Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Gość A ciebie jeszcze nie...
Widzę Gare, że wytargałeś teledysk moich ruskich kumpli :D Trafiłeś przypadkowo farciarzu :P🖐️ S. Króliś, znasz tego pana? http://www.youtube.com/watch?v=vWdKiXOAmWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ciebie jeszcze nie...
Królik poszła spać, a miałem jej pokazać moją prawdziwą fotę, oczywiście zrestuszowaną w PS do obrazu olejnego, żeby mnie nie rozpoznać :P Ale jak nie, to nie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uno luno Bambino
Chyba nad kontynent nadciąga niż i zachmurzenie, bo króliki wcześnie padają :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych sensacji, przez to, ze zarwalem 2 noce mialem problemy z podpisaniem sie na egzaminie, nie mowiac o reszcie :o I jak, podjelas decyzje :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszcie? czyli nie poszło najlepiej? chyba podjęłam. prawdopodobnie będę musiała odmówić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% to owale, bo nie bylem w stanie zrozumiec polowy pytan :o. Ale 5 jest ustny z tego przedmiotu, wiec poprawie. Szkoda 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ma to jak isc na uczelnie w garniturze przy 20 stopniowym mrozie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie teraz przydalby mi sie masaz, ciepla kapiel i dlugi odpoczynek, bo tak chooyowo jeszcze nigdy sie nie czulem :o W takim razie wspolczuje i nie pytam o co chodzi, bo pewnie nie chcesz sobie o tym przypominac 🖐️ Dobranoc, kolorowych snow i milego pisania :)👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poszlo :classic_cool: ? I tak w ogole co pisalas i na jaki temat :classic_cool: ? PS: tez masz problemy z tym jak zaczac prace pisemna :classic_cool: ? Bo ja czesto siedze 2h nad wstepem, aby reszte napisac w 30 min :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie najgorzej :classic_cool: ale zapytał mnie z tematu na który byłam średnio przygotowana, oczywiście jako pierwszą :D 🖐️ mam identycznie :D 🖐️ czujesz się lepiej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :classic_cool:. Niestety nie mowi mi to zbyt wiele 😭:classic_cool: Tak, czuje sie zajeebiscie i w koncu sie wyspalem :classic_cool:. Gdyby nie bylo -20 na dworze to w ogole czulbym sie jak w raju :D🖐️. Dzieki za troske :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz czego zazdroscic, bo od niedzieli bede mial wolne :classic_cool::D Moge Ci przekazac czesc swojej energii telepatycznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wpadaj. :classic_cool: wykorzystam Cię tak, że później sam będziesz potrzebował 'pomocy' :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×