Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

To byl pisemny z TI :classic_cool:. Test krazyl w necie, wiec znalem odpowiedzi :classic_cool:. Poraza mnie ignorancja niektorych ludzi z roku :o. Wiedzieli co bedzie, a nawet nie przygotowali sciag i w czasie egzaminu gadali, przez co egzaminator systematycznie skracal nam czas. Ja nauczylem sie pytan i odpowiedzi na pamiec piszac sciage godzine przed egzaminem i nawet nie musialem z niej korzystac :o PS: 5 bede mial jedynie z TI i WF :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Ja nauczylem sie pytan i odpowiedzi na pamiec piszac sciage godzine przed egzaminem i nawet nie musialem z niej korzystac' :D 🖐️ oh, koorwa ale jesteś zdolny und pracowity :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co chcesz cokolwiek zmieniać? :O :D nie przyszłoby mi na myśl nawet zasugerowanie tego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno sprawdzalem ile kosztuja bilety lotnicze do Irlandii :classic_cool:. Nie wychodzi tak drogo, a czas przelotu to 3h :classic_cool:. To juz koorwa pociag z Lublina do mojego rodzinnego miasta jedzie 4h, pomimo tego, ze odleglosc pomiedzy tymi miastami to 130 km :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz mnie odwiedzić? :classic_cool: a w ogóle jest możliwość, że za 3 tyg będę w Polsce :classic_cool: na razie się zastanawiam, bo to w sumie tylko oferta do przewodniczenia kilku osobom na terenie całej Polski :classic_cool: jakie atrakcję są w Lublinie? :classic_cool: :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to, ze 13 lutego rozpoczyna mi sie 2 semestr to wiedzialbym gdzie spedze walentynki :classic_cool:🖐️ No nie wiem - zamek, ja i stare miasto :classic_cool: Wedlug mnie Lublin ma jedno z najlepszych starych miast w Polsce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to tylko przez semestr :classic_cool: jeśli dla mnie byłyby te atrakcje, z wyżej wymienionych skupiłabym się na jednej :classic_cool: i nie pytałabym 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie :classic_cool: Swoja droga to jest koorwa smieszne, 5 lutego koncze sesje, mam tydzien przerwy i juz drugi semestr :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz widze mine swojej mamele, gdybym jej zakomunikowal, ze lece na pare dni do Irlandii :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mialem skonczyc 1 lutego pisemnym egzaminem z logiki, ale ostatnio wymyslil sobie, ze zrobi do tego ustna logike 5 lutego, czyli w niedziele 😴:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×