Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Nawet gdybys tu nie zagladala to i tak bym nie zapomnial :D:classic_cool:. Mam zbyt dobra pamiec :classic_cool: Ide spac, dzisiaj o 15:30 egzamin z TI :classic_cool:. Dobranoc i pamietaj zeby trzymac kciuki :D👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W to, ze wytrzymasz do czerwca/lipca ;)🖐️ Koorwa, ciesz sie, ze nie zamawialas jedzenia od chinola :o. Ja wlasnie zaluje, bo boli mnie brzuch, ze az trzesa mi sie rece :O. Cos takiego mialem tylko przy kolkach nerkowych, gdy 3 razy ladowalem na izbie przyjec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od Ciebie, ale wydaje mi sie ze tak ;)🖐️ Kurczak z cebula na ostro :O. Nie wiedzialem, ze "na ostro" to pieklo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialem sie o tym przekonac na wlasnej skorze, jak zwykle zreszta :classic_cool:🖐️ 5 miesiecy to nie tak dlugo, szybko zleci ;)🖐️ Dobranoc 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w drodze na egzamin, gdy bylo -13 stopni C :classic_cool:. 15 min przed zauwazylem, ze nie mam przy sobie indeksu i karty egzaminacyjnej :D🖐️. Tak szybko nie biegalem i to jeszcze w garniturze ! :D. Teraz czuje sie jakby ktos przebil mi pluca i glowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×