, ale jakoś nie mogłam wkleić własnego zdania, bo coś komp nie chodził a to net zawieszał sie itp........ Jesteś WIELKA....... trzymam za ciebie kciuki!!!!!!!! Wiele chciałam Ci napisać, ale większości dziewczyny dały Ci konkretne podpowiedzi. Cieszy, że ludzie czasem są życzliwi :). Jesteście kochane :) Niestety często jest tak, że ludzie zacierają ręce z tekstami: a widzisz, a trzeba było itp. Miałam podobną historię jak twoja tyle, że miałam 9 m-czne dziecko. Przeżyłam i stanęłam na nogi. Poznałam cudownego człowieka, który po 13 latach zmarł. Żyję i daję radę bo muszę. Trzymam kciuki za ciebie. Często myślę o Tobie i zastanawiam sie jak sobie radzisz. Pozdrawiam i mocno ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa, jest wielka, że tyle
naiwnych bab nabrała:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema i prowo
Niestety, cały ten temat to wymyślona i napędzana przez w miarę zdolną gówniarę z wyobraźnią, która podnieca się sukcesem i popularnością tematu! Ludzie! Nie dajcie się nabrać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema i prowo
Jasne że mogło, ale nie tej osobie która snuje historyjkę od kilku dni i cieszy michę, że tyle jest reakcji na ten temat. NAIWNIAKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
co to ma oznaczać pokaz mi taka moralnosc lub przepis prawny ktory daje ci przywilej bycia sedzia i katem jednoczesnie. Osadzajac zycie zmiennika jej meza jestes sedzia , informujac zone o jego wyczynach stajesz sie katem. Oba dzialani sa sprzeczne z kada zasada mozralna ,bez wzgledu na system czy religie.,PROSZE PANI DULSKIEJ! Napisalem ze powinna mu kupic dmuchana SEKS -lalke i zamknac sprawe.NABRALBY DLA NIEJ SZACUNKU i zapwne zaczal zastanawiac nad swoim postepowaniem. To bylby sygnal ze ona wie i rozumie jego potrzeby.Nie wykluczone ze otwarloby to droge do dialogu obu partnerow i poprawe sytuacji. Czytajac zas twoje wypowiedzi odnosze wrazenie ze HIPOKRYZJA I ZALGANIE KOBIETO PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA wprost niewyobrazalne. Kobieta nie umie nawiazac relacji z mezem ktory ma potzreby seksualne apotem siedziwi ze ja zdradza na prawo i lewo. Z SEKSEM JEST TAK JAK Z JEDZENIE,pO PEWNEJ DAWCE JUZ SIE NIM ZYGA ! Skoro facet mial boki oznacza to ze mu czegos w zwiazku bralowalo a ty pieprzysz o sprawiedliwosci.JAKIEJ SPARWIEDLIWOSCI? Dulskiej.W mazlenstwie oboje powinni miec szanse na relaizacje swych potzreb ,toz to nawet KK o tym drze sie z ambon ! tyle ze wy kobiety sluchacie tylko tego co wam wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady poradami ale
"Czytajac zas twoje wypowiedzi odnosze wrazenie ze HIPOKRYZJA I ZALGANIE KOBIETO PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA wprost niewyobrazalne. Kobieta nie umie nawiazac relacji z mezem ktory ma potzreby seksualne " Matacz, weź się rozpędź i spotkaj łbem ze ścianą. Rozumiem, że wg Ciebie jak kobieta ma potrzeby materialne (a co za różnica - seks czy kasa? potrzeba to potrzeba), to jest ok, że pójdzie z bogatszym za pieniądze, bo mąż nie zarobił na jaguara (nie nawiązał odpowiedniej relacji z kartą kredytową żony). :D Kretyn, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po czym nosicie, że to
provo? W sumie wszystko się kupy trzyma jakby, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlazł miedzy dziewczyny
i się wymądrza stary pierdziel mariner. Nie masz ty facet już mokro poniżej pępka, bo sam siebie podniecasz, a nas brzydzisz.Czytając twoje posty mam przed oczami starego zaślinionego dziada, który oprócz swoich zbuków nie widzi niczego więcej. Albo jestes impotentem, albo już niemogącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem;/
witam was wszystkie. Mam problem jestem z chlopakiem rok i 5 miesiecy ale on w czasie bycia ze mna wchodzil sobie na czata i pisal z innymi na gg tez np o sex z nia itp. Jak sie o tym dowiedzialam przypadkiem to chcialam z nim zerwac ale jednak wybaczylam. Klamal mnie bardzo, ale od tamtego czasu nie wchodzi na czata chyba tak mowi, nie wchodzi na gg. Ale boje sie nie wiem ale jak wchodzi na facebooka to mysle tylko zw wchodzi po to by na kogos spojrzec czy cos w tym stylu. Mam takie dziwne uczucie sciska mnie w sercu. I martwie sie ze sytuacja sie powtorzy;/ pomocy dodam ze nie zdalam matury i drugi raz podchodze a on jest w moim wieku czy to waro sie tak angazowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
domam problem;/ Oczywiscie ze masz problem ... z sama soba i swoim egocentryzmem co to poza czubkiem wlasnego nosa swiata nie dostrzega, a swiat jest nieco inny niz bys chciala Nie odnosze sie do twojego jezyka i epitetow bo w sumie to sama sie okreslasz Argumentow zero! a tylko zle emocje :) co oznacza ze uderzyl w stol a nozyce sie odezwaly. Relacje D/M sa bardziej skomplikowane niz bys chcaial amoja pani! i niestety oceniajac faceta po samej siebie jest wielkim nieporozumieniem bo: plci sie roznia profilem psychicznym oczekiwania od zycia diametralnie rozne facet jest aerozolem plemnikowym damskie motywacje byciaz facetem wielce skomplikowane i trudne do uchwycenia i na pewno proste "jak go kocham " nie jest prawda jak tu deklarujecie .Towychodzu zreszta w wypowiedziach autorki :) topika jesli sie je glebiej przeanalizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema i prowo
"ale po czym nosicie, że to provo? W sumie wszystko się kupy trzyma jakby, nie?" Może i w miarę trzyma się kupy, bo autorka sprytnie plecie nadal swój scenariusz, ale to czuć prowokacją na kilometr. Już nie raz były na kafe tematy ciągnięte tygodniami, wątki były realne i konsekwentnie pisane przez autorów, cały czas podsycane kolejnymi "informacjami" - identycznie jak tutaj! Nieraz bywało, że autor wątku sam odpowiadał na swoje posty, żeby "podsycić" dyskusję... Masakra. JESTEM NA BANK PEWNA, ŻE TO JEDNA Z TEGO TYPU HISTORII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem;/
ale ja mowie prawdziwa sytuacje mam prawie 20 lat i nie wiem co lmam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgtutu
czemu koles sam sobie nie kupil lali tylko wybral dziwki? mariner to jakis psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale ale al
czytam was i oczom nie wierze, kto powiedział ze jak ma seks w domu to mu inny nie smakuje, to jak winić zgwałcone kobiety, że ktoś mial ochotę im coś zrobić, bo wysłały sygnał? to taki sam mit leczcie sie co niektóre, jak facet chce zdradzic to zdradzi nawet jak ma seks 5 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzi sobie, śmiejąc się
do rozpuku z durnych bab, co to wszystko przyjmą i we wszystko uwierzą:D...Nie pisze, ale na pewno tu często zagląda:) Pozdrowienia autorko! Prowokacja nawet ci się udała! Masz już rzesze swoich kofffanych fanek!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżej.......
skad ty możesz wiedziec jak czuje sie autorka? mnie tez zdradzał facet i zamknełam sie w domu, wolałam wyzalic obcym ludzion na necie niz tłumic w sobie, i pisanie pomogło mi, wiec CO TY DU CHUJA WIESZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coby nie bylo
czekamy na ciąg dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha.........
do powyżej....... skad ty możesz wiedziec jak czuje sie autorka? mnie tez zdradzał facet i zamknełam sie w domu, wolałam wyzalic obcym ludzion na necie niz tłumic w sobie, i pisanie pomogło mi, wiec CO TY DU CH*JA WIESZ!! I wchodziłaś na forum i co chwilę wszystko komentowałaś?:o Miałaś na to siłę i głowę??? O losie!:o...Nie dziwię się, że zdradzał Cię, wychodzi na to, że z każdą pierdołą leciałaś na skargę gdzieś tam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie nasze zdrady to jest tylko i wyłącznie wasza wina. Tylko fochy strzelacie z przytupem, wiecznie złe. Poza tym brak wam inicjatywy w łóżku, nie umiecie faceta sobą zainteresować, zbudować napięcia, tylko wypnie się taka albo rozkraczy nogi i myśli, że jest ekstra. Dlatego chodzimy do tirówek, one nas rozumieją i dbają o nasze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa-nikt
NO i wiadomo, ze autorka prowokacji się znudziła, bo ma na pewno ciekawsze zajęcia. Gdyby to była prawda, to wchodziłaby na forum, bo tu otrzymała wsparcie i zainteresowanie .I pewnie chętnie by tu wylewała swoje smutki... Ale przy okazji, to bardzo ciekawy mechanizm się uruchomił... Faceci, którzy zdradzają, szukają tu usprawiedliwienia dla swojego testosteronu. Zona, dziewczyna jest niewygimnastykowana w seksie, albo ja głowa boli, to oni pójdą do dziwki...albo do innej łatwej. Bo przecież ONA powinna, kiedy ON chce. A dziwka, to nowość i atrakcja I jeszcze kolega powiedział, ze to fajnie... I jeszcze trzeba czegoś innego w życiu spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×